سلام مهمان عزیز.

ساعت سایت بر اساسUTC + 1 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است امروز 01 نوامبر 2014, 02:47

+ ارسال موضوع جدید+ ارسال پاسخ
 [ 17 پست ] 
نويسنده پيغام
پستارسال شده در: 04 فبريه 2012, 06:42 
آفلاين

تاريخ عضويت: 10 نوامبر 2011, 05:26

از بین دوستان کسی هست که در باره ی پناهندگی در سوئیس اطلاعاتی داشته باشه و یا این کشور رو پیشنهاد کنه؟

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 09 فبريه 2012, 08:58 
آفلاين
نماد کاربر

تاريخ عضويت: 09 فبريه 2012, 08:11

سلام
من تجربه ای در مورد سوئیس ندارم ولی چون عضو اتحادیه اروپا نیست اصلا پیشنهاد نمیکنم. پیشنهاد من کشور آلمان است (کشوری که دوسال است در آن به همراه خانواده زندگی میکنم). در صورتی که احتیاج به اطلاعات بیشتری دارید لطفا با من مکاتبه کنید.

ایمیل: zohdi_de@live.com

احتراما
محمدرضا زهدی، برلین

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 11 فبريه 2012, 23:18 
آفلاين

تاريخ عضويت: 11 فبريه 2012, 23:00

سلام من حتما بهتون پیشنهاد میکنم سویس انتخاب کنید . من هم آلمان و هم ایتالیا هم اتریش زندگی کردم ولی به نظاره من سویس بهترین جا برای زندگی هست . من ۴ ساله سویس زندگی میکنم و خیلی خیلی راضی هستم . اگر دنباله یه زندگی آروم و بی دردسر هستی و دوست داری زندگیت رو نظم باشه فقط سویس . و یه نصیحت در هیچ شرایطی آلمان انتخاب نکن

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 27 فبريه 2012, 20:20 
آفلاين

تاريخ عضويت: 06 ژانويه 2012, 13:49

خیلی جالبه یکی میگه آلمان خوبه یکی میگه سویس! ولی به نظر من هم سویس خیلی خوبه اما به شرطی که بتونید سویس پناهندگی بگیرید! فکر کنم خیلی سخت بگیرن

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 09 ژوئن 2012, 00:58 
آفلاين

تاريخ عضويت: 09 ژوئن 2012, 00:51

سلام.
من لزبین هستم و در حال حاضر 24 سالمه ، از وضعیت برخورد اینجا گریزونم ، جدا از اینکه سنم هم سن ازدواجه و از دیدن این ادما متنفرم . من چجوری میتونم پناهنده شم . بخصوص سوییس

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 14 ژوئن 2012, 19:06 
آفلاين

تاريخ عضويت: 10 دسامبر 2011, 14:52

اهااااااااااااااااااااااااااااااااااااای گول این یارو زهدی رو نخورین اون یه کلاه بردار به تمام معناست من خودم مال باختم شماها گولشو نخورین اگه گفت اسکن یا پول...بفرستین نفرستینا اون یه شیاده

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 16 جولاي 2012, 12:03 
آفلاين
Site Admin

تاريخ عضويت: 14 آپريل 2010, 21:05

مامک نوشته است:
سلام.
من لزبین هستم و در حال حاضر 24 سالمه ، از وضعیت برخورد اینجا گریزونم ، جدا از اینکه سنم هم سن ازدواجه و از دیدن این ادما متنفرم . من چجوری میتونم پناهنده شم . بخصوص سوییس

سلام،
جهت درخواست پناهندگی به واسطه لزبین بودن بایستی بتوانید اثبات کنید تمایلات جنسی شما مورد توجه رژیم ایران قرار گرفته و برای شما مشکل امنیتی ایجاد کرده است. صرف لزبین بودن جهت گرفتن پناهندگی کافی نیست. ممکن است بررسی کنندگان پرونده اینگونه نتیجه گیری کنند که میتوانید در ایران به لزبین بودن خود ادامه دهید بدون اینکه توجه رژیم ایران را جلب کنید. هرچند اینگونه توجیهات جهت رد درخواست پناهندگی غیرمنطقی و مغایر با قوانین آزادی ابراز عقیده است ولی متاسفانه بنده پرونده های زیادی را شاهد بوده ام که بررسی کنندگان درخواست پناهندگی با اینگونه توجیهات جواب منفی داده اند. در واقع در بررسی پرونده پناهندگی بیشتر به دنبال این هستند که ببینند آیا فعالیت شما برای شما مشکلی ایجاد کرده است یا خیر.
در صورت نیاز میتوانید در زمینه پرونده پناهندگی خود و همچنین جهت خروج قانونی از ایران از ما کمک بگیرید.

موفق باشید
چاوشی

تلفن، وایبر: Viber: 00442032393373
اسکایپ: panahandegi
Yahoo Messenger: panahandegi
ooVoo: panahandegi
http://www.panahandegi.com

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 19 آگوست 2012, 12:16 
آفلاين

یکی نیست جواب درست حسابی بده که آیا سویسس برای پناهندگی چطوری است و کمی اطلاعات در مورد این کشور بدهد! آقای چاوشی شما که این همه در زمینه پناهندگی فعال بودی یک مقدار اطلاعات از سویس ندارید!

