پذیرش پناهندگی سوئد

پرونده های انجام شده توسط گروه پناهندگی
ارسال پست
amir54

پذیرش پناهندگی سوئد

پست توسط amir54 » جمعه 29 دی 1391, 4:58 pm

با سلام فرهاد هستم با خانواده به کشور سوئد با داشتن ویزا جهت پذیرش پناهندگی مسافرت نمودم با کمکهای آقای چاووشی موفق شدم ظرف مدت ۵ ماه پذیرش پناهندگی کشور سوئد را بگیرم آقای چاووشی زحمات زیادی جهت تقویت کیس اینجانب کشیدند از ایشان ممنونم..

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
محل اقامت: لندن
تماس:

Re: پذیرش پناهندگی سوئد

پست توسط Admin » جمعه 29 دی 1391, 5:51 pm

سلام فرهاد عزیز!
بسیار خوشحالم که توانستید در طی مدتی نسبتا کوتاه پناهندگی بگیرید. این موفقیت شیرین را به شما و خانواده محترمتان صمیمانه تبریک میگویم.
جا دارد از اینکه وقت گذاشتید و در سایت موفقیت خود را اعلام نمودید سپاسگزاری کنم.
زندگی شاد و پر از موفقیتی در سوئد برایتان آرزومندم.

چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

Amir akhvan

پست توسط Amir akhvan » جمعه 29 دی 1391, 7:30 pm

افرین اقا فرهاد ...!
چه جوری با اقای چاوشی اشنا شدی؟!

mohammadvfx

پست توسط mohammadvfx » یک شنبه 1 بهمن 1391, 7:38 am

سلام آقای چاوشی لطفا جهت رفع شبه بفرمایید که چرا همه اکثر کسانی که در بخش تبریک قرار میگیرند تعداد پست هاشون یکی یا دو تا بیشتر نیست یعنی این افراد از جایی دیگری با شما آشنایی داشتند یا اینکه مثل من فقط تو این انجمن خواننده بودند و فعالیت خاصی نداشتند. چون این سوال جای دیگری هم مطرح شده بود و بی جواب ماند لطفا کمی شفاف سازی کنید.
با سپاس و احترام

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
محل اقامت: لندن
تماس:

پست توسط Admin » یک شنبه 1 بهمن 1391, 10:23 am

سلام،
دوست عزیز اکثر کسانی که با ما کار میکنند عضو فروم نیستند. بسیاری از این عزیزان تنها به صورت مهمان به فروم سر میزنند بدون اینکه عضو شوند. تعدادی از دوستانی که با ما کار کرده و موفق به گرفتن پناهندگی و یا ویزا شده اند هرگز عضو نشده اند که حتی موفقیت خود را در فروم اعلام کنند.
ما با افرادی کار کرده ایم که تنها یک بار به سایت ما سر زده اند و راههای ارتباطی ما (شماره تلفن، اسکایپ، ایمیل و..) را برداشته اند و دیگر هرگز وارد سایت نشده اند. هرچند پرونده تعدادی از این عزیزان با موفقیت به پایان رسیده است و موفق به گرفتن ویزا یا پناهندگی شده اند ولی دیگر وارد سایت ما نشده اند.
در واقع دوستانی که تنها یکی دو پست در فروم دارند و ان هم مربوط به موفقیت آنهاست کسانی هستند که پس از به نتیجه رسیدن پرونده شان به نحوی جهت قدردانی از ما عضو شده و موفقیت خود را اعلام نموده اند. این دوستان نیز معمولا پس از اعلام موفقیت خود دیگر وارد فروم نمیشوند هرچند ما مصرانه از آنها تقاضا میکنیم که به فروم سر بزنند و تجربیات خود را با دیگران به اشتراک بگذارند ولی اغلب پس از دریافت پناهندگی یا ویزا به قول معروف "سرشان شلوغ میشود" و درگیر یاد گرفتن زبان و... میشوند.
امیدواریم از این پس شاهد حضور فعالتر این عزیزان در فروم باشیم. به طور قطع تجربیات این عزیزان میتواند برای سایر کاربران بسیار مفید باشد.

سپاس
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

mohammadvfx

پست توسط mohammadvfx » سه شنبه 3 بهمن 1391, 9:06 pm

ممنون که توضیح داید.
من الان در مرحله تحقیقات هستم و همچنین پول جور کردن - چون از نظر مالی مشکل دارم. ایشالا وقتی خودم رفتم میام همه چیو اینجا میگم
به امید اون روز

abbaskhaki

سلام تبریک میگم اگرمیشه ایمیلتون روبزاریدچندتاسوال دارم ممنو

پست توسط abbaskhaki » یک شنبه 28 تیر 1394, 5:50 pm

amir54 نوشته شده:با سلام فرهاد هستم با خانواده به کشور سوئد با داشتن ویزا جهت پذیرش پناهندگی مسافرت نمودم با کمکهای آقای چاووشی موفق شدم ظرف مدت ۵ ماه پذیرش پناهندگی کشور سوئد را بگیرم آقای چاووشی زحمات زیادی جهت تقویت کیس اینجانب کشیدند از ایشان ممنونم..

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 11 مهمان