شینگن

راهکارها و مشکلات در زمینه ویزای شنگن، ویزای کانادا، امریکا، استرالیا و...
ارسال پست
Arad.3

شینگن

پست توسط Arad.3 » سه شنبه 26 اردیبهشت 1396, 1:50 am

سلام
دوستان از سالها قبل که بنده در این سایت هستم اشخاص زیادی در این سایت بودن
دوستانی بودند که واقعا کمک میکردن و سایرین و نظرات و راه های منطقی رو پیشنهاد میکردن بدون حتی درخواست 1000 تومان !!!
اما در مقابل باید بپذیرید که کلاهبردار ها هم در چنین فضاهایی فعالیت داشته باشند و به دنبال طعمه
از سالها قبل هم بسیاری بودن که کلاهبرداری میکردند که بنده و یکسری از دوستان که در حال حاضر یا رفتند یا فعالیت ندارند همیشه مقابله میکردیم
تا این سایت بتونه به کسانی که مشکل دارند و یا دنبال مهاجرت هستند کمک کنه
اما باز هم دیده میشه که هستند و تبلیغات دروغ میکنند و .... شما باید آگاه باشید که اینجا بیشتر برای تبادل اطلاعات است تا پیدا کردن شخص معتمد !!!
دوستان بنده 4 سال پیش متحمل ضرر شدم و بخاطر نداشتن اطلاعات مکفی ریجکت شدم و بعد از چند سال و سختی ها که کشیدم
مجدد در پی اقدام هستم اما این بار منطقی و راه درست رو انتخاب کردم راهی که اکثریت انتخاب میکنند و راهی که دوستان رفتند و رسیدن
به هر روی خلاصه میکنم
اگر واقعا فکر رفتن دارید و شرایط شما مناسب و آماده هستش
از همه لحاظ : مالی و روحی مناسب و ....
باز هم تاکید میکنم اگر شرایط بالا رو دارید و آماده هستید و درگیر ویزا و مسائل مربوطه هستید
بنده فقط از روی کمک به شما آژانس مطمئن رو معرفی میکنم که چند از دوستان با این آژانس کار کردن و نتیجه گرفتند
و بنده هم قرار هست با این آژانس کار کنم
البته در نظر داشته باشید که بنده فقط معرفی میکنم و صحبت ها و نتیجه با شماست
اگر واقعا مصمم هستید و نیازمند ویزا هستید همین جا اعلام کنید بنده شخصی ارسال میکنم ....
همین جا درخواست کنید چون صندوق شخصی من پرهست و مسیج های شما به دست من نمیرسه
انشالله که همه بتونند به آرزوهاشون برسند و من هم همینطور ...
شاد و پیروز باشید .
شخصیت من اولین حرف در زندگی من هست
پس نه با بیسواد بحث میکنم نه جواب ابلح رو میدهم ...

Officer

Re: شینگن

پست توسط Officer » سه شنبه 26 اردیبهشت 1396, 6:14 am

سلام عزیز جان بابت ویزا کانادا و انگلیس میتونی کمکی کنی؟ ممنون میشم مارو هم از نفرات مطمئن آگاه کنی.
لطفا پیام رو خصوصی بگذارید ممنونم.

alireza_2007

پست توسط alireza_2007 » سه شنبه 26 اردیبهشت 1396, 9:20 am

سلام دوست عزیز من هم از اعضای قدیمی سایت هستک و لطفا اگه میشه آدرس آژانس رو برام بفرست. تشکر

Arad.3

پست توسط Arad.3 » چهار شنبه 27 اردیبهشت 1396, 11:51 am

توسط Officer » دیروز, 10:44 am
سلام عزیز جان بابت ویزا کانادا و انگلیس میتونی کمکی کنی؟ ممنون میشم مارو هم از نفرات مطمئن آگاه کنی.
لطفا پیام رو خصوصی بگذارید ممنونم

سلام
خدمت شما عرض کنم که این آژانس شینگن و انگلستان رو انجام میده
شماره رو براتون به شخصی ارسال میکنم
باز هم عرض میکنم بنده فقط معرفی میکنم و صحبت ها و حق انتخاب و نتیجه با شماست پس اول تحقیق و بعد تصمیم
موفق و پیروز باشید .

