سفر به اروپا با پاسپورت جعلی

راههای کسب اقامت در سایر کشورها (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
نمایه کاربر
amiraaaaaa

Re: سفر به اروپا با پاسپورت جعلی

پست توسط amiraaaaaa » چهار شنبه 17 مهر 1392, 3:25 pm

با سلام

amirnewage@gmail.com

ایمیلم گذاشتم.لطفا نمونه هارو برای منم بفرستید

ممنون

rpadash

پست توسط rpadash » چهار شنبه 24 مهر 1392, 10:58 am

سلام آقا فرزاد نمونه هارو برا منم ارسال کنید ممنون
rpadasho@yahoo.com

Farzad

پست توسط Farzad » چهار شنبه 24 مهر 1392, 9:16 pm

rpadash نوشته شده:سلام آقا فرزاد نمونه هارو برا منم ارسال کنید ممنون
rpadasho@yahoo.com
سلام دوست عزیز
من در امور کیس یا آدم پرونی یا پاسپورت فعا لیتی ندارم
متاسفانه کسی رو هم نمیشناسم که معرفی کنم
خیلیها هم پیغام میدند و دنبال آدم پرون هستند، من چندین سال پیش
از ایران رفتم و چون خودم هم زمانی مسافر بودم اینها رو نوشتم
شاید بدرد کسی بخوره و شا ید هم نه

ghazvin

پست توسط ghazvin » جمعه 13 دی 1392, 10:35 am

سلام من زمینی دارم میرم ترکیه از اونجا میخوام برم انگلیس......پاسپورت شباهتی چه جوری میتونم پیدا کنم?تو فرودگاه چیکار باید کنم?اگه بگیرنم چی میشه?

ghazvin

پست توسط ghazvin » جمعه 13 دی 1392, 10:37 am

اقا فرزاد واسه منم ایمیل کن لطفا
Nelinnnn@yahoo.com

مرجان مهر

پست توسط مرجان مهر » دو شنبه 23 دی 1392, 9:06 am

سلام من سوالی دارم در مورد ویزای جعلی عضو سایت هم شدم ولی نمیدونم به کجا پیغامم رو بنویسم

مرجان مهر

پست توسط مرجان مهر » دو شنبه 23 دی 1392, 9:14 am

یکی از دوستای من به آدم بر پول داد که بفرستش آلمان گفت اول میری تونس بعد ازونجا هم آلمان برچسب ویزای آلمان رو داد بهش که رسید به تونس اونجا بچسبونه. رسید تونس توی فرودگاه به ویزای تونسش گیر دادن شک کردن ولی در نهایت ولش کردن یک هفته توی تونس موند ویزای آلمان رو چسبوند روی پاسش و توی راه رفت به آلمان دوباره توی فرودگاه تونس جلوشو گرفتن و دوباره به ویزای تونسش گیر دادن و نذاشتن سوار هواپیما بشه الان 2روزه زندانیش کردن حتی ازش خبری هم نداریم . به نظر شما چرا گرفتنش؟ حالا چیکارش میخوان بکنن؟ چجوری میشه کمکش کرد؟

farbod1

پست توسط farbod1 » دو شنبه 23 دی 1392, 11:10 am

مرجان مهر نوشته شده:یکی از دوستای من به آدم بر پول داد که بفرستش آلمان گفت اول میری تونس بعد ازونجا هم آلمان برچسب ویزای آلمان رو داد بهش که رسید به تونس اونجا بچسبونه. رسید تونس توی فرودگاه به ویزای تونسش گیر دادن شک کردن ولی در نهایت ولش کردن یک هفته توی تونس موند ویزای آلمان رو چسبوند روی پاسش و توی راه رفت به آلمان دوباره توی فرودگاه تونس جلوشو گرفتن و دوباره به ویزای تونسش گیر دادن و نذاشتن سوار هواپیما بشه الان 2روزه زندانیش کردن حتی ازش خبری هم نداریم . به نظر شما چرا گرفتنش؟ حالا چیکارش میخوان بکنن؟ چجوری میشه کمکش کرد؟
خوب معلومه چرا گرفتنش ویزا جعلی بوده
مدتی زندانی میشه و بعد دیپورتش میکنن ایران
کاری نمیشه کرد ، اما میتونی براش وکیل بگیری پیگیر کارش باشه تا شاید زودتر ولش کنن
گویند کسان بهشت با حور خوش است

من میگویم که آب انگور خوش است

این نقد بگیر و دست از آن نسیه بدار

آواز دهل شنیدن از دور خوش است

hamidgggg

پست توسط hamidgggg » جمعه 4 بهمن 1392, 7:35 pm

سلام
دوستان من نیاز به پاس خام اروپایی دارم کسی سراغ داره ؟
حمید

mohammad2

پست توسط mohammad2 » جمعه 11 بهمن 1392, 3:51 pm

aMaria نوشته شده:ba salam

man ye passporto visa jaali baraye vorod be alman va darkhaste panahandi lazem daram. chejor mitonam kasio peida konam azash bekkharam?

mamnoon
دوست عزیز منظورت ویزای لیبل هستش اگه لیبل میخوایی میشه بدست اورد ولی نه اگه میخوایی المان بری یه راه هست ترانزیت میبرتد المان

dariush 83

پست توسط dariush 83 » جمعه 11 بهمن 1392, 8:09 pm

mohammad2 نوشته شده:
aMaria نوشته شده:ba salam

man ye passporto visa jaali baraye vorod be alman va darkhaste panahandi lazem daram. chejor mitonam kasio peida konam azash bekkharam?

mamnoon
دوست عزیز منظورت ویزای لیبل هستش اگه لیبل میخوایی میشه بدست اورد ولی نه اگه میخوایی المان بری یه راه هست ترانزیت میبرتد المان
لیبل فروش :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
تصویر
قبیله یعنی یک نفر

madad

پست توسط madad » جمعه 18 بهمن 1392, 11:19 pm

لطف کنید نمونه کارتون بفرستید بیاد
Farzadturko@ gmail.com

نمایه کاربر
iranian
محل اقامت: Denmark
تماس:

پست توسط iranian » شنبه 19 بهمن 1392, 9:44 pm

Farzad نوشته شده:جدیدا مامورهای اداره مهاجرت داخل هواپیما میان و پاسپورت افراد ی رو که قیافه
شرقی دارند کنترل میکنند ، این عمل رو انجام میدند که کسی اگر پاسپورتش رو پاره کرده
باشه شناسایی بشه و با همون پرواز پس فرستاده بشه
این کنترل برای پروازهای میباشه که از خارج شینگن به کشورهای شینگنه
من به تازگی از یکی از کشورهای بلوک شرق وارد آلمان شدم زمانی که هواپیما
رسید مامور فرودگاه آمده بود جلوی در هواپیما و
کله سیاه ها رو جدا میکرد و پاسپورتشون رو چک میکرد
چقدر جالب :shock:
<p style="text-align: left;">Tanha ID man dar in site faghat hamin hast baghie ID ha &nbsp;jali ast</p>
<p style="text-align: left;">email : xiranianx@gmail.com</p>

masoud2014

پست توسط masoud2014 » چهار شنبه 21 اسفند 1392, 8:00 am

با سلام خدمت تمام دوستان عزیز.

