تقدیر و تشکر از همکاری بی وقفه آقای دانیالی و آقای چاوشی

پرونده های انجام شده توسط گروه پناهندگی
ارسال پست
Farrokh

تقدیر و تشکر از همکاری بی وقفه آقای دانیالی و آقای چاوشی

پست توسط Farrokh » پنج شنبه 29 اسفند 1392, 10:59 am

با درود بی کران بر شما ؛ دوستان گرامی در سایت پناهندگی

ابتدا فرا رسیدن نوروز باستانی را پیشا پیش تبریک می گویم و امیدوارم در راه رسیدن به هدفی که در پیش گرفته اید که همانا کمک به هم میهنان ایرانی که برای نجات جان خود و خانواده از چنگال تازیان جمهوری اشغالی مجبور به ترک وطن شده اند ، همیشه پیروز و سربلند باشید ،
بنده پس از خروج از ایران به کشور دانمارک پناهنده شدم و بعد از مدتی اکنون جواب مثبت پناهندگی به من داده شد ، در این راستا جای دارد از آقای دانیالی و چاوشی و دگر دوستان در سایت پناهندگی که در این راه با تلاش و همکاری بی دریق خود به بنده کمک نمودند و هیچگاه من را در این راه تنها نگذاشتند تقدیر و تشکر نمایم .
آقای چاوشی و آقای دانیالی گرامی از این که با تلاش و زحمات خود موجبات دریافت جواب مثبت را برای من و خانواده ام فراهم نمودید بار دیگر سپاسگذاری می کنم ، امیدوارم بتوانم روزی تلاش و زحمات شما را جبران نمایم .

به امید پیروزی و سر بلندی شما
با سپاس
فرخ

نمایه کاربر
iranian
محل اقامت: Denmark
تماس:

Re: تقدیر و تشکر از همکاری بی وقفه آقای دانیالی و آقای چاوشی

پست توسط iranian » پنج شنبه 21 فروردین 1393, 8:27 pm

Farrokh نوشته شده:با درود بی کران بر شما ؛ دوستان گرامی در سایت پناهندگی

ابتدا فرا رسیدن نوروز باستانی را پیشا پیش تبریک می گویم و امیدوارم در راه رسیدن به هدفی که در پیش گرفته اید که همانا کمک به هم میهنان ایرانی که برای نجات جان خود و خانواده از چنگال تازیان جمهوری اشغالی مجبور به ترک وطن شده اند ، همیشه پیروز و سربلند باشید ،
بنده پس از خروج از ایران به کشور دانمارک پناهنده شدم و بعد از مدتی اکنون جواب مثبت پناهندگی به من داده شد ، در این راستا جای دارد از آقای دانیالی و چاوشی و دگر دوستان در سایت پناهندگی که در این راه با تلاش و همکاری بی دریق خود به بنده کمک نمودند و هیچگاه من را در این راه تنها نگذاشتند تقدیر و تشکر نمایم .
آقای چاوشی و آقای دانیالی گرامی از این که با تلاش و زحمات خود موجبات دریافت جواب مثبت را برای من و خانواده ام فراهم نمودید بار دیگر سپاسگذاری می کنم ، امیدوارم بتوانم روزی تلاش و زحمات شما را جبران نمایم .

با سپاس
فرخ
تبریک میگم دوست عزیز ! انشالله همه ما به سرعتی که شما قبولی گرفتید ما هم با همین سرعت پناهندگی بگیریم
میشه کمی در مورد نحوه کارتون با اقای چاوشی و نحوه خدمات توضیح بیشتری بدید ؟
<p style="text-align: left;">Tanha ID man dar in site faghat hamin hast baghie ID ha &nbsp;jali ast</p>
<p style="text-align: left;">email : xiranianx@gmail.com</p>

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
محل اقامت: لندن
تماس:

Re: تقدیر و تشکر از همکاری بی وقفه آقای دانیالی و آقای چاوشی

پست توسط Admin » دو شنبه 1 اردیبهشت 1393, 7:36 pm

Farrokh نوشته شده:با درود بی کران بر شما ؛ دوستان گرامی در سایت پناهندگی

با سپاس
فرخ
درود بر شما دوست عزیز!
از اینکه موفق به گرفتن پناهندگی شدید بسیار خوشحالیم. بنده و آقای دانیالی و سایر همکاران این موفقیت شیرین را صمیمانه به شما تبریک میگوییم.
امیدوارم زندگی پر از موفقیتی را در دانمارک شروع کنید.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 14 مهمان