شرایط پناهندگی اجتماعی هلند

راههای کسب اقامت در هلند، بلژیک، لوکزامبورگ (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
تاريخ عضويت: 18 سپتامبر 2012, 10:05

شرایط پناهندگی اجتماعی هلند

پستتوسط hanah » 18 سپتامبر 2012, 10:09

سلام و روز بخیر. من میخواستم ببینم چطور باید برای گرفتن پناهندگی اجتماعی هلند اقدام کنم. هیچ درگیری سیاسی ندارم و مدرکی هم ندارم که نشون بده آدم سیاسی هستم فقط ادامه زتدگی در ایران برام غیرممکن شده . آیا برای کیس من امکانی هست ؟
ممنون

Site Admin
تاريخ عضويت: 30 ژوئن 2012, 12:08

Re: شرایط پناهندگی اجتماعی هلند

پستتوسط مشاور » 18 سپتامبر 2012, 10:50

hanah نوشته است:سلام و روز بخیر. من میخواستم ببینم چطور باید برای گرفتن پناهندگی اجتماعی هلند اقدام کنم. هیچ درگیری سیاسی ندارم و مدرکی هم ندارم که نشون بده آدم سیاسی هستم فقط ادامه زتدگی در ایران برام غیرممکن شده . آیا برای کیس من امکانی هست ؟
ممنون

سلام گروه ما میتواند شما را در تهیه کیسی مناسب با مدارک معتیر کمک نماید
ایمیل: info@panahandegi.com
Yahoo Messenger: panahandegi
ooVoo: panahandegi
تلفن: ۰۰۴۴۲۰۳۲۳۹۳۳۷۳

تاريخ عضويت: 23 سپتامبر 2012, 00:17

پستتوسط کوچولو » 23 سپتامبر 2012, 00:31

سلام من 4سال پیش درسوئدتقاضای پناهندگی کردم از من اثرانگشت گرفتند ولی دادگاه نرفتم به خاطرمشکلاتی که درایران برایم پیش امد مجبور شدم داوطلبانه برگردم.من حتی اینترویو هم نرفتم .اماحالا قصددارم باخانواده به المان یا هلند برم ایا بااون اثر انگشت دچارمشکل میشم .ایا انگشت نگاریه من بعد4 سال پاک نشده .اگر نشده باشد چه کاری میتوانم بکنم.لطفا مراراهنمایی کنید .ممنون

Site Admin

پستتوسط مشاور » 23 سپتامبر 2012, 08:16

کوچولو نوشته است:سلام من 4سال پیش درسوئدتقاضای پناهندگی کردم از من اثرانگشت گرفتند ولی دادگاه نرفتم به خاطرمشکلاتی که درایران برایم پیش امد مجبور شدم داوطلبانه برگردم.من حتی اینترویو هم نرفتم .اماحالا قصددارم باخانواده به المان یا هلند برم ایا بااون اثر انگشت دچارمشکل میشم .ایا انگشت نگاریه من بعد4 سال پاک نشده .اگر نشده باشد چه کاری میتوانم بکنم.لطفا مراراهنمایی کنید .ممنون

سلام نمیشه کاری کرد چون اثر انگشت شما تا 10 سال در کامپیوترهای مخصوص این کار نگه داری میشوند
تنها کاری که میتوان کرد در کشورهائی بجز کشورهای اروپائی مثل کانادا و استرالیا و امریکا در خواست پناهندگی بدهید

پستتوسط کوچولو » 23 سپتامبر 2012, 22:54

سلام می خواستم بدونم اگرحتی کیس قوی هم ارائه بدم امکانش نیست .اخه یکی ازدوستام مشکل شبیه من داشت اون بعداز 6سال مجدداقدام کرد وبه ایتالیا رفت ولی اثرانگشتش مشخص نشدوجواب گرفت. اگه مجدد برم سوئد چی ایا شانسی برای جواب گرفتن دارم .برای کاناداواسترالیاهم خیلی دوست دارم اقدام کنم ولی نمیدونم چطوری باید رفت . شما راه حلی دارین که بتونه کمکم کنه واگه میشه هزینه من وهمسروبچه3سالم چقدر میشه .ازاینکه راهنماییم میکنید خیلی خیلی ممنونم.

