پناهندگی در سوئیس

راههای کسب اقامت در سوئیس و اتریش (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)

پناهندگی در سوئیس

پستتوسط reza19357 » 04 فبريه 2012, 06:42

از بین دوستان کسی هست که در باره ی پناهندگی در سوئیس اطلاعاتی داشته باشه و یا این کشور رو پیشنهاد کنه؟
reza19357

تاريخ عضويت: 10 نوامبر 2011, 05:26

Re: پناهندگی در سوئیس

پستتوسط Zohdi » 09 فبريه 2012, 08:58

سلام
من تجربه ای در مورد سوئیس ندارم ولی چون عضو اتحادیه اروپا نیست اصلا پیشنهاد نمیکنم. پیشنهاد من کشور آلمان است (کشوری که دوسال است در آن به همراه خانواده زندگی میکنم). در صورتی که احتیاج به اطلاعات بیشتری دارید لطفا با من مکاتبه کنید.

ایمیل: [email protected]

احتراما
محمدرضا زهدی، برلین
نماد کاربر
Zohdi

تاريخ عضويت: 09 فبريه 2012, 08:11

پستتوسط sarabanoo » 11 فبريه 2012, 23:18

سلام من حتما بهتون پیشنهاد میکنم سویس انتخاب کنید . من هم آلمان و هم ایتالیا هم اتریش زندگی کردم ولی به نظاره من سویس بهترین جا برای زندگی هست . من ۴ ساله سویس زندگی میکنم و خیلی خیلی راضی هستم . اگر دنباله یه زندگی آروم و بی دردسر هستی و دوست داری زندگیت رو نظم باشه فقط سویس . و یه نصیحت در هیچ شرایطی آلمان انتخاب نکن
sarabanoo

تاريخ عضويت: 11 فبريه 2012, 23:00

پستتوسط sweden » 27 فبريه 2012, 20:20

خیلی جالبه یکی میگه آلمان خوبه یکی میگه سویس! ولی به نظر من هم سویس خیلی خوبه اما به شرطی که بتونید سویس پناهندگی بگیرید! فکر کنم خیلی سخت بگیرن
sweden

تاريخ عضويت: 06 ژانويه 2012, 13:49

پستتوسط مامک » 09 ژوئن 2012, 00:58

سلام.
من لزبین هستم و در حال حاضر 24 سالمه ، از وضعیت برخورد اینجا گریزونم ، جدا از اینکه سنم هم سن ازدواجه و از دیدن این ادما متنفرم . من چجوری میتونم پناهنده شم . بخصوص سوییس
مامک

تاريخ عضويت: 09 ژوئن 2012, 00:51

پستتوسط farhan » 14 ژوئن 2012, 19:06

اهااااااااااااااااااااااااااااااااااااای گول این یارو زهدی رو نخورین اون یه کلاه بردار به تمام معناست من خودم مال باختم شماها گولشو نخورین اگه گفت اسکن یا پول...بفرستین نفرستینا اون یه شیاده
farhan

تاريخ عضويت: 10 دسامبر 2011, 14:52

پستتوسط Admin » 16 جولاي 2012, 12:03

مامک نوشته است:سلام.
من لزبین هستم و در حال حاضر 24 سالمه ، از وضعیت برخورد اینجا گریزونم ، جدا از اینکه سنم هم سن ازدواجه و از دیدن این ادما متنفرم . من چجوری میتونم پناهنده شم . بخصوص سوییس

