قبولی پناهندگی آلمان

پرونده های انجام شده توسط گروه پناهندگی
ارسال پست
نمایه کاربر
bia2metalbazi
محل اقامت: Stut
تماس:

قبولی پناهندگی آلمان

پست توسط bia2metalbazi » سه شنبه 13 خرداد 1393, 11:35 pm

با درود
بالاخره بعد از ۱۹ ماه قبولی آلمانو گرفتم اونم مصاحبه نخست!
ماده ۱۶ آ
دوستان درباره درخاست پناهندگی در ایالت بادن وورتنبرگ آلمان پرسشی داشتید پاسخگو هستم با اطلاعات روز

مسعود از اشتوتگارت
Bia2metalbazi@yahoo.com
م.ا.
bia2metalbazi@yahoo.com

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
محل اقامت: لندن
تماس:

Re: قبولی پناهندگی آلمان

پست توسط Admin » چهار شنبه 14 خرداد 1393, 4:32 am

درود دوست گرامی،
بنده از طرف خودم و سایر همکاران در گروه پناهندگی، این موفقیت را صمیمانه به شما تبریک میگویم. امیدوارم این موفقیت استارتی باشد جهت موفقیتهای بعدی.
از شما تقاضا داریم تجربیات پناهندگی خود را در اختیار سایر دوستان قرار دهید. قطعا تجربیات شما با توجه به دست اول بودن میتواند کمک زیادی به افرادی نماید که قصد پناهنده شدن در آلمان را دارند.

پیروز باشید
چاوشی و همکاران
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

نمایه کاربر
bia2metalbazi
تماس:

پست توسط bia2metalbazi » چهار شنبه 14 خرداد 1393, 11:37 pm

درود بر شما آقای چاوشی

سپاسگزارم از نیکیه شما
با توجه به تفاوتهای زیاد ایالتها در آلمان بنده اطلاعاتم تنها در ایالتی که توش هستم به روز هست و مشتاقانه به هموطنان عزیز هر کمکی بتوانم خاهم کرد.

با سپاس فراوان
مسعود
Bia2metalbazi@yahoo.com
م.ا.
bia2metalbazi@yahoo.com

m80x08m

پست توسط m80x08m » شنبه 17 خرداد 1393, 12:09 pm

سلام داداش
مبارکه
امیدوارم موفق باشی
چند تا سوال داشتم درباره ایالتی که هستی
1- حدودا چه مدت تو هایم دایم نگه میدارن و وضعیت هایم چطوره
2- بعد از هایم موقت میبرن هایم دایم یا اینکه خونه میدن
3-حدودا چقدر زمان برد تا با شما مصاحبه کنن
4-داشتن مدارک تحصیلی و بین المللی تو سریعتر انجام شدن کار و یا نتیجه کار تاثیری داره؟
ممنون میشم

نمایه کاربر
bia2metalbazi
تماس:

