پناهندگی در هلند

راههای کسب اقامت در هلند، بلژیک، لوکزامبورگ (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)

پناهندگی در هلند

پستتوسط mateo » 24 نوامبر 2012, 06:55

سلام
دوستان کسی هست در مورد پناهدگی در هلند راهنمایی کنه؟
اینکه چه مدت در کمپ نگه می دارن؟
شرایط به چه صورته؟
ممنون می شم راهنمایی کنید دوستان
mateo

تاريخ عضويت: 22 نوامبر 2012, 06:08

Re: پناهندگی در هلند

پستتوسط mitra » 24 نوامبر 2012, 14:15

Bikhiale holand shi behtare
mitra

تاريخ عضويت: 19 نوامبر 2012, 22:52

پستتوسط مشاور » 24 نوامبر 2012, 15:54

هلند الان شرابطش برای ایرانیان بسیار سخت می باشد بهترین کشور ها الان برای ایرنیان کانادا و استرالیا می باشند
ایمیل: [email protected]
Yahoo Messenger: panahandegi
ooVoo: panahandegi
تلفن: ۰۰۴۴۲۰۳۲۳۹۳۳۷۳
مشاور
Site Admin

تاريخ عضويت: 30 ژوئن 2012, 12:08

پستتوسط ami340 » 05 ژانويه 2013, 12:29

soali daram??
man az tarighe italia visa toristi gereftam ,dar sefarat asar angosht dadam,
ba parvaz teransit az tehran raftam rom va badesh ba teransit raftam holand,
varede salon teransite italia shodam varede khode rom nashomadam
zamani ham ke az iran kharej shodam moshkeli nadashtam ama vaghty holand bodam moshkel bara, be vojod omadeh,darkhaste panahandegi bedam baram migardonan be italia???
ami340

تاريخ عضويت: 05 ژانويه 2013, 12:21

پستتوسط arashtn1 » 05 ژانويه 2013, 12:35

بله مگه اینکه به انگلیس بری حداقل برت نمیگردونند
برگشتم ولی سودم حداقل تجربه بود
پیشنهاد من به شما الکی اعتماد نکنید وخودتونو گول نزنید

دوستان من ادم بر و.... نیستم لطفا ازم شماره نخواید اگه ادم درست باشه حتما معرفی میکنم
arashtn1

تاريخ عضويت: 02 ژانويه 2013, 12:18

پستتوسط akbar1983 » 05 ژانويه 2013, 13:33

غ دوستان من باهمسرم می خوایم مهاجرت کنیم به هلند اگر کسی ادم پرون خوب سراغ داره به من معرفی کنه یا راهنمای کنه
akbar1983

تاريخ عضويت: 25 دسامبر 2012, 00:11

پستتوسط M4F14 » 10 ژانويه 2013, 18:06

arashtn1 نوشته است:بله مگه اینکه به انگلیس بری حداقل برت نمیگردونند

کی گفته انگلیس دیپورت نمیکنه؟ هر جای اتحادیه ی اروپا که برید دیپورت میشید ایتالیا.
M4F14

تاريخ عضويت: 31 جولاي 2012, 19:38

پستتوسط barad » 03 فبريه 2013, 00:51

اینگلیس خیلی از این نظر بهتره
به نظر منم برو اینگلیس
در کل چون شرایط پناهجوها در یونان ایتالیا افتضاح شده بیشتر کشور ها بر نمیگردونن بخاطر فشار سازمان های حقوق بشر
barad

تاريخ عضويت: 21 آگوست 2012, 20:04

پستتوسط God.Father » 03 فبريه 2013, 22:20

یونان آره ولی انگشت ایتالیا رو در حال حاظر سوئد اون هم در موارد خاص دیپورت نمیکنه. البته تا چند سال دیگه ایتالیا هم از یونان بدتر میشه.
God.Father

تاريخ عضويت: 21 ژانويه 2013, 13:22

پستتوسط only_england » 03 فبريه 2013, 23:11

God.Father نوشته است:یونان آره ولی انگشت ایتالیا رو در حال حاظر سوئد اون هم در موارد خاص دیپورت نمیکنه. البته تا چند سال دیگه ایتالیا هم از یونان بدتر میشه.

