سپاسگزاری

پرونده های انجام شده توسط گروه پناهندگی
ارسال پست
dash kaveh

سپاسگزاری

پست توسط dash kaveh » جمعه 11 فروردین 1391, 11:20 am

درود بر جناب چاوشی عزیز
با کمال مسرت مایلم خبر دریافت اجازه اقامت دائم خودم را باطلاع شما دوست عزیز برسانم. بسیار خرسندم از اینکه در این مسیر با شما آشنا شدم و از راهنمایی های مفید و100% تأثیرگذار شما در جهت قوت و اثبات کیس پناهندگی ام بهره مند گردیدم. امیدوارم همچنان مثل گذشته در مسیر کمک به هموطنان استوار باشید و مردمان ایران آریایی بتوانند با استفاده از راهنماییهای شما راه درست و اصولی را برای دریافت پناهندگی بپیمانند. نمی دانم که دقیقاً زمان شروع بکار بنده خاطرتان هست یا نه، اما همانگونه که شما فرموده بودید بنده در کمال ناباوری دقیقاً 3 ماه پس از معرفی و ارائه درخواست پناهندگی، موفق به اخذ اقامت کشور شاهنشاهی سوئد شدم.
در پایان از زحمات شما تشکر می کنم و برای شما و همکارانتان آرزوی بهروزی و موفقیت دارم.

بدرود

sweden
تماس:

Re: سپاسگزاری

پست توسط sweden » جمعه 11 فروردین 1391, 8:34 pm

سلام
مبارک باشه دوست عزیز میدونم دیگه توی این سایت نمیایی ، ولی اگر اومدی خواهشن از وضع اونجا و کلا در مورد رفتنت به سوئد -از اول تا آخر برای ما توضیح بده تا ما بیشتر با شرایط اونجا و پناهندگی آشنا بشویم.فکر میکنم همین بهترین کمک باشه به دوستانی که هنوز پناهندگی اقدام نکردن
مرسی

sirkhojasteh

پست توسط sirkhojasteh » شنبه 12 فروردین 1391, 2:38 pm

خوشم میاد خوب برای آقای چاوشی تبلیغات میکنین
ببخشید آقای کاوه شما چند ساله که با آقای چاوشی دوست هستین ؟

dash kaveh

پست توسط dash kaveh » شنبه 12 فروردین 1391, 8:34 pm

دوست عزیز به هر حال آدمها مختار هستند که برداشت خودشون رو داشته با شند و من هم به شما گله ای نمی کنم . اما چیزی که مسلم هست هر کس بنا به روحیه و رفتاری که خودش داره نسبت به دیگران قضاوت می کنه و فکر می کنم شما هم قبلاً یک همچین کار تبلیغاتی رو برای کسی انجام دادید که فکر می کنید من هم اینکار رو انجام میدم.
امیدوارم روزی برسه که در قضاوت کردن عجول نباشیم و به چیزی که می خوایم بگیم فکر کنیم

sirkhojasteh

پست توسط sirkhojasteh » یک شنبه 13 فروردین 1391, 6:04 am

فقط برام خیلی جالبه که اینجا همش یا سپاسگذاری میشه از آقای چاوشی یا تبریک برای پناهندگی گرفتن
بعد از طرف دیگه از تمام دوستانی که با آقای چاوشی صحبت کردن چیزهای دیگه ایی شنویم که نمیخوام اینجا بگمشون
دوستان باید خودشون هشیار باشن
به هر حال امیدوارم موفق باشید

sweden
تماس:

پست توسط sweden » یک شنبه 13 فروردین 1391, 10:29 am

من هم با نظر آقای sirkhojasteh موافقم، شما اگر واقعا پناهندگیتو گرفتی و قصدتون تبلیغ نیست چرا جواب من را نمیدی من ازت خواستم روند پناهندگیتو توضیح بدی !

dash kaveh

پست توسط dash kaveh » سه شنبه 15 فروردین 1391, 7:22 pm

دوست عزیز من به عنوان یک انسان وظیفه خودم دونستم که از زحمات آقای چاوشی تشکر کنم و این کار و انجام دادم وبرام فرقی نمی کنه که دیگران چی فکر می کنند و کی موافق کی مخالف. روند پناهندگی من هم مثل همه پناهجو ها بوده و من نمی دونم منظور شما از توضیح روند پناهندگی چی هست

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 80 مهمان