پست توسط bia2metalbazi » یک شنبه 18 خرداد 1393, 1:11 am

درود بر شما هم میهن
اگه تمایل به درخاست دادن تو ایالت بادن وورتنبرگو دارید از من به شما گفتن اینکارو نکنید
این ایالت تنها برای کسب و کار خوبه نه درخاست پناهندگی.
سمت هامبورگ یا هانوفر یا ایالت وستفالن بهتر هست جهت امور پناهندگی نسبت به اینجا.هم هایمها و هم سرعت رسیدگی به پرونده.
پاسخ نخست:شما زمانی که درخاست میدی تو این ایالت به هایم موقت در شهر کارلزروهه فرستاده میشی.
مدتی اونجا هستی تا کارت شناسایی سبزتو دریافت کنی.این امر ممکنه 20 روز طول بکشه ممکنه 2 ماه طول بکشه.
بعدر از اون هایم موقت تقسیم میشید برای هایم اصلی که اینم یک:بستگی به شانست داره که شهر خوب بیوفتی مثله بوبلینگن که بهترین هایم رو داره و با توجه به اینکه بزرگترین شعبه ی مرسدس بنز در این شهره دوم: یا اینکه به افرادی ایرانی که توی هایم کارمند هستن بگی و اگر اونها بخان میتونن جای خوبی بفرستنتون.
پاسخ دوم:100 درصد میرید هایم دائم...شما بعد از گزشت یک سال از تاریخ کارت شناسائی سبزی که در شهر کالزروهه دریافت میکنید مستحق دریافت خونه میشید اونم اینقدر دردسر داره که همون بهتر که دنبالش نرید.من در این موضوع در مورد شهر اشتوتگارت اطلاعات دارم که مردمی که در شهر اشتوتگارت و شهرک های اطراف زندگی میکنند به کسانی که کار ندارند خونه نمیدن.اما شانس دیگه ای که بابت این موضوع وجود داره اینه که هر هایمی یک مسئول سوسیال داره و سوسیال هم واحد های مسکونی مربوط به خودشو داره و با وجود خوش شانسی بیش از حد شاید شما بتونید یک اتاق از یک خونه ی 3 اتاقه دریافت کنید که اونم برای مجرد ها یک در هزاره.
پاسخ سوم:من خودم بعد از گزشت 21 روز از تحویل خودم به پلیس بادن وورتنبرگ پیش از تقسیم شدن به هایم دائم مصاحبه شدم اما الان بچه های ایرانی زیادیو میشناسم که 20 ماهه تو خاک المانن ولی هنوز تاریخ مصاحبه براشون نیومده با وجود اینکه وکیل هم دارن.بستگی به شانس و زمانی داره که خودتونو معرفی میکنید.
پاسخ جهارم:در حال حاضر 2 تا قاضی هستن که ایرانیان رو مصاحبه میکنن.و خیلی از منو شما بهتر درباره ی ایران و وضعیت کشورمون میدونن.و این قاضی هایی که من میشناسم 40 درصد براشون گزشته ی شما مهمه.که شما چه کسی و در ایران چه کاره بودید!!!.مدرک تحصیلی و مدارک کاری یا تحصیلی جهانی خیلی بهتون کمک میکنه که این 40 درصد از مصاحبه رو بصورت مثبت بدست بیارید.هر چقدر بیشتر بتونید خودتونو برای جامعه سودمند نشون بدید پوئن های مثبت بیشتری در مصاحبه میتونید داشته باشد.

بازم پرسشی داشتید صمیمانه پاسخگو هستم

مسعود
bia2metalbazi@yahoo.com
م.ا.
bia2metalbazi@yahoo.com

m80x08m

پست توسط m80x08m » یک شنبه 18 خرداد 1393, 6:11 am

درورد بر شما دوست عزیز
ممنونم از اینکه وقت گذاشتی و جواب دادی
چند سوال ،گفتی بستگی به شناس و زمانی داره که چه مدت طول بکشه تا مصاحبه باهام انجام بشه
1-میشه لطفا بگی چه زمانی از سال مناسبه این کاره؟
2-چند درصد تو همون استانی که خودت رو معرفی کنی ، همون جا میمونی؟ یعنی من اگه خودم رو هامبورگ معرفی کنم ،چند درصد تو همون هامبورگ میمونم؟
3-در مورد شرایط هایم ها در ایالت Rhineland-Palatinate اطلاعاتی دارین؟ شنیدم اونجا هایم دایم نداره و بعد از هایم موقت ،خونه میدن
ممنون

نمایه کاربر
bia2metalbazi
تماس:

