بهترین راه از ترکیه به آلمان یا هلند کدام است.

راههای کسب اقامت در سایر کشورها (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
تاريخ عضويت: 23 سپتامبر 2012, 15:12

بهترین راه از ترکیه به آلمان یا هلند کدام است.

پستتوسط sooren » 24 سپتامبر 2012, 21:13

لطفا دوستانی که زمینی رفتن یا اطلاعات موثقی دارن بیان تجربیاتتون رو اینجا بزارین.

تاريخ عضويت: 25 سپتامبر 2012, 02:03

Re: بهترین راه از ترکیه به آلمان یا هلند کدام است.

پستتوسط Nimanima » 25 سپتامبر 2012, 17:51

تركيه بعد يونان بعد مقدونيه بعد صرب بعد مجار اتريش و المان

پستتوسط sooren » 26 سپتامبر 2012, 01:33

ممنون شما خودتون رفتی از این راه؟

تاريخ عضويت: 21 سپتامبر 2012, 10:19

پستتوسط akbar » 28 سپتامبر 2012, 12:08

با سلام به شما آقا امکان داره جزعیات این راهرو برای من بزار با کمال تشکر از هر انسانی که با راهنمایی و تجربه به دیگر انسانها کمک میکنه منم قصد دارم این راه اتریشو بسنجم

پستتوسط akbar » 28 سپتامبر 2012, 12:10

لطفا راهشو از ترکیه یا آیا بوسنی که ویزا نمیخواد میشه رفت از ترکیه بدون ویزا تا بوسنی و ادامه راه

تاريخ عضويت: 04 آگوست 2012, 20:32

پستتوسط mikaeel » 28 سپتامبر 2012, 19:27

اکبر جان بوسنی ویزا میخواداز دیماه سال 1379 ویزا گذاشت...مسیر یونان بسته است نمیشه راحت عبور کرد..بهترین مسیر از طریق بلغار.صربستان.کرواسی.اسلوونی.اتریش و بعد المان.....ولی چون بلغار جزو قانون دوبلین است احتمالش است که از المان به بلغار دیپورت بشید..

پستتوسط sooren » 16 اکتبر 2012, 22:36

akbar نوشته است:با سلام به شما آقا امکان داره جزعیات این راهرو برای من بزار با کمال تشکر از هر انسانی که با راهنمایی و تجربه به دیگر انسانها کمک میکنه منم قصد دارم این راه اتریشو بسنجم

هیچکس این رو جواب نداد؟

پستتوسط akbar » 01 نوامبر 2012, 12:59

سلام ممنون از اقای میکائیل باور کنید من هرچقدر تلاش کردم نتونستم برسم باورتون نمیشه چند ساله دارم سعی میکنم از اینجا برم 2 بار از ترکیه خواستم برم نشد یک بار رفتم اقامت دبی بگیرم از اقبال بد من شد درگیری خلیج فاس و خلیج عربی که با اینکه بیشتر کارهای اونجارو انجام داده بودم 2 ماه اونجا دبی بودم که کلا ویزا اقامت برای ایرانیان لغو شد یک بارم برای سوئد حال 40 سالم شده ایکاش چند سال پیشم این فایلهای گفتگو بودن که افرادی مثل من راحتتر میتونستن به مقصد برسن امید وارم همیشه بتونیم با هم باشیم باور کنید من این چند باری که بیرون بودم دیدم افرادی مثلا عربها و چینی ها با هم هستن و به هم کمک میکنن آقا ببخشید .مرسی از آقای آدمین چاووشی . و آقا میکائیل ممنونم از شما این ایمیل منه امید وارم بتونم به هدفم برسم که میکن مهم نیست چند بار زمین میخوری مهم اینه چند بار از زمین بلند میشی rostami84@yahoo.com

تاريخ عضويت: 14 دسامبر 2012, 12:22

پستتوسط ali tanha » 29 ژانويه 2013, 16:14

mikaeel نوشته است:اکبر جان بوسنی ویزا میخواداز دیماه سال 1379 ویزا گذاشت...مسیر یونان بسته است نمیشه راحت عبور کرد..بهترین مسیر از طریق بلغار.صربستان.کرواسی.اسلوونی.اتریش و بعد المان.....ولی چون بلغار جزو قانون دوبلین است احتمالش است که از المان به بلغار دیپورت بشید..

آقا میکائیل نظرتون در باره این مسیر چیه؟ بلغارستان . رمانی . مجارستان . اتریش . آلمان :?:

تاريخ عضويت: 21 ژانويه 2013, 13:22

پستتوسط God.Father » 29 ژانويه 2013, 19:40

دوست عزیز مسیر ترکیه - بلغارستان خیلی سخته مثل مسیر روسیه - بلاروس - اوکراین و... هست. کلی پیاده روی داره چند روز باید با آب و غذای جیره بندی شده و استراحت خیلی کم راه برید. اگر هم توسط پلیس دستگیر بشید انگشت نگاری میشید و مجبور هستید تو همون کشور های اروپای شرقی تقاضای پناهندگی کنید. نکته ی دیگه ای که باید بگم اینه که اگه توی راه از نفس بیفتید و خسته بشید و یا اتفاقی براتون بیفته که دیگه نتونید راه برید قاچاقبرت بدون هیچ ترسی شاهرگت رو میزنه و توی جنگل چالت میکنه.

بازگشت به پناهندگی و اقامت در سایر کشورها

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: Google [Bot] و 17 مهمان