Site Admin

پستتوسط مشاور » 24 سپتامبر 2012, 08:46

کوچولو نوشته است:سلام می خواستم بدونم اگرحتی کیس قوی هم ارائه بدم امکانش نیست .اخه یکی ازدوستام مشکل شبیه من داشت اون بعداز 6سال مجدداقدام کرد وبه ایتالیا رفت ولی اثرانگشتش مشخص نشدوجواب گرفت. اگه مجدد برم سوئد چی ایا شانسی برای جواب گرفتن دارم .برای کاناداواسترالیاهم خیلی دوست دارم اقدام کنم ولی نمیدونم چطوری باید رفت . شما راه حلی دارین که بتونه کمکم کنه واگه میشه هزینه من وهمسروبچه3سالم چقدر میشه .ازاینکه راهنماییم میکنید خیلی خیلی ممنونم.

سلام بعد 6 سال هم هویت اگر اثر انگشت داده باشند تا 10 سال در کامپیوترهاشون در می یارن تنها راهش کشورهای استرالیا و کانادا و امریکاست

پستتوسط کوچولو » 24 سپتامبر 2012, 13:04

سلام برای کانادا واسترالیاچی میتونید کمکم کنید.اگر بتونید هزینش چقدر میشه

Site Admin

پستتوسط مشاور » 24 سپتامبر 2012, 14:05

کوچولو نوشته است:سلام برای کانادا واسترالیاچی میتونید کمکم کنید.اگر بتونید هزینش چقدر میشه

سلام بله می توانیم ویزای توریستی کانادا یا استرالیا نفری 6 تومن ویزای شرکت در سمینار و کنفرانس نفری 8 تومن هزینش میشود که مرحله به مرحله باید پرداخت گرددد

پستتوسط کوچولو » 25 سپتامبر 2012, 14:58

سلام ازاینکه مراهنمایی میکنید ممنون .برای اقدام کانادا چه باید بکنم چه مدارکی لازمه چقدرطول میکشه وچه مراحلی داره برای یک کیس خوب چقدرباید هزینه کنم .بعدازورودبه خاک کانادا ودرخواست پناهندگی ایاهزینه ای دیگری دارم .من کسی رو اونجاندارم ایادولت به من امکانات اولیه رو میده مثل مسکن وخوراک.درضمن پاسپورت من هنوز ویزای شینگن قبلی که باتاخیر برگشتم داخلش است نیاز به تعویض دارد.ازراهنمایتون متشکرم

Site Admin

پستتوسط مشاور » 25 سپتامبر 2012, 16:07

کوچولو نوشته است:سلام ازاینکه مراهنمایی میکنید ممنون .برای اقدام کانادا چه باید بکنم چه مدارکی لازمه چقدرطول میکشه وچه مراحلی داره برای یک کیس خوب چقدرباید هزینه کنم .بعدازورودبه خاک کانادا ودرخواست پناهندگی ایاهزینه ای دیگری دارم .من کسی رو اونجاندارم ایادولت به من امکانات اولیه رو میده مثل مسکن وخوراک.درضمن پاسپورت من هنوز ویزای شینگن قبلی که باتاخیر برگشتم داخلش است نیاز به تعویض دارد.ازراهنمایتون متشکرم

سلام برای توریستی کانادا حدود 4 ماه و برای علمی حدود 6 ماه هزینه توریستی 6 تومنو علمی به همراه دعوت نامه 8 تومان می شود هزینه کیس نیز 3 تومان می باشد که کلا پروسه ای جدا از ویزا را دارا می باشد بله دولت کانادا امکانات اولیه زندگی را در اختیار پناهندگان قرار میدهد

پستتوسط کوچولو » 25 سپتامبر 2012, 22:08

سلام خیلی ممنون .نگفتین مدارک چی میخواین .ایاپاسپورتم میخواد عوض شه یانه .گفتم که هنوز شینگن تو پاسم هست نیاز به تعویض نداره ؟درمورد قانونی واردشدن مشکلی پیش نمیاد البته میدونم گفتین باکیس قوی مشکلی پیش نمیادولی میخوام مطمئن شم.درضمن مدارکو کجا بایدتحویل بدم. درمورد قیمت بچه 3ساله ام همون قیمت یاکمتره.متشکرم

Site Admin

پستتوسط مشاور » 25 سپتامبر 2012, 23:30

کوچولو نوشته است:سلام خیلی ممنون .نگفتین مدارک چی میخواین .ایاپاسپورتم میخواد عوض شه یانه .گفتم که هنوز شینگن تو پاسم هست نیاز به تعویض نداره ؟درمورد قانونی واردشدن مشکلی پیش نمیاد البته میدونم گفتین باکیس قوی مشکلی پیش نمیادولی میخوام مطمئن شم.درضمن مدارکو کجا بایدتحویل بدم. درمورد قیمت بچه 3ساله ام همون قیمت یاکمتره.متشکرم

