بهترین کشور برای درخواست پناهندگی؟

بحث متفرقه در ارتباط با پناهندگی، مهاجرت، خروج از کشور و...

مدير انجمن: siteadmin

بهترین کشور برای درخواست پناهندگی؟

پستتوسط reza19357 » 10 نوامبر 2011, 05:29

به نظر شما بهترین کشور از همه نظر ها برای رفتن و درخواست پناهندگی کجاست؟کانادا چطوره؟ و اینکه آیا همراه داشتن لپ تاب یا موبایل یا وسایل اینچنینی مثل دوربین یا هر چیزی از این قبیل ممکنه مشکلی در پرونده ایجاد کنه یا نه ؟
reza19357

تاريخ عضويت: 10 نوامبر 2011, 05:26

Re: بهترین کشور برای درخواست پناهندگی؟

پستتوسط ali.akbari » 10 نوامبر 2011, 12:04

اقا این چنین سوالاتی باید جایه دیگه پرسید
ali.akbari

تاريخ عضويت: 19 مارس 2011, 15:22

پستتوسط reza19357 » 11 نوامبر 2011, 07:02

آقا من اصلا حذف میکنم سوالم رو .شما یه جواب به ما بده
reza19357

پستتوسط kavehsanta » 11 نوامبر 2011, 17:23

دوست عزیز منتظر پاسخ Admin باشید.ما بقی اظهار نظر ها میتونند کارشناسانه نباشند.
kavehsanta

تاريخ عضويت: 01 جولاي 2011, 15:02

پستتوسط dariush m61 » 12 نوامبر 2011, 10:55

با سلام، دوست عزیز هر کشوری شرایط خودشو داره بستگی داره که برای چه چیزی قصد پناهندگی دارین
dariush m61

تاريخ عضويت: 12 نوامبر 2011, 10:52

پستتوسط ali.akbari » 12 نوامبر 2011, 12:44

همه چیز بستگی به کیس داره ولی کشورهای سوئد المان دانمارک خوب هستند ولی باز هم به کیس بستگی داره
ali.akbari

پستتوسط majid faramarzi » 12 نوامبر 2011, 13:24

داداش من کانادا رو هم پیشنهاد می‌کنم آنجاهم خوبه
majid faramarzi

تاريخ عضويت: 08 نوامبر 2011, 19:50

پستتوسط Alexander_ultra » 12 نوامبر 2011, 13:37

سلام دادش اره کانادا از همه بهتره من خیلی تحقیق کردم و کانادا را انتخواب کردم چنتا دیلیل داشت
1- اروپا دیگه جواد شده . چنتا از دوستانم که توسط این فروم رفتند آلمان و اینگلیس مثل سگ پشیمونند میگند ایکاش کانادا میرفتیم . رشد اقتصادی کانادا بالاتره میزان بیکاری پاینتره بعد دومین کشور بزرگ دنیاست ولی فقط 35 میلون نفر جمعیت داره و در ضمن اکثر شون چون مهاجرند واسه همین مثل اروپا استرالیا نژاد پرست نیستند و استرالیا هم خوبه ولی باید تاقت سختی رو دشاته باشی استرالیا مثل کانادا اروپا نیستش که در خواست پناهندگی کونی بزاررند بری تو خاک استریالیا تو یک جزیره نگهت میدارند تا تکلیفت معلوم بشه . بابا صد رحمت به ایران اونا اصل حقوق حالیشون نیست من که میگم کانادا رو انتخواب کن چون مهاجر ایرانی توشون کمه یعنی نصبت به کشورهای دیگه پناهنده کمتری داره از نژاد ایرانی بعدشم ایرانیهای که میر ند کانادا همشون آدم حسابیند . مثلان رفیقم که الان آلمانه میگه که 99% اونیایی که تو کمپ ما هستند اثلا نمیدونند کیس چیه سوادشون تا دیپلومم به زور میرسه تازه بهش گفتند تو اشتبا کردی کیث دادی باید فقط سوکوت میکردی بع میگند که ما فقط فکر میکردم پامون اینجا برسه دیگه تمومه میگیم از ایران خوشمون نیماد پناهنده میشیم . همی کارهرو میکنند دیپورت میشند بعد میگند بابا جواب نمیده پناهندگی نرید دیپورت میشیدو فقط سالی نیمدنم 100 نفرو میگیرنندو از این حرفا
Alexander_ultra