پست توسط bia2metalbazi » یک شنبه 18 خرداد 1393, 2:47 pm

با درود

فرا رسیدن تاریخ مصاحبه ی هرچه زودتر 99 درصد بستگی به شانس شما داره.
پاسخ نخست:من خودم در محدوده فصل زمستان بود که درخاست پناهندگی دادم و با توجه به خوش شانسی خیلی زود مصاحبه شدم.زمانی که من خودم رو معرفی کردم تعداد ایرانیان در هایم موقت شهر کارلزروهه کمتر از 20 نفر بود و با وجود اضافه شدن یک قاضی نو خیلی سریع تیم 20 نفری مارو مصاحبه کردن.در کل به شانس بستگی داره اما من اینجا دوستی داشتم که افغان بود و یک سال از تاریخ کارت شناسائی سبزش هم گزشته بود و هنوز تاریخ مصاحبه نداشت و من به ایشون یک وکیل المانی خیلی خوب و راستین معرفی کردم و وکیل توانست در ظرف 34 روز برای ایشون تاریخ مصاحبه بگیره.اگر شانس در دوران هایم موقت یا زیر 6 ماه همیار شما نباشه به توسط یک وکیل زبده و کاردان هم میشه پروستون رو خیلی زودتر پیش ببرید.
پاسخ دوم:ببینید هموطن شما اگر خودتون رو به پلیس معرفی کرده یا در فرودگاه شما رو بگیرن امکان انتقالتون به ایالتهای دیگه خیلی زیاده.
هر ایالتی یک هایم موقت مرکزی داره بطور همانند در ایالت بادن وورتنبرگ هایم موقت مرکزی در شهر کارلزروهه واقع شده.پس با این حساب بطور مثال شما میخاهید خودتون رو در ایالت Rhineland-Palatinate معرفی کنید باید بتونید (هایم موقت مرکزی) رو پیدا کنید و خودتون رو به اونجا تسلیم کنید چون 99/9 دهم درصد شانس اینو دارید که توی همون ایالت بمونید.
در ایالت بادن وورتنبرگ به این نحوه که شما اگر خودتون رو در شهر کالرزوهه معرفی کنید همین ایالت خاهید ماند.
پاسخ سوم:هم میهن من در مورد ایالت Rhineland هیچ اطلاعاتی ندارم چون تا به حال اونجا نبودم پس در این صورت نمیتونم هیچ اطلاعاتی بهتون بدم که اشتباهی رخ بده.
درباره ی بادن وورتنبرگ هر اطلاعاتی خاستید میتونم بازم بهتون صمیمانه پاسخ بدم.

مسعود از اشتوتگارت
bia2metalbazi@yahoo.com
م.ا.
bia2metalbazi@yahoo.com

m80x08m

پست توسط m80x08m » دو شنبه 19 خرداد 1393, 12:28 pm

مرسی
خیلی ممنون از لطف شما

نمایه کاربر
amiraaaaaa

پست توسط amiraaaaaa » پنج شنبه 22 خرداد 1393, 11:51 pm

با سلام
تبریک میگم بهتون.
دوست عزیز اگر با ویزای قانونی بیایم که اشکال نداره.؟چون بعضی از دوستان میگفتن جدیدا هر کسی با ویزاسی قانونی بیاد ترک خاک بهش میدن.نمیدونم آیا این صحت داره یا نه؟
در ضمن چه کیسی الان اونجا بهتر جواب میده؟
شما حودن قانونی رفتی یا قاچاقی؟
ممنون دوست عزیز

نمایه کاربر
bia2metalbazi
تماس:

پست توسط bia2metalbazi » جمعه 23 خرداد 1393, 1:26 pm

با درود
سپاسگزارم ار تبریک شما

پاسخ نخست:هم میهن آلمان از سال 2013 میلادی به بعد به شدت روی این مسئله تحقیق میکنه.انگشت نگاری شما این مسئله را مشخص میکنه که شما با ویزا هستید یا خیر.!
اما با یک ویزا 99 درصد احتمال ماندتان وجود دارد آنهم ویزای یونان است.کسانی که انگشت نگاری یونان را دارند تا سال 2015 از این ماده میتوانند استفاده کنند که انگشتشان در المان بخشیده خاهد شد.
بنده در سال گزشته بسیاری از هم میهنان خودمان رو دیدم که با انواع ویزاها از جمله ایتالیا یا اسپانیا در آلمان درخاست پناهندگی دادند که زیر 9 ماه 2 انتخاب پیش روی داشتند:
1.به کشوری که ویزای آنرا دریافت کرده بودند بازگردند و تقاضای پناهندگیشان را از آنجا دنبال کنند.
2.به کشور خودمان بازگردند.
دوستی را میشناختم که انگشت نگاری از خاک ایتالیا داشت اما با توجه به وضعیت ایتالیا خود را به آلمان رسانده و در اینجا درخاست داد.با یک وکیل کاردان و خبره قرارداد بست و وکیل ایشان توانست ایشان را در آلمان نگه دارد و انگشت ایتالیای ایشان را ببخشد.
آیا برای ویزایی که شما دریافت کردید در سفارت مورد انگشت نگاری قرار گرفته اید؟
پاسخ دوم:کیس مذهبی.کیس دگرباش جنسی.
پاسخ سوم:راه من غیر قانونی و بسیار مارکوپولوئی بود.