انشاالله که بشه و دیگه مثل یونان دیپوتی نباشه... :D :arrow:
اینجانب با نام کاربری" only_england" فقط در همین انجمن پناهندگی فعالیت دارم. انجمن های دیگر اصلا نه وقتش رو دارم ببینم ، نه حساب کاربری دارم.
نماد کاربر
only_england

تاريخ عضويت: 26 نوامبر 2012, 20:58

پستتوسط God.Father » 05 فبريه 2013, 17:48

این چه دعاییه میکنی؟! ایتالیا مث یونان بشه ما که میخوایم بریم ایتالیا بدبخت میشیم!! اونوقت باید کلی پول بدیم تا ایتالیا، همون قدر پول هم بدیم فقط از ایتالیا خارج بشیم.
راستی این عکس امضاء ات رو ور دار افت کلاس داره :d
God.Father

تاريخ عضويت: 21 ژانويه 2013, 13:22

پستتوسط only_england » 05 فبريه 2013, 18:23

God.Father نوشته است:این چه دعاییه میکنی؟! ایتالیا مث یونان بشه ما که میخوایم بریم ایتالیا بدبخت میشیم!! اونوقت باید کلی پول بدیم تا ایتالیا، همون قدر پول هم بدیم فقط از ایتالیا خارج بشیم.
راستی این عکس امضاء ات رو ور دار افت کلاس داره :d

این عکس رو بیخیال..... :D
اینجانب با نام کاربری" only_england" فقط در همین انجمن پناهندگی فعالیت دارم. انجمن های دیگر اصلا نه وقتش رو دارم ببینم ، نه حساب کاربری دارم.
نماد کاربر
only_england

تاريخ عضويت: 26 نوامبر 2012, 20:58

پستتوسط hamed ghodrati » 06 فبريه 2013, 23:34

salam man va hamsaram ba yek dokhtar 3 sale tasmim dariam 2>3 mah dige vase holand eghdam konam ye ki maro rahnamayi kone
hamed ghodrati

تاريخ عضويت: 06 فبريه 2013, 23:16

پستتوسط DariushJ68 » 16 فبريه 2013, 23:35

من سرباز فراری هستم و میخوام غیر قانونی از کشور خارج بشم میخوام بدونم هلند چطوره میشه پناهندگی گرفت کسی هست راهنمایی کنه؟
DariushJ68

تاريخ عضويت: 16 فبريه 2013, 22:50

پستتوسط johnny.depp » 17 فبريه 2013, 06:51

DariushJ68 نوشته است:من سرباز فراری هستم و میخوام غیر قانونی از کشور خارج بشم میخوام بدونم هلند چطوره میشه پناهندگی گرفت کسی هست راهنمایی کنه؟

دوست عزیز اول به فکر پاسپورت باش بعد کشور انتخاب کن .
نماد کاربر
johnny.depp

تاريخ عضويت: 23 دسامبر 2012, 23:17

سلام

پستتوسط odip » 24 جولاي 2013, 14:32

با سلام
من الان 3 ماهه که در ترکیه به همراه همسرم پناهنده هستیم . میشه به ما بگید که آیا راهی هست که ما از اینجا به هلند بریم و در اونجا واسه پناهندگی اقدام کنیم ؟
odip

تاريخ عضويت: 24 جولاي 2013, 14:26

پستتوسط dreamy » 26 جولاي 2013, 13:04

میشه بگید که وقتی پناهنده ی هلند بشی بعد چند وقت پاسپورت توریستی رو می شه گرفت؟
بعد از گرفتن پاس ترول اگه به کانادا رفت و اونجا اعلام پناهندگی کرد ایا برت میگردونن یا کلا در این شرایط دولت کانادا چه اقدامی میکنه؟ ایا مشکلی پیش میاد؟
dreamy

تاريخ عضويت: 26 جولاي 2013, 12:57

پستتوسط babak22222 » 18 سپتامبر 2013, 12:32

پناهندگی در هلند بستگی مستقیم به کیست داره، کسایی در هلند ظرف یک هفته جواب (مثبت) گرفتن؛ بعضیها هم بیش از ده سال (با کیسهای آشغال) هنوز جواب ندارن. پناهندگی در کانادا هم هیچ ربطی به اروپا نداره که بخوان برت گردونن. شما بعد از گرفتن جواب در هلند، مقیم یکی از شهرداریها میشید (با گرفتن خونه از طرف دولت) بعد از شهرداری محل اقامتتون درخواست تراول داکیومنت میکنید؛ ظرف یک هفته آمادست. پس اقامت در اروپا و مخصوصا هلند ارتباط مستقیم با کیستون داره. موفق باشید
babak22222

