بلاخره ویزای کانادام رو گرفتم...!

پرونده های انجام شده توسط گروه پناهندگی
ارسال پست
nima.my1

بلاخره ویزای کانادام رو گرفتم...!

پست توسط nima.my1 » یک شنبه 7 مهر 1392, 1:18 pm

سلام، نمیتونم زیاد تایپ کنم پون با گوشیم
بلاخره ویزامو گرفتم
24 سالمه! کم سن و سالها نگران نباشن! من که کلا ناامید شده بودم و دیگه اعتمادم رو از دست داده بودم تا ...!

الان یک عالمه بدبختی دارم که باید انجام بدم، بعدا میام زیر همین تاپیک توضیح میدم ولی خوشحالم!!!
در ضمن خیلی خیلی از آقای چاووشی و دانیالی و همکارانشون ممنونم... :P

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
محل اقامت: لندن
تماس:

Re: بلاخره ویزای کانادام رو گرفتم...!

پست توسط Admin » یک شنبه 7 مهر 1392, 2:24 pm

دوست گرامی نیما!
موفقیت شما در دریافت ویزای کانادا را صمیمانه تبریک میگوییم.
در واقع بهترین لحظات کاری ما زمانی است که مشاهده میکنیم دوستانی که با ما اقدام نموده اند موفق به گرفتن ویزا یا اقامت میشوند.
ما نیز از شما خواهش میکنیم جهت اطلاع دوستان، مراحل کاری خود را در این تاپیک توضیح دهید. قطعا دوستان زیادی مایل هستند روش کاری، هزینه ها، نحوه انجام کار، چگونگی اعتماد به ما و... را توضیح دهید.
این موفقیت شیرین را به شما تبریک میگوییم و امیدواریم روزی شاهد دریافت اقامت شما در کانادا نیز باشیم.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

masoud rezaei

پست توسط masoud rezaei » پنج شنبه 11 مهر 1392, 1:52 pm

سلام آقا نیما.اگه امکانش هس شماره بدین باهاتون صحبت کنم.ممنون میشم.mrezaeiamale@yahoo.com

nima.my1

پست توسط nima.my1 » پنج شنبه 11 مهر 1392, 5:20 pm

درود و خسته نباشید خدمت آقای چاوشی و همکارانشون
من سه شنبه ساعت 8:30 پاسپورتم رو تحویل سفارت دارم و چهارشنبه ساعت 2:30 رفتم و ویزام رو توی پاسپورتم چسبونده بودن، خیلی خیلی لحظه خوبی بود! الانم کلا خوشحالم همش!
و حالا روال کاری...
من آخرین ماه های پارسال کارم رو با تیم آقای چاووشی شروع کردم، هیچ کسی هم منو به ایشون معرفی نکرده بود و توی همین فروم با ایشون آشنا شده، با توجه به چیزایی که تو همین فروم هست تصمیم گرفتم دلمو به دریا بزنم و شروع کنم، پیش پرداخت رو دادم (اون موقع 2 تومن بود الان 2.5 شده) بعد از چند روز 2 تا سمینار بم دادن که من دومیرو انتخاب کردم چون 150 دلار ارزون تر بود ولی 2 ماه دیرتر بود (کاشکی اولیرو انتخاب کرده بودم تا حالا رفته بودم! ) 550 دلار پول سمینار دادم و بعد منو به کسی که مدارک رو انجام میداد معرفی کردندو... (مدارکی که گرفتم چون مجردم و 24 سالمه : سند ازدواج با ترجمه، ترجمه شناسنامه که متاهلم مثلا!! نامه از محل کار و یه گواهی بیمه و پرین حساب از بانک اقتصاد نوین و... خلاصه خودمم سند ماشینو خونمو ترجمه کردم بشون اضافه کردم و منتظر شدم تا دعوت نامه ام اومد! اونجا رزرو هتل هم برای 5 روز برام انجام دادن و هزینشو گرفتن و مدارکم کامل شد!
موند یه بیمه مسافرتی که خیلی ارزونه و فیش هزینه سفارت 75 دلاری و چندتا خورده ریز و... که همرو انجام دادم
فقط یک نکترو بگم این فرم های سفارت رو بروزشو از خود سایت سفارت زودتر بگیرین پر کنین چون خیلی وقت گیره..!
خلاصه مدارکم رو با آرامکس فرستادم آنکارا...

