تقدیر و تشکر برای گرفتن پناهندگی دانمارک

پرونده های انجام شده توسط گروه پناهندگی
ارسال پست
saratara

تقدیر و تشکر برای گرفتن پناهندگی دانمارک

پست توسط saratara » سه شنبه 17 تیر 1393, 2:00 pm

بسیار خرسندیم که با گروه آقای چاووشی شروع به کار کردیم.زمانی که به اروپا امدیم هیچ اطلاعاتی راجع به مراحل پناهندگی نداشتیم و به هیچ عنوان نمیدانستیم کیس پناهندگی یعنی چه!!! تا زمانی که از طریق جستجو در اینترنت اقای چاووشی را پیدا کردیم و مشورت کردیم و راهنمایی خواستیم که ما را راهنمایی کردن و بعد به این نتیجه رسیدیم که کیس پناهندگی و مدارک مورد نیاز را از طریق این گروه تهیه نماییم.با پرداخت هزینه کیس مورد نظر را تهیه کردیم و با کمک ایشان تمرین کردیم و خودمان هم بارها تمرین کردیم که توانستیم روز مصاحبه بدون هیچ اشتباهی به نتیجه دلخواهمون برسیم. پرسه پناهندگی ما حدود 4 ماه طول کشید و ما توانستیم با کمک گروه آقای چاووشی اقامت دانمارک را دریافت کنیم :) در این لحضه در خانه خودم هستم و در یکی از بهترین کشورها و از بودن در این کشور سپاسگزار آقای چاووشی هستم.

امیدوارم با این مطلب توانسته باشم کمکی کنم به کسانی که به دنبال خارج شدن از کشور و اقامت گرفتن هستن.

با تقدیر و احترام :)

Kurdish

Re: تقدیر و تشکر برای گرفتن پناهندگی دانمارک

پست توسط Kurdish » سه شنبه 17 تیر 1393, 6:01 pm

میشه کمی بیشتر درباره نحوه پناهندگی در دانمارک توضیح بدین دوست عزیز ... چون منم اگه خدا بخواد میخوام بیام اونجا
تصویر

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
محل اقامت: لندن
تماس:

پست توسط Admin » چهار شنبه 18 تیر 1393, 9:27 am

saratara نوشته شده:بسیار خرسندیم که با گروه آقای چاووشی شروع به کار کردیم.زمانی که به اروپا امدیم هیچ اطلاعاتی راجع به مراحل پناهندگی نداشتیم و به هیچ عنوان نمیدانستیم کیس پناهندگی یعنی چه!!! تا زمانی که از طریق جستجو در اینترنت اقای چاووشی را پیدا کردیم و مشورت کردیم و راهنمایی خواستیم که ما را راهنمایی کردن و بعد به این نتیجه رسیدیم که کیس پناهندگی و مدارک مورد نیاز را از طریق این گروه تهیه نماییم.با پرداخت هزینه کیس مورد نظر را تهیه کردیم و با کمک ایشان تمرین کردیم و خودمان هم بارها تمرین کردیم که توانستیم روز مصاحبه بدون هیچ اشتباهی به نتیجه دلخواهمون برسیم. پرسه پناهندگی ما حدود 4 ماه طول کشید و ما توانستیم با کمک گروه آقای چاووشی اقامت دانمارک را دریافت کنیم :) در این لحضه در خانه خودم هستم و در یکی از بهترین کشورها و از بودن در این کشور سپاسگزار آقای چاووشی هستم.

امیدوارم با این مطلب توانسته باشم کمکی کنم به کسانی که به دنبال خارج شدن از کشور و اقامت گرفتن هستن.

با تقدیر و احترام :)
سلام دوست عزیز،
این موفقیت را از طرف خودم و همکاران گروه پناهندگی صمیمانه به شما تبریک میگویم.
امیدوارم این موفقیت شروعی باشد جهت استارت یک زندگی پر از موفقیت در کشور جدید.

پیروز باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

saratara

پست توسط saratara » چهار شنبه 18 تیر 1393, 10:01 am

Kurdish نوشته شده:میشه کمی بیشتر درباره نحوه پناهندگی در دانمارک توضیح بدین دوست عزیز ... چون منم اگه خدا بخواد میخوام بیام اونجا

نحوه ی پناهندگی در همه جا یکسان است. اطلاعات بیشتر میخواهید با اقای چاووشی مشورت کنید

juventus

پست توسط juventus » یک شنبه 22 تیر 1393, 1:25 am

راهنماییم کنید لطفا
من پنج ماه یونانم ولی همسر م تونست پرواز کنه و به دانمارک برسه پرسه پناهندگیش هم شروع شده ولی من بارهاسعیکردم از این خراب شده بپرم ولی هردفعه گیرافتادم . سوالم اینجاست که اولا چند وقت زمان میبره تا همسرم منو بتونه ببره دانمارک الحاق به خانواده و دوم آیا نیاز به پاسپچرت دارم ؟ ( من قاچاقی رسیدن یونان )
و سوال اخر گروه شما میتونه منو از یونان برسونه دانمارک با چه مقدار هزینه؟ ممنون میشم جواب منو بدید

Danmark.dk

پست توسط Danmark.dk » شنبه 1 شهریور 1393, 3:03 pm

مدير محترم سايت من علاقمند هستم كه در زمينه تهيه كيس درباره مسيحيت از شما مشاوره بخوام و در صورت مجاب كردن من در مورد تضميين قبولي حاضر هستم هزينه ساخت يه كيس رو تقديم كنم