سوالات مهم در خصوص پناهندگی

اخبار، قوانین و اطلاعات مرتبط با پناهندگی
mohammad63

Re: سوالات مهم در خصوص پناهندگی

پست توسط mohammad63 » سه شنبه 6 فروردین 1392, 9:26 am

با سلام خدمت شما
اگه بخوام از طریق ازدواج اقدام کنم چطور باید این کار رو انجام بدم . با توجه به این که کسی رو اون طرف نمیشناسم چطور میتونم این کار رو انجام بدم و آیا جایی هست که بتونه این کار رو انجام بده . چون هدفم ازدواج دائم هست نه صوری
لطفا بنده رو راهنمایی کنید
با تشکر[

احسان

پست توسط احسان » یک شنبه 8 اردیبهشت 1392, 12:26 pm

کسی در مورد پناهندگی در کردستان عراق اطلاعات نداره؟[

nadermoradi

پست توسط nadermoradi » یک شنبه 22 اردیبهشت 1392, 6:52 am

سلام به همه دوستان بهترين روش بريه اومدن به اروپا فقط يك راه هست به نظر من خريد يه پاسپورت دست اول اروپاي هست . پاسپورتي كه ميخريد نبايد چنج عكسي باشه نبايد پاس شبهاتي باشه شما بايد پاسپورتي بگيريد كه خام باشه و هنوز مشخصات نخورده باشه تا اولين بار برايه شما مشخصات بخوره بهتره پاسپورت شما برا كشورهاي كه تو اروپا از زبانشون زياد استفاده نميشه مثل فرانسه باشه . با اين نوع پاسپورت ها امكان نداره گير كنيد. بي خيال ويزا شينگن بشيد الكي نريد كلي پول بديد ويزا يونان يا ايتاليا بگيريد اونم هر جايه اروپا اعلام پناهندگي كنيد چون ويزاتون رو از اين دوتا كشور گرفتيد برتون ميگردونن به كشور صادر كننده ويزا به خاطر قانون دوبلين. بهترين زمان برايه رفتن الان هست چون انتخابات ايران در راه اين خودش يه كيسه . خاستم تجربياتم ار زندگي در اروپا رو خدمت دوستان عزيز بگم موفق باشيد

Sanaz8
محل اقامت: لیورپول ( در آینده )

پست توسط Sanaz8 » یک شنبه 22 اردیبهشت 1392, 10:05 am

nadermoradi نوشته شده:سلام به همه دوستان بهترين روش بريه اومدن به اروپا فقط يك راه هست به نظر من خريد يه پاسپورت دست اول اروپاي هست . پاسپورتي كه ميخريد نبايد چنج عكسي باشه نبايد پاس شبهاتي باشه شما بايد پاسپورتي بگيريد كه خام باشه و هنوز مشخصات نخورده باشه تا اولين بار برايه شما مشخصات بخوره بهتره پاسپورت شما برا كشورهاي كه تو اروپا از زبانشون زياد استفاده نميشه مثل فرانسه باشه . با اين نوع پاسپورت ها امكان نداره گير كنيد. بي خيال ويزا شينگن بشيد الكي نريد كلي پول بديد ويزا يونان يا ايتاليا بگيريد اونم هر جايه اروپا اعلام پناهندگي كنيد چون ويزاتون رو از اين دوتا كشور گرفتيد برتون ميگردونن به كشور صادر كننده ويزا به خاطر قانون دوبلين. بهترين زمان برايه رفتن الان هست چون انتخابات ايران در راه اين خودش يه كيسه . خاستم تجربياتم ار زندگي در اروپا رو خدمت دوستان عزيز بگم موفق باشيد
سلام آقا نادر عزیز
چطور میشه این پاسپورت ها رو خرید؟؟ کجا میشه پیدا کرد؟؟؟ و قیمتش به نظرت چقدر میشه؟؟
گاهی برای بودن باید رفت - رفتن همیشه رسیدن نیست اما برای رسیدن راهی جز رفتن نیست

ahoura mazda

پست توسط ahoura mazda » سه شنبه 14 خرداد 1392, 3:28 am

با سلام من اسفند 91 رفتم ترکیه وتقاضای پناهندگی دادم و تشکیل پرونده دادم واونا هم یه شهری رو بهم معرفی کردن که اونجا پس از چند روز از من انگشت نگاری کردن و منم بعد از 45 روز مجبور شدم برگردم ایران و پس از بستن پرونده و کلی اذیت شدن توسط پلیس ترکیه برگشتم ایران حالا میخوام بدونم الان میتونم مجددا برگردم ترکیه و تقاضای مجدد بدم یا اینکه برم یو ان دبی او نجا تقاضا بدم بهتره ممنون میشم کمکم کنید .در ضمن کیسم مذهبی هست با مدرک لازم.