توسط alireza_2007 » دیروز, 1:50 pm
سلام دوست عزیز من هم از اعضای قدیمی سایت هستک و لطفا اگه میشه آدرس آژانس رو برام بفرست. تشکر

سلام علیرضا جان خوشحالم از آشنایی با شما
تلفن تماس رو براتون میفرستم و هماهنگ کنید و خدمت شما هم عرض کنم که
بنده فقط معرفی میکنم و صحبت ها و حق انتخاب و نتیجه با شماست پس اول تحقیق و بعد تصمیم
موفق و پیروز باشید .

Officer

پست توسط Officer » چهار شنبه 27 اردیبهشت 1396, 5:45 pm

سلام آراد جان پیامت نرسیده نوشت که حذف شده!!!! ممنون میشم مجدد به ایمیلم بفرستی
R3V3NGU@GMAIL.COM

Arad.3

پست توسط Arad.3 » شنبه 30 اردیبهشت 1396, 11:10 pm

دوستان با شخص کارگزار به مشکلی برخوردم و دیگه دریافت ویزا از طریق ایشون امکان پذیر نیست ...
این موضوع بسته شد .

Arad.3

پست توسط Arad.3 » شنبه 13 خرداد 1396, 9:38 pm

عزیزان بارها برای من مسیج شخصی گذاشتید و بارها تاکید کردم اینجا برای تبادل هست نه پیدا کردن شخص مطمئن
لطفا مواظب کلاهبردار ها باشید ....
من مجدد با شخصی آشنا شدم که معتمد و کاربلد و تعداد زیادی پرونده موفق داره و معرفی شده هستش ازطرف دوستان
فقط هزینه ها بالاست و اگر واقعا نیازمند رفتن هستید میتونید باهاشون کار کنید
ایشون پرونده و اطلاعات شما رو میگیره مطالعه میکنه
اطلاعات مثل تحصیلات و سن و مجرد یا متاهل و ....
و بهتون جواب میده و حتی نسبت به پرونده بهتون کشور معرفی میکنه ....

Zingool

پست توسط Zingool » جمعه 13 مرداد 1396, 9:10 pm

سلام ببخشيد ميشه به من هم معرفيشون كنيد. من شينگن ميخوام ولي نميخوام بمونم برميگردم

Arad.3

پست توسط Arad.3 » شنبه 14 مرداد 1396, 6:13 pm

درود
من شماره این شخص رو پاک کردم و دسترسی بهش ندارم ...
اگر میخواهید برگردید که با آژانس های معتبر تماس بگیرید تور رزرو کنید و تشریف ببرید یا سینگل درخواست ویزا کنید
البته در دو حالت ضمانت بازگشت میگیرند
به هر روی انشالله موفق باشید .

aida taher

پست توسط aida taher » شنبه 14 مرداد 1396, 7:56 pm

Arad.3 نوشته شده:
شنبه 13 خرداد 1396, 9:38 pm
عزیزان بارها برای من مسیج شخصی گذاشتید و بارها تاکید کردم اینجا برای تبادل هست نه پیدا کردن شخص مطمئن
من مجدد با شخصی آشنا شدم که معتمد و کاربلد و تعداد زیادی پرونده موفق داره و معرفی شده هستش ازطرف دوستان
درود راه تماس باایشون رو لطف میکنین

hadi 12345678

پست توسط hadi 12345678 » یک شنبه 15 مرداد 1396, 7:26 am

هههههههه ترکیدم از بس خندیدم.از یه طرف میگه اینجا جای پیدا کردن اشخاص نیست در جا هم تبلیغ فرد کارگزاری میکنه که کارش درسته
کدوم حرفت را قبول کنم

Arad.3

پست توسط Arad.3 » یک شنبه 15 مرداد 1396, 1:38 pm

آلمان می‌خواهد اخراج پناهجویان به یونان را از سر بگیرد
براساس گزارش یک روزنامه آلمانی، بازگشت دادن پناهجویان از آلمان به یونان به زودی ممکن خواهد شد. بازگشت مهاجران به یونان در سال ۲۰۱۱ به دلیل شرایط نامناسب پناهجویان در این کشور به تعلیق در آمده بود.