سلام،
جهت درخواست پناهندگی به واسطه لزبین بودن بایستی بتوانید اثبات کنید تمایلات جنسی شما مورد توجه رژیم ایران قرار گرفته و برای شما مشکل امنیتی ایجاد کرده است. صرف لزبین بودن جهت گرفتن پناهندگی کافی نیست. ممکن است بررسی کنندگان پرونده اینگونه نتیجه گیری کنند که میتوانید در ایران به لزبین بودن خود ادامه دهید بدون اینکه توجه رژیم ایران را جلب کنید. هرچند اینگونه توجیهات جهت رد درخواست پناهندگی غیرمنطقی و مغایر با قوانین آزادی ابراز عقیده است ولی متاسفانه بنده پرونده های زیادی را شاهد بوده ام که بررسی کنندگان درخواست پناهندگی با اینگونه توجیهات جواب منفی داده اند. در واقع در بررسی پرونده پناهندگی بیشتر به دنبال این هستند که ببینند آیا فعالیت شما برای شما مشکلی ایجاد کرده است یا خیر.
در صورت نیاز میتوانید در زمینه پرونده پناهندگی خود و همچنین جهت خروج قانونی از ایران از ما کمک بگیرید.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
تلفن، وایبر: Viber: 00442032393373
اسکایپ: panahandegi
Yahoo Messenger: panahandegi
ooVoo: panahandegi
http://www.panahandegi.com
Admin
Site Admin

تاريخ عضويت: 14 آپريل 2010, 21:05

پستتوسط sweden » 19 آگوست 2012, 12:16

یکی نیست جواب درست حسابی بده که آیا سویسس برای پناهندگی چطوری است و کمی اطلاعات در مورد این کشور بدهد! آقای چاوشی شما که این همه در زمینه پناهندگی فعال بودی یک مقدار اطلاعات از سویس ندارید!
sweden

پستتوسط barad » 19 اکتبر 2012, 19:21

سوئیس و سوئد جزو بهترین و اولین کشورها با بالاترین میزان رضایت در جهان هستد ( از نظر امنیت کار رفاه بهداشت سلامت و... ) حتی بهتره اینم بگم که بالاترین درصد زنده موندن ( برای مردان 86 و زنان 88 ) در نظر گرفته شده و خیلی چیزهای دیگه
یکی از مشهورترین عوامل زندگی (کمترین درگیری و خشونت ) در این 2 کشور است
barad

تاريخ عضويت: 21 آگوست 2012, 20:04

پستتوسط timebird61 » 23 اکتبر 2012, 14:40

ببخشین من ویزام 3 ماه دیگه درست میشه . کسی هست که بگه الان کدوم کشور برای پناهندگی بهتری. ما زوج هستیم 30 ساله. جفتمون هم لیسانس داریم معماری.. ممنون.
timebird61

تاريخ عضويت: 23 اکتبر 2012, 14:38

پستتوسط مشاور » 23 اکتبر 2012, 21:20

استرالیا و کانادا از همه بهتره
Yahoo Messenger: panahandegi
ooVoo: panahandegi
تلفن: ۰۰۴۴۲۰۳۲۳۹۳۳۷۳
مشاور
Site Admin

تاريخ عضويت: 30 ژوئن 2012, 12:08

پستتوسط tannaz » 14 فبريه 2013, 14:36

سلام لطفاً هرچه سریع تر جواب من بدید .من کسیو پیدا کردم واسه بردن همچی‌ اوکی هست فقط مشکل اینجاست نمیدونم بین سوئد و اتریش کدوم بهتره لطفا زود جواب بدید
tannaz

تاريخ عضويت: 31 دسامبر 2012, 14:21

پستتوسط sweden » 19 فبريه 2013, 17:24

tannaz نوشته است:سلام لطفاً هرچه سریع تر جواب من بدید .من کسیو پیدا کردم واسه بردن همچی‌ اوکی هست فقط مشکل اینجاست نمیدونم بین سوئد و اتریش کدوم بهتره لطفا زود جواب بدید

سوئد خوبه ولی تعداد پناهجو ها زیاده اونجا ، اتریش بری زود تر جواب میگیری
sweden

پستتوسط kamramz » 20 فبريه 2013, 00:07

tannaz نوشته است:سلام لطفاً هرچه سریع تر جواب من بدید .من کسیو پیدا کردم واسه بردن همچی‌ اوکی هست فقط مشکل اینجاست نمیدونم بین سوئد و اتریش کدوم بهتره لطفا زود جواب بدید

