گرفتن ویزای آلمان بر خلاف انتظار و در اوج تظاهرات سیاسی ایران

پرونده های انجام شده توسط گروه پناهندگی
ارسال پست
به نام آزادی

گرفتن ویزای آلمان بر خلاف انتظار و در اوج تظاهرات سیاسی ایران

پست توسط به نام آزادی » شنبه 7 بهمن 1396, 8:50 pm

ابتدا خدمت جناب آقای چاوشی و همکارانشون عرض سلام دارم و همین طور خدمت تمامی کسانی که پست منو میخونن
من چند ماهی میشه که کارم رو با آقای چاوشی شروع کردم و ایشان برای من چیزی کم نذاشتند ایشان برای من کاملا غریبه بودند و من در ابتدا هیج اعتمادی به ایشان نداشتم و با احتمال خیلی کمی کارم رو استارت زدم اما بعد از چند ماه به خاطر زحمات ایشان و همکارانشون برای من وقت سفارت تعیین شد و تمام مدارک مورد نیاز به دستم رسید و من طبق وقت تعیین شده به سفارت رفتم و بعد از انجام مصاحبه و دادن مدارک برای من وقت تعیین شد تا نتیجه رو اعلام کنند و پاسپورت منو تحویل بدهند و من به مشهد برگشتم و در تمام مراحل ایشان با من در تماس بودند و در روند کار قرار داشتند

اما متاسفانه دقیقا چند روز مونده به رفتن من به سفارت برای گرفتن پاسپورت و اعلام نتیجه تظاهرات مردم ضد گرونی و ضد دولت فاسد ایران شروع شد من امید کمی به قبولی داشتم و بعد از شروع شدن این جریان کلا امیدم رو از دست دادم و وقتی به سفارت رفتم هر چهار نفر روبه روی من در خواستشون رد شده بود و دنبال صندوق اعتراضات بودند
اینو حقیقت میگم بعد از دادن رسید به بایگانی وقتی کارمند مربوط در سیستم به دنبال پاسپورت من میگشت من ازش پرسیدم میشه تا وقتی که شما دنبال پاسپورت من هستید من فرم اعتراض رو پر کنم ؟ گفت هنوز که معلوم نیست رد شده باشی گفتم شک ندارم که رد شدم چند ثانیه بعد گفت این خدمت شما گفتم چی شد گفت قبول شدی حسش غیر قابل توصیف بود من به معجزه اعتقادی ندارم اما کار ایشان کمی از معجزه نداشت چون طبق تحقیق من اکثر ویزا ها به خاطر شرایط وخیم سیاسی ریجکت خورده بود اما من به خاطر مدارک محکم و بی نقص ایشان تونستم قبول شم. براتون مرحله به مرحله رو توضیح دادم تا کیفیت کار ایشان رو درک کنید من امیدوارم اقای چاوشی و تیمشون هر روز پیشرفت کنه و بتونه افراد بیشتری رو به هدفاشون برسونه من همین الان میخام چند نفر از دوروبری هام رو هم به ایشان معرفی کنم حتی با وجود اینکه هنوز ایشان دارن رو کیسم کار میکنن و من حدود 20 روز دیگه باید المان باشم ولی شک ندارم که در این مرحله هم با کمک ایشان موفق خواهم شد ببخشید که طولانی شد و من مرحله مرحله توضیح دادم ولی میخاستم خودتون حسش کنید امیدوارم شما هم بتونین با کمک ایشان به هدف خودتون برسید ممنون از وقتی که برای خوندن پستم گذاشتید>>>>>>>>>>>> زنده با آزادی

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
محل اقامت: لندن
تماس:

Re: گرفتن ویزای آلمان بر خلاف انتظار و در اوج تظاهرات سیاسی ایران

پست توسط Admin » چهار شنبه 15 فروردین 1397, 5:24 am

سلام دوست عزیز!
از اینکه به راحتی توانستید ویزای آلمان را دریافت کرده و بدون هیچ مشکلی وارد کشور مورد نظر خود شدید بسیار خوشحالیم. این موفقیت شما برای بنده و همکاران نیز بسیار شیرین و لذت بخش است. در واقع بخش اصلی و مهم فعالیتهای ما زمانی است که مشاهده میکنیم افرادی همچون شما به راحتی به هدف خود میرسند.
برای شما آرزوی موفقیت میکنیم و امیدواریم دریافت اقامت شما نیز به همین سهولت پیش برود و بزودی شاهد پیشرفتهای شما در جامعه آلمان باشیم.

شاد و پیروز باشید
چاوشی
پیوست ها
photo_2018-02-08_06-16-17.jpg
photo_2018-02-08_06-16-17.jpg (241.42 کیلو بایت) مشاهده 831 مرتبه
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

adel1984

پست توسط adel1984 » دو شنبه 27 فروردین 1397, 9:17 pm

موفق باشید
کی نوبت ما میرسه جناب اقای چاوشی بزرگوار؟

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
محل اقامت: لندن
تماس:

پست توسط Admin » پنج شنبه 30 فروردین 1397, 3:41 am

سلام دوست گرامی!
ثبت نام شما در سایت سفارت کانادا شده و هزینه سفارت پرداخت شده است. اکنون یک ماه فرصت دارید تا به واحد بیومتریک سفارت کانادا در ترکیه مراجعه کنید.
با انجام بیومتریک، درخواست ویزای شما تکمیل میشود و پس از ان بایستی منتظر جواب سفارت باشیم.
آرزو میکنیم بزودی خبرهای خوبی از شما دریافت کنیم.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 26 مهمان