هیچی دیگه بعد از کلی انتظار هیچ خبری نشد! به سفارت ایمیل زدم هیچ جوابی نیومد! کلا نامید شده تا اینکه چند هفته بیشتر به سمینارم نمونده بود من کلا ناامید شدم! همه جارم پر کرده بودم خلاصه آبرومم رفته بود! خلاصه دیگه (با ارض پوزش به آقای چاووشی) چون %100 ناامید شده بودم ایمیل هایی با لحن ناخوشایند هم فرستادم که الانم واقعا متاسفم!! ;)

خلاصه بگزریم که در کمال ناامیدی یه روز یه ایمیلی برای ما اومد با عنوان Request for submission of passport/s.... اصلا فکر نمیکردم ماله ویزام باشه 3 روز هم از تاریخ اومدنش گزشته بود و من مسافرت بودم!! بعد که خوندمش دیدم نوشته پاسپورتتونو بیارید آنکارا و... ویزاتونو تحویل بگیرید....! منو میگی تو هنـــگ بودم!!!!!!

خلاصه که شد الان و من کاملا خوشحالم و ویزامو گرفتم و پاسپورتم الان برام حکم جونمو داره !!! ;)

از همین جا از آقای دانیالی و چاوششی بسیار متشکرم ، واقعا سرنوشت زندگی من اینجوری عوض میشه....
خیلی خیلی خیلی ممنونم، دست همتون درد نکنــــــه

موفق باشید

arashtn1

پست توسط arashtn1 » جمعه 12 مهر 1392, 9:16 pm

chre bahal

God.Father.

پست توسط God.Father. » چهار شنبه 24 مهر 1392, 7:04 pm

دوست عزیز شما 4 روز از تاریخ ثبت نامتون نمیگذره ولی میگید پارسال از همین انجمن با آقای چاوشی آشنا شدید و کارتون رو شروع کردید؟!
از بچه های انجمن اگه کسی کارشو با آقای چاوشی شروع کرده باشه، حتما من و بقیه ی بچه ها میدونستیم!!
Just Afg

maeisa

پست توسط maeisa » شنبه 4 آبان 1392, 9:27 am

موفق باشید

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » سه شنبه 7 آبان 1392, 4:47 pm

God.Father. نوشته شده:دوست عزیز شما 4 روز از تاریخ ثبت نامتون نمیگذره ولی میگید پارسال از همین انجمن با آقای چاوشی آشنا شدید و کارتون رو شروع کردید؟!
از بچه های انجمن اگه کسی کارشو با آقای چاوشی شروع کرده باشه، حتما من و بقیه ی بچه ها میدونستیم!!
دوست عزیز اکثر افرادی که پروسه ویزا یا پناهندگی خود را با ما شروع میکنند به هیچ وجه عضو فوروم نمیشوند. در واقع این افراد اغلب به صورت مهمان وارد فوروم میشوند.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

nima.my1

پست توسط nima.my1 » چهار شنبه 8 آبان 1392, 3:04 am

سلام ، من این پست رو از کانادا ارسال میکنم!
الان با کیسم درگیرم و استرس های موجود در کانادا و...

در جواب دوستمون که نوشتید پرا تازه عضو فروم شدم، من قبلا موقعی که کارم رو خواستم شروع کنم عضو شدم، 9 ماهیی با فروم کاری نداشتم و بعد از برگشت نه یوزرم یادم بود و نه پسوردم
و خیلی از افراد از جمله دوستم و شوهرخالم با معرفی بنده اومدن و با تیم چاووشی کار میکنند و حتی اطلاعی از وجود فروم ندارند...

مورد بعدی کانادا خیلی خوبه ولی اصلا به من خوش نمیگزره چون اومدم خونه خالم و به هیچ کارم نمیرسم هنوز هیچ کاری نکردم خیلیم استرس دارم الان هم از داخل تخت خاب دارم پست میزارم!
مورد آخر ویزای توریستی منو مهر نکردن ، یعنی فقط تاریخ ورود مهر کردند و تاریخ خروجی برام تایین نکردن! برام جالبه!

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » پنج شنبه 16 آبان 1392, 9:07 pm

دوستانی که مایل به تماس با نیما هستند میتوانند راههای ارتباط با ایشان را از طریق طریق ایمیل دریافت نمایند.
لطفا به info@panahandegi.com ایمیل بزنید.
ایشان هم اکنون در کانادا هستند و در حال طی پروسه پناهندگی میباشند.