Arad.3

پست توسط Arad.3 » یک شنبه 15 مرداد 1396, 1:40 pm

کمیسیون اتحادیه اروپا در بروکسل روز سه شنبه گفته است که به اصطلاح یک تیم با ۶۹۰ متخصص برای بازگشت دادن پناهجویان در حال حاضر کار خود را آغاز کرده است. همچنین گفته شده است که "فرونتکس" می تواند کارشناسان اش را برای حمایت کشورهای عضو اتحادیه اروپا ارسال دارد تا آنها "عملیات بازگشت دادن پناهجویان رد شده را سازماندهی و هماهنگ گردانند". حتی در صورت لزوم این واحد می تواند در کشورهای ثالث نیز فعال گردد.
اتحادیه اروپا در قبال گسترش "فرونتکس" در سال گذشته میلادی به منظور حفاظت بهتر از مرزهای بیرونی تصمیم گرفت. در ماه اکتوبر، این اداره جدید کار خود را آغاز کرده است. از ماه دسمبر یک تیم ذخیره تا ۱۵۰۰ محافظ مرزی، که می تواند در شرایط بحرانی در عرض چند روز در مرزهای خارجی اتحادیه اروپا مامور گردند، ایجاد گردیده است.
دیمیتریس آوراموپولوس، کمیسار اتحادیه اروپا در امور مهاجرت به این نظر است که با اخراج سریع تر پناهجویان رد شده، "انگیزه برای مهاجرت های بی رویه" در اروپا باید کاهش یابد. بنابراین این واحد جدید "فرونتکس" می تواند "در شرایط اضطراری" به ابتکار خود، کارشناسان امور اخراج را به کشورهای عضو اتحادیه اروپا ارسال دارد.
با توجه به اطلاعات "فرونتکس"، کشورهای عضو تا حالا اعزام ۴۰۰ تن از ۶۹۰ افسر پولیس و متخصص را تعهد کرده اند. این افراد بار دیگر از جانب "فرونتکس" آموزش های اختصاصی به دست می آورند. این اداره که مقر مرکزی اش در وارسا است، ادعا می کند که در سال ۲۰۱۶ بازگرداندن ۱۰ هزار و ۷۰۰ مهاجر را همآهنگ کرده است، اما نتوانسته است به ابتکار خود پروازهای اخراج مهاجران را سازماندهی کند.

Arad.3

پست توسط Arad.3 » یک شنبه 15 مرداد 1396, 1:48 pm

aida taher نوشته شده:
شنبه 14 مرداد 1396, 7:56 pm
Arad.3 نوشته شده:
شنبه 13 خرداد 1396, 9:38 pm
درود راه تماس باایشون رو لطف میکنین

خبری از ایشون ندارم و شماره ایشون رو در یک آگهی ویزا دیدم و تماس گرفتم و شرایط ایشون مناسب نبود البته چند تا از دوستان هم که قدیمی هستند از من شماره ایشون رو خواستند و ارسال کردم اما گویا هزینه خیلی بالا بوده و دوستان نتونستند با ایشون کار کنند البته من هم فقط بخاطر هزینه بالا نتونستم با ایشون کار کنم
اگر شخص مطمئن پیدا بشه که هزینه منطقی داشته باشه و شرایط پرداخت خوب داشته باشه اول خودم پیگیری میکنم مناسب بود حتما اعلام میکنم تا شما و دوستان مصمم هم استفاده بکنند چون چند نفری هستند که در تماس با من هستند و شرایط ها یکسان هستش و باید کمک کنیم به همدیگه
ممنون میشم شما هم اگر کارگزار مطمئن و با شرایط خوب پیدا کردید خبر بدید تا من و دوستان مصمم هم بتونیم استفاده کنیم

aida taher

پست توسط aida taher » یک شنبه 15 مرداد 1396, 10:29 pm

درود چندین آژانس سراغ دارم که دوستان خودمو حتی فرستادن جدیدا با یه آژانس هم اشنا شدم که فردی که ویزا میگیره گفت اصلا پیش پرداخت نمیکیره فقط یه چک اونم ضمانتی موقع تحویل ویزا تسویه المان و گفت ۴یا۵ درصد احتمال ریجکتی داره ولی ایتالیا فرانسه صددرصدیکی از کارگزارایی که برای دوست خودم ویزا گرفت و ریجکت نشد هم برای اتریش و فرانسه ایتالیا میگیره اونم شک ندارم ب کارش ولی برای المان انجام نمیده متاسفانه تهش اتریش و یه اژانس هم خبر دارم واسه سوئد که اونم یکی از دوستان دیگه رو براش ویزا فرانسه گرفته بود که ایشون سوئد کار میکنه ولی شرایط سنی داره