بنده دنبال پاس سفید 2 ملیتی هستم برای سفر به اروپا و آمریکا ( البته فقط برای تفریح). اگر کسی از دوستان آشنایی داره یا تو این کاره به ایمیل من تماس بگیره. ممنون میشم اطلاعات کاملی برام بفرستین.

mohammad98

پست توسط mohammad98 » شنبه 6 اردیبهشت 1393, 12:35 pm

ســــــــــــــلام
خوبید دوسِتان!!!!
من دونبال یه پاسپورتی(انگلیس، کانادا، آمریکا، سوئد) هستم که باهاش بتونم برم خارج از کشور البت فقط برای تفریح
چون فعلا به پناهنده بودن فکر نمیکنم اگه کسی میتونه پاسپورت جعلی برام ردیف کنه بهم
خبر بده در مورد قیمتش هم بگه

اینم ایمیلم

basement642@yahoo.com

peeter
محل اقامت: EUROPA

پست توسط peeter » شنبه 6 اردیبهشت 1393, 8:20 pm

mohammad98 نوشته شده:ســــــــــــــلام
خوبید دوسِتان!!!!
من دونبال یه پاسپورتی(انگلیس، کانادا، آمریکا، سوئد) هستم که باهاش بتونم برم خارج از کشور البت فقط برای تفریح
چون فعلا به پناهنده بودن فکر نمیکنم اگه کسی میتونه پاسپورت جعلی برام ردیف کنه بهم

اینم ایمیلم

basement642@yahoo.com
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
دادا دمت گرم مردم از خنده .یکی جر خورده جونش در خطره نمیتونه راهی پیدا کنه اونوقت شما تفریحی میخوای قاچاقی بری
دو کس رنج بیهوده بردند و سعی بی‌فایده کردند: یکی آن‌که اندوخت و نخورد و دیگر آن‌که آموخت و نکرد.

mohammad98

پست توسط mohammad98 » شنبه 22 شهریور 1393, 1:56 am

peeter نوشته شده:
mohammad98 نوشته شده:ســــــــــــــلام
خوبید دوسِتان!!!!

اینم ایمیلم

basement642@yahoo.com
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
دادا دمت گرم مردم از خنده .یکی جر خورده جونش در خطره نمیتونه راهی پیدا کنه اونوقت شما تفریحی میخوای قاچاقی بری
بخند ولی مواظب باش نشکنی!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
اینم بگم چیزیو که میخواستم پیدا کردم :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

بازم میگم نشکنی جیگر :lol: :lol: :lol: :lol:

akeshani

پست توسط akeshani » یک شنبه 7 دی 1393, 9:36 am

salam o vaght bekhir man mikham az keshvar kharej sham va baraye panahadegi eghdam konam mishe rahnameem konid bayad chi kar konam man alan bekhater khedmat sarbazi ham mamnoo khoroj hastam bayad ghachaghi az marz kharej besham lotfan rahnameem konid mamnonam
armin.keshani2015@yahoo.com

j.m7970

پست توسط j.m7970 » یک شنبه 24 خرداد 1394, 12:55 pm

سلام به ادمین وهمه دوستان بنده قصد خروج از کشور رو دارم اما به دلایلی نمیتونم قانونی برم الان باچندین قاچاقبر هوایی صحبت کردم اونام گفتن 70ازایران میبریم ترکیه ازاونجامم اروپا حالا مشکل من اینجاس که توی فرودگاه چطور بازرسی میکنن وپاسپورت رو چجوری بررسی میکنن لطفاکسانی که اطلاع کامل ودرست دراین مورد دارن راهنمایی کنن که توی فرودگاه ایران بازرسی چجوریه وهمچنین ترکیه درضمن من مقصدم اینسبورگ اتریش هست واینکه اگر هرجا گیر کنم جرمش چیه؟!

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
محل اقامت: لندن
تماس:

پست توسط Admin » دو شنبه 25 خرداد 1394, 3:57 am

سلام دوست عزیز!
به هنگام خروج غیرقانونی امکان هر اتفاقی وجود دارد. هیچ تضمینی وجود ندارد که بتوانید به سلامت و بدون مشکل از پاس کنترل خارج شوید و پا پس از عبور از پاس کنترل بتوانید از گیت نیز بدون مشکل عبور کرده و وارد هواپیما شوید.
موفقیت در این زمینه تا حد زیادی به کیفیت و نحوه کار انجام شده (نوع پاسپورت مورد استفاده)، توانائیهای فرد مسافر از جمله تسلط به زبان انگلیسی جهت استفاده در مواقع ضروری و گریز از مهلکه های احتمالی و همچنین تا حدودی نیز به شانس بستگی دارد.
در صورت استفاده از پاسپورت شباهتی بایستی از پاسپورتی استفاده شود که همخوانی بسیاری با مشخصات شما داشته باشد از جمله عکس پاسپورت، سن، رنگ پوست، قد و...
اکثر پاسپورتها دارای اطلاعات بیولوژیک میباشند که در صورت مشکوک شدن در فرودگاه براحتی میتوانند با کنترل اثرانگشت و سایر اطلاعات بیولوژیک تشخیص دهند که پاسپورت متعلق به شماست یا خیر.
در صورت استفاده از پاسپورت شباهتی سعی کنید پاسپورتی را انتخاب کنید که تا حد امکان با مشخصات شما همخوانی داشته باشد. در فرودگاه کاملا طبیعی و بدون اضطراب باشید طوری رفتار کنید که گویا پاسپورت واقعا متعلق به شماست. دانستن زبان انگلیسی و احیانا زبان کشوری که پاسپورت متعلق به ان است بسیار کمک کننده خواهد بود.
بطور کلی در این کار هیچ چیزی قابل پیش بینی نیست ولی با رعایت برخی اصول میتوان احتمال موفقیت را افزایش داد.

برایتان آرزوی موفقیت میکنیم،
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

Alireza1988

پست توسط Alireza1988 » چهار شنبه 17 تیر 1394, 1:35 pm

سلام
من 27 سال دارم قصد دارم نهایتا تا 2 سال دیگه از ایران خارج شم و ب بریتانیا برم(یکی از اقوام اونجا زندگی میکنه نزدیک 10 ساله)
مشکل اینجاس ک من سرباز فراری ام و خب چون کارت ندارم نمیتونم پاس بگیرم!برام مهم نیس ک بعد رفتنم بتونم برگردم ایران یا نه فقط میخوام اونجا زندگی کنم!(با پناهندگی مشکلی ندارم)
میشه لطفا از اول راهنمایی کنین که میشه پاس جعلی بگیرم و از ایران خارج شم یا نه؟و کلا چیکار میتونم کنم؟
ممنون

Abbas.Agha

پست توسط Abbas.Agha » دو شنبه 11 آبان 1394, 6:42 pm

با درود خدمت دوستان عزیز.