تاريخ عضويت: 30 اکتبر 2011, 00:33

پستتوسط majid faramarzi » 12 نوامبر 2011, 14:28

منم با این دوستمون موافقم،من قصد داشتم برم استرالیا که الان دودل شدم،کانادا کشور عالی‌ هست،منم تو فکرم افتاده برم canada اروپا خیلی سخت شده راحت نمی‌شه پناهندگی گرفت
majid faramarzi

پستتوسط ali.akbari » 13 نوامبر 2011, 13:09

Alexander_ultra نوشته است:سلام دادش اره کانادا از همه بهتره من خیلی تحقیق کردم و کانادا را انتخواب کردم چنتا دیلیل داشت
1- اروپا دیگه جواد شده . چنتا از دوستانم که توسط این فروم رفتند آلمان و اینگلیس مثل سگ پشیمونند میگند ایکاش کانادا میرفتیم . رشد اقتصادی کانادا بالاتره میزان بیکاری پاینتره بعد دومین کشور بزرگ دنیاست ولی فقط 35 میلون نفر جمعیت داره و در ضمن اکثر شون چون مهاجرند واسه همین مثل اروپا استرالیا نژاد پرست نیستند و استرالیا هم خوبه ولی باید تاقت سختی رو دشاته باشی استرالیا مثل کانادا اروپا نیستش که در خواست پناهندگی کونی بزاررند بری تو خاک استریالیا تو یک جزیره نگهت میدارند تا تکلیفت معلوم بشه . بابا صد رحمت به ایران اونا اصل حقوق حالیشون نیست من که میگم کانادا رو انتخواب کن چون مهاجر ایرانی توشون کمه یعنی نصبت به کشورهای دیگه پناهنده کمتری داره از نژاد ایرانی بعدشم ایرانیهای که میر ند کانادا همشون آدم حسابیند . مثلان رفیقم که الان آلمانه میگه که 99% اونیایی که تو کمپ ما هستند اثلا نمیدونند کیس چیه سوادشون تا دیپلومم به زور میرسه تازه بهش گفتند تو اشتبا کردی کیث دادی باید فقط سوکوت میکردی بع میگند که ما فقط فکر میکردم پامون اینجا برسه دیگه تمومه میگیم از ایران خوشمون نیماد پناهنده میشیم . همی کارهرو میکنند دیپورت میشند بعد میگند بابا جواب نمیده پناهندگی نرید دیپورت میشیدو فقط سالی نیمدنم 100 نفرو میگیرنندو از این حرفا

بله حق با دوستمونه خیلی از دوستان میگیم کیس باید داشته باشید میگند فلانی رفته گرفته ولی وضعیت الان دیگه از داستان گویی گذشته و فقط با مدارک محکم قابل اقدام هست
ali.akbari

پستتوسط Alexander_ultra » 13 نوامبر 2011, 22:15

آره راستی اقای اکبری من دوست اشکانم همونی که فرستادیش آلمان . یعنی پرواز مستفیم از ترکیه به آلمان با پاس فلاندی . بد بختو تو فرودگاه آلمان گرفتند ولی چون پرونده کیسیش همراهش بود مرحله اولش شروع شود در ضمن تو همون وردو اولیش با حاش مصاحبه کردند یعنی شانس آورود 3 ما جلو افتاد
Alexander_ultra

پستتوسط reza19357 » 14 نوامبر 2011, 09:45

نظر خود من هم کاناداست. اونم ونکور. در باره ی اینکه چه چیزایی همراه داشته یا نداشته باشیم چی؟ مثلا من اگه لپ تاب و دوربینم رو همراه ببرم مشکلی برام پیش نمیاد؟ " از اونجایی که کار من عکاسی هستش و درواقع همه دار و ندارم همین دوتا چیز هستن این رو میگم"
reza19357