سپاس
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

ashkanashi51

پست توسط ashkanashi51 » شنبه 13 تیر 1394, 10:25 pm

کسانی که شک دارن به این تیم میتونن با کسانی دیگه کار کنن شاید بتونید با کسی دیگه کار کنید دنبال این هستید که مچ چی و بگیرین آقای چاوشی هر روزی که بهش تماس بگیرید هستش و جواب میده یه نفر که بخواد مال مردم و بالا بکشه که نمیمونه این همه انم با همون سایت همیشگی با همون شماره همیشگی کسانی که نمیتونن اععتماد کنن میتونن برن دنباله ادمهای دیگه که خیلی قابل اعتماد هستن
الباقی دوستان ببخشند که من این جوری گفتم شاید بگین پاچه خواری کردم ولی مشکل نداره هر فکری کنید
من به کمک آقای چاوشی ویزا گرفتم و اومد اروپا حالا شما بشینید و این دست و اون دست کنید که همین موقعیت رو هم از دست بدین
ببخشد آقای چاوشی که من کمی تند حرف زدم چون بعضی ها کوتاهی خودشون رو از دیگران می دونن

ashkanashi51

پست توسط ashkanashi51 » شنبه 13 تیر 1394, 10:36 pm

من تمام ایمیل هایی رو که به آقای چاوشی طی دوره کاری پروندم واسه گرفتن ویزا ارسالو دریافت کردم رو نگه داشتم و دیگر چیزا مکه فکر می کنید همه مردم شدن دروغگو که یک نفر پول شما رو بخوره من اقای چاوشی رو ندیدم و فقط با یه اسکایپ و یه وایبر باهاش در تماس بودم تا حالا ولی کارمو دقیق انجام داد و من موفق شدم که ویزا بگیرم
البته که خودم هم کلی تلاش کردم و راهنمایی های اقای چاوشی رو انجام دادم من کاری به آقای چاوشی ندارم ولی خوب ببینید تحقیق کنید
اینم شماره من هر کسی خواست میتونه با من تماس بگیره عکس خواستین فیلم خواستین من میفرستم واستون
با سلام به همه همه دوستان
با سلام و تشکر فراوان به آقای چاوشی عزیز و همکاران زحمت کش ایشان
من اشکان هستم 11 ماه پیش با آقای چاووشی آشنا شدم و از ایشان برای مهاجرت مشاوره گرفتم
و ایشان هم با دقت زیاد و حوصله فراوان به من مشاوره دادن با این که من بهشون گفتم که می خوام با کس دیگری کار کنم و از طریق کس دیگر مراحل دریافت ویزا رو طی کنم ولی ایشان باز هم با دقت به من مشاوره دادن بعد از مدتی متوجه شدم که اون دوستی که قراره کار من رو انجام بده مبلغ x تومان از من گرفته و دیگر هم جوابی به من نمیده و متاسفانه من مبلغ رو باختم
و باز من با آقای چاوشی تماس گرفتم و کل داستان رو برای ایشان گفتم آقای چاوشی هم قبول زحمت کردن و مراجل کار منو از ابتدا آغاز کردن و با دقت بسیار بالا منو به مرجله آخر یعنی مساحبه سفارت رسوندن ولی من و همسرم که هر دو با هم اقدام کرده بودیم در سفارت کمی تو پاسخ دادن دستپاچه شدیم و به نظرم اومد که خراب کریدم و زحمت های اقای چاوشی رو هم از بین بردیم وبعدسفارت به آقای چاوشی تماس گرفتم و کل داستان رو گفتم و آقای چاوشی به همان دقت همیشگی به من پاسخ داد و گفت نگران نشو جواب خواهی گرفت و من امروز بعد از 14 روز به سفارت رفتم و جواب رو گرفتم خودم باورش برام سخت بود (+) من واقعا مونده بودم و مات شده بودم و به تنها چیزی که فکر می کردم تماس به آقای چاوشی بود که این خبر رو بهشون بدم که من ویزا رو گرفتم
بله من از آقای چاوشی بخاطر زحماتش بخاطر صبرش بخاطر دقتش در کار بخاطر قوت قلب بودنش بخاطر پاسخگویی همیشگیشون بخاطر هماهنگی های دقیقش و عملکرد حساب شده ایشان ممنونم ایشان منو زنده کرد و من ازشون ممنونم همیشه امروز در خونه من شادی حکم فرماست و سبب اون شما هستین
آقای چاوشی عزیز ازت ممنونم
دوستان من ویزا رو گرفتم توسط آقای چاوشی شاید ایشون ناراجت بشن که من تلفن و آدرس e-mail خودم م بگذارم ولی من این کار رو می کنم که اگر دوستی خواست از من چیزی بپرسه بتونه این کار رو انجام بده
tel:
viber :
whatsapp:
Telegram:
0046700737434
هم وایبر دارم رو این خط هم واتس آپ
به هم کمک کنیم نه همدیگرو بکوبیم خیلی ها هستن در این راه مالشون رو از دست دادن جونشون رو از دست دادن ماه ها در راه بودن تا به مقصد رسیدن خوب به هم کمک کنیم که این اتفاق نیفته واسه کسی نه این که همدیگرو لگد مال کنیم و بخوایم یه چیزی بگیم که انگار طرفمون دروغگو هست

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 12 مهمان