shiba

پست توسط shiba » پنج شنبه 16 خرداد 1392, 8:48 pm

سلام
من ا لان حدود 2 هفته هست که درخواست پناهندگى به اسپانیا دادم و الان کارت قرمز دارم. و تا حالا 2 بار انگشت نگار ى شدم روى کاغذ. 1 بار در اداره پلیس و 1 بار دراداره مهاجرت که انگشت سبابه بود فقط الان اگر برم دانمارک راهى دارم واسه موندن
ممنون

Sanaz8
محل اقامت: لیورپول ( در آینده )

پست توسط Sanaz8 » دو شنبه 20 خرداد 1392, 6:31 am

shiba فکر نکنم دیگه راهی باشه. چون 2 بارم اثر انگشت از شما گرفتن. اسپانیا میگن وضعیتش زیاد خوب نیست. راست میگن؟؟ کمپش چجوریه؟؟ پولی چیزی میدن؟؟
گاهی برای بودن باید رفت - رفتن همیشه رسیدن نیست اما برای رسیدن راهی جز رفتن نیست

lsorvar

پست توسط lsorvar » دو شنبه 3 تیر 1392, 9:20 pm

با سلام
من 27 سامه سربازیم نرفتم مشکله سیاسیه خاصی ندارم واسه شرایطه بهتر میخوام پناهنده شم انگلستان.
کلا 30 ملیون پول دارم من میتونم پناهنده شم با این مبلق؟
کسانیکه تجربه ی این کارو دارن لطفا راهنمایی کنن و اینکه از چه کانالی میشه زمینی یا هوایی ؟
چقدر زمان میبره؟

jake1

پست توسط jake1 » جمعه 7 تیر 1392, 10:04 am

در مورد خروج از کشور به صورت غیر قانونی کسی اطلاعات خاصی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟////

نیاز دارم لطفاً پی ام بدید

nedamir

پست توسط nedamir » چهار شنبه 26 تیر 1392, 6:33 pm

کسی میدونه اسم مسافرها در لیست پرواز تا چه.مدت بعد از پرواز باقی میمونه؟

mohamad zab
محل اقامت: طهران
تماس:

پست توسط mohamad zab » پنج شنبه 27 تیر 1392, 12:22 am

lsorvar نوشته شده:با سلام
من 27 سامه سربازیم نرفتم مشکله سیاسیه خاصی ندارم واسه شرایطه بهتر میخوام پناهنده شم انگلستان.
کلا 30 ملیون پول دارم من میتونم پناهنده شم با این مبلق؟
کسانیکه تجربه ی این کارو دارن لطفا راهنمایی کنن و اینکه از چه کانالی میشه زمینی یا هوایی ؟
چقدر زمان میبره؟
داداش فقط مجبوری بری ترکیه و زمینی و هوایی میبرن و هر دو ریسکش بالاست اگه قاچاقبر درست و حسابی و کار بلد داشته باشی با پولت هوای هم میتونی بری .زمینی از 6هزار شروع میشه به بالا بنظرم زمینی اقدام کنی بهتر چون هوایی خرجش بالاست و اگه گیر کردی کل پولت رفته زمینی یخورده میمونه
از دوستان فروم یا بقول Elvis 56 فاروم معذرت میخوام بخاطر فحش کاری انجام شده با یه ابله زبون نفهم که مشخص شد هیچ چی تو چنته نداره .اگه از پستای کسی ناراحت هستین یا رو اعصابتونه راحت رو اسمش کلیک کنید و به لیست دشمنان اضافه کنید دیگه هیچ پستی از اون نمیبینید
من ars2رو به لیست دشمنام اضافه کردم :-()

dreamy

پست توسط dreamy » جمعه 4 مرداد 1392, 11:43 am

1. میشه بگید که وقتی پناهنده ی هلند بشی بعد چند وقت پاسپورت travel رو می شه گرفت؟
2. بعد از گرفتن پاس ترول اگه به کانادا رفت و اونجا اعلام پناهندگی کرد ایا برت میگردونن هاند ؟ کلا در این شرایط دولت کانادا چه اقدامی میکنه؟ ایا مشکلی پیش میاد؟

3. ایا پناهندگی کانادا کمپ داره؟ شرایطش چجوریه؟ باید حتما توی کمپ موند؟ کلا بعد از اعلام پناهندگی کانادا چه اتفاقاتی برای ادم میوفته؟
میشه خواهشا جواب بدید؟

jafar

پست توسط jafar » شنبه 26 مرداد 1392, 6:01 pm

[سلام لطف راههنمای کنید در مورد کیس که من در سال 90 در دانشگاه اعلامیه توزیع کردم وبعد برام احضاریه به جرم نشر اکاذیبارسال شد که دارای مهر دادسرا می باشد می خواستم بدونم که کیس من قوی هست یا نه ومیتونم در سوئیس اقدام کنم. باتشکر

Elham razi

پست توسط Elham razi » چهار شنبه 6 شهریور 1392, 1:40 am

Ba arze salam ,man ehtiag be rahnamai daram , 1 . asare angosht beine keshvarhaye shingen moshakas mishe .? Dorost e
vali age to erupa asare angosht dashte bashi vali to kanada ya england asare angosht bedi baz ham mifahman ke to europa bodi ?
Soale dige man pass almani daram vali mikham beram amrika panaBa arze salam ,man ehtiag be rahnamai daram , 1 . asare angosht beine keshvarhaye shingen moshakas mishe .? Dorost e
vali age to erupa asare angosht dashte bashi vali to kanada ya england asare angosht bedi baz ham mifahman ke to europa bodi ?
Soale dige man pass almani daram vali mikham beram amrika panahande beshem va man 2005 ye bar emrika bodam . Unha asare angoshte mano daran fekr mikonid man unja panahande bekham besham moshkele asare angosht baram pish miyad ?
Az rahnamitun khoshal misham . Mamun. Khodahafez
Von meinem iPad gesendethande beshem va man 2005 ye bar emrika bodam . Unha asare angoshte mano daran fekrmikoniman unja panahande bekham besham moshkele asare angosht baram pish miyad ?ba rahnamitun khoshal misha.Mlo

vahid212

پست توسط vahid212 » شنبه 9 شهریور 1392, 8:03 pm

اگر با ویزای شینگن بری فرانسه بعد به صورت غیر قانونی بری انگلیس میشه اونجا تقاضای پناهندگی داد یا میفرستنت فرانسه

رامین

پست توسط رامین » یک شنبه 31 شهریور 1392, 5:49 pm

سلام به همه دوستان یه سوال دارم ممنون میشم اگر بتونید راهنمائیم کنید.من حدود 25 روز پیش قصد رفتن به آلمان از کشور ترکیه رو داشتم .که موقع خروج ار ترکیه دستگیر شدم و بعد از 2 هفته باز داشت به ایران دیپورت شدم و پاسپورت ایرانیم رو هم پلیس ترکیه از من گرفت .الآن شخصی قراره که برام پاس ایرانی درست کنه .میخوام بدونم اگر خدایی نکرده دوباره تو ترکیه دستگیر بشم بعد ار برگشت به ایران بازداشت میشم و باید جریمه بدم.؟؟؟؟چون سری قبل قانونی از کشور خارج شده بودم تو ایران باهام کاری نداشتن

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
محل اقامت: لندن
تماس:

پست توسط Admin » دو شنبه 1 مهر 1392, 7:35 pm

دوست عزیز خروج غیرقانونی از کشور جرم است و اگر به هنگام دیپورت به ایران پلیس ایران متوجه خروج غیرقانونی شما شود شما را به دادگاه معرفی میکند. دادگاه معمولا یک حکم سبک برای خروج غیرقانونی در نظر میگیرد (حدود ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزار تومان). البته استفاده از مدارک جعلی (پاسپورت جعلی) نیز ممکن است به جرایم شما اضافه شود که طبیعتا حکم را سنگینتر میکند.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » دو شنبه 1 مهر 1392, 7:43 pm

jafar نوشته شده:[سلام لطف راههنمای کنید در مورد کیس که من در سال 90 در دانشگاه اعلامیه توزیع کردم وبعد برام احضاریه به جرم نشر اکاذیبارسال شد که دارای مهر دادسرا می باشد می خواستم بدونم که کیس من قوی هست یا نه ومیتونم در سوئیس اقدام کنم. باتشکر
سلام،
کیس شما نسبتا مناسب است ولی سعی کنید مدارک بیشتری تهیه کنید مثلا اعلامیه هایی که توزیع کرده اید، در صورت امکان نامه از کمیته انظباطی دانشگاه و...
نشان دادن فعالیتهایی که انجام داده اید (توزیع اعلامیه، تهیه اعلامیه، تبلیغ و فعالیت بر علیه رژیم و...) میتواند کمک زیادی به تقویت کیس و در نهایت موفقیت پروسه پناهندگی شما نماید.
در صورت نیاز به کمک در زمینه تهیه و یا تقویت کیس میتوانید از ما کمک بگیرید.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

Kurdish

پست توسط Kurdish » شنبه 9 فروردین 1393, 9:30 pm

سلام
قبل از هرچیز میخوام از همه دوستان بابت زحمات زیادشون تو فروم تشکر کنم... دو سوال داشتم که ممنون میشم جوابمو بدید؟

1- آیا علاوه بر ارائه نمودن کیس سیاسی داشتن بیماری اعصاب و روان (عصبی بودن و بیخوابی) میتواند در امر قبولی موثر باشد؟

2- آیا نسبت داشتن با کسانی که در احزاب مخالف ایران شهید شدن میتواند به پرونده کمک کند؟

ممنون میشم آقای مشاور جوابم رو بدید

با تشکر
تصویر

نمایه کاربر
pey.com

پست توسط pey.com » دو شنبه 18 فروردین 1393, 6:00 pm

سلام دوستان
یه سوالی داشتم اگه کسی اطلاع داره لطفا راهنمایی کنین
از زمان ارائه درخواست پناهندگی درترکیه تا به نتیجه رسیدن پرونده چقدزمان میبره وبه نظرتون کیس متقاضی متاهل موفقتره یا مجرد
گاهی برای بودن باید رفت - رفتن همیشه رسیدن نیست اما برای رسیدن راهی جز رفتن نیست . . .

dariush 83

پست توسط dariush 83 » دو شنبه 18 فروردین 1393, 6:06 pm

از 2 سال تا هیچوقت.
تأهل یا تجرد معیار un نیست و تاثیری توو پرونده نداره.
تصویر
قبیله یعنی یک نفر

نمایه کاربر
pey.com

پست توسط pey.com » چهار شنبه 20 فروردین 1393, 11:44 am

dariush 83 نوشته شده:از 2 سال تا هیچوقت.
تأهل یا تجرد معیار un نیست و تاثیری توو پرونده نداره.
ممنون داریوش جان از جوابت
گاهی برای بودن باید رفت - رفتن همیشه رسیدن نیست اما برای رسیدن راهی جز رفتن نیست . . .

Taghizadeh Hossein

پست توسط Taghizadeh Hossein » چهار شنبه 14 خرداد 1393, 9:07 pm

با سلام من ۵ سال انگلیس زندگی میکنم و جواب ردی گرفتم کیس ام هم تظاهرات بود و یک سال پیش مسیحی شدم مخوام کیس مسیحیت بدام و عکس هم دارم قبول میکنن یا نه ممنون میشم جواب بدین؟

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » پنج شنبه 15 خرداد 1393, 1:43 pm

سلام،
با توجه به اینکه در انگلیس مسیحی شده اید این سوءظن به وجود می اید که ممکن است جهت گرفتن پناهندگی به دین مسیحیت گرویده اید. در کیس خود باید تا حد امکان بتوانید نشان دهید صرفا جهت علاقه و آگاهی مسیحی شده اید و ارتباطی به گرفتن پناهندگی ندارد.
نکته مهمتر این است که بتوانید نشان دهید مسیحی شدن شما مورد توجه رژیم ایران قرار گرفته و در صورت برگشتن به ایران تحت تعقیب قرار خواهید گرفت. اگر در بررسی کیس به این نتیجه برسند که مسیحی شدن شما مورد توجه رژیم ایران قرار نگرفته است و رژیم ایران بدنبال شما نیست،احتمال رد درخواست شما زیاد است.
با توجه به اینکه خارج از ایران هستید، فعالیت در اینترنت در جهت تبلیغ مسیحیت میتواند در تقویت کیس کمک کننده باشد.
در صورت نیاز به کمک میتوانید از کمکهای ما استفاده کنید.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

Taghizadeh Hossein

پست توسط Taghizadeh Hossein » پنج شنبه 15 خرداد 1393, 5:04 pm

با سلام آقای چاوشی خیلی ممنون که جواب دادین حقیقت احتیاج به کمک شما دارم و کل هزینه اش را برام بفرستی ممنون میشم ؟

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » جمعه 16 خرداد 1393, 6:20 am

هزینه کیس در حال حاضر ۶ میلیون تومان (حدود ۱۱۰۰ پوند) است و کل پروسه کیس از ابتدا تا زمان دریافت پناهندگی را شامل میشود. این مبلغ را میتوانید هم در ایران و هم در انگلیس پرداخت کنید.
همکاری با شما تا زمان دریافت پناهندگی ادامه می یابد.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

amirchavoshi

پست توسط amirchavoshi » جمعه 4 مهر 1393, 11:38 am

سلام دوستان . لطفا هر کی تو این سایت هست به سوالم جواب بده .

من به همراه دوستم دو هفته دیگه برای پناهندگی میخوایم از ایران خارج بشیم .

هر دوتامون پاسپورت داریم . طبق اطلاعاتی که بدست آوردم با پاسپورت ایرانی به 25 تا کشور بدون ویزا میشه سفر کرد .
همه میگن مالزی بهترین گزینه هستش . لطفا کمک کنید و بگید کجا بریم بهتره ..؟
لطفا بگید بهترین روش برای پناهندگی چیه ؟ ( مذهب ، گروه خاص اجتماعی)

milad66j

پست توسط milad66j » جمعه 18 مهر 1393, 11:03 pm

سلام من پاسپورت ندارم اگه با پاسپورت برادرم برم بازرگان ميتونم از اونجا رد شم؟ اگه متوجه بشن چي ميشه؟

psychologist

پست توسط psychologist » سه شنبه 24 شهریور 1394, 7:13 pm

با عرض ادب و احترام
من می خواهم با همایش به بروکسل برم آیا اونجا می تونم از سفارت کشور دیگه درخوتاست پناهندگی کنم .سپاس

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » چهار شنبه 25 شهریور 1394, 6:12 am

سلام،
در صورتی که ویزای شینگن خود را از سفارت بلژیک دریافت کرده باشید تنها کشور بلژیک مسول رسیدگی به درخواست پناهندگی شما خواهد بود.
بهتر است از سفارت همان کشوری که تصمیم به درخواست پناهندگی دارید ویزا دریافت کنید تا مشمول قانون دوبلین نشوید.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

behzad42

پست توسط behzad42 » پنج شنبه 26 شهریور 1394, 11:16 pm

Arshiasttt نوشته شده:دوستان ببخشيد يك سوال درباره ي ويزاي شنگن داشتم.
با ويزاى يونان نميشه رفت دانمارك ؟؟
من بعضى جاها خوندم نوشته بود نميشه!!!واقعا؟؟
مگه نميگن با ويزاى شنگن ميشه همه كشورهاي عضوش ميشه رفت؟
اگه بخواین شکی نباشه میتونین اول برین یونان و از اونجا برین هر کشور شینگن که میلتونه البته باید یه مقدار لیشتر هزینه کنید چون یه بایط و رزرو هتل هم نیاز دارین.اما حسن ویزای یونان اینه که هر کشوری که از یونان رفته باشید به یونان دیپورتتون نمیکنه علتش هم اینه که یکی از لازمه های دیپورت اینه که کشوری که میخوان بهش دیپورتتون کنن قبول کنه که اینکار انجام بشه و یونان کشوریه که این مسئله رو قبول نمیکنه

Arian1974

پست توسط Arian1974 » جمعه 27 شهریور 1394, 7:00 pm

اگه با ويزاى شينگن برم و با كيس قوى پناهندگى بگيرم ايا كلا امكان سفر به ايران رو خواهم داشت؟ در صورت امكان پس از چند سال؟

mehran.mb

پست توسط mehran.mb » چهار شنبه 8 مهر 1394, 4:36 pm

Arian1974 نوشته شده:اگه با ويزاى شينگن برم و با كيس قوى پناهندگى بگيرم ايا كلا امكان سفر به ايران رو خواهم داشت؟ در صورت امكان پس از چند سال؟
تا زمانی که شهروندی نگرفتی بهتره سفر نکنی چون ممکنه بدن دسدت :arrow:

mehdi.uk

پست توسط mehdi.uk » سه شنبه 6 بهمن 1394, 2:54 pm

vahid212 نوشته شده:اگر با ویزای شینگن بری فرانسه بعد به صورت غیر قانونی بری انگلیس میشه اونجا تقاضای پناهندگی داد یا میفرستنت فرانسه

میتونی انگلیس درخواست بدی. فقط ردی نباید جا بذاری که قبلا جای دیگه بودی مثل همون پاسپورت یا بلیط قطاری چیزی

romena

پست توسط romena » پنج شنبه 14 اردیبهشت 1396, 5:49 pm

سلام باتشکر از زحمات شما
میخواستم بدونم کشور اتریش دسترسی به سیستم اطلاعات تحصیلی پناهنده در ایران دارد یانه دسترسی به سیستم اطلاعات اداره گذرنامه و پلیس ایران چی؟ میتونه دسترسی داشته باشه؟
درصورتی که پناهنده افغان باشد
سوال دومم اینه که کشور اتریش درصورتی که پناهنده هیچ مدرک برای اثبات هویت نداشته باشه بااسم و فامیل میتونه از طریق سفارت افغانستان در ایران اطلاعات بدست بیاره؟
بااستفاده از تذکره قدیمی بیست سال پیش پدره ان پناهنده چطور؟ میتونه اطلاعات بدست بیاره کشور اتریش درمورد فرزند اون اقا؟
باتشکر بسیار زیاد منتظر جواب هستم لطف میکنید

Ali998

انگلیس

پست توسط Ali998 » یک شنبه 1 بهمن 1396, 9:38 am

سلام من با یه نفر گپ زدم گفتم میخواستم ببرین منو لندن گفتن میشه اولش شما رو هوایی میبرم فرانسه بعد از آنجا شما رو زمینی میبرم لندن سوال من اینه اول تو فرودگاه فرانسه از من اثر انگشت نمیگرین یا پاس تقلبیم رو نمیفهمن اگه بفهمن بعد این اثر انگشتو میشه تو لندن بکشن بعد واسه درخواست پناهندگیم تو لندن ضرر نمیرسونه اخه من شندیدم انگلیس از اتحادیه اروپا جدا شده آیا میفهمن که این فرد تو فرانسه اثر انگشت داره یا اول وارد اونجا شدن؟؟؟؟

Ali998

پست توسط Ali998 » یک شنبه 1 بهمن 1396, 2:39 pm

mehdi.uk نوشته شده:
سه شنبه 6 بهمن 1394, 2:54 pm
vahid212 نوشته شده:اگر با ویزای شینگن بری فرانسه بعد به صورت غیر قانونی بری انگلیس میشه اونجا تقاضای پناهندگی داد یا میفرستنت فرانسه

میتونی انگلیس درخواست بدی. فقط ردی نباید جا بذاری که قبلا جای دیگه بودی مثل همون پاسپورت یا بلیط قطاری چیزی

اگه وارد فرانسه بشی تو فرودگاه ازت اثر انگشت نمیگیرن؟؟

Baran68

پست توسط Baran68 » چهار شنبه 14 شهریور 1397, 12:10 pm

هرکی خواست از صربستان بره یونان

از یونان به آلمان وسوئد و... فقط کار مدرک

آی دی کارت و پاسپورت برای رفتن به انگلیس و کانادا
با کمترین قیمت وبالاترین کیفیت

و حتی پست به ترکیه و کشورهای دیگر

انواع کیس برای پناهندگی

به تلگرامم پیام بدید

آی دی تلگرام saharrr2020

اگر آی دی تلگرامم در جستجو نشان داده نشد به ایمیل پیام بدید

ایمیل chalesh.mohajerat2018@gmail.com

kian87

پست توسط kian87 » جمعه 16 شهریور 1397, 12:59 am

با سلام
اینجا کسی هست که تو اندونزی اعلام پناهندگی کرده باشه...یا تلگرام ، فیسبوک ، اتاق گفتگوی پناهنده های اندونزی رو داشته باشه....من شنیدم که قراره تعدادی از پناهنده هایی که توی اندونزی برای گرفتن اقامت از استرالیا اقدام کردن رو به جزیره نائورو ببرن و بعد از پرسه شدن ویزای استرالیا بهشون بدن....خواستم ببینم چقدر صحت داره.
با تشکر

Baran68

پست توسط Baran68 » جمعه 23 شهریور 1397, 8:28 am

هرکی خواست از صربستان بره یونان

از یونان به آلمان وسوئد و... فقط کار مدرک

آی دی کارت و پاسپورت برای رفتن به انگلیس و کانادا
با کمترین قیمت وبالاترین کیفیت

و حتی پست به ترکیه و کشورهای دیگر

انواع کیس برای پناهندگی

مشاوره پناهندگی

به تلگرامم پیام بدید