پستتوسط Alexander_ultra » 14 نوامبر 2011, 13:07

والا من رفیقم که قاچاقی رفتش المان تو فرودگاه لبتاپ و موبایلشو گرفتند ولی میگفت به بهونه این گرفتند که ببیند قاچاق برش کی بود تحقیق کنند بعد از 6 ماه بهش پس میدند و لی فکر نکنم به صورت قانونی بری بگیرند ازت. حالا منم دارم میرم خواستی اوکی کون با هم بریم کانادا یعنی من استارتو زدم منتظر دعوت نامه هستم
Alexander_ultra

پستتوسط reza19357 » 15 نوامبر 2011, 07:22

نه من قاچاقی میرم. خودم میرم تایلند از اونجا با 300 دلار یه پاس اصل میخرم با عکسی که خیلی به من شبیه باشه و اسکن شده باشه رو پاس" که جای هیچ شبه ای رو برای مامور فرودگاه ایجاد نمیکنه" بعدشم با عوض کردن یکی دو تا مسیر میرم خودم رو میرسونم ونکوور.
reza19357

پستتوسط Alexander_ultra » 15 نوامبر 2011, 11:20

خوب دیگه یک چیزایی هست که تو نمیدونی من خوم 2 سال مالزی زندگی میکردم تمام قاچاقچیهای اون ختو میشناسم . درسته پاست درسته ولی دزدیه اگر اروپایی باشه بری اروپا میگیرنند همونجا باید اعلام پناهندگی کنی بعد در ضمن یک مشکلی هست از سال 2009 . پارلمان کاندا تسویب کرد که رسیدگیرو از 4 سال به 7 ماه کاهش بده و حد اقل 50% اونایی که از فردوگاه به صورت قاچاقی مییاندو دیپورت کننه به هر حال من پروازو چک کردم پرواز از تایلند به توکیو بعد ونکوره اگر خواستی تو با پاس بیا من با ویزا اول میریم مالزی چند روز پیش دوست توخترم میریم :D بعد میریم تایلند بعد میریم توکیو بعدم ونکور
Alexander_ultra

پستتوسط majid faramarzi » 15 نوامبر 2011, 11:50

دوستان امروز داشتم گوگلو سرچ می‌کردم عکسای کمپی پناهندگی آلمان، هلندو دیدم لرزه بر اندامم افتاد،

کلی‌ وحشتناک بود تو دلم خالی‌ شد واسه رفتن،یعنی‌ اگه کسی‌ اونجا ۱ سال تحمل کنه باید بهش جایزه داد، من یه سوال می‌خوام از آقای چاوشی بپرسم که اگه ما جواب منفی‌ دریافت کردیم تا چه مدت مارو تو این کمپا نگه میدارن؟؟

درخواست پناهندگی چندوقت طول میکش (حداکثر)

ممنون
majid faramarzi

پستتوسط ali.akbari » 16 نوامبر 2011, 14:51

Alexander_ultra نوشته است:آره راستی اقای اکبری من دوست اشکانم همونی که فرستادیش آلمان . یعنی پرواز مستفیم از ترکیه به آلمان با پاس فلاندی . بد بختو تو فرودگاه آلمان گرفتند ولی چون پرونده کیسیش همراهش بود مرحله اولش شروع شود در ضمن تو همون وردو اولیش با حاش مصاحبه کردند یعنی شانس آورود 3 ما جلو افتاد

بله اشکان یسری کارها رو نکرده بود اینطور شده بود
ولی من که نمیبینم انلاین بشه اگه شد لطفا بگو حداقل چندا عکس بفرست
وقتی اعلام پناهندگی میکنید همه وسایل میگیرند بازرسی کنند که بعضی دیگه نمیدند
ali.akbari

پستتوسط Alexander_ultra » 16 نوامبر 2011, 16:44

چشب حتمتا بهش میگم . اقا راستی شما تا حالا با اقای چاوشی کار کردید . نه اینکه پولو بخوره کلا کیساشو میگم حرفه ای ؟ یعنی درست حسابیه ؟
Alexander_ultra