من در حال حاضر ساکن کشور ایتالیا هستم و با ویزای دانشجویی به این کشور اومدم. شنیدم که تو یونان یک افغانی پاسپورت اروپایی میفروشه. مقصد من آمریکا هست و میخوام برسم به اونجا. میخواستم بدونم که آیا این راه خوبیه واسه انجام این کار یا نه. در مورد پرواز به آمریکا هم میخوام برگردم ایران و از اونجا بلیط بگیرم و از طریق فرودگاه قطر و یا دبی برم امریکا. میخواستم بدونم که شانس موفقیت چقدره؟ ممنون

Bratislav

پست توسط Bratislav » دو شنبه 13 اردیبهشت 1395, 12:51 pm

fighter نوشته شده:
antigral نوشته شده:عزیزانی که قصد مهاجرت به اروپا با ویزا یا پاسپورت جعلی دارنند :

توجه نمائید که فروش انواع پاسپورت و انواع لیبلهای ویزا به فروش میرسد و کلیه این پروسه ها در فرانسه انجام خواهد شد. عزیزانی که متقاضی هستنند میتوانند برای من پیام شخصی بفرستند.

قیمتها به شرح زیر میباشد :

پاسپوت اروپایی اصل با 13 نماد سکیورت 1000 یورو
پاسپورت کانادایی اصل با تراشه الکترونیکی 1200 یورو
پاسپورت انگلیسی اصل با تراشه الکترونیکی 1400 یورو
ویزای شینگن اورجینال 800 یورو

عزیزان پاسپورتها بابت اصل بودن تضمین میشوند ولی اینکه با اون بتونی از فرودگاه پرواز کنی یا نه دیگه به زرنگی خدتون بستگی داره. فقط باور کنید کسانی که الان اروپا هستنند 95 درصد با پاسپورت جعلی امدنند.

البته چون جرات ریسک کردن را نداشته اند 10.000 یور دادن به قاچاقبر اونم فقط همین کارو انجام داده و 9000 یورو زده به جیب.

عزیزان در اطلاع باشید که نحوه پرداخت به صورتی میباشد که ابتدا نصف پول گرفته خواهد شد و بعد از 5روز پاسپورت درست شده به صورت عکس،اسکن و فیلم برای شما ارسال میشود. که بعد از تائید باید بقیه پول را پرداخت نمائید.

پرداخت از طریق بانک وسترن انجام خواهد شد و دریافت پاسپورت هم با پوست DHL

عزیزان اگر خواستید نمونه کار براتون ایمیل میکنم برای اینکه مطمئن بشید پاسپورت هر کشوری که خواستید بگید تا نمونه کارهای قبلی که برای افراد غیر ایرانی زدیم ارسال نمائیم برایتان.
che tazmini baraye asl bodanesh hastesh?
هنو انجام میدی؟

Amir_hoseyn64

پست توسط Amir_hoseyn64 » یک شنبه 18 تیر 1396, 7:11 pm

سلام خدمت تمام دوستان
امیرهستم ۳۲ساله.
از سه سال پیش قرمهاجرت افتاد توذهنم.اون زمان ۲۹سال داشتم وهدفم رفتن به استرالیابود.ازشانس ماقانون مهاجرت به استرالیاسخت شد.رفتیم تومد کانادا و شش،ماه کلاس فشرده زبان انگلیسی و اونم آیلتسم پنج و نیم شد و نمرم کم بود.خلاصه بایکی از بچه ها که پناهنده فنلادبود صحبت کردم گفت شینگن بگیر بیا اروپا.بار اول از سفارت لهستان با یه آژانس اقدام کردم و ریجکت شدم.بار دوم بعد از دو ماه گفت خیالت راحت و برو پاستو عوض،کن و یه ورود به ارمنستان بزن اینبار از سفارت دیگه اقدام میکنم و صد درصد اوکیه.همه اینکارو رو انجام دادم و رفتم سفارت اسلواکی و بعد بیست روز اونجا هم ریجکت.خلاصه با هزار دعوا پولمو گرفتم و با دو تا ریجکتی تو پاسم موندم چکارکنم.یکی از دوستان که پناهنده لندن بودیکی رو معرفی کرد که با شصت تا میارتت اینجا.بعدازکلی آمارگرفتن پول زدم به حسابش و وبعد از سه ماه ویزا کوبا برام گرفت و با یه پاس دو ملیتی ایرانی ایتالیایی.پریدیدم کوبا شش نفر بودم تو حین ورود به کوبا با پاس دوم سوال پرسید چیزا لازمه و ما گیر افتادیم.هفت روز تو زندان مهاجرین کوبا بودیم اونور دنیا و کشور حقیری که هیچی نداره.مارو دیپورت کردن ایران.باز اون قاچاقچی گفت نگران نباشید ردیف میکنم اینبار.هرچی گفتیم بابا پولمون رو بده ما نمیخوایم بریم نداد که نداد.بعد از یکسال هر روز تماس مکرر و جرو و بحث یه گفت سه روز دیگه حرکتی.با دو تا دیگه با پاس شباهتی بریتیش و کپی خودم بود از فرودگاه امام با پاس ایرانی ورود کردیم به آتاتورک.تو آتاتورک تو یه باجه بیست پوند دادیم و از گیت مثل آب خوردن رد شدیم.تو استانبول ده روز بودیم که قاچاقچی گفت بلیط گرفتم براتون بپرید برید آنتالیا.رفتیم از استانبول آنتالیا و اونجا هم چهار روز بودیم و گفت براتون بلیط گرفتم امشب از آنتالیا به لندن.رگشایز باورتون نشه این مدت که تو ترکیه بودیم همش انگلیسی صحبت میکردیم ماسه نفرباهم.باورمون شده بود مه واقعا پاسا مال خودمونه.شب رفتیم فرودگاه آنتالیا و اونجا یکی یکی از کانتر کارت پرواز گرفتیم و رفتیم برا گیت.از گیت رد شدن مثل آب خوردن بود.گیت رو رد کردیم و رفتیم برا سالن ترانزیت دیدیم یه صف طولانی هست.یه پسره وایساده با مسافرا انگلیسی غلیظ حرف میزنه و یه کاغذ میکشه به بدن و لباسای توی ساکمرن بعد میزنه تو دستگاه که ببینه با مواد بمبی سروکار داشتیم یا نه.اونجا هم با ضربان قلب بالای هزار رد کردیم و نشستیم جدا جدا رو صندلی تو سالن و چشمامو بستمو خودمو تو لندن احساس کردم که یهو بعد از ده دقیقه باجه کنترل بلیط قبل از خرطومی اسامی انگلیسی ما سه نفرو صدا زد و گفت بیاین.رفتیم ددیدم یه برگه که تازه بواشون ایمیل شده بود نشونمون داد و گفت که از دولت انگلیسی ایمیل اومده مه این سه نفر حق ورود به خاک انگلیسی رو ندارن.خودمون رو زدیم به اون راه و گفتیم بابا چرت نگو و گفت برید بشینید اونجا حق پرواز ندارید.خدا شاهده تمام دنیا رو سرم کپ شد.هواپیما پرید و مارو دادن تحویل پلیسی و از ما بازجویی کردن.هر چی نگاه میکردن میدیدن که پاسا و قیافه هامون یکیه و مترجم انگلیسی آوردن جوتبشون رو دادیم.تا صبح سوال و جواب کردن و صبح چند تا شخصی اومدن و گفتن فقط بگید پاس اورجینالتون کجاست وقتی گفتیم این پاسمون هست و ما انگلیسی هستیم زد زیر گوشمون و تهدید کرد که اگه راست نگید،شمارو به جرم داعش میگیریم.خلاصه هر چی گشتن پاسای ایرانی رو ندیدن و ما خودمون جایی تو جلد دفترچه که جاسازکرده بودیم نشونشون دادیم.بعد از کلی تحقیر شدن فرستادمون پلیس،مرکزی و بعد از چندساعت اونجا بودن دادنمون زندان و بیست و سه روز تو یه زندان کوچیک بغل به بغل افغانی و پاکستانی و سوریه ای تروریست میخوابیدیم و بعد پول بلیط،ازمون گرفتن و فرستادن استانبول با چهار تا مامور شخصی و از اونجا دیپورت به ایران.یه برگه هم بهمون دادن که امضا کنیم با زبان ترکی که ترش نوشته حق ورود به ترکیه ندارید و اگه بخواید بیاین باید دوهزاروچهارصد لیر جریمه بدیم.
حالا هم دو هفته هست ایرانیم و قاچاقچی نامرد جوابمون رو نمیده.
دوستان این داستان رو که گفتم به این خاطر بود که بدونید تو این مسیر هزار خطر داده.یکی به راحتی میره و یکی مثل من دو بار ریجکت و دو بار زندان و دیپورت.شرمنده که سرتون رو درد آوردم.
با آرزوی موفقیت برا همه دوستان