Arad.3

پست توسط Arad.3 » دو شنبه 16 مرداد 1396, 10:21 am

aida taher نوشته شده:
یک شنبه 15 مرداد 1396, 10:29 pm
درود چندین آژانس سراغ دارم که دوستان خودمو حتی فرستادن جدیدا با یه آژانس هم اشنا شدم که فردی که ویزا میگیره گفت اصلا پیش پرداخت نمیکیره فقط یه چک اونم ضمانتی موقع تحویل ویزا تسویه المان و گفت ۴یا۵ درصد احتمال ریجکتی داره ولی ایتالیا فرانسه صددرصدیکی از کارگزارایی که برای دوست خودم ویزا گرفت و ریجکت نشد هم برای اتریش و فرانسه ایتالیا میگیره اونم شک ندارم ب کارش ولی برای المان انجام نمیده متاسفانه تهش اتریش و یه اژانس هم خبر دارم واسه سوئد که اونم یکی از دوستان دیگه رو براش ویزا فرانسه گرفته بود که ایشون سوئد کار میکنه ولی شرایط سنی داره

روز بخیر
در حال حاضر اکثر آژانس ها این کار رو انجام میدهند
اما باز خدمت شما عرض میکنم احتیاط کنید
سالها پیش که ریجکت شدم با شخصی کار کردم که یکی از دفاتر تجاری ایران و ایتالیا بود وقتی به دفترش مراجعه کردم البته یکی از بستگان معرفیش کرد چون ویزای تجاری میگرفت و روز قرارداد برای من بیشتر از 200 پرونده ویزا شده گذاشت و من هم چون یکی از بستگان رو برده بود و نمونه کار ها رو دیدم با ایشوون قرارداد بستم اما من با مدارک بسیار عالی که برای خودم بود و حساب بانکی بسیار عالی باز هم ریجکت شدم
اما چرا میگم احتیاط کنید چون همه آژانس ها برای دوستانی که مدارک ندارند مدارک غیر اصل آماده میکنند و اگر سفارت استعلام بگیره و متوجه بشه مدارک شما اصل نیست شما دچار دردسر خواهید شد .
البته اگر استعلام کنند ...
الان فرانسه رو همه کار میکنند چون ساده تر هست از بقیه اما بدرد کسی که میخواهد به آلمان بره نمیخوره
چون امکان دوبلین وجود داره برای همین اکثرا دنبال ویزای مستقیم آلمان هستند
شما اگر میخواهید از طریق فرانسه و ایتالیا و یا یونان ویزا بگیرید باید ریسک دوبلین رو هم در نظر بگیرید
البته اگر قرار هست بعد از ویزا از این کشورها به کشور دیگری برید
و درباره قیمت هم عرض کنم که قیمت ویزای فرانسه و ایتالیا بخاطر مسائلی که گفته شد خیلی بالا نیست پس احتیاط کنید که زیادتر پرداخت نکنید ...
شاد و پیروز باشید ...