باز هم پرسشی داشتید پاسخگو هستم
م.ا.
bia2metalbazi@yahoo.com

پاسارگاد

پست توسط پاسارگاد » چهار شنبه 22 مرداد 1393, 1:21 pm

سلام ببخشيد من متاهلم اگه برم دبى به سازمان ملل اعلامه پناهندگى کنم خوبه اخه پولم کمه

Kurdish

پست توسط Kurdish » چهار شنبه 22 مرداد 1393, 5:37 pm

پاسارگاد نوشته شده:سلام ببخشيد من متاهلم اگه برم دبى به سازمان ملل اعلامه پناهندگى کنم خوبه اخه پولم کمه
همه کشورها UNHCR دارن حتی ایران ولی تا حالا نشنیدم کسی خودش رو به دوبی معرفی کرده باشه. نمیگم نمیشه ، میشه ولی من تا حالا کسی رو ندیدم و نشنیدم که خودش رو به UN دبی معرفی کرده باشه. الان ترکیه و مالزی و اندونزی انتقال میدن کشورهای سوم. ولی در مالزی و اندونزی این روند زودتر انجام میشه
تصویر

dariush m

پست توسط dariush m » دو شنبه 10 آذر 1393, 9:11 am

bia2metalbazi نوشته شده:با درود

فرا رسیدن تاریخ مصاحبه ی هرچه زودتر 99 درصد بستگی به شانس شما داره.
پاسخ نخست:من خودم در محدوده فصل زمستان بود که درخاست پناهندگی دادم و با توجه به خوش شانسی خیلی زود مصاحبه شدم.زمانی که من خودم رو معرفی کردم تعداد ایرانیان در هایم موقت شهر کارلزروهه کمتر از 20 نفر بود و با وجود اضافه شدن یک قاضی نو خیلی سریع تیم 20 نفری مارو مصاحبه کردن.در کل به شانس بستگی داره اما من اینجا دوستی داشتم که افغان بود و یک سال از تاریخ کارت شناسائی سبزش هم گزشته بود و هنوز تاریخ مصاحبه نداشت و من به ایشون یک وکیل المانی خیلی خوب و راستین معرفی کردم و وکیل توانست در ظرف 34 روز برای ایشون تاریخ مصاحبه بگیره.اگر شانس در دوران هایم موقت یا زیر 6 ماه همیار شما نباشه به توسط یک وکیل زبده و کاردان هم میشه پروستون رو خیلی زودتر پیش ببرید.
پاسخ دوم:ببینید هموطن شما اگر خودتون رو به پلیس معرفی کرده یا در فرودگاه شما رو بگیرن امکان انتقالتون به ایالتهای دیگه خیلی زیاده.
هر ایالتی یک هایم موقت مرکزی داره بطور همانند در ایالت بادن وورتنبرگ هایم موقت مرکزی در شهر کارلزروهه واقع شده.پس با این حساب بطور مثال شما میخاهید خودتون رو در ایالت Rhineland-Palatinate معرفی کنید باید بتونید (هایم موقت مرکزی) رو پیدا کنید و خودتون رو به اونجا تسلیم کنید چون 99/9 دهم درصد شانس اینو دارید که توی همون ایالت بمونید.
در ایالت بادن وورتنبرگ به این نحوه که شما اگر خودتون رو در شهر کالرزوهه معرفی کنید همین ایالت خاهید ماند.
پاسخ سوم:هم میهن من در مورد ایالت Rhineland هیچ اطلاعاتی ندارم چون تا به حال اونجا نبودم پس در این صورت نمیتونم هیچ اطلاعاتی بهتون بدم که اشتباهی رخ بده.
درباره ی بادن وورتنبرگ هر اطلاعاتی خاستید میتونم بازم بهتون صمیمانه پاسخ بدم.

مسعود از اشتوتگارت
bia2metalbazi@yahoo.com
با سلام
میشه دوست عزیز بگید کدوم ایالت بهترین شرایط زندگی واقتصادی و به دور از اب و هوای بد آلمان رو داره؟؟؟ برای اقدام جهت پناهندگیاگه بتونی اسم بهترین کمپشم بگی ممنونتم

hadid

پست توسط hadid » یک شنبه 4 تیر 1396, 8:09 pm

ببخشید الآن خبر دارید که زمینی از چه مسیری میشه اومد؟ من با زن و بچه میخوام برم لطفا راهنماییم کنید

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 25 مهمان