kingamir

پست توسط kingamir » یک شنبه 25 تیر 1396, 10:31 am

خیلی هم مفید بود.نکات ریزی توش داشت که امثال من دنبالش بودیم.
فقط چنتا سوال دارم هرکس (تجربه) داره جواب بده، نه یه سری محقق فضای مجازی

1: اگر با پاس ایرانی از استانبول بزنم بیرون و توی کوالالامپور با پاس شباهتی ورود بزنم مشکلی پیش نمیاد؟ اگه ازم کارت پرواز رو درخواست کنه میبینه که بلیت با نام دیگه ای خریداری شده.
2: اون اسکن چشمی توی فرودگاه مالزی چیو پیدا میکنه؟ با این تفاسیر استفاده از لنز برای شبیه شدن به صاحب پاسپورت کار احمقانه ایه.درجا میفهمن و گرفتار میشم. و ما از کجا بفهمیم پاس دزدیده شده توی استانبول، رنگ اصلی چشم صاحبش چه رنگی بوده؟ چون عکس توی پاس بشدت نا مفهوم هست و ما اینو نمیفهمیم اما توی کوالالامپور افسر گذرنامه عکس رنگی باکیفیت توی مانیتور خودش میاره.(اون چیپ توی جلد پاسپورت های عکس باکیفیت داره). حتی پاس های ایرانی هم اینو دارن. اینو موقع رد شدن از مرز زمینی ارمنستان نوردوز دیدم.مأمور اصلا به عکس پاس نگاه نمیکنه.بارکد رو اسکن میکنه عکس میاد جلوش مثل بنز (همون عکسی که موقع درخواست گواهینامه میدیم و اسکن میکنن و به فرم میچسبونن).
3: همه اینا یه طرف، قد صاحب اصلی پاس رو از کجا بفهمیم. یهو توی گیت ورود کوالالامپور جلوی افسر میزنه 189 سانت ساکن بخارست رومانی! من کلا 170 سانتم

4: باز همه ی اینا یه طرف، آدرس ثبت شده برای صاحب اصلی پاس رو از کجا بفهمیم.اگه افسر شک کنه و بپرسه چه جوابی براش داریم.نمیشه آدرس رو فرضی یا تقلبی داد.

دوستان با اطلاعات جواب بدن نه با دانسته ها و شنیده ها و اخبار. خیلیا بخاطر ندانستن این اطلاعات ریز زندانی شدن یا مجبور شدن توی کوالالامپور یه پاس دیگه بخرن با قیمت های خیلی بالاتر از توی آق سارای.

بنظرم راه حل همه ی این موارد اینه که پاسپورت شباهتی رو از صاحب اصلیش بخرم که قیافه و قد و رنگ چشم اصلیش رو زنده دیده باشم و آدرس ثبتی پاسپورت و نمونه ی امضاش رو از خودش یاد بگیرم. شخص پاسپورت فروش اینارو نمیدونه.
خلاصه خیلی سخته دیگه.چندین روز باید کف استانبول رو بگردم تا همچین کسی رو توی محله های خلاف آق سارای پیدا کنم

منتظر نظرات گرم دوستان تجربه دار هستم. تشکر میکنم اگه وقت بزارید و جوابی بنویسید یا اینکه پیام خصوصی بزنید.

من 2 هفته دیگه قصد شروع سفر به استانبول رو دارم.کمتر از 30 سالمه.زمینی برو و یونان برو هم نیستم. از تهران کسی بود خبر بده باهم بریم.از تنهایی میترسم و استرس میگیرم

Amir_hoseyn64

پست توسط Amir_hoseyn64 » سه شنبه 27 تیر 1396, 2:31 am

kingamir نوشته شده:
یک شنبه 25 تیر 1396, 10:31 am

1: اگر با پاس ایرانی از استانبول بزنم بیرون و توی کوالالامپور با پاس شباهتی ورود بزنم مشکلی پیش نمیاد؟ اگه ازم کارت پرواز رو درخواست کنه میبینه که بلیت با نام دیگه ای خریداری شده.
2: اون اسکن چشمی توی فرودگاه مالزی چیو پیدا میکنه؟ با این تفاسیر استفاده از لنز برای شبیه شدن به صاحب پاسپورت کار احمقانه ایه.درجا میفهمن و گرفتار میشم. و ما از کجا بفهمیم پاس دزدیده شده توی استانبول، رنگ اصلی چشم صاحبش چه رنگی بوده؟ چون عکس توی پاس بشدت نا مفهوم هست و ما اینو نمیفهمیم اما توی کوالالامپور افسر گذرنامه عکس رنگی باکیفیت توی مانیتور خودش میاره.(اون چیپ توی جلد پاسپورت های عکس باکیفیت داره). حتی پاس های ایرانی هم اینو دارن. اینو موقع رد شدن از مرز زمینی ارمنستان نوردوز دیدم.مأمور اصلا به عکس پاس نگاه نمیکنه.بارکد رو اسکن میکنه عکس میاد جلوش مثل بنز (همون عکسی که موقع درخواست گواهینامه میدیم و اسکن میکنن و به فرم میچسبونن).
3: همه اینا یه طرف، قد صاحب اصلی پاس رو از کجا بفهمیم. یهو توی گیت ورود کوالالامپور جلوی افسر میزنه 189 سانت ساکن بخارست رومانی! من کلا 170 سانتم

4: باز همه ی اینا یه طرف، آدرس ثبت شده برای صاحب اصلی پاس رو از کجا بفهمیم.اگه افسر شک کنه و بپرسه چه جوابی براش داریم.نمیشه آدرس رو فرضی یا تقلبی داد.