Arad.3

پست توسط Arad.3 » چهار شنبه 25 مرداد 1396, 5:13 pm

بی بی سی: پلیس اسپانیا یک باند قاچاق انسان را که شهروندان ایرانی را به بریتانیا می‌آورد، متلاشی کرده است .
بنا به اعلام یوروپل، پلیس اروپا، بیش از صد نفر در عملیات متلاشی کردن این باند بازداشت شده‌اند، عملیاتی که حدود یک سال طول کشیده است .
شخصی که مظنون به رهبری باند است در حالی که قصد داشت به برزیل فرار کند، در فرودگاه هیترو لندن بازداشت شد .
مقر این باند در شهر ساحلی مالاگا، در جنوب اسپانیا بود و گفته شده که اعضای آن با تهیه گذرنامه‌های جعلی اسپانیایی برای ایرانی‌ها ، آنها را از طریق سفر با هواپیماهای مسافربری وارد بریتانیا می‌کردند و اسکان می‌دادند .
این باند در ازای دریافت ۲۵ هزار یورو از هر ایرانی، به آنها گذرنامه جعلی اسپانیایی و سایر مدارک مورد نیاز را می‌داد
و با انتقال آنها در کشور مقصد اسکان می‌داد ...
به غیر از ۱۴ عضو باند، ۴۲ نفر که گذرنامه‌های اسپانیایی خود را به باند فروخته بودند، و همین طور ۴۴ ایرانی که گذرنامه‌های جعلی داشتند در چند فرودگاه مختلف در اروپا بازداشت شدند .
پلیس بریتانیا و یوروپل در این عملیات با پلیس اسپانیا همکاری کرده‌اند ...
پلیس می‌گوید در جستجوی اماکن مورد استفاده اعضای باند مدارک و ابزارهای مختلف مرتبط با جعل و قاچاق انسان، و همچنین چند قبضه سلاح گرم پیدا شده است .

Arad.3

پست توسط Arad.3 » پنج شنبه 26 مرداد 1396, 11:33 am

اطلاعیه سفارت اتریش :
سفارت نسبت به دلالان که برای گرفتن وقت مصاحبه از شما مبالغ بعضا کلانی را مطالبه میکنند – از جمله آژانس های مسافرتی متعدد و اشخاصی که در جلوی سفارت به شما پیشنهاد میدهند - هشدار جدی میدهد! این افراد هیچ گونه ارتباطی با سفارت ندارند .
برخی از این دلالان پیشنهاد مدارک جعلی نیز ارائه می نمایند . هر شخصی که مدارک جعلی به سفارت ارائه نماید، دیگر ویزا دریافت نخواهد کرد. سفارت تجربه زیادی با مدارک جعلی داشته و مجهز به آخرین تجهیزات فنی می باشد . تقریبا تمامی موارد جعل کشف میشوند ...
اعتراض و گلایه بعدی در این خصوص فایده ای نخواهد داشت !!!!

Kamrany801

پست توسط Kamrany801 » شنبه 2 تیر 1397, 3:09 pm

سلام
شماره اژانس بی زحمت تلگرام کنید سپاس 09024959429

alirezapc

پست توسط alirezapc » پنج شنبه 7 تیر 1397, 8:21 pm

با سلام
لطفا شماره آژانس رو برای من هم ارسال کنید
09355681212

Daneshi.mehdi

پست توسط Daneshi.mehdi » چهار شنبه 28 شهریور 1397, 6:38 am

سلام، اگر با داشتن ویزای شینگن قانونی مثلاً از کشور سوییس بعد از ورود به آن کشور به کشور دیگری مثلا هلند یا نروژ رفته و درخواست پناهندگی داد؟؟

benyamin 2

پست توسط benyamin 2 » چهار شنبه 4 مهر 1397, 9:29 am

تضمینی با پاس و ویزا شنگن مارو آورد
حتما بهش پیام بدید
حلالش
آی دی تلگرامشه
Miladbozchelo

behrad.fe

پست توسط behrad.fe » جمعه 6 مهر 1397, 4:44 pm

ویزا شینگن تضمینی با قرارداد در اژانس معتبر ضمانت نامه کتبی کار و عودت کل مبلغ در صورت عدم موفقیت کتبیییی....کانادا...اتریش..هلند...فرانسه...ایتالیا....همه مدارک با ما فقط تمکن مالی و پریننت 3 ماهه حساب با شما......
behrad.fe@gmail.com