پستتوسط ali.akbari » 17 نوامبر 2011, 12:50

اقای چاووشی خیلی نماینده در شهرهای ایران دارند و کارشون تا حدودی دیدیم
ولی در مورد کیس باید استفاده کرد که مدارک پنهانه ودوستان ذکر نمیکنند ولی تا به حال چندین مسافر ما از اقای چاووشی کیس گرفته اند که نفر اول تا یک هفته دیگه سوئد هست وبعدی هم قرار اقدام کنه تا کیس اماده شد
ali.akbari

پستتوسط Alexander_ultra » 17 نوامبر 2011, 22:08

اوکی راستی . اشکان گفت بهتون بگم که اگر عکس از کمپ های آلمان برات بفرسته مشتریت میپر :D گفت اینچا مثل سویس نیستش که هتل بدند گفت سربازه خونه تو ایارنو عکسشو بگیره میشه کمپهای آلمان :D
Alexander_ultra

پستتوسط majid faramarzi » 18 نوامبر 2011, 16:13

Alexander_ultra نوشته است:اوکی راستی . اشکان گفت بهتون بگم که اگر عکس از کمپ های آلمان برات بفرسته مشتریت میپر :D گفت اینچا مثل سویس نیستش که هتل بدند گفت سربازه خونه تو ایارنو عکسشو بگیره میشه کمپهای آلمان :D

دوستان امروز داشتم گوگلو سرچ می‌کردم عکسای کمپی پناهندگی آلمان، هلندو دیدم لرزه بر اندامم افتاد،

کلی‌ وحشتناک بود تو دلم خالی‌ شد واسه رفتن،یعنی‌ اگه کسی‌ اونجا ۱ سال تحمل کنه باید بهش جایزه داد، من یه سوال می‌خوام از آقای چاوشی بپرسم که اگه ما جواب منفی‌ دریافت کردیم تا چه مدت مارو تو این کمپا نگه میدارن؟؟

درخواست پناهندگی چندوقت طول میکش (حداکثر)

ممنون
majid faramarzi

پستتوسط reza19357 » 19 نوامبر 2011, 17:30

Alexander_ultra نوشته است:خوب دیگه یک چیزایی هست که تو نمیدونی من خوم 2 سال مالزی زندگی میکردم تمام قاچاقچیهای اون ختو میشناسم . درسته پاست درسته ولی دزدیه اگر اروپایی باشه بری اروپا میگیرنند همونجا باید اعلام پناهندگی کنی بعد در ضمن یک مشکلی هست از سال 2009 . پارلمان کاندا تسویب کرد که رسیدگیرو از 4 سال به 7 ماه کاهش بده و حد اقل 50% اونایی که از فردوگاه به صورت قاچاقی مییاندو دیپورت کننه به هر حال من پروازو چک کردم پرواز از تایلند به توکیو بعد ونکوره اگر خواستی تو با پاس بیا من با ویزا اول میریم مالزی چند روز پیش دوست توخترم میریم :D بعد میریم تایلند بعد میریم توکیو بعدم ونکور

من خودم 3 ماهه از مالزی برگشتم-1 سال اونجا بودم.و اینکه 4 روز پیش و 10 روز پیش به ترتیب دو تا از دوستانم با استفاده از همین پاس ها به انگلیس و آلمان پناهنده شدن و تماس گرفتن که خیلی راحت رسیدیم بدون مشکل!! آی دی یاهوت رو بده که باهات هماهنگ باشم
reza19357

پستتوسط mani88 » 19 نوامبر 2011, 18:06

reza19357 عزیز اونجور که متوجه شدم شما میخوای برای کانادا اقدام کنی؟
آخرين ويرايش توسط mani88 on 14 آپريل 2012, 19:56, ويرايش شده در 2.
mani88

تاريخ عضويت: 22 آگوست 2011, 20:40

پستتوسط Alexander_ultra » 19 نوامبر 2011, 18:31

سلام اوکی ادیدی یاهوم [email protected]
هستش ادم کن . حتملا بزن که از پناهندگی دات کام هستم دوست عزیز که ایملشو نوشته لطفا ایدی مونو اد کن من با ایدی رهت ترم همشم انلانیم
Alexander_ultra