دوستان با اطلاعات جواب بدن نه با دانسته ها و شنیده ها و اخبار. خیلیا بخاطر ندانستن این اطلاعات ریز زندانی شدن یا مجبور شدن توی کوالالامپور یه پاس دیگه بخرن با قیمت های خیلی بالاتر از توی آق سارای.

بنظرم راه حل همه ی این موارد اینه که پاسپورت شباهتی رو از صاحب اصلیش بخرم که قیافه و قد و رنگ چشم اصلیش رو زنده دیده باشم و آدرس ثبتی پاسپورت و نمونه ی امضاش رو از خودش یاد بگیرم. شخص پاسپورت فروش اینارو نمیدونه.
خلاصه خیلی سخته دیگه.چندین روز باید کف استانبول رو بگردم تا همچین کسی رو توی محله های خلاف آق سارای پیدا کنم

منتظر نظرات گرم دوستان تجربه دار هستم. تشکر میکنم اگه وقت بزارید و جوابی بنویسید یا اینکه پیام خصوصی بزنید.

من 2 هفته دیگه قصد شروع سفر به استانبول رو دارم.کمتر از 30 سالمه.زمینی برو و یونان برو هم نیستم. از تهران کسی بود خبر بده باهم بریم.از تنهایی میترسم و استرس میگیرم
دوست عزیز با این تفاسیری که شما میگید بهتره که پاس سفید دوملیتی پیدا کنید که مثلا اسم خودتون با عکس خودتون باشه اما با ملیت ایران یا مثلا رومانی.
درضمن والا من فک نکنم اینجوری که شما میگید باشه.افسر گیت وقتی پاس رو میکشه تو دستگاه بخاطر اینه که ببینه پاس،اصلی هست یا نه و یا اینکه این پاس شماره سریالش درسته یا نه.اینجوری که شما میگید نیست.چرا؟؟چون که اطلاعات پاسپورت هر شهروندی فقط دست همون فرودگاه کشور هست نه اینکه مثلا پاسپورت رومانی بکشه توی مالزی و تمام اطلاعات شخص بالا بیاد.این اطلاعات فقط موقع ورود به رومانی وقتی افسر گیتپاسپورت رو بکشه میفهمه.من خودم که با پاس شباهتی گیر افتادم بخاطر این بود که احمق قاچاقچی پاسپورت انگلیسی برامون گرفت و ما تو ترکیه ورود و خروج کردیم اما اشتباهش این بود که اومد بلیط میتقیم از آنتالیا به فرودگاه گد وی گرفت به لندن و اونجا معلوم شد که پاسپورتا اعلام سرقت شده ویا مفقودی.اگه به یه کشچر اروپایی گرفته بچد ما پریطه بودیم.پس معلومـ شد که با تمام قضایایی که ما از گیت های ترکیه ورود و خروج کردیم و دو بار پاس کشیده شد اونا اطلاعات از صاحب پاسپورت ندارن.نکته جالب اینه که تو گیت ترکیه حتی به چهره منم نگاه نکردن که بخوان با عکس مطابقت بدن فقط پاس و کشیدن ومهر زدن.

Amir_hoseyn64

پست توسط Amir_hoseyn64 » سه شنبه 27 تیر 1396, 2:35 am

پاسپورت شباهتی خیلی خوبه.در صورتی که شما پاسپورتی که ازش استفاده میکنید صاحب پاسپورت اعلام مفقودی یا سرقت نکرده باشه.و شما نمیتونید با پاسپورت شباهتی مثلا آلمان ورود به آلمان کنید.در ضمن اینم بدونید که کشورهایی مثل آلمان ،انگلیس،سوئد سوئیس،نروژ،دانمارک شهروندانشون پتسپورت نمیفروشن.اگر قاچاقچی این پاسپورتا رو دستتون داد شک نکنید که دزدیه و اعلامـ سرقت شده.

kingamir

پست توسط kingamir » سه شنبه 27 تیر 1396, 6:45 am

Amir_hoseyn64 نوشته شده:
سه شنبه 27 تیر 1396, 2:31 am
kingamir نوشته شده:
یک شنبه 25 تیر 1396, 10:31 am

دوست عزیز با این تفاسیری که شما میگید بهتره که پاس سفید دوملیتی پیدا کنید که مثلا اسم خودتون با عکس خودتون باشه اما با ملیت ایران یا مثلا رومانی.
درضمن والا من فک نکنم اینجوری که شما میگید باشه.افسر گیت وقتی پاس رو میکشه تو دستگاه بخاطر اینه که ببینه پاس،اصلی هست یا نه و یا اینکه این پاس شماره سریالش درسته یا نه.اینجوری که شما میگید نیست.چرا؟؟چون که اطلاعات پاسپورت هر شهروندی فقط دست همون فرودگاه کشور هست نه اینکه مثلا پاسپورت رومانی بکشه توی مالزی و تمام اطلاعات شخص بالا بیاد.این اطلاعات فقط موقع ورود به رومانی وقتی افسر گیتپاسپورت رو بکشه میفهمه.من خودم که با پاس شباهتی گیر افتادم بخاطر این بود که احمق قاچاقچی پاسپورت انگلیسی برامون گرفت و ما تو ترکیه ورود و خروج کردیم اما اشتباهش این بود که اومد بلیط میتقیم از آنتالیا به فرودگاه گد وی گرفت به لندن و اونجا معلوم شد که پاسپورتا اعلام سرقت شده ویا مفقودی.اگه به یه کشچر اروپایی گرفته بچد ما پریطه بودیم.پس معلومـ شد که با تمام قضایایی که ما از گیت های ترکیه ورود و خروج کردیم و دو بار پاس کشیده شد اونا اطلاعات از صاحب پاسپورت ندارن.نکته جالب اینه که تو گیت ترکیه حتی به چهره منم نگاه نکردن که بخوان با عکس مطابقت بدن فقط پاس و کشیدن ومهر زدن.

