راهنمایی در مورد UN

درخواست پناهندگی از طریق کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل (UN)
تاريخ عضويت: 17 جولاي 2011, 10:02

راهنمایی در مورد UN

پستتوسط divsar » 03 ژانويه 2012, 14:11

سلام کسی میدونه اگه من تو ترکیه ویزای 3 ماه رو روی پاس ایرانی بزنم البته قاچاقچی صفحه اول پاسمو عوض کنه و ویزای تقلبی بزنه واسه مثلا هلند و من از اتاتورک بخوام برم و بلیط پرواز هلند رو بگیرم و بوردینگ رو رد کنم و کارت پرواز رو بگیرم و تو قسمت کانتر به من شک کنن و منو بگیرن منو به ایران میفرستن یا به یو ان UN ترکیه معرفی میکنن
توجه اینکه رو پاس خودم یعنی پاس ایرانم اینکارو کنم یعنی صفحه اول مشخصات خودمو بدم قاچاق بر ویزای کاری یا اصلا اقامت ۴ یا ۶ ماهه بزنه و بتونم برم اگه گیر بیفتم تو اتاتورک میتونم تو ترکیه یو ان بزنم یا منو تحویله ایران میدن ؟؟

تاريخ عضويت: 29 نوامبر 2012, 13:30

Re: راهنمایی در مورد UN

پستتوسط darvish » 01 فبريه 2013, 16:09

اگه یه وکیل پیدا کنید دیگه به ایران تحویل نمیدن میذارن ازیوان اقدام کنید وکیل بهشون میگه که شما اطلاع نداشتید که یوان وجود داره.اما در اینصورت بعد از گرفتن قبولی از یوانء وزارت کشور ترکیه تاچندین سال بهتون اجازه خروج نمیده چون قوانین ترکیه رو زیر پا گذاشتید.

تاريخ عضويت: 24 مارس 2013, 17:29

پستتوسط ali123 » 24 مارس 2013, 17:32

با سلام
- بعد از اینکه در یو ان تایلند درخواست را در داخل صندوق انداختیم چند روز طول میکشد تا برای نشکیل پرونده با پناهجو تماس میگیرن
ایا یو ان تایلند ویزا را تمدید میکند
یعنی بعد از تشکیل پرونده تمدید ویزا بعهده یو ان خواهد بود

نماد کاربر
تاريخ عضويت: 23 دسامبر 2012, 23:17

پستتوسط johnny.depp » 24 مارس 2013, 17:52

ali123 نوشته است:با سلام
- بعد از اینکه در یو ان تایلند درخواست را در داخل صندوق انداختیم چند روز طول میکشد تا برای نشکیل پرونده با پناهجو تماس میگیرن
ایا یو ان تایلند ویزا را تمدید میکند
یعنی بعد از تشکیل پرونده تمدید ویزا بعهده یو ان خواهد بود

صندوق نمیدونم نشندیم که صندوق باشه . معولا در همان یک روز یک خلاصه کیس و یک برگه تردد بهتون میدن . دیگه کاری بهتون ندارن تا زمان تمدید برگه تردد .
شما اصلا نباید پاسپورتان را به کسی نشان دهید یو ان پاسپورت ببنیه دیپورت میکنه براش مهم نیست که واقعا مشکل داشته باشید .
شما بعد اینکه در یو ان ثبت نام کردی بهت برگه تردد میدن دیگه لازم به ویزا نیست . ولی هیچکاری نمیتونی بکنی مثل حساب باز کردن و خرید کالائی به نام خودتان .
همان برگه میشه مدارک شناسائی شما هرجا میروید باشد همراه خودتان باشد .

تاريخ عضويت: 02 مارس 2013, 19:14

پستتوسط life better » 25 مارس 2013, 05:40

سلا م دو ستا ن این un تو ی ایرا ن دستو ر کا ر ش چطور ه ه من افغا نی هستم و ا ز افغا نستان اومد م که اینجا در خوا ست بد م می گن شما پنا هند ه نیستی وبا ید اول دو لت ایرا ن شا را به عنوان پنا هند ه بشنا سه
طبق قو انین عر ف ایا دولت کشور دو م با ید پنا هنده رو بشناسه یا un من با پا سپور ت اومد م اینجا ومی گن شما در صور تی پناهند ه ای که نمی ر فتی خوب در ایرا ن بد نیا اومد م و3 سال پیش ر فتم افغا نستان وبا تو جه به مشکلات که بو جود اومد مجبو ر شد م بر کر د م دو با ره ایرا ن خوب اون مو قع پدر و ما درم اومده بو دن ایا طبق قوا نین من پنا هند ه محسو ب نمی شم

تاريخ عضويت: 29 نوامبر 2012, 13:30

پستتوسط darvish » 26 مارس 2013, 18:28

یو ان ایران 2 تا گزینه برای خارجه ها که معملا افغانی هستند میذاره 1.بازگشت داوطلبانه2.اقامت ایران که اونهم سالها طول میکشه و پول خاک هم باید پرداخت کنید. اگه میخواید به کشور سوم انتقال پیدا کنید از ترکیه و یا بهتره از پاکستان اقدام کنید چون برای شما سریعتر انجام میشه واحتمال زیاد بعد از قبولی پرونده تان به کشور استرالیا که بهشت پناهجویان به حساب میاد ارسال میشه.

بازگشت به درخواست پناهندگی از طریق کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل (UN)

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 5 مهمان