شركت مهاجرتي چنسس از طريق اموزش تخصص

راهکارها و مشکلات در زمینه ویزای شنگن، ویزای کانادا، امریکا، استرالیا و...
ارسال پست
Saeasa

شركت مهاجرتي چنسس از طريق اموزش تخصص

پست توسط Saeasa » چهار شنبه 25 بهمن 1396, 5:16 pm

دوستان سلام،
اگر كسي در خصوص شركت مهاجرتي چنسس چيزي ميدونه لطفا اينجا با هم به اشتراك بگذاريد: http://chan3esgroup.com/homefa/
ادعا ميكنند در مالزي تخصص خواسته شده را اموزش بهمراه زبان انگيسي اموزش ميدهند و سپس بصورت تضميني اقامت دائم استراليا را اخذ ميكنند لطفا تجربيات تون رو با اينجا با من و ساير كاربران در ميان بگذاريد
سپاس

saft77

Re: شركت مهاجرتي چنسس از طريق اموزش تخصص

پست توسط saft77 » پنج شنبه 26 بهمن 1396, 4:08 am

Saeasa نوشته شده:
چهار شنبه 25 بهمن 1396, 5:16 pm
دوستان سلام،
اگر كسي در خصوص شركت مهاجرتي چنسس چيزي ميدونه لطفا اينجا با هم به اشتراك بگذاريد: http://chan3esgroup.com/homefa/
ادعا ميكنند در مالزي تخصص خواسته شده را اموزش بهمراه زبان انگيسي اموزش ميدهند و سپس بصورت تضميني اقامت دائم استراليا را اخذ ميكنند لطفا تجربيات تون رو با اينجا با من و ساير كاربران در ميان بگذاريد
سپاس
سلام
شنیدم کلاه بردارن.مراقب باشید

Saeasa

پست توسط Saeasa » پنج شنبه 26 بهمن 1396, 6:43 am

saft77 نوشته شده:
پنج شنبه 26 بهمن 1396, 4:08 am
Saeasa نوشته شده:
چهار شنبه 25 بهمن 1396, 5:16 pm
دوستان سلام،
سپاس
سلام
شنیدم کلاه بردارن.مراقب باشید
سلام خيلي متشكر دوست عزيز،
اگه اطلاعات كامل تري داشتيد لطفا بفرماييد🙏

شهباز پدر سيروس

پست توسط شهباز پدر سيروس » دو شنبه 10 اردیبهشت 1397, 12:16 pm

اين شركت كاملاً غير قانوني هست و كلاهبردار هستن. به سركردگي سيروس دهقان و داداش كيف قاپش سپهر من خودم يكي از مالبختگان هستم و باعث شرمندگيم هست كه همچين بيناموسايي ايراني هستن. من حتي ايلتسم گرفتم ولي اينا كلاً كلاهبردار غير حرفه اي هستن. خيلي مواظب خودتون پولتون و خانوادتون باشيد. سيروس دهقان به غير از اين كار فاحشه خانه هم دارد كه نواميس خودش در اون كار ميكنند. ندا هم كاراشون رو راه مينداخت يه بيناموس ديگري هم به اسم وحيد شكاري هست محمد ايزدي هست غزاله و وكيل قلابيشون ارمان رسولي. پوريا قوام هم كاراي كامپيوترشون رو انجام ميده. شرافت ندارن هيچكدومشون مخصوصاً خود سيروس كه من ميدونم در شيراز قاچاق افغاني ميكرده و پدر بزرگترين خرده فروش ترياك در كازرون بوده است. هيچ ادم عاقلي از مالزي مهجرت نكرده.

شهباز پدر سيروس

پست توسط شهباز پدر سيروس » دو شنبه 10 اردیبهشت 1397, 12:21 pm

داستانم از اين قرار هست كه خود سيروس واسه كانادا ٤ سال پيش اقدام ميكنه و با مدارك جعلي كه خودش درست كرده بوده و ارائه ميكنه و بلك ليست ميشه بعد از اون جريان عقده اي ميشه و اين بلا رو ميخواد سر همه بياره. پاسپورتاتون رو ازتون ميگيره و اوراستي ميشيد بعدش با تحديد ازتون پول ميگيره و باج گيري ميكنه. كلاً مداركي رو كه ميسازه جعلي هست و قابل پيگيري و دو سه نفرو تا حالا انداخته زندان و تو مالزي گيت باز ميكنه واستون ويزا هم همچين قدرتي نداره كه بگيره.

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 6 مهمان