سلام مدرک خاصی نیاز ندارد و تمامی کارها و مدارک توسط گروه ما تهیه و انجا م میشود

پستتوسط کوچولو » 26 سپتامبر 2012, 12:55

سلام آقای مشاور خسته نباشید می خواهم اقدام کنم باید چه کارهایی انجام درمورد پاسپورتم نگفتید اگه میشه واسم ایمیل کنید.خیلی ممنون

Site Admin

پستتوسط مشاور » 26 سپتامبر 2012, 13:25

کوچولو نوشته است:سلام آقای مشاور خسته نباشید می خواهم اقدام کنم باید چه کارهایی انجام درمورد پاسپورتم نگفتید اگه میشه واسم ایمیل کنید.خیلی ممنون

سلام برای شروع اسکن صفحه اول پاسپورتون باضافه دارس و کد پستی و تلفنتون و واریز مبلغ 1.5 میلیوت به حساب ما و اسکن فیش ان

نیاری ب تعویض پاسپورت نیست ولی حداقل باید 6 ماه اعتبار داشته باشد

پستتوسط کوچولو » 27 سپتامبر 2012, 23:12

سلام اقای مشاور میشه شمارتون رو بدید تلفنی صحبت کنیم .من حتما میخوام اقدام کنم .ممنون

Site Admin

پستتوسط مشاور » 28 سپتامبر 2012, 08:55

کوچولو نوشته است:سلام اقای مشاور میشه شمارتون رو بدید تلفنی صحبت کنیم .من حتما میخوام اقدام کنم .ممنون

ارتباط با ما=moshaver@panahandegi.com

تاريخ عضويت: 08 اکتبر 2012, 15:50

پستتوسط sharar » 08 اکتبر 2012, 16:29

سلام من دنبال یه راه خوب برای خارج شدن از ایران هستم میخوام برم هلند شما کجا هستید که ویزا میگیرید و پولشو چی جوری می گیرید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تاريخ عضويت: 08 اکتبر 2012, 17:05

پستتوسط arshia » 08 اکتبر 2012, 17:50

دوستان به من کمک کنید
من ویزای ایتالیا اقدام کردم این هفته میرم سفارت و مقصدم هلند هستش، آیا بهتر نیست اثر انگشتمو از بین ببرم؟ واسم مشکل ساز نمیشه تو سفارت؟ بهم ویزا میدن؟ یا اینکه برم تو هلند اثر انگشتمو از بین ببرم؟
بعد اینکه من میتونم با ویزای ایتالیا بلیط هلند بگیرم و مستقیم برم هلند ؟ اجازه ورود میدن؟ اگه مستقیم وارد هلند شم بازم منو بر میگردونن ایتالیا؟
یه سئوال دیگه؟ اگه من برم هلند میتونم به دفتر UN مراجعه کنم و از اون طریق در خواست پناهندگی آمریکا یا کانادا یا استرالیا رو بدم؟
و سئوال اخر اینکه: کیسه مناسبی هست که با شرایط من به هلند ارائه بدم دیگه منو بر نگردونن ایتالیا؟

Site Admin

پستتوسط مشاور » 08 اکتبر 2012, 19:56

arshia نوشته است:دوستان به من کمک کنید
من ویزای ایتالیا اقدام کردم این هفته میرم سفارت و مقصدم هلند هستش، آیا بهتر نیست اثر انگشتمو از بین ببرم؟ واسم مشکل ساز نمیشه تو سفارت؟ بهم ویزا میدن؟ یا اینکه برم تو هلند اثر انگشتمو از بین ببرم؟
بعد اینکه من میتونم با ویزای ایتالیا بلیط هلند بگیرم و مستقیم برم هلند ؟ اجازه ورود میدن؟ اگه مستقیم وارد هلند شم بازم منو بر میگردونن ایتالیا؟
یه سئوال دیگه؟ اگه من برم هلند میتونم به دفتر UN مراجعه کنم و از اون طریق در خواست پناهندگی آمریکا یا کانادا یا استرالیا رو بدم؟
و سئوال اخر اینکه: کیسه مناسبی هست که با شرایط من به هلند ارائه بدم دیگه منو بر نگردونن ایتالیا؟

هر سوال را یک بار بپرسید پاسخ داده شده و این کار امکان پذیر نیست ومتوجه میشوند ودیپورت میشوید

تاريخ عضويت: 13 دسامبر 2012, 22:54

پستتوسط hosein » 13 دسامبر 2012, 23:03

سلام خسته نباشید هزینه کیس اجتمائی چقدره ؟ من هیچ پرونده ای هم ندارم . کیس مناسب میشه تهیه کرد مستند باشه و قوی؟

