اثر انگشت كشور ديگر

راههای کسب اقامت در سایر کشورها (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)

Re: اثر انگشت كشور ديگر

پستتوسط M4F14 » 31 دسامبر 2012, 19:55

mamary نوشته است:اگر ویزای لهستان داشته باشی و انگشت نگاری هم شده باشی میتونی به المان درخواست پناهندگی بدی؟؟یا به لهستان دیپورت میشی؟؟

دیپورت میشید. به هر یک از کشور های اتحادیه ی اروپا که وارد بشید دیپورت میشید.
M4F14

تاريخ عضويت: 31 جولاي 2012, 19:38

پستتوسط Arshiasttt » 01 ژانويه 2013, 23:42

دوستان من قبلا ويزاي تحصيلي انگليس داشتم و الان ميخوام ويزاي جديد شينگن بگريم ،چون قبلا براي ويزاي انگليس اثر انگشت دادم احتمال اينكه ديپورت شم انگليس هست؟؟يا نه؟
Arshiasttt

تاريخ عضويت: 31 دسامبر 2012, 15:48

پستتوسط amirorange » 08 ژانويه 2013, 11:40

با سلام

1:اگر من از هر سفارت اروپایی با اثر انگشت ویزای شینگن بگیرم و بعد به انگلیس وارد بشم ایا در انگلیس متوجه اثر انگشت من خواهند شد؟ایا قوانین دوباین شامل انگلیس میشود؟
2:اگر من از هر سفارت اروپایی با اثر انگشت ویزای شینگن بگیرم ایا باید در کشور ویزا دهنده اعلام پناهندگی کنم یا میشود در کشور دیگری در حوزه شینگن تقاضا بدهم؟چگونه؟
amirorange

تاريخ عضويت: 08 ژانويه 2013, 11:27

پستتوسط nima888 » 10 ژانويه 2013, 21:20

سلام
من از جناب مشاور یک سوال داشتم , اگر من ویزای آلمان رو بگیرم و این ویزا شینگن نباشه , فقط برای آلمان باشه و البته تو سفارت اثر انگشت هم داده باشم , اگر برم آلمان و از اونجا برم یک کشور دیگه مثل سوئد و درخواست پناهندگی بدم , با توجه به اینکه ویزام شینگن نیست , بازم اثر انگشت من برای سوئد در دسترس؟
یعنی میخوام بگم قاچاقی از ایران خارج شدم و خودمو به سوئد رسوندم , بازم ممکن که بفهمن ویزای آلمان رو داشتم؟
nima888

تاريخ عضويت: 21 دسامبر 2012, 22:17

پستتوسط qmarsio » 10 ژانويه 2013, 22:19

nima888 نوشته است:سلام
من از جناب مشاور یک سوال داشتم , اگر من ویزای آلمان رو بگیرم و این ویزا شینگن نباشه , فقط برای آلمان باشه و البته تو سفارت اثر انگشت هم داده باشم , اگر برم آلمان و از اونجا برم یک کشور دیگه مثل سوئد و درخواست پناهندگی بدم , با توجه به اینکه ویزام شینگن نیست , بازم اثر انگشت من برای سوئد در دسترس؟
یعنی میخوام بگم قاچاقی از ایران خارج شدم و خودمو به سوئد رسوندم , بازم ممکن که بفهمن ویزای آلمان رو داشتم؟

شما در هر صورت انگشت نگاری میشید
qmarsio

تاريخ عضويت: 25 سپتامبر 2012, 20:44

پستتوسط nima888 » 11 ژانويه 2013, 01:00

خودم که گفتم انگشت نگاری میشم!!
سوال من یک چیز دیگه بود , میخوام بدونم با اینکه ویزام شینگن نیست باز اطلاعات اثر انگشتم واسه تمام کشورهای عضو شینگن فرستاده میشه؟
nima888

پستتوسط M4F14 » 12 ژانويه 2013, 19:57

یعنی چی شینگن نباشه؟؟
M4F14

تاريخ عضويت: 31 جولاي 2012, 19:38

پستتوسط qmarsio » 12 ژانويه 2013, 20:07

منم نفهمیدم شنگن نباشه یعنی چی

با توجه به اطلاعات من که مطمئنا کامل نیست

کشورهای حوزه شنگن ویزایی که صادر میکنن شنگن باید باشه...
qmarsio

تاريخ عضويت: 25 سپتامبر 2012, 20:44

پستتوسط aram21 » 13 ژانويه 2013, 08:27

یعنی مثلا ویزای نوع A یا ویزای دانشجویی
aram21

تاريخ عضويت: 08 نوامبر 2012, 11:07

پستتوسط nima888 » 13 ژانويه 2013, 09:44

با سلام مجدد
ویزایی که میگفتم یک ویزای تجاری فورس بود که البته دیگه کنسل شد.
یک سوال دیگه داشتم که لطف میکنید اگه جواب بدین ، اگر ویزای آلمان رو بدون اثر انگشت بگیرم ، بعد وقتی رفتم آلمان و از اونجا برم سوئد و درخواست پناهندگی بدم و بگم قاچاقی وارد اروپا شدم ، اطلاعات ویزا یا پرواز من رو در میارن؟
nima888

پستتوسط aram21 » 13 ژانويه 2013, 10:21

با اطلاعاتی که من این مدت بدست آوردم ، بله میتونین برین سوئد و درخواست بدین و فکر میکنم با کمی تغییر در اسپل اسمتون نمیشه اطلاعات ویزا و.. در بیارن.
اما تقریبا امکان نداره الان کسی بتونه بدون اثر انگشت ویزا بگیره ،صد البته در مورد آلمان که تقریبا محاله...
اگه کسی هم ادعا کرد میتونه براتون بدون اثر انگشت بگیره باید خیلی شک کنین که راست میگه.
aram21

