تبریک دریافت پناهندگی و گرفتن ویزا از کشورهای مختلف

پرونده های انجام شده توسط گروه پناهندگی
ارسال پست
نمایه کاربر
Admin
Site Admin
محل اقامت: لندن
تماس:

تبریک دریافت پناهندگی و گرفتن ویزا از کشورهای مختلف

پست توسط Admin » پنج شنبه 1 دی 1390, 9:36 pm

موفقیت آقای Allen Fare را در گرفتن ویزای کانادا صمیمانه تبریک میگویم و برای ایشان در سایر مراحل نیز آرزوی موفقیت میکنیم.
آقای Allen Fare کل پروسه دریافت ویزا را با همکاری ما پیش بردند و موفق شدند با هزینه حدود ۵ میلیون تومان ویزای ۶ ماهه از سفارت کانادا دریافت نمایند.
این نام مستعار توسط خود ایشان انتخاب شده است:
viewtopic.php?f=14&t=328
بنده در همینجا از آقای Allen Fare خواهش میکنم در صورت امکان یک ایمیل بسازند و در اینجا قرار دهند تا دوستانی که نیاز به راهنمایی و یا برقراری ارتباط با ایشان دارند بتوانند از ان استفاده کنند.

لازم به ذکر است دوستان زیادی با همکاری ما در هفته های اخیر موفق به گرفتن ویزا یا پناهندگی در کشورهای مختلف شده اند که به دلیل محدود بودن وقت نتوانسته ایم به تک تک آنها تبریک بگوئیم. در همینجا فرصت را مغتنم شمرده به این عزیزان تبریک میگوئیم.
آقای محمدمهدی توکلیان* با همکاری ما موفق به گرفتن پناهندگی از اسپانیا شدند. ایشان زمانی با ما آشنا شدند که از اداره مهاجرت اسپانیا جواب منفی دریافت نموده بودند. به کمک ما مسیر پرونده به کلی تغییر کرد و ایشان موفق به گرفتن پناهندگی شدند. این موفقیت را صمیمانه به ایشان تبریک میگوئیم و آرزوی یک زندگی پر از موفقیت برای ایشان داریم.

آقای رضا پورخانی* به کمک ما و با هزینه کمتر از ۴ میلیون تومان موفق به گرفتن ویزای شنگن شدند و هم اکنون در کشور مقصد هستند.

خانم شیرزاد به کمک ما موفق به گرفتن ویزا از سفارت کانادا شدند و تصمیم دارند قبل از سال ۲۰۱۲ میلادی به کانادا پرواز کنند.
برای کلیه دوستان در سایر مراحل زندگی آرزوی موفقیت داریم.

* بنا به درخواست دوستان از اسامی مستعار استفاده شده است.
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

Alexander_ultra

Re: تبریک دریافت پناهندگی و گرفتن ویزا از کشورهای مختلف

پست توسط Alexander_ultra » جمعه 2 دی 1390, 11:04 am

اوفففف اقای چاوشی من بدخت فقظ شانسم اینطوری بودا . توف به این زندگی . میم این نامه تا آخر هفته دستم میرسه البته اینطوری که تو سایت پست سوعد نوشته بود. راستی الان چی کار کنم دوباره باید از حسابم پرینت بگیریم ؟ حد اقل 1 میلوین زرر میکنم آخه ما پولمونو دلار یا یورو نگه میدارم بفروشیم 03 تومن زیر قیمت بعد دوبراه باید بخریم 30 تومن بالای قیمت پرینت حساب اگر از 1 ماه بگزه قبول نیمکنند ؟

ali.parsi

Re: تبریک دریافت پناهندگی و گرفتن ویزا از کشورهای مختلف

پست توسط ali.parsi » یک شنبه 4 دی 1390, 3:33 am

alexanderجقدربايد توحساب باشه واسه پرينت ازصورت حساب؟

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 28 مهمان