kingamir

پست توسط kingamir » چهار شنبه 28 تیر 1396, 9:20 am

آره بنظرم درست میفرمایید.چون این اتفاق واسه من فقط توی مرز زمینی نوردوز اونم قسمت خروج از ایران افتاد. بطور مثال موقع ورود به تایلند همچین چیزی ندیدم فقط با وبکم اونجا یه عکس موقع ورود انداخت که بعدا چک کنه همون شخص از کشور خارج بشه. و موقع برگشتن به تهران توی فرودگاه پوکت، همون عکسی که 2 هفته قبلش از من انداخته بود روی مانیتورش اومد و مطمئن شد همون شخص هست فقط یکم ریش دراورده! به قول شما اطلاعات هر پاسی دراختیار همون کشور هست فقط. حالا من یه سوالی دارم.یعنی پاس اگر دست پاسپورت فروش باشه و اعلام سرقت شده باشه، بازم مشکلی واسه خروج از استانبول پیش نمیاد؟ چون همونطور که دیدید کارت پرواز ترکیش ایرویز رو میشه از کیوسک های فرودگاه تحویل گرفت. پاس های اعلام سرقت شده توی فرودگاه مشکل ساز میشن؟ اصلا نه به مقصد اروپا بلکه به مقصد جایی مثل مالزی

kingamir

سفر به اروپا با پاسپورت شباهتی

پست توسط kingamir » چهار شنبه 28 تیر 1396, 9:31 am

آخه کار بسیار سختی هست که آدم بتونه یه صاحب پاسپورت پیدا کنه که از قضا شبیه منم باشه و تقریبا همسن و اهل کشور ایده آلی هم باشه و...
من برای این قضیه 10 روز زمان توی استانبول در نظر گرفتم امیدوارم بتونم یه صاحب واقعی پاس پیدا کنم وگرنه اهل اعتماد کردن به قاچاقچی و پاسپورت فروش نیستم. راستی عکس پاس دوم زیاد شبیه آدم نباشه بنظرت کجاها مشکل پیش میاد؟ چون با پاس ایرانیم از استانبول میزنم بیرون، واسه بعد از اون میپرسم. ضمن اینکه نگفتید اگه واسه پاس ایرانی بلیت بخرم واسه مالزی، آیا میشه با پاس رومانی ورود زد یا نه؟ اگه نشه کل نقشه هام میره روی هوا
و اینکه تا کی باید پاس ایرانی همراهم باشه و کی مطمئن میشم که دیگه مشکلی نیست؟ داخل مالزی یا توی سالن ترانزیت فرانکفورت
خودت میدونی دیگه دست شویی هواپیما آب نداره هرکی میگه توی هواپیما پاس ایرانی رو سربه نیست کن کسشعر میگه و فقط یچیزایی شنیده. اونهمه کاغذ ضخیم با یه جلد به اون محکمی رو اصلا نمیشه ریز کرد و فرستاد توی چاه توالت فرنگی هواپیما. اصلا فرنگی هواپیما آب نداره هیچی ازش رد نمیشه . سیفون های a321 های اتحاد با باد کار میکنه نه آب