پستتوسط nima888 » 13 ژانويه 2013, 10:49

ممنون ، واسه ویزا که حتما حواسم رو جمع میکنم ، اما من کارت شناساییم و مدارک تحصیلیم رو چیکار کنم وقتی اسپل اسمم رو عوض کنم؟
nima888

پستتوسط aram21 » 13 ژانويه 2013, 11:20

منظورم یه تغییرات جزئی تو اسپل انگلیسیشه ،این در صورتیه که نخوای کل هویتت رو عوض کنی...
مدارکت فارسی هستن ترجمشو نمیدی به اونا که ...البته اگه تو همین انجمنا بگردی در این مورد دوستا اطلاعات مفیدی گذاشتن
aram21

پستتوسط aram21 » 13 ژانويه 2013, 11:26

توسط Farzad » ديروز, 4:27 am

Arshiasttt نوشته است:
تغيير اسپل اسم چگونه ميشه انجام داد؟مگه نبايد حداقل شناسنامه رو بديم تحويل؟؟توي فارسي كه نميشه اسپل عوض كرد؟!ميشه توضيح بديد من درست متوجه نشدم،و اينكه مثلا پسوند يا پيشوند به فاميلى اضافه كنيم فردا اگر بخوايم دعوت نامه به خانواده بديم مشكل پيش نمياد؟؟
ممنون.

بیشتر کامپیوترهای ادارات مهاجرت به این صورت برنامه ریزی شدند که تعداد حروف انگلیسی
رو میشمارند و بعد به همون ترتیب الفبا دنبال مشابه میگردند اگر اسم کسی ۶ حرف داشته باشه باید
دقیقا ۶ حرف مشابه بهمون ترتیب در بیاد، اگر بخواهند چند حرف مشابه رو در بیارن افراد مشابه زیادی در میان
و مشکل میشه ، در هیچ کشوری اسمها رو با زبان کشور پناهجو چک نمیکنن با لاتین چک میشه نه فارسی
اگر پسوند یا پیشوند اضافه کنید بعد ها نمیتونید برای کسی دعوت نامه بفرستید یا از مدارک تحصیلی تون استفاده کنید
این کار گزینه اخریست برای کسانی که واقعا مشکل دارند و براشون مهم نیست که بعد ها کسی رو
دعوت کنند یا نه
تاریخ تولد هم درتطابق اسم نقش بسیار مهمی رو داره
aram21

پستتوسط aram21 » 13 ژانويه 2013, 11:33

viewtopic.php?f=1&t=1879
اینم تاپیک اصلیش
تو همین سایت...اشتباه غلط در مورد انگشت نگاری
تاپیکشو از اول هم حوصله کنی بخونی مفیده مطالبش
aram21

پستتوسط nima888 » 13 ژانويه 2013, 11:54

ممنون
nima888

پستتوسط comer_boy » 01 ژوئن 2013, 13:23

ba arze salam

soale man in ast>
bar asase bande 3 madde 16 ghanoone dublin agar man 3mah az keshvare avvali ke darkhaste panahandegi dadam kharej basham oon keshvar
digar masooliate residegi be darkhaste man ra nadarad va man mitavanam dar keshvare badi darkhast daham aya in dorost ast?

soale badi man 3 hafte pish az keshvar bulgaria farar kardam dar hali ke 40 rooze pish oonja angoshte panahandegi dade boodam hala ba in ghanoone madde 16 bande 3 mitoonam 3 mah makhfi sham badan khodamo be ye keshvare jadid moarefi konam va deport nasham be bulgaria.

va be tore kolli chetor mitoonam mashmoole dublin nasham
agar zoodtar pasokhe man ra bedid komake bozorgi mishavad
comer_boy

تاريخ عضويت: 28 مه 2013, 18:35

پستتوسط comer_boy » 01 ژوئن 2013, 13:24

ba arze salam

soale man in ast>
bar asase bande 3 madde 16 ghanoone dublin agar man 3mah az keshvare avvali ke darkhaste panahandegi dadam kharej basham oon keshvar
digar masooliate residegi be darkhaste man ra nadarad va man mitavanam dar keshvare badi darkhast daham aya in dorost ast?

soale badi man 3 hafte pish az keshvar bulgaria farar kardam dar hali ke 40 rooze pish oonja angoshte panahandegi dade boodam hala ba in ghanoone madde 16 bande 3 mitoonam 3 mah makhfi sham badan khodamo be ye keshvare jadid moarefi konam va deport nasham be bulgaria.

agar zoodtar pasokhe man ra bedid komake bozorgi mishavad
comer_boy

تاريخ عضويت: 28 مه 2013, 18:35

پستتوسط Farzad » 02 ژوئن 2013, 07:33

[quote="comer_boy"]ba arze salam

soale man in ast>

agar zoodtar pasokhe man ra bedid komake bozorgi mishavad[/quote

اگربا مدرک ثابت کنید که ۳ ماه خارج از اتحادیه اروپا بودید و دوباره
برگشتید میتونید از اول تقاضا بدید و باید توضیح بدید که چرا این کار رو
انجام دادید
مخفی بشید و دوباره پناهنده بشید امکانش خیلی کمه که قبول کنند معمولا این
قانون برای افرادیست که بتونند ثابت کنند که خارج بودند اگر نه همه این کار رو میکردند

قانون دابلین پیچیدست و هر کشوری به نحو خاصی ان رو اجرا میکنه باید از وکیل
در کشور مورد نظرتون سوال کنید
Farzad

تاريخ عضويت: 14 ژوئن 2012, 01:00

بازگشت به پناهندگی و اقامت در سایر کشورها

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: gazalle, Google [Bot], samanst و 42 مهمان