باهمکاری آقای چاوشی موفق به دریافت ویزا و ورود کشور امن شدم

پرونده های انجام شده توسط گروه پناهندگی
ارسال پست
ramincrab
محل اقامت: ramincrab@gmail.com
تماس:

باهمکاری آقای چاوشی موفق به دریافت ویزا و ورود کشور امن شدم

پست توسط ramincrab » یک شنبه 5 خرداد 1392, 6:57 am

سلام
من با استفاده از راهنمایی بچه های پناهندگی دات کام ویزایم را گرفته و وارد کشور هدفم شدم
در طول این روند موارد را صادقانه عرض می کنم که در صورتیکه کسی می خواهد اقدام کند آشنا تر این دوره را بگذراند
اول اینکه من در ابتدای مسیر بسیار دو دل بودم خصوصا مقالاتی منفی علیه این سایت منتشر می شد که اعتماد کردن به انها را کمی سخت تر می کرد
اما اگر کمی دقیق بررسی کنید متوجه می شوید که طرفهای مقابل افراد شیادی بایستی باشند
دوم: بعد از اعتماد و پرداخت پیش پرداخت اولیه تقریبا جواب درستی از سوی مسئول معرفی شده داده نمیشد و تنها با وعده و اطمینان دادن از پیگیری پرونده
بطوریکه اگه فردی کم حوصله ای باشید شاید احساس کنید با افراد بی مسئولیت و که اصلا پیگیر کارتان نیستند روبرو هستید که شاید بعد از دریافت پول فقط می خواهند یازیتان بدهند
تا جاییکه من خودم سمینار خودم را گشتم و پیدا کردم اما همه چی در قسمت سوم شرح داده شده
سوم : بعد از یکماه شخصی از طرف سایت به من معرفی شد که برعکس خیلی جدی و خوش قول و منظم بود تمام کارهایم را به بهترین حالت بدون کوچکترین تاخیری پیگیری و انجام داد
و نهایتا این را بگم هرچند خودم هم محکم کاریهایی در زمینه دریافت ویزای خود کردم اما این هیچ چیزی از تسلط تیم پناهندگی دات کام در سرویس دهی به شما کم نخواهد کرد
و کاملا با سابقه عملکردی که من از انها دیدم می توانید برنامه خود را با آنها پیش ببرید
ولی در عین حال همیشه این نکته در نظر داشته باشید که احتمال دریافت ویزای شما قطعی نخواهد بود چون تمام سفارتها اختیار تام دارند تا حتی اگر به کسی ذره ای شک کنند به او بدون هیچ دلیلی ویزا ندهند

Sanaz8
محل اقامت: لیورپول ( در آینده )

Re: باهمکاری آقای چاوشی موفق به دریافت ویزا و ورود کشور امن

پست توسط Sanaz8 » یک شنبه 5 خرداد 1392, 8:13 am

اونم با اولین پست.
گاهی برای بودن باید رفت - رفتن همیشه رسیدن نیست اما برای رسیدن راهی جز رفتن نیست

ben10

پست توسط ben10 » یک شنبه 5 خرداد 1392, 1:58 pm

جالبه هر یوزری هم که ازش تشکر میکنه پست اولشه سوتی دیگه از این گنده تر پیدا نمیشه :lol:

ramincrab
محل اقامت: ramincrab@gmail.com
تماس:

پست توسط ramincrab » چهار شنبه 8 خرداد 1392, 1:36 pm

ببین پسر زرنگ من بهت حق میدم
چون جامعه ما مریضه روح تو رو هم مریض کرده و حق داری به همه چی مشکوک باشی
ولی اینو بدون که خارج اومدن و زندگی کردن اگه با این روحیه مریض باشه
یا سر از زندان درمیاری یا به پوچی وتحقیر مطلق می رسی
من مدتها عضو این سایت بودم و لی هیچ وقت اظهار نظری نکردم دلیلیشم این بود که هیچ اعتماد و شناختی به پناهندگی دات کام مثل خود جنابعالی نداشتم
اما حالا که کامل موضوعم حل شد و به جای امن رسیدم از روی دلسوزی دلم خواست به چند انسان درمانده در تصمیم گیریشون راه مطمئن رو که رفتم نشون بدم
هیچی گیر من نمیاد که بخوام از این تیم موجود در این سایت دفاع کنم و اصلا نمی شناسمشون تنها عملکردشون بوده که همونطور که در پست قبل هم نوشتم با مشکلاتی همراه بوده اینم بدون اونی که بخواد بره بیرون چراغ خاموش میره برا همین فکر می کنم که خیلی ها اولین بارشون پست میدن و تنها تشکر میکنن
تا موقعی که اون مریضی روحیت رو پا ک نکنی فکر نکنم خروج از ایران ازت دردی دوا کنه

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 39 مهمان