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 19 اکتبر 2012, 19:21 
آفلاين

تاريخ عضويت: 21 آگوست 2012, 20:04

سوئیس و سوئد جزو بهترین و اولین کشورها با بالاترین میزان رضایت در جهان هستد ( از نظر امنیت کار رفاه بهداشت سلامت و... ) حتی بهتره اینم بگم که بالاترین درصد زنده موندن ( برای مردان 86 و زنان 88 ) در نظر گرفته شده و خیلی چیزهای دیگه
یکی از مشهورترین عوامل زندگی (کمترین درگیری و خشونت ) در این 2 کشور است

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 23 اکتبر 2012, 14:40 
آفلاين

تاريخ عضويت: 23 اکتبر 2012, 14:38

ببخشین من ویزام 3 ماه دیگه درست میشه . کسی هست که بگه الان کدوم کشور برای پناهندگی بهتری. ما زوج هستیم 30 ساله. جفتمون هم لیسانس داریم معماری.. ممنون.

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 23 اکتبر 2012, 21:20 
آفلاين
Site Admin

تاريخ عضويت: 30 ژوئن 2012, 12:08

استرالیا و کانادا از همه بهتره

ooVoo: panahandegi
تلفن: ۰۰۴۴۲۰۳۲۳۹۳۳۷۳

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 14 فبريه 2013, 14:36 
آفلاين

تاريخ عضويت: 31 دسامبر 2012, 14:21

سلام لطفاً هرچه سریع تر جواب من بدید .من کسیو پیدا کردم واسه بردن همچی‌ اوکی هست فقط مشکل اینجاست نمیدونم بین سوئد و اتریش کدوم بهتره لطفا زود جواب بدید

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 19 فبريه 2013, 17:24 
آفلاين

tannaz نوشته است:
سلام لطفاً هرچه سریع تر جواب من بدید .من کسیو پیدا کردم واسه بردن همچی‌ اوکی هست فقط مشکل اینجاست نمیدونم بین سوئد و اتریش کدوم بهتره لطفا زود جواب بدید

سوئد خوبه ولی تعداد پناهجو ها زیاده اونجا ، اتریش بری زود تر جواب میگیری

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 20 فبريه 2013, 00:07 
آفلاين

تاريخ عضويت: 02 فبريه 2013, 07:55

tannaz نوشته است:

زياد بودن پناهنده ها دليل بر دير جواب گرفتن نميشه. مخصوصا الان كه سوئد خيلي سريع داره ميگيره پسر عموي من 3 ماهه سوئد گرفته. در مورد فنلاند هم فكر كن كه خيلي عاليه و زود جواب ميگيري

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 20 فبريه 2013, 00:12 
آفلاين

تاريخ عضويت: 02 فبريه 2013, 07:55

sweden نوشته است:
یکی نیست جواب درست حسابی بده که آیا سویسس برای پناهندگی چطوری است و کمی اطلاعات در مورد این کشور بدهد! آقای چاوشی شما که این همه در زمینه پناهندگی فعال بودی یک مقدار اطلاعات از سویس ندارید!

سوييس جزو اتحاديه اروپا نيست. شنيدم سخت ميگيره. بيش از اندازه اروم و بي سر و صداس اگه شخصيت پيرمردي داري سكوت رو به حيا حو ترجيح ميدي برو ولي اگه مثل من ادم شلوغ و با صفايي هستس نرو كه پير ميشي.........

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 20 فبريه 2013, 19:00 
آفلاين

تاريخ عضويت: 21 ژانويه 2013, 13:22

kamramz نوشته است:
tannaz نوشته است:

زياد بودن پناهنده ها دليل بر دير جواب گرفتن نميشه. مخصوصا الان كه سوئد خيلي سريع داره ميگيره پسر عموي من 3 ماهه سوئد گرفته. در مورد فنلاند هم فكر كن كه خيلي عاليه و زود جواب ميگيري

موافقم با حرفتون در حال حاظر سوئد از همه جا بهتره. اتریش پناهندگی گرفتن به این سادگی ها نیست خیلی سخت میگیرن اگه برید پشیمون میشید. اگه با کسایی بقیه ی جاهای اروپا هستن بپرسید بهتون میگن که سوئد بهشت پناهنده هاست

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 26 فبريه 2013, 15:06 
آفلاين

تاريخ عضويت: 02 ژانويه 2013, 12:18

سوئد دیپورت بالا برده

دوستان من ادم بر و.... نیستم لطفا ازم شماره نخواید اگه ادم درست باشه حتما معرفی میکنم

بالا
 مشخصات  

نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
+ ارسال موضوع جدید+ ارسال پاسخ
 [ 17 پست ] 

ساعت سایت بر اساسUTC + 1 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است امروز 01 نوامبر 2014, 02:47

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 6 مهمان