پستتوسط Alexander_ultra » 19 نوامبر 2011, 18:39

راستی کجایی مالزی زندگی میکردی اون قاچقبرورو میشناسی نیسان Z
داررو میگم دوست دخترش یک روستوران داره تو جالان تومچین :D
آقا اگر این کارشون اوکی بود بریم باند تو کانادا تشکیل بدم :D
من مشتریشو دارم ولی خوب اول باید متمعا باشم بعدش معرفیشون میکنم خوب اعتماد کردند دیگه . آخه تایلندیها خیلی بیشرفند بهر حال من خودم با ویزا میام تو هم با پاست بیا بریم کانادا اگر اوکی بود منم یک پاس مخوام
بعد میگم برای چی میخوام متاسفانه چون ایرانی هستیم حالا حالا تهت کنترلیم برای سیستمهای ماللی باید از اسم دیگه و میلیت استفاده کنیم:D
البته باید بگیم بعدن با پست برام بفرته چون تو فردوگاه ازمون میگیرند میگم رفیقم از تایلند بگیره برامون پست کنه کانادا
Alexander_ultra

پستتوسط reza19357 » 20 نوامبر 2011, 10:53

والا من فقط دو جمله ی اولت رو متوجه شدم. من منطقه ی آمپانگ پوینت بودم/ تو خیالون جالان آمپانگ. منطقه ی کره ای ها بود. نه اونجا قاچاقچی هاش رو نمیشناختم.
شما توی تایلند کسی رو داری؟ دوستی آشنایی؟
reza19357

پستتوسط Alexander_ultra » 20 نوامبر 2011, 15:17

والا تایلند من خودم نه ولی دوستام تو مالزی دارنند
Alexander_ultra

پستتوسط bipanah » 11 فبريه 2012, 23:28

سلام يك سوال داشتم. آيا ميشه يكي از دوستان من كه خودش 3 سال پيش پناهدگي امريكا رو گرفته به من دعوت نامه ي ديدار بده و آيا با همين دعوت نامه ي خالي به من ويزا ميدهند و من ميتونم برم در خاك امريكا و انجا درخواست كيس پناهندگيم رو بدم ؟ آيا ويزا ميدن همين جوري با دعوتنامه ي يه دوست ؟ و اگه ميدن چقدرزمان ميبره و روندش چه جوريه . لطفا منو راه نمايي كنيد دوستان . ممنون
bipanah

تاريخ عضويت: 10 فبريه 2012, 09:52

پستتوسط persiangulf » 12 فبريه 2012, 21:56

اگه اشتباه نکنم دعوتنامه فقط مربوط به اعضای خانواده و یا بهتر بگیم اعضای درجه بک شخصه...نمیشه که ایشون واسه شما دعوتنامه بفرسته
البته عرض کنم که این فکر و نظر منه و مسلما شاید کسانی که بیشتر از من تجربه داشته باشن بهتر بتونن راهنماییتون کنن
به هر جهت شما هر طوری که پاتون به اونجا برسه میتونید درخواست پناهندگی بدید فقط اگه اینجوری میرید باید کیستون خیلی قوی باشه..در پناه خدا باشید
persiangulf

تاريخ عضويت: 01 فبريه 2012, 21:57

پستتوسط adonis » 16 فبريه 2012, 18:13

agha aya suiss panahande migire ya na man? man az yonan mikham ghachaghi beram suiss va badesh beram alman mikham bedonam age toye suiss gir konam chi mishe age mano toye forodgah ba madrake jali begiran baram migardonan yonan?
adonis

تاريخ عضويت: 16 فبريه 2012, 17:10

پستتوسط sweden » 29 فبريه 2012, 00:33

به نظر من بهترین کشور آمریـــــــــــــــــــــکا است.و بعد کانادا..البته به شرطی که بتونی بری
sweden

تاريخ عضويت: 06 ژانويه 2012, 13:49

پستتوسط sweden » 29 فبريه 2012, 00:35

adonis نوشته است:agha aya suiss panahande migire ya na man? man az yonan mikham ghachaghi beram suiss va badesh beram alman mikham bedonam age toye suiss gir konam chi mishe age mano toye forodgah ba madrake jali begiran baram migardonan yonan?

