با تشکر فراوان از گروه آقای چاوشی

پرونده های انجام شده توسط گروه پناهندگی
ارسال پست
ali soli

با تشکر فراوان از گروه آقای چاوشی

پست توسط ali soli » یک شنبه 14 مهر 1392, 9:19 am

من و شوهرم حدود 7 ماه پیش از طزیق یکی از دوستامون با این گروه آشنا شدیم وما هم تصمیم گرفتیم برای کشور کانادا اقدام کنیم و حالا خدا راشکر جواب ایمیل شوهرم اومده که ویزاش اکی هست ولی مال من نه هنوز که آقای چاوشی گفتند اونم به زودی میاد تشکر فراوان

ali soli

Re: با تشکر فراوان از گروه آقای چاوشی

پست توسط ali soli » یک شنبه 14 مهر 1392, 3:12 pm

ما از اواخر بهمن ماه سال 91 با گروه آقای چاووشی استارت را زدیم و تا اومدیم مدارکمون پست کنیم 3 ماهی طول کشید و با نهایت بد شانسی موقعی که پست کردیم به اعتصاب در سفارت مواجه شدیم و پروسه پرونده طولانی شد و هر روز من با سفارت تماس می گرفتم ولی اوضاع خراب بود تا اینکه تاریخ سمینارمون گذشت و بازم خبری نشد ولی 3 روز پیش از سفارت ایمیل زدند و ویزای شوهرم را پیام دادند که آمادست در نهایت نومیدی امیدوار شدیم ولی هنوز جواب ایمیلی برای من نیومده و امیدواریم که بیاد و بتونیم با هم و به کمک گروه آقای چاووشی از کشور خارج بشویم.

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
محل اقامت: لندن
تماس:

پست توسط Admin » یک شنبه 14 مهر 1392, 4:29 pm

دوست گرامی از موفقیت شما بسیار خوشحالیم و صمیمانه این موفقیت شیرین را به شما و خانواده گرامی تبریک میگوییم.
موفقیت شما همانقدر که برای شما مهم و حیاتی است برای ما نیز اهمیت دارد. شیرینترین لحظات فعالیتهای ما زمانی است که ببینیم دوستانی که با ما کار کرده اند به نتیجه دلخواه رسیده اند.
امیدوارم به زودی خبر دریافت ویزای شما را نیز در این فوروم شاهد باشیم.
لازم است به شما و همسر گرامیتان خسته نباشید بگوییم. بنده در جریان هستم که استرس زیادی در طی این مدت متحمل شدید. بخصوص با طولانی شدن پروسه در سفارت کانادا و سپری شدن زمان دعوتنامه استرس زیادی به شما وارد میشد. البته ذکر این نکته لازم است که بنده و همکاران نیز از این موضوع به شدت ناراحت بودیم. همانگونه که در جریان هستید تمام تلاش جهت به نتیجه رسیدن درخواست شما انجام شد و خوشبختانه به نتیجه رسیدیم.

با آرزوی توفیق
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

nima.my1

پست توسط nima.my1 » دو شنبه 15 مهر 1392, 8:15 am

مثل اینکه فقط من نبودم که از تاریخ دعوتنامم گزشته و بعد ویزا برام اومده...
راجع به گرفتن ویزا هم اونقد راحت بدون حتی یک سوال ویزا رو بهتون میدن و خیلی خیلی هم مودب و با احترام تو سفارت کانادا با شما رفتار میکنن
موفق باشید...

nini367

پست توسط nini367 » جمعه 22 آذر 1392, 5:09 am

با سلام
اقا با این ویزا میشه توی کانادا موند؟
یا فقط ویزای توریستی هست؟

God.Father.