berke

پست توسط berke » یک شنبه 8 مهر 1397, 12:37 pm

Arad.3 نوشته شده:
سه شنبه 26 اردیبهشت 1396, 1:50 am
سلام
دوستانی بودند که واقعا کمک میکردن و سایرین و نظرات و راه های منطقی رو پیشنهاد میکردن بدون حتی درخواست 1000 تومان !!!
اما در مقابل باید بپذیرید که کلاهبردار ها هم در چنین فضاهایی فعالیت داشته باشند و به دنبال طعمه
از سالها قبل هم بسیاری بودن که کلاهبرداری میکردند که بنده و یکسری از دوستان که در حال حاضر یا رفتند یا فعالیت ندارند همیشه مقابله میکردیم
اما باز هم دیده میشه که هستند و تبلیغات دروغ میکنند و .... شما باید آگاه باشید که اینجا بیشتر برای تبادل اطلاعات است تا پیدا کردن شخص معتمد !!!
دوستان بنده 4 سال پیش متحمل ضرر شدم و بخاطر نداشتن اطلاعات مکفی ریجکت شدم و بعد از چند سال و سختی ها که کشیدم
مجدد در پی اقدام هستم اما این بار منطقی و راه درست رو انتخاب کردم راهی که اکثریت انتخاب میکنند و راهی که دوستان رفتند و رسیدن
به هر روی خلاصه میکنم
باز هم تاکید میکنم اگر شرایط بالا رو دارید و آماده هستید و درگیر ویزا و مسائل مربوطه هستید
بنده فقط از روی کمک به شما آژانس مطمئن رو معرفی میکنم که چند از دوستان با این آژانس کار کردن و نتیجه گرفتند
اگر واقعا مصمم هستید و نیازمند ویزا هستید همین جا اعلام کنید بنده شخصی ارسال میکنم ....
شاد و پیروز باشید .
سلام لطف میکنین آدرس یا شماره آژانس و ب منم بدین؟

berke

پست توسط berke » یک شنبه 8 مهر 1397, 12:58 pm

benyamin 2 نوشته شده:
چهار شنبه 4 مهر 1397, 9:29 am
تضمینی با پاس و ویزا شنگن مارو آورد
حتما بهش پیام بدید
حلالش
آی دی تلگرامشه
Miladbozchelo
سلام میشه شمارتونو برام بفرستین؟سپاسگذار

berke

پست توسط berke » یک شنبه 8 مهر 1397, 12:59 pm

شماره آقا میلاد بفرستین لطفا؟

behrad.fe

پست توسط behrad.fe » جمعه 13 مهر 1397, 3:06 pm

ویزا شینگن تضمینی با قرارداد در اژانس معتبر ضمانت نامه کتبی کار و عودت کل مبلغ در صورت عدم موفقیت کتبیییی....کانادا...اتریش..هلند...فرانسه...ایتالیا....همه مدارک با ما فقط تمکن مالی و پریننت 3 ماهه حساب با شما......
behrad.fe@gmail.com

Baran68

پست توسط Baran68 » جمعه 13 مهر 1397, 3:15 pm

برای مهاجرت نیاز به مشاوره دارید

مشاور مجرب

ارائه دهنده کیس پناهندگی

آی دی تلگرام saharrr2020

ایمیل chalesh.mohajerat2018@gmail.com

اگر آی دی تلگرام را در جستجو پیدا نکردید به ایمیل پی ام بفرستید

taheri58

پست توسط taheri58 » سه شنبه 17 مهر 1397, 10:45 pm

فنلاند..بلژیک...هلند...فرانسه...کانادا...ژاپن....(انگلیس تحصیلی توریستی).......
ویزا تضمینی...اژانس معتبر
فنلاد ...بلژیک ..در کمترین زمان.........
visa.info97@gmail.com

taheri58

پست توسط taheri58 » سه شنبه 17 مهر 1397, 10:50 pm

berke نوشته شده:
یک شنبه 8 مهر 1397, 12:37 pm
Arad.3 نوشته شده:
سه شنبه 26 اردیبهشت 1396, 1:50 am
سلام
به هر روی خلاصه میکنم
شاد و پیروز باشید .
سلام لطف میکنین آدرس یا شماره آژانس و ب منم بدین؟
دوست عزیز من در یک اژانس با سابقه دارای مجوز....رسید و تعهد رسمی در سربرگ میدم ...ضمانت پرداخت کلل مبلغ پرداختی در صورت ویزا نشدن....بهتر هست همه رو با یک چوب نزنید و دقت کنید برداشته شدن کلاه شما دلیل مشکل در همه اژانس ها نیست....شما کارت درست باشه به خودت مطمءن ترسی از بستن قرار داد به شکل مورد قبول مشتری هم قطعا نخواهی داشت.....