تاريخ عضويت: 17 سپتامبر 2013, 16:32

Re: بسیاااار مهم و حیاتی

پستتوسط mehdi 66 » 08 مارس 2014, 02:16

سلام دوست عزیز
من الان در ترکیه هستم میخواستم از شما دز مورد یک مساله مهم سول کنم ؟؟؟؟
من الان یک پاسپورت بلغاری خریدم که دادم عکسشو جعل کردن و عکس خودم گذاشتم و این پاسپورت الان ویزای توریستی ترکش حدودا 1 هفتس که تموم شده
حالا دارم میرم بلیط هلند بگیرم که مستقیم بیام اونجا ...
2 تا سوال از شما دارم؟؟
1.من الان با این پاس که 1 هفته از ویزاش گذشته تو خروج از ترک به مشکل نمیخورم؟؟؟
2.من اگه رسیدم هلند اثر انگشت دستمو رو نمیکنه؟؟اگه از فرودگاه هلند هم اومدم بیرون به سلامتی برای دادن کیس در دادگاه
باید بگم من از راه زمینی اومدم؟ میشه یه توضیح کامل بدید ممنون میشم.
mehdi 66

تاريخ عضويت: 08 مارس 2014, 01:57

Re: بسیاااار مهم و حیاتی

پستتوسط iranian » 18 مارس 2014, 23:01

mehdi 66 نوشته است:سلام دوست عزیز
من الان در ترکیه هستم میخواستم از شما دز مورد یک مساله مهم سول کنم ؟؟؟؟
من الان یک پاسپورت بلغاری خریدم که دادم عکسشو جعل کردن و عکس خودم گذاشتم و این پاسپورت الان ویزای توریستی ترکش حدودا 1 هفتس که تموم شده
حالا دارم میرم بلیط هلند بگیرم که مستقیم بیام اونجا ...
2 تا سوال از شما دارم؟؟
1.من الان با این پاس که 1 هفته از ویزاش گذشته تو خروج از ترک به مشکل نمیخورم؟؟؟
2.من اگه رسیدم هلند اثر انگشت دستمو رو نمیکنه؟؟اگه از فرودگاه هلند هم اومدم بیرون به سلامتی برای دادن کیس در دادگاه
باید بگم من از راه زمینی اومدم؟ میشه یه توضیح کامل بدید ممنون میشم.

اگر پاسپورت مشکل نداشته باشه و درست حرفه ای چنج شده باشه به احتمال زیاد بتونی رد بشی
اثر انگشت مهم نیست چون از ترکیه میخوای بری به محض رسیدن به فرودگاه درخواست پناهندگی کن ، نیازی نیست بگی از راه زمینی اومدی ، بگو با پاس جعلی اومدی
ولی حتما کیس قوی داشته باش به نطر من اگر کیس نداری فعلا دست تگه دار اول کیس درست حسابی جور کن بعد برو
تصوير
نماد کاربر
iranian

تاريخ عضويت: 20 دسامبر 2013, 04:02

بازگشت به پناهندگی و اقامت در هلند، بلژیک، لوکزامبورگ

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان

درباره پناهندگی دات کام

در سالهای اخیر شاهد هستیم که هموطنان بسیاری در کشور های مختلف درخواست پناهندگی نموده و اغلب با جواب منفی روبرو شده اند. از طرفی بسیاری از پناهجویانی که جواب منفی گرفته اند به حق دارای مشکلات اساسی در ایران هستند و امنیت آنها به صورت جدی در خطر است. تجربیات ما طی سالهای گذشته نشان داده است که اکثر این پناهجویان در دادن کیس مناسب مشکل داشته اند، ای بسا که اگر آنها کیس خود را به نحو مناسبتری ارائه میدادند و یا اطلاعات بیشتری در مورد شرایط و قوانین پناهندگی داشتند به چنین سرنوشتی دچار نمیشدند.
مهمترین و اساسی ترین مرحله در درخواست پناهندگی داشتن یک پرونده قوی و مناسب است. چنانچه پناهجو کیس مناسب داشته باشد و بتواند نشان دهد که جان و امنیت او در کشورش در خطر است میتوان پیش بینی نمود که درخواست پناهندگی موفقیت آمیز خواهد بود. اما خیل عظیم پناهجویانی که درخواست پناهندگی آنها رد شده و سالهای زیادی از عمر خود را در حالت بلاتکلیفی به سر میبرند نشان میدهد که ارائه یک پرونده مناسب و قوی پناهندگی کار آسانی نیست.