زياد بودن پناهنده ها دليل بر دير جواب گرفتن نميشه. مخصوصا الان كه سوئد خيلي سريع داره ميگيره پسر عموي من 3 ماهه سوئد گرفته. در مورد فنلاند هم فكر كن كه خيلي عاليه و زود جواب ميگيري
kamramz

تاريخ عضويت: 02 فبريه 2013, 07:55

پستتوسط kamramz » 20 فبريه 2013, 00:12

sweden نوشته است:یکی نیست جواب درست حسابی بده که آیا سویسس برای پناهندگی چطوری است و کمی اطلاعات در مورد این کشور بدهد! آقای چاوشی شما که این همه در زمینه پناهندگی فعال بودی یک مقدار اطلاعات از سویس ندارید!

سوييس جزو اتحاديه اروپا نيست. شنيدم سخت ميگيره. بيش از اندازه اروم و بي سر و صداس اگه شخصيت پيرمردي داري سكوت رو به حيا حو ترجيح ميدي برو ولي اگه مثل من ادم شلوغ و با صفايي هستس نرو كه پير ميشي.........
kamramz

تاريخ عضويت: 02 فبريه 2013, 07:55

پستتوسط God.Father » 20 فبريه 2013, 19:00

kamramz نوشته است:

زياد بودن پناهنده ها دليل بر دير جواب گرفتن نميشه. مخصوصا الان كه سوئد خيلي سريع داره ميگيره پسر عموي من 3 ماهه سوئد گرفته. در مورد فنلاند هم فكر كن كه خيلي عاليه و زود جواب ميگيري

موافقم با حرفتون در حال حاظر سوئد از همه جا بهتره. اتریش پناهندگی گرفتن به این سادگی ها نیست خیلی سخت میگیرن اگه برید پشیمون میشید. اگه با کسایی بقیه ی جاهای اروپا هستن بپرسید بهتون میگن که سوئد بهشت پناهنده هاست
God.Father

تاريخ عضويت: 21 ژانويه 2013, 13:22

پستتوسط arashtn1 » 26 فبريه 2013, 15:06

سوئد دیپورت بالا برده
برگشتم ولی سودم حداقل تجربه بود
پیشنهاد من به شما الکی اعتماد نکنید وخودتونو گول نزنید

دوستان من ادم بر و.... نیستم لطفا ازم شماره نخواید اگه ادم درست باشه حتما معرفی میکنم
arashtn1

تاريخ عضويت: 02 ژانويه 2013, 12:18

بازگشت به پناهندگی و اقامت در سوئیس و اتریش

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 2 مهمان

درباره پناهندگی دات کام

در سالهای اخیر شاهد هستیم که هموطنان بسیاری در کشور های مختلف درخواست پناهندگی نموده و اغلب با جواب منفی روبرو شده اند. از طرفی بسیاری از پناهجویانی که جواب منفی گرفته اند به حق دارای مشکلات اساسی در ایران هستند و امنیت آنها به صورت جدی در خطر است. تجربیات ما طی سالهای گذشته نشان داده است که اکثر این پناهجویان در دادن کیس مناسب مشکل داشته اند، ای بسا که اگر آنها کیس خود را به نحو مناسبتری ارائه میدادند و یا اطلاعات بیشتری در مورد شرایط و قوانین پناهندگی داشتند به چنین سرنوشتی دچار نمیشدند.
مهمترین و اساسی ترین مرحله در درخواست پناهندگی داشتن یک پرونده قوی و مناسب است. چنانچه پناهجو کیس مناسب داشته باشد و بتواند نشان دهد که جان و امنیت او در کشورش در خطر است میتوان پیش بینی نمود که درخواست پناهندگی موفقیت آمیز خواهد بود. اما خیل عظیم پناهجویانی که درخواست پناهندگی آنها رد شده و سالهای زیادی از عمر خود را در حالت بلاتکلیفی به سر میبرند نشان میدهد که ارائه یک پرونده مناسب و قوی پناهندگی کار آسانی نیست.