تبریک دریافت پناهندگی

پرونده های انجام شده توسط گروه پناهندگی
ارسال پست
نمایه کاربر
Admin
Site Admin
محل اقامت: لندن
تماس:

تبریک دریافت پناهندگی

پست توسط Admin » چهار شنبه 26 بهمن 1390, 10:08 pm

موفقیت خانم فریبا زمانپور* در دریافت پناهندگی در سوئد را صمیمانه به ایشان و خانواده محترمشان تبریک میگوئیم. خانم زمانپور کل پروسه پناهندگی خود را با کمک و مشاوره ما پیش بردند و موفق به کسب پناهندگی در اولین مرحله رسیدگی به پرونده شدند.
از نکات قابل توجه در پرونده خانم زمانپور این است که ایشان به صورت کاملا قانونی وارد سوئد شده بودند. موفقیت ایشان نشان دهنده این نکته است که در درخواست پناهندگی داشتن پرونده قوی و مناسب نقش اصلی را ایفا میکند به نحوی که حتی اگر پناهجو به صورت قانونی نیز از کشور خارج شده باشد میتواند پناهندگی دریافت نماید.
برای ایشان موفقیت روزافزون آرزو میکنیم.

*بنا به درخواست متقاضی از اسم مستعار استفاده شده است.
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

sahel

Re: تبریک دریافت پناهندگی

پست توسط sahel » پنج شنبه 27 بهمن 1390, 1:18 am

با تشکر فروان از زحماتی که شما برای ما کشیدید. امیدوارم که همیشه دستتون به خیر باشه. اصلآ فکرشو نمیکردم اولین جواب رو مثبت بگیرم. خیلی خوشحالم و از خدا می خوام که بهتون برکت بده . تا همیشه به هم وطنامون کمک کنید. بازم ازتون تشکر می کنم و خوشحالم که در این راه با شما آشنا شدم....سپاسگزارم... و به خدا می سپارمتون

kabotar bi ball

پست توسط kabotar bi ball » شنبه 29 بهمن 1390, 6:06 pm

با سلام خدمت جناب چاوشی عزیز
ضمن تبریک به شما و قدردانی از جناب چاوشی برای همیاری پناهجویان در پرونده پناهندگی که خود نقش بسزایی در تعیین قبولی فرد را ایفا میکند
یه پیشنهاد دارم برای دوستان گرامی که میخواهند پرونده پناهندگی خود را کامل کنند یا هیچ کیسی ندارند و نگران از قبولی و ردی در کشور مقصد هستند
    قبل از اینکه کیس را انتخاب کنید ببینید آیا به شرایط شما میخورد یا نه از نظر گذشته شما یا در حال حاضر،بعد از انتخاب کیس لطفا در رابطه با موضوع کیس مشاوره های کلی و تکمیل کننده را از مشاورتان دریافت کنید،داشتن تسلط کامل بر روی کیس به این گونه که خود را دقیقا" در محیط کیس قرار بدین و به خود بقبولانید که این موضوع کاملا واقعی بوده و در آخر این شما هستید که میتوانید درصد قبولی را به اندازه قابل توجهی بالا ببرید
    با تشکر از جناب چاوشی و اطلاعات کاملشون در ضمینه کیسهای قوی برای دوستان پناهجو و موفقیت این عزیزان در ارائه کیس بهتر.

sweden
    تماس:

پست توسط sweden » سه شنبه 9 اسفند 1390, 10:22 pm

من هم تبریک میگم.و واقعا خوشحالم از اینکه یک هموطن دیگه مشکلش حل شد.ایشالله من هم بزودی بتونم پناهنده بشم خیال من راحت شه
    از شما آقای چاوشی هم تشکر میکنم که کارتون درسته ،من هم یک کیس توپ میخوام که زود مثبت بگیرم
    آخرین ويرايش توسط 1 on sweden, ويرايش شده در 0.

sweden
    تماس:

پست توسط sweden » سه شنبه 9 اسفند 1390, 10:23 pm

من هم تبریک میگم.و واقعا خوشحالم از اینکه یک هموطن دیگه مشکلش حل شد.ایشالله من هم بزودی بتونم پناهنده بشم خیال من راحت شه
    از شما آقای چاوشی هم تشکر میکنم که کارتون درسته ،من هم یک کیس توپ میخوام که زود مثبت بگیرم

aram21

پست توسط aram21 » یک شنبه 21 آبان 1391, 11:57 am

من به تازگی عضو شدم و این چند روز فقط مطالب سایت رو پیگیری کردم...دارم سعی میکنم از صحت کار آقای چاوشی مطمئن بشم تا کارمونو با ایشون شروع کنم،امیدوارم هرچه زودتر به نتیجه برسم.

amir54

پست توسط amir54 » شنبه 14 بهمن 1391, 2:34 pm

دوستان عزیز از آقای چاووشی کمک بگیرین فرهاد هستم باز هم از آقای چاووشی ممنونم دوستان باید اعتماد کنین وقتی‌ تصمیم میگیرین از ایران خارج شین خودش ریسکه پس ترسیدن جز مانع نرسیدن به هدف چیزی نیست

reza.persian

پست توسط reza.persian » جمعه 20 بهمن 1391, 11:17 am

دوستان سلام
    من هم اولین بار است که پست میذارم ، مدت خیلی کم است که عضو شده ام ، خوب به من هم گیر بدین دیگه ،
    این حرفها دلیل نمیشه دوست عزیز، اینجا هر کسی داره نظرش رو میگه حالا موافق یا مخالف،
    چه دلیل داره که زمانی سخن کسی با آقای چاوشی موافق است شما اینگونه بر می افروزید ،
    نکنه شما ریگی توکفشتون است که ما خبر نداریم، در هر صورت شما این حق راندارید که کسی را که موافق با چاوشی است یا اینکه نظرش با شما فرق دارد را محکوم کنید،این دور از انصاف است.

نمایه کاربر
    only_england

پست توسط only_england » سه شنبه 15 اسفند 1391, 5:22 pm

موردیه ؟
    جامعه گوسفندی لایق حکومت گرگان است

نمایه کاربر
    johnny.depp

پست توسط johnny.depp » جمعه 18 اسفند 1391, 6:07 pm

only_england نوشته شده:موردیه ؟
    ولش کن داداش از بیکاری یه چیزی نوشت .
    :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
    طرف اینقدر لایک کرده که بلوک شده امده اینجاه دنبال گزینه لایک میگرده :lol: :lol: :lol: :lol: اقای چاوشی بذار این لایک لامصب :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :D :D :D :D

نمایه کاربر
    only_england

پست توسط only_england » شنبه 19 اسفند 1391, 10:34 am

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

لایک رو خوب اومدی .......
    :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
    جامعه گوسفندی لایق حکومت گرگان است

barad

پست توسط barad » سه شنبه 20 فروردین 1392, 12:30 pm

بذارید خوش باشه

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 42 مهمان