تاريخ عضويت: 13 دسامبر 2012, 22:54

پستتوسط hosein » 13 دسامبر 2012, 23:11

سلام
هزینه هارو کی دریافت میکنید؟

تاريخ عضويت: 04 مارس 2013, 19:46

پستتوسط aziz » 12 مارس 2013, 17:19

salam 1sal hast kesi soal nakarde yani chi?man koli soal daram ?viza ganoni daram edame rah ra mondam komakam konid :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

تاريخ عضويت: 30 آپريل 2013, 15:23

پستتوسط poriya » 30 آپريل 2013, 15:51

سلام .اگه من قانونی بیام هلند واگه جواب نگرفتم.بخواهم برم کانادا یا امریکا چون اروپا ردم کردند مشکل نمی شه برام

تاريخ عضويت: 02 ژانويه 2013, 12:18

پستتوسط arashtn1 » 01 مه 2013, 20:59

poriya نوشته است:سلام .اگه من قانونی بیام هلند واگه جواب نگرفتم.بخواهم برم کانادا یا امریکا چون اروپا ردم کردند مشکل نمی شه برام

اونا نمیتونند بفهمند شما اونجا پناهنده بودید مگه شک کنند و با اون کشور تماس بگیرند
برگشتم ولی سودم حداقل تجربه بود
پیشنهاد من به شما الکی اعتماد نکنید وخودتونو گول نزنید

دوستان من ادم بر و.... نیستم لطفا ازم شماره نخواید اگه ادم درست باشه حتما معرفی میکنم

تاريخ عضويت: 26 جولاي 2013, 12:57

پستتوسط dreamy » 26 جولاي 2013, 13:05

میشه بگید که وقتی پناهنده ی هلند بشی بعد چند وقت پاسپورت توریستی رو می شه گرفت؟
بعد از گرفتن پاس ترول اگه به کانادا رفت و اونجا اعلام پناهندگی کرد ایا برت میگردونن یا کلا در این شرایط دولت کانادا چه اقدامی میکنه؟ ایا مشکلی پیش میاد؟

تاريخ عضويت: 26 جولاي 2013, 12:57

پستتوسط dreamy » 26 جولاي 2013, 13:09

یک سوال دیگه
ایا پناهندگی کانادا کمپ داره؟ شرایطش چجوریه؟ باید حتما اوی کمپ موند؟ کلا بعد از اعلام پناهندگی کانادا چه اتفاقاتی برای ادم میوفته؟
میشه خواهشا جواب بدید؟

تاريخ عضويت: 11 آگوست 2013, 01:16

پستتوسط Daniyali1982 » 11 آگوست 2013, 01:32

مشاور نوشته است:
کوچولو نوشته است:سلام من 4سال پیش درسوئدتقاضای پناهندگی کردم از من اثرانگشت گرفتند ولی دادگاه نرفتم به خاطرمشکلاتی که درایران برایم پیش امد مجبور شدم داوطلبانه برگردم.من حتی اینترویو هم نرفتم .اماحالا قصددارم باخانواده به المان یا هلند برم ایا بااون اثر انگشت دچارمشکل میشم .ایا انگشت نگاریه من بعد4 سال پاک نشده .اگر نشده باشد چه کاری میتوانم بکنم.لطفا مراراهنمایی کنید .ممنون

سلام نمیشه کاری کرد چون اثر انگشت شما تا 10 سال در کامپیوترهای مخصوص این کار نگه داری میشوند
تنها کاری که میتوان کرد در کشورهائی بجز کشورهای اروپائی مثل کانادا و استرالیا و امریکا در خواست پناهندگی بدهید

Nakheir ,Shoma aghar be modate 3 mah va10 rooz az etehadiye eropea kharej shode bashin(ke ba tavajo be sohbatetoon shoma be Iran bar ghashte id)Mojadadan tebeghe ghanoone panahandeghiye etehadiye eropea shoma panahnade keshvare morede nazar alaman ya holland mishavid.

تاريخ عضويت: 17 سپتامبر 2013, 16:32

پستتوسط babak22222 » 19 سپتامبر 2013, 00:48

دوست گرامی؛ اگر بهر صورتی بتونید ثابت کنید که بیش از سه ماه خارج از اروپا بودید، شامل معاهده دوبلین2 نمیشید که کسی بخواد شما رو برگردونه؛ فقط قبلش کیستون رو آماده کنید که بتونید دلیل برگشت به ایرانتون رو توجیح کنید، موفق باشید.

بازگشت به پناهندگی و اقامت در هلند، بلژیک، لوکزامبورگ

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 8 مهمان