ادعای اقامت المان وپناهندگی اجتماعی با 8 میلیون واقعی است؟

راهکارها و مشکلات در زمینه ویزای شنگن، ویزای کانادا، امریکا، استرالیا و...
ارسال پست
ramincrab
محل اقامت: ramincrab@gmail.com
تماس:

ادعای اقامت المان وپناهندگی اجتماعی با 8 میلیون واقعی است؟

پست توسط ramincrab » یک شنبه 6 دی 1394, 8:17 pm

دوستان اخیرا شبکه ماهواره ای با نام ایران بی مرز
با فرکانس 12073 /v/27500 روی ماهواه yahsat

اقدام به ارائه سرویس داده بصورت زیر:
پناهندگی اجتماعی المان به همراه گرفتن ویزا و بلیط 8 میلیون تومان
100% تضمینی
شخص بعد از واریز پول بعد از 13 روز در آلامن خواهد بود
چیزی پیشرفته تر از کاری که بچه های پناهندگی دات کام می کنند
زیرا اپناهندگی اجتماعی المان رو 100% تضیمینی برای متقاضی می گیرد

اقامت امریکا با 13 میلیون جهت تحصیل

جالبه برخلاف بقیه آدمپرونها ایشان کاملا علنی این کارو انجام می دهد
که نشان می دهد کار رو بصورت کاملا قانونی انجام خواهد داد .

مایلم نظر افراد رو در این باره بدانیم خصوصا افرادیکه تجربه کار با این شخص را داشته اند

با اینکه یک شبکه ماهواره ای 24 ساعته برای اینکار زده
یک سایت مسخره به ادرس زیر هم دارد
http://www.ramindelavari.com

از افرادی که دنبال راههایی بعضا سرگردان شونده مثل عبور از طریق روسیه در این سرما را دارند پیشنهاد می دهم سری به این شبکه ماهواره ای بزنند.
اگر واقعا کاری که ادعا می کند را انجام می دهد بسیار نسبت به هزینه اش مطلوب خواهد بود . همچنین از افرادی که نقد و نظری در باره
پیشنهادهای ایشان دارند می خواهم حتما در ادامه همین مبحث اعلام دارند تا دیگران بهتر تصمیم بگیرند.

abtin

Re: ادعای اقامت المان وپناهندگی اجتماعی با 8 میلیون واقعی اس

پست توسط abtin » سه شنبه 8 دی 1394, 1:36 pm

پنج ساله دارم برنامشو نگاه میکنم..رامین دلاوری شیاد کلاهبردار.زبون باز.مدارک ازت میگیره میفرستت سفارت میگه هماهنگ شده اگه قبول شدی که میگه من قبولت کردم اگه رد شدی میگه خودت سوتی دادی.دیگه هم جوابتو نمیده. به همین راحتی.

amirkhan22

Re: ادعای اقامت المان وپناهندگی اجتماعی با 8 میلیون واقعی اس

پست توسط amirkhan22 » سه شنبه 8 دی 1394, 5:52 pm

دوست عزیز با 80 میلیونم نمیشه اقامت المان گرفت

اگه دست 8 میلیونتون موندین به یک موسسه خیره بدین تا این افراد
00306997460801

whatsapp

نادر١٩٨٦

Re: ادعای اقامت المان وپناهندگی اجتماعی با 8 میلیون واقعی است؟

پست توسط نادر١٩٨٦ » جمعه 1 اردیبهشت 1396, 5:09 am

پدر سگ شياد

Arad.3

پست توسط Arad.3 » جمعه 1 اردیبهشت 1396, 11:36 pm

درود
دوست عزیز به هیچ عنوان به صحبت ها و تماس ها که به این اقا گرفته میشه اعتماد نکنید
این اقا یک کلاهبردارهست که دولت ایران هم به دنبالشون هست چون بسیار شاکی در ایران داره
ایشون اگر یادتون باشه در اوایل افتتاح این شبکه از خط های ایران هم استفاده میکردند و از اپراتور ها خط اجاره میکردند که به دستور مزارت های مربوطه خط ها بسته شد و ایشون کم کم روی اورد به خط های شخصی به این صورت که مثلا خط منزل یا دفتر کار یکنفر رو اجاره میکرد و دایورت میکرد اون بنده خدا و اون شخص اجاره دهنده نمیدونست داره چهکلاهی سرش میره فقط به فکر اجاره و پول بود تا اینکه همه رو دستگیر کردن و این اقا روی اورد به خط های از سایر کشور ها خط هایی که اصطلاحا خط های رایگان گفته میشه و ثبت نامی هستند و اون ها هم بعد از مدتی بسته شد و این کلاهبردار چاره نداشت جزاینکه در ایران شخصی رو داشته باشه برای دریافت پول و ... که تعدادی هم براش کار میکردند که توسط آگاهی دستگیر شدند و همه ابراز پشیمانی و ندانستن و گول خوردن میکردن و تا جایی که مدتی پیش تبلیغات گذاشته بود برای همکار حقوق 8 میلیون !!!!همکار که چه عرض کنم بیشتر میشه اسمش رو گذاشت شریک جرم
مدتی پیش هم صرافی هایی که با این اشغال کار میکردند بسته شد توسط آگاهی و در حال حاضر این شخص دنبال صراف میگرده !!!
این شخص اسم داره تو آگاهی و پیگرد قانونی داره اما متاسفانه کشوری که زندگی میکنه مشخص نیست چون شماره رو میشه با کمترین قیمت خرید و جدیدا شماره های آمریکا رو میزاره و اگر در امریکا باشه راحت قابل پیگیری هستش اما پرونده شاکی ها نیازه و هیچکدوم از مالباخته ها هم نمیدونند راه و روش رو
لطفا این اشغال رو به دوستان هم معرفی کنید تا نتونه به سرکیسه کردن مردم ادامه بده
آرزوی موفقیت
شخصیت من اولین حرف در زندگی من هست
پس نه با بیسواد بحث میکنم نه جواب ابلح رو میدهم ...

شراره

پست توسط شراره » شنبه 11 آذر 1396, 11:07 pm

اتفاقا یکی ازدوستان من گول این اقآروخوردوباوجودی که اسم رامین دلاوری روسرچ کردم وشاکیهاشودیدم بهش گفتم قبول نکردوگفت دشمن داره رفت ارمنستان و منتظر ه ویزا....ولی کسی سراغش نیومد وایشون پولاروخورد.دوستم اشناتوی اطلاعات داشت واسط که پول به حسابش میریختن توایران رودستگیرمیکنندوبعدازچندروزباوثیقه آزادمیشه..دلاوری امریکازندگی میکنه

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 14 مهمان