آقا سویس پناهندگی میده اما خیلی خیلی به سختی مثبت میده.. مگه اینکه شانس بیاری.ولی اگر بتونی سویس پناهندگی بگیری خوش به حالت میشه.
موفق باشی
sweden

تاريخ عضويت: 06 ژانويه 2012, 13:49

پستتوسط sami.sami » 05 مارس 2012, 13:18

اتفاقا آمریکا اصلا بدرد پناهندگی نمیخوره.
کشوری که چندین ملیون نفر توش زندگی سیاه میکنن !
بهترین جا فقط کانادا بعد استرالیا با 1000 تا دلیل...............
sami.sami

تاريخ عضويت: 13 ژانويه 2012, 05:31

پستتوسط sirkhojasteh » 05 مارس 2012, 16:00

سامی جان میشه 10 تا از دلایل رو بگی
ممنون میشم
sirkhojasteh

تاريخ عضويت: 17 نوامبر 2011, 10:05

پستتوسط ali.vili » 06 مارس 2012, 15:11

سوید ، هلند یا انگلیس؟
ali.vili

تاريخ عضويت: 25 فبريه 2012, 20:01

پستتوسط medi » 18 مارس 2012, 22:40

بچه ها کسی میدونه چطوری میشه کشورتو عوض کنی و کشور بعدی دیپورتت نکنه به همون اولی؟ من 2 ساله اسلواکی گیر کردم با زن و بچه.اگه راهی هست لطفا بگین.ممنون
medi

تاريخ عضويت: 27 فبريه 2012, 21:05

پستتوسط Admin » 19 جولاي 2012, 08:33

reza19357 نوشته است:به نظر شما بهترین کشور از همه نظر ها برای رفتن و درخواست پناهندگی کجاست؟کانادا چطوره؟ و اینکه آیا همراه داشتن لپ تاب یا موبایل یا وسایل اینچنینی مثل دوربین یا هر چیزی از این قبیل ممکنه مشکلی در پرونده ایجاد کنه یا نه ؟

گرفتن پناهدگی در کانادا تا حدود زیادی آسانتر از اروپا است. کلیه افرادی که کیس خود را با کمک ما در کانادا پیش برده اند بدون هیچ مشکلی موفق به گرفتن پناهندگی شده اند.

نکته مهمی که بایستی در انتخاب کشور مقصد جهت درخواست پناهندگی در نظر گرفت، شرایط زندگی پس از دریافت پناهندگی است. ما هم اکنون با پناهندگانی در کشورهای مختلف (از جمله ایتالیا، اسپانیا و بسیاری کشورهای اروپای شرقی) در ارتباط هستیم که هر چند موفق به گرفتن پناهندگی شده اند ولی از شرایط زندگی در ان کشور به هیچ وجه راضی نیستند و تصمیم به مهاجرت به کشور دیگری دارند.

کشورهای مختلف شرایط متفاوتی جهت زندگی، تحصیل، خدمات بهداشتی و درمان، کار، زبان و... دارند. در اروپا کشورهای انگلیس، نروژ، سوئد، دانمارک، آلمان، اتریش، هلند... مناسب هستند.

اگر به دنبال تحصیل رایگان و خدمات اجتماعی مناسب هستید کشورهای اسکاندیناوی مناسب هستند. اگر زبان انگلیسی برایتان مهم است انگلیس، کانادا، استرالیا... پیشنهاد میشود.
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: [email protected]
تلفن، وایبر: Viber: 00442032393373
اسکایپ: panahandegi
Yahoo Messenger: panahandegi
ooVoo: panahandegi
http://www.panahandegi.com
Admin
Site Admin