شهریار عزیزی

پست توسط شهریار عزیزی » یک شنبه 22 مهر 1397, 7:56 am

دوستان
من رو با ویزا شنگن هوایی فرستادن اروپا
راحت بدون اثر اومدم
آی دی آدم پرونم اینه
کسی خواست پیام بده تلگرامش
Miladbozchelo@

Baran68

پست توسط Baran68 » یک شنبه 22 مهر 1397, 10:50 am

برای مهاجرت نیاز به مشاوره دارید

مشاور مجرب

ارائه دهنده کیس پناهندگی

آی دی تلگرام saharrr2020

ایمیل chalesh.mohajerat2018@gmail.com

اگر آی دی تلگرام را در جستجو پیدا نکردید به ایمیل پی ام بفرستید

adrapana

پست توسط adrapana » چهار شنبه 9 آبان 1397, 11:40 am

هتل الیزیوم استایلز تکسیم یک هتل 4 ستاره واقع در استانبول می باشد. از امکانات متنوع این هتل می توان چک این-چک اوت و ذخیره سازی چمدان را می توان نام برد. هتل دارای 55 اتاق می باشد که هر یک از آنها دارای حمام اختصاصی، سشوار، تلویزیون کابلی یا ماهواره ای و دوش حمام می باشند.
صبحانه همه روزه با تنوع زیاد در سالن غذاخوری هتل سرو می شود.
این هتل دوست داشتنی خدمات رزرو تور، کرایه خودرو و یک مرکز تجاری ارائه می دهد. همچنین گاو صندوق، ترانسفر فرودگاهی و خدمات خشکشویی نیز ارائه می شود. مهمانان می توانند از کارمندان بخش پذیرش، به طور 24 ساعته کمک بگیرند.
بازار بزرگ استانبول، مسجد ایاصوفیه و کاخ توپکاپی با ماشین از هتل به راحنی در دسترس هستند. فرودگاه بین المللی آتاتورک نیز در فاصله ی کمتر از 45 دقیقه از هتل قرار دارد.
مسافران و گردشگرانی که قصد سفر با تور ترکیه به شهر استانبول را دارند می توانند هتل الیزیوم استایلز تکسیم را برای اقامت در این شهر انتخاب نمایند. همچنین می توانید اطلاعات سایر هتل های شهر استانبول را در سایت راسفر مشاهده نمایید.

adrapana

دابلتری بای هیلتون استانبول

پست توسط adrapana » سه شنبه 13 آذر 1397, 11:30 am

دابلتری بای هیلتون استانبول یک هتل 4 ستاره واقع در بخش قدیمی شهر استانبول می باشد. یکی از نقاط قوت این هتل نزدیکی به جاذبه های دیدنی و نزدیکی به وسایل نقلیه حمل و نقل عمومی می باشد. این هتل در پشت کاخ تاپکاپی واقع شده و از تراس پشت بام، منظره ی بسفروس قابل مشاهده خواهد بود. این هتل دارای مرکز آبگرم و سالن بدنسازی نیز هست.
اتاقهای بزرگ، شیک و زیبای هتل دارای تلویزیون، وای فای رایگان و تهویه مطبوع هستند و همه آنها میز ارگونومیک دارند. حمام اختصاصی همراه با حوله حمام و دمپایی هم ارائه می شود. برخی از اتاق ها دارای بالکن با منظره ای از شهر هستند.
مهمانان می توانند از غذاهای خود در رستوران های هتل از جمله رستوران اصلی Gulhane که صبحانه سرو می کند و یا هتل تراس روی پشت بام با منظره ای از بسفروس لذت ببرند. محیطی معاصر و کوکی های شکلاتی ارزان هتل به شما کمک می کند که حس کنید در خانه هستید. خدمات اتاق 24 ساعته در دسترس است.
میتوانید در باشگاه بدنسازی هتل که کاملا مجهز می باشد ورزش کنید و یا در حمام و سونا لذت ببرید.
زوج های جوان برای اقامت دو نفره در طول تور استانبول، به این هتل امتیاز 8.9 را داده اند.

مسافران و گردشگرانی که قصد سفر با تور ترکیه به شهر استانبول را دارند می توانند دابلتری بای هیلتون استانبول - سیرکچی را برای اقامت در این شهر انتخاب نمایند. همچنین می توانید اطلاعات سایر هتل های شهر استانبول را در سایت راسفر مشاهده نمایید.

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 32 مهمان