پست توسط God.Father. » سه شنبه 26 آذر 1392, 6:27 pm

nini367 نوشته شده:با سلام
اقا با این ویزا میشه توی کانادا موند؟
یا فقط ویزای توریستی هست؟
شما با هر ويزايي يا به هر نحوي وارد كشور مورد نظرتون بشيد ميتونيد اعلام پناهندگي كنيد.
Just Afg

benmah

پست توسط benmah » دو شنبه 7 بهمن 1392, 1:14 am

باعرض سلام من وخانواده ام با ویزای ایتالیا ودرخواست پناهندگی در سوئد دوبلینی واعلام دیپورت به ایتالیا شدیم من و خانوادهام 4 ماه است از حوزه اروپا خارج شده ودر ترکیه با مشقتهای بسیار سپری میکنیم ودر حال حاضر قصد ورود مجدد به اروپا داریم آیا بازهم دوبلینی محسوب میشویم نیاز به چه مدارکی برای اثبات داریم در ضمن آیا مهلتهای 3ماه و6ماه رفع مسولیت دوبلین 3 برای ما موثر میباشد از شما تقاضای مساعدت دارم تا بتوانم اینبار با قدمی پایدار حرکت کنم بلکه بتوانم خانوادهام رااز این سختی دربدری در بیاورم وبه ساحلی امن برسانم متشکرم

zoheirjeni

پست توسط zoheirjeni » چهار شنبه 9 بهمن 1392, 12:32 am

بهنام جان شما بعد 18 ماه برگردی سوئد مسئول رسیدگی شما هستش

hamidreza6064

پست توسط hamidreza6064 » جمعه 23 آبان 1393, 11:51 pm

Salaam aghaye chavoshi. Mibakhshid nemitonam Farsi type konam. .rahaye ertebat ba shoma hichkodom javab nemide Moshe rahnemeim konin

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
محل اقامت: لندن
تماس:

پست توسط Admin » یک شنبه 2 آذر 1393, 9:52 pm

درود!
دوست گرامی ما معمولا تماسها را بدون هیچ مشکلی جواب میدهیم.
لطفا زمان تماس خود را به نحوی تنظیم کنید که با زمان لندن هماهنگ باشد. لندن از نظر زمانی ۳:۳۰ ساعت از ایران عقبتر است. به وقت ایران ما از حدود ۱۲ ظهر تا پاسی از شب جوابگوی تماسها هستیم و در صورتی که ایمیل ارسال کنید در کوتاهترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

humanity123

پست توسط humanity123 » دو شنبه 24 آذر 1393, 9:04 pm

Admin نوشته شده:درود!
دوست گرامی ما معمولا تماسها را بدون هیچ مشکلی جواب میدهیم.
لطفا زمان تماس خود را به نحوی تنظیم کنید که با زمان لندن هماهنگ باشد. لندن از نظر زمانی ۳:۳۰ ساعت از ایران عقبتر است. به وقت ایران ما از حدود ۱۲ ظهر تا پاسی از شب جوابگوی تماسها هستیم و در صورتی که ایمیل ارسال کنید در کوتاهترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.

موفق باشید
چاوشی
با درود... آقای چاوشی و مدیران ... خواهشاً با این شیادان و کلاه بردرانی که در این انجمن به صورت تیمی و گروهی دست به کلاه برداری و سیاه بازی میزنند برخورد نمائید ، اگر امثال بنده روشن گری کنند و آگاهی‌ رسانی می‌گویند تو مگر کلانتری و کار را به فحش و دشنام میکشند ، لطفا تکلیف مرا با این کلاه برادران روشن کن ،یا جای ما اینجاست یا آینا ، ما دیگر نمیتوانیم بیشتر از این به اینن بگوئیم که تبلیغ نکنید و به جیب مردم دستبرد نزنید ،وگر چه آینا شغلشان همان سر تو آخور هست ولی‌ ما چون مالباخته هستیم ،دلمان به حال این مسافران از همه جا بیخبر می‌سوزد که تا پاش به این فروم باز میشود یه عده‌ گرگه دوست نما می‌ریزند به سرش ،همچون : حمید دانمارک دک ،اوکراین ویزا ، علی‌ ۱۳۶۸ ،سبوها ،دوید لاسو. و.... خلاصه اگر نمیخواهید که ۴ تا عضو درست حسابی‌ این انجمن هم مثله بچهای قدیم فرار کنند برند از دست آینا و یه علی‌ اکبری جدید به وجود نیاید ،خواهشاً برخورد جدی کنید و تکلیف را روشن بنمائید ! با تشکر

ali 1368

پست توسط ali 1368 » دو شنبه 8 دی 1393, 8:41 pm

:mrgreen: :P :lol: :lol: :lol: :twisted:

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 24 مهمان