Amir_hoseyn64

Re: سفر به اروپا با پاسپورت شباهتی

پست توسط Amir_hoseyn64 » چهار شنبه 28 تیر 1396, 9:34 pm

kingamir نوشته شده:
چهار شنبه 28 تیر 1396, 9:31 am
آخه کار بسیار سختی هست که آدم بتونه یه صاحب پاسپورت پیدا کنه که از قضا شبیه منم باشه و تقریبا همسن و اهل کشور ایده آلی هم باشه و...
من برای این قضیه 10 روز زمان توی استانبول در نظر گرفتم امیدوارم بتونم یه صاحب واقعی پاس پیدا کنم وگرنه اهل اعتماد کردن به قاچاقچی و پاسپورت فروش نیستم. راستی عکس پاس دوم زیاد شبیه آدم نباشه بنظرت کجاها مشکل پیش میاد؟ چون با پاس ایرانیم از استانبول میزنم بیرون، واسه بعد از اون میپرسم. ضمن اینکه نگفتید اگه واسه پاس ایرانی بلیت بخرم واسه مالزی، آیا میشه با پاس رومانی ورود زد یا نه؟ اگه نشه کل نقشه هام میره روی هوا
و اینکه تا کی باید پاس ایرانی همراهم باشه و کی مطمئن میشم که دیگه مشکلی نیست؟ داخل مالزی یا توی سالن ترانزیت فرانکفورت
خودت میدونی دیگه دست شویی هواپیما آب نداره هرکی میگه توی هواپیما پاس ایرانی رو سربه نیست کن کسشعر میگه و فقط یچیزایی شنیده. اونهمه کاغذ ضخیم با یه جلد به اون محکمی رو اصلا نمیشه ریز کرد و فرستاد توی چاه توالت فرنگی هواپیما. اصلا فرنگی هواپیما آب نداره هیچی ازش رد نمیشه . سیفون های a321 های اتحاد با باد کار میکنه نه آب
دوست عزیز جا داره چند تا نکته بهت عرض کنم.من دو بارگرفته شدم و زندان رفتم.یک بارکوبا با پاسپورت سفید دوملیتی ایرانی ایتالیایی که مشخصات خودم بود و عکسم.یه بارم تو ترکیه موقع خروج دم خرطومی هواپیما که این بار با پاسپورت شباهتی انگلیسی که بلیط مستقیم از آنتالیا به لندن کار دستمون داد.
نکته اینجاست که شما وقتی پاسپورت شباهتی خریداری کردی که البته بعید میدونم بتونی به راحتی پاس زنده بخری ینی مستقیم از شخص.پاسپورتی که میخری نگاه به تاریخش کن.تاریخ انقضاش.اگه بیشتر از سه سال از تاریخش ڱذشته باشه حرف نداره.عکس صاحب پاسپورت هم قرار نیست کپ خودت باشه.ولی یه چیزاییش باید بخوره بهت.چون عکس رو پاسپورت با واقعیت شخص زنده تفاوت داره و وقتی هم که چند سال از تاریخ عمس گذشته باشه بهتر.شما با پاسپورت ایرانی ورود میکنی به آتاتورک.اونجا پاسپورت رو میخری.میخوای بری مالزی.اول چک میکنی که پاسپورت اون کشور واسه ورود به مالزی ویزا میخواد یانه.اگه ویزا میخواد که عملا فکرمالزی رو از سرت بیرون کن حتی ویزا فرودگاهی چونکه فرودگاه متلزی مثل فرودگاه ترکیه نیست که اگه ویزا فرودگاهی بخواد بری پیش یه کانتر و بیست پوند واسه ویزا انگلیس بدی و یه تمبر بزنه داخش بری چرا چون فرودگاه مالزی تو هواپیما فرم بهت میدن که باید پرکنی و وقتی که به گیت رسیدی باید کارت ته کارت پروازت و پاسپورتت رو بدی تحویل تا لیبل برات بزنه تو پاسپورتت و اینجاست که سه میشی بخاطر اینکه تو کارت پرواز نداری واسه پرواز اون کشور صاحب پاسپورت اروپایی و تو هواپیما هم فرمها که بهت میدن معلومه مال کدوم پرواز بوده.پس بایداول چک کنی که ویزا نخواد.خب اگه ویزا نخواست شما باید یه ایمیل درست کمی با اسم صاحب پاسپورت مه منوط،به شماره تلفن کشور اونجا هم میشه.بلیطی که باید،لخری به هیچ عنوان نباید از ترکیه بخری.باید از یه کشور اروپایی توسط یه آشنا بخرید که ایمیل کنه برات و تاییدیه رو تو ایمیل بزنی.پس یه بلیط ترکیه به مالزی با پاسپورت ایرانی و یه بلیط کشور دارنده پاسپورت به مالزی که باید مشخصات بلیط رو حفظ کنی که راسه کدوم پرواز و شماره پرواز و از این حرفها.خروج میکنی میری مالزی تو مالزی بدون هیچ استرسی پاستو میدی به گیت اون میتونمـشرط ببندم اصلا نگاه به چهرت هم نمیکنه و پاسپورت رو میکشه که ببینه سالمه یا نه.یه عکس ازت میگیره جلو گیت باید خونسرد باشی چون وقتی عکست میگیره یارو افسره نگاهت میکته کافیه رنگت پریده باشه یا استرس داشته باشی.اونموقعست که زوم میکنه بهت.اصولا موقع ورود زیاد گیر بازار نیست.وقتی رد،شدی ایشالا میری چند روز تو مالزی میگردی و باز بلیط مالزی به کشورآلمان یا لهستان یا هرجایی میگیری.بیشتر اونجارو بگیر که میخوای بری بجز انگلیس.موقع خروج اگرسلف تیکت داشته باشه که چه بهتر اگر نداشت حتما دو تا ساک باخودت داشته باش.یه ساک واسه تو هواپیمات که ساک اصلیت هست و وزنش نباید ازهشت کیلو بیشترباشه و یه ساک برا رد گم کنی که تحویل بار بدی.اونجا اگه بلیط آنلاین خریده باشی شاید ازت سوال بپرسه که چندتاساک داری و کجا دوست داری بشینی و چندتا سوال اولیه که اصلا نبایدخودتو ببازی.با خونسردی و با غرور یه اروپایی جواب بده به انگلیسی.از اونجا که رد شدی به گیت رسیدی هم مثل ورود میری،جلو گیت و اینبار اون یارو گیتیه دیگه تو پاست که میکشه میبینه تو ورود،کردی مهرمیزنه.بعد از اون احتمالش هست قبل از سالن ترانزیت عملیات منتال باشه.آخه بعضی شرکتهای هواپیمایی این چیزا رو دارن.اونجا هم ازت میپرسه تو این مدت جایی شنا مردی یا با آدم مشکوکی تو فرودگاه حرف نزدی که ازت خواسته ساکشو حمل کنی.اینوکه میگم واسه پرواز به لندن بود که بعد،یه کاغذ کشید دورمو تو ساکم زد به دستگاه تاسبز شد و معلومـ شد که با مواد آتش زا در ارتباط نبودم.قدم آخر که قبل از خرطومی و تحویل گرفتن کارت پرواز هست.اونجا دیگه شرکتای هواپیمایی برا اینکه مسافر قاچاق رو ندونسته حمل نکنن تا اتخادیه اروپا جریمشون نکنه شاید اونم شاید ازت سوالی بپرسن مه فکر نمیکنم.وقتی سوارشدی و پریدی ایشالا اگه پروازت به اونجایی باشه که کشور مقصده هرجوری شده پاسپورتاتو حتی شده بخوری هم بخور اما بیشتر تو هواپیما تو دستشویی این کارو میکنن و اون سیفون گرچه آب نداره اما میکشه داخل.گوشیتو ری استار میکنی و هرچیزی که نشون بده تو از کدوم مسیر اومدی تا رسیدی به اونجایی که میخوای اعلام پناهندگی کنی از بین ببر.وقتی هواپیمانشست خیلی اروم میری تو دستشویی یا یه جاخودتو یکساعت سرگرم میکنی تا چند تا پروعز مختلف بیاد بشینه و اونا نفهمن تو از کدوم کشور و کدوم پرواز اومدی.مرحله آخرم که خیلی مضطرب میری پیش افسر و میگی آی ام رفیوزی و تمام.
نصیحتی که بهت میکنم اینه که اول فکراتو بکن و نقشه هاتو بریز تو این مسیر.چون تو هرکشوری تو آسیا تو فرودگاه گیر بیوفتی زندان داری.تو اروپا زندانی درکار نیست.احتمال گیرافتادن هم به خودت بده که آیا توان زندان تو کشور غریب داری یا نه؟اهدامت نمیکنن فقط،یکی دو هفته زندان که ایشالا اینجور نمیشه.دوم اینکه تا ترکیه اگه احیانا خواستی بپری از فرودگاه آتاتورک نپر چونکه بیش از اندازه دیوثن و شخصی تو فرودگاه هست.از شهرهای بندری و جزیره ای بپر.سوم این که تو مسیر به چشماتم اطمینان نکن حتی به خودت و حرفی از مسیرت و پاسپورتتو از این حرفا به عهدی نزن.
ایشتلا که بری و برسی.

kingamir

Amir_hoseyn64

پست توسط kingamir » پنج شنبه 29 تیر 1396, 9:07 am

آقا تشکر فراوان
اولین نفری هستی که اینقدر باحوصله،صادقانه،بی منت و دقیق تایپ میکنی. میدونستی یه (آدم پرون) بی ناموس واسه گفتن همین چیزا 3000 یورو از مردم بدبخت پول میگیره. یه آدم پرونه بی ناموسه کرد،افغانی،عراقی. جالبه حتی تخفیف هم نمیدن یک یورو انگار مادرشونو میخوان بفروشن تخفیف بدن حیف میشه. (با پوزش از مردم شریف و رفقای خوبم در کردستان) اما بالاخره متأسفانه اکثر این دزدها کرد اند دیگه.

من کلیات مطلب رو از یکی از دوستام شنیده بودم اما حرفات نکات ریزی داشت که بسیار مفید بود.
بنظرت کدوم فرودگاه و کشور مناسبه برای پریدن؟ مالزی دیگه خز شده همه هم فهمیدن.من تفلیس رو انتخاب کردم چون فقط یک ترمینال داره و رفت و آمدش هم زیاده. فقط متأسفانه کیوسک چاپ بوردینگ کارت برای ترکیش ایرویز نداره اونو نمیدونم همزمان چطوری میخوام هندلش کنم. همزمان دوتا گیت باید برم.
و اینکه بی زحمت ترتیب گیت های فرودگاه رو میگی؟ زمان ما اول تحویل بار و گرفتن کارت پرواز بود، بعد کنترل امنیتی پاسپورت، بعد دم خرطومی. که توی اولی و سومی پاس رومانی رو نشون میدم و فقط وسطی که مهمترین هست پاس ایرانی بدون مشکل.

آیا موقع خروج بعد از چک امنیتی پاسپورت توی گیت اداره مهاجرت، روی کارت پرواز هم مهر میزنن؟ اینجوری که نمیشه اصلا

Amir_hoseyn64

Re: Amir_hoseyn64

پست توسط Amir_hoseyn64 » جمعه 30 تیر 1396, 12:02 am

kingamir نوشته شده:
پنج شنبه 29 تیر 1396, 9:07 am
آقا تشکر فراوان
اولین نفری هستی که اینقدر باحوصله،صادقانه،بی منت و دقیق تایپ میکنی. میدونستی یه (آدم پرون) بی ناموس واسه گفتن همین چیزا 3000 یورو از مردم بدبخت پول میگیره. یه آدم پرونه بی ناموسه کرد،افغانی،عراقی. جالبه حتی تخفیف هم نمیدن یک یورو انگار مادرشونو میخوان بفروشن تخفیف بدن حیف میشه. (با پوزش از مردم شریف و رفقای خوبم در کردستان) اما بالاخره متأسفانه اکثر این دزدها کرد اند دیگه.

من کلیات مطلب رو از یکی از دوستام شنیده بودم اما حرفات نکات ریزی داشت که بسیار مفید بود.
بنظرت کدوم فرودگاه و کشور مناسبه برای پریدن؟ مالزی دیگه خز شده همه هم فهمیدن.من تفلیس رو انتخاب کردم چون فقط یک ترمینال داره و رفت و آمدش هم زیاده. فقط متأسفانه کیوسک چاپ بوردینگ کارت برای ترکیش ایرویز نداره اونو نمیدونم همزمان چطوری میخوام هندلش کنم. همزمان دوتا گیت باید برم.
و اینکه بی زحمت ترتیب گیت های فرودگاه رو میگی؟ زمان ما اول تحویل بار و گرفتن کارت پرواز بود، بعد کنترل امنیتی پاسپورت، بعد دم خرطومی. که توی اولی و سومی پاس رومانی رو نشون میدم و فقط وسطی که مهمترین هست پاس ایرانی بدون مشکل.

آیا موقع خروج بعد از چک امنیتی پاسپورت توی گیت اداره مهاجرت، روی کارت پرواز هم مهر میزنن؟ اینجوری که نمیشه اصلا
خواهش میکنم.این وظیفمه.
داداش من زیاد دیگه اینجا نمیتونم بیام.چون سه روز دیگه عازمم که باز بپرم.پاس شباهتیم خدا رو شکر جور شده.
این ایمیل منه جوتب سوالارو اونجا بیای بگی بهت میگم.
در رابطه با این فرودگاه گرجستان هم فمرشو از سرت بیرون کن.چون گرجستان جز اتحادیه اروپا شده و بسیاربسیاربسیار سیستم چک پاسپورتش قویه و تو سبستم هم میزنه پاسای سرقتی چون جز اتحادیه هست.
ترکیه گرگ شدن بخاطراینکه اتحادیه اروپا بهش سالیانه پول خوب میده تا جلو ورود،غیرقانونی مهاجربه خاک اروپا رو بگیرن.
ارمنستان خوبه.مالزی خوبه.جای دیگه ای مد نظرم نیست.شاید آذربایجان هم خوب باشه اما من نشنیدم کشی از اونجا بره.باید سرچ کنی.
کلا اگه پاس شباهتیت خوب باشه واسترس نداشته باشی از همون ترکیه هم میشه رفت اما من توصیه نمیکنم.
در رابطه با ترمیش ایرلاین هم بهت بگم بلیط،به هیچ عنوان از شرکت ترکیش ایرلاین نخر چون خیلی جریمه شده تاحالا بخاطر مسافرای قاچاقی که باهاش رفتن و چک اینگ و دم خرطومی بسیار خطرناکی داره.
Iman.bagheri2008@gmail.com

Amir_hoseyn64

پست توسط Amir_hoseyn64 » جمعه 30 تیر 1396, 1:37 pm

Masih.niknam نوشته شده:
پنج شنبه 29 تیر 1396, 10:31 am
من يه پاس و اي دي كارت اروپايي دارم كه هردو عمس خودمه روشون يه پاس ايراني ام دارم وقتي ميخوام از ايران به تركيه برم به محض رسيدن به تركيه پاس اروپايي رو ميتونم مهر ورود توش بزنم؟
دوست عزیز شما پاستون چنج عکس هستش.خیلی باد مراقب باشید که تابلو چنج نشده باشه عکسه که تو فرودگاه زیر دستگاه یارو بفهمه.شمو باید،با پاس ایرانی بپری به ترکیه و اونجا موقع ورود با پاس اروپایی ورود کنی تا مهر بخوره تو پاست.اول باید،چک کنی که ویزا میخواد اون پاس به ترکیه یا نه که اگه بخواد با بیست یورو یه تمبر میچسبونه داخل پاست و بعد راهی گیت میشی.
فکر اینکه تو ترکیه مهر ورود جعلی از طرف قاچاقچی بخوره داخل پاست رو از سرت کن بیرون چون موقع ورود ازت عکس میگیرن و اسم پاست ثبت میشه .اگه با پتس ایرانی ورود کنی و تو ترکیه یارو مهر ورود جعلی بزنه تو پاست موقع خروج سه میشی شک نکن.
موفق و پایدار باشی

mahmoud75

پست توسط mahmoud75 » شنبه 21 مرداد 1396, 1:00 am

سلام
یکی از دوستان من با یه تور مسافرتی رفت ترکیه بعد از تور جدا شد
بعدش رفت پیش یکی از آشناهاش یه پاسپورت تقلبی ترکیه گرفت بعد با اون پاسپورت رفت آلمان بعد تو دانشگاه آلمان ثبت نام کرد بعد درخواست پناهندگی به داد آلمان هم چون دانشجو بود قبول کرد الان اونجاست داره بهترین زندگی رو میکنه

سوال من اینه که کسی از شما دوستان آشنایی تو ترکیه داره که پاسپورت تقلبی درست کنه؟

Mezopotamia24

Re: سفر به اروپا

پست توسط Mezopotamia24 » جمعه 3 شهریور 1396, 8:43 am

سلام بچه ها. ببخشيد اگه اينجا جاي اين سوال نيست پيدا نكردم كجا مطرح كنم.
من اومدم تركيه با پاس ايراني و دو ماه ويزاي تركيه دارم آيا ميتونم از اينجا به عنوان توريست برم روماني يا هر كشور ديگه اروپايي؟ از يكي شنيدم كه چند سال پيش اين كارو كرده.
خواهش ميكنم زود جواب بدين.

se7en

پست توسط se7en » چهار شنبه 22 آذر 1396, 12:21 am

يه پاسپورت جعلي ميخوام كه بتونم برم المان و ويزاي شنگن با تشكر
هزينه و نمونه كار رو ايميل كنيد
abbasi996622@gmail.com

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 36 مهمان