تاريخ عضويت: 14 آپريل 2010, 21:05

پستتوسط beglaryan » 19 جولاي 2012, 13:52

با سلام میخواستم بدانم آیا ازدواج من با یک خانم مسیحی خارجی و اینکه به علت این ازدواج از اومدن ایشان به ایران جلوگیری شده و من نیز احضار به دادگاه شده ام و هم اکنون در کشور ارمنستان (محل زندگی همسرم) به سر میبرم و در اینجا نیز به علت مشکلاتی که با خانواده همسرم دارم به دلیل مسلمان بودنم و تحدیدهای پدر همسرم و همچنین مشکلات اجتماعی از قبیل کار و بی احترامی های متعدد (من سه روز در بازداشتگاه پلیس بودم با زخم باز بدون توجه)میتواند دلیل خوبی برای پناهندگی باشد؟ ما از سفارت آلمان با کمک شخصی در ارمنستان شنگن گرفته ایم به صورت قانونی.
با احترام فراوان
beglaryan

تاريخ عضويت: 19 جولاي 2012, 11:45

پستتوسط Admin » 19 جولاي 2012, 23:24

اگر بتوانید نشان دهید به خاطر ازدواج با یک فرد غیرمسلمان امنیت شما به خطر افتاده است و شرایط به گونه ای است که نمیتوانید آزادانه به زندگی خود ادامه دهید میتواند دلیل خوبی جهت درخواست پناهندگی باشد. بایستی بتوانید همراه با دلایل و مستندات کافی نشان دهید که ازدواج شما برایتان مشکلات اساسی ایجاد کرده است. بایستی در نظر داشته باشید اثبات چنین موردی نیاز به مدارک کافی خواهد داشت. از طرفی چون همسر شما شهروند ارمنستان است و شما هم اکنون ساکن آنجا هستید بایستی بتوانید نشان دهید که در کشور ارمنستان نیز امنیت ندارید. در صورت نیاز به تقویت کیس و یا ارائه کیس قوی با ما تماس بگیرید.
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
تلفن، وایبر: Viber: 00442032393373
اسکایپ: panahandegi
http://www.panahandegi.com
Admin
Site Admin

تاريخ عضويت: 14 آپريل 2010, 21:05

پستتوسط saara » 27 آگوست 2012, 01:31

اگه کسی قاچاقی بخواد بره انگلیس باید چه کیس محکمی داشته باشه که اقامت بدن،من و همسرم قصد مهاجرت داریم
saara

تاريخ عضويت: 27 آگوست 2012, 00:47

پستتوسط مشاور » 27 آگوست 2012, 09:20

saara نوشته است:اگه کسی قاچاقی بخواد بره انگلیس باید چه کیس محکمی داشته باشه که اقامت بدن،من و همسرم قصد مهاجرت داریم

سلام بستگی به افراد دارد ولی معمولا کیس های سیاسی و مذهبی نتیجه بهتری میگیرند در مرود تهیه کیسی قوی به همراه مدارک گروه ما می تواند به شما کمک کند
تلفن: ۰۰۴۴۲۰۳۲۳۹۳۳۷۳
مشاور
Site Admin

تاريخ عضويت: 30 ژوئن 2012, 12:08

پستتوسط barad » 27 آگوست 2012, 15:38

کیس سیاسی و دینی هم بهتره هم زود تر انجام میشه
ولی کیس اجتمایی دیرتر انجام میشه ( و حسنی که داره اینه که شما میتونید 3 یا 5 سال بعد دوباره بدون هیچ مشکلی به ایرن برگردید )
barad

تاريخ عضويت: 21 آگوست 2012, 20:04

پستتوسط sina1991 » 01 سپتامبر 2012, 23:08

ba salam man ghrare beram swden 15 roz dige panahande sham .ama canda ro bishtar doost dara aya ksi midone chejori mishe beram canada va chand ghimatesh mishe ?
sina1991

تاريخ عضويت: 21 آگوست 2012, 22:20

پستتوسط مشاور » 01 سپتامبر 2012, 23:52

sina1991 نوشته است:ba salam man ghrare beram swden 15 roz dige panahande sham .ama canda ro bishtar doost dara aya ksi midone chejori mishe beram canada va chand ghimatesh mishe ?

کانادا خیلی بهتر و راحت تر از سوئده چون کشور مهاجر پذیر تریه
مشاور
Site Admin

پستتوسط mahajir2012 » 16 سپتامبر 2012, 07:18

دوستان آیا بغیر از طریق هوایی کدوم راهی دیگه نیست که به کانادا رفت؟ با پاسپورت جعلی به کانادا رسیدی چکار کنی باید پاسپورت بیاندازی دور و بعد باید چه بگی.
mahajir2012

تاريخ عضويت: 16 سپتامبر 2012, 07:07

پستتوسط alireza taheri » 22 سپتامبر 2012, 22:13

سلام خسته نباشید . ببخشید شما می تونید قاچاقی ببرید استرالیا ؟ هزینش چقدره ؟ از چه راهی میرید ؟
ممنون .
alireza taheri

تاريخ عضويت: 21 سپتامبر 2012, 09:40

پستتوسط مشاور » 22 سپتامبر 2012, 22:29

mahajir2012 نوشته است:دوستان آیا بغیر از طریق هوایی کدوم راهی دیگه نیست که به کانادا رفت؟ با پاسپورت جعلی به کانادا رسیدی چکار کنی باید پاسپورت بیاندازی دور و بعد باید چه بگی.

سلام از راه زمینی هم میشه منتها خیلی سخت ودوره بعد اینکه پاسپورت رو انداختید دور میرید اداره مهاجرت و میگید قاچاقی اومدید و در خواست پناهندگی میکنید
مشاور
Site Admin

پستتوسط مشاور » 22 سپتامبر 2012, 22:30

alireza taheri نوشته است:سلام خسته نباشید . ببخشید شما می تونید قاچاقی ببرید استرالیا ؟ هزینش چقدره ؟ از چه راهی میرید ؟
ممنون .

قاچاقی رفتن دیگه برای استرالیا فایده ندارد و کلیه کسانی که قاچاقی وارد خاک استرالیا میشوند به جزیره ای دور افتاده در گین نو منتقل میشوند و پرونده پناهندگی انها به دفتر سازمان ملل سپرده میشود
مشاور
Site Admin

پستتوسط alireza taheri » 24 سپتامبر 2012, 14:53

ممنون
نمی دونید حدودا چند وقته جواب میدن ؟
alireza taheri

تاريخ عضويت: 21 سپتامبر 2012, 09:40

پستتوسط مشاور » 24 سپتامبر 2012, 15:45

alireza taheri نوشته است:ممنون
نمی دونید حدودا چند وقته جواب میدن ؟

استرالیا و کانادا بین 3 تا 6 ماه
مشاور
Site Admin

بعدي

بازگشت به گفتگوی آزاد

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: Not any more و 27 مهمان

درباره پناهندگی دات کام

در سالهای اخیر شاهد هستیم که هموطنان بسیاری در کشور های مختلف درخواست پناهندگی نموده و اغلب با جواب منفی روبرو شده اند. از طرفی بسیاری از پناهجویانی که جواب منفی گرفته اند به حق دارای مشکلات اساسی در ایران هستند و امنیت آنها به صورت جدی در خطر است. تجربیات ما طی سالهای گذشته نشان داده است که اکثر این پناهجویان در دادن کیس مناسب مشکل داشته اند، ای بسا که اگر آنها کیس خود را به نحو مناسبتری ارائه میدادند و یا اطلاعات بیشتری در مورد شرایط و قوانین پناهندگی داشتند به چنین سرنوشتی دچار نمیشدند.
مهمترین و اساسی ترین مرحله در درخواست پناهندگی داشتن یک پرونده قوی و مناسب است. چنانچه پناهجو کیس مناسب داشته باشد و بتواند نشان دهد که جان و امنیت او در کشورش در خطر است میتوان پیش بینی نمود که درخواست پناهندگی موفقیت آمیز خواهد بود. اما خیل عظیم پناهجویانی که درخواست پناهندگی آنها رد شده و سالهای زیادی از عمر خود را در حالت بلاتکلیفی به سر میبرند نشان میدهد که ارائه یک پرونده مناسب و قوی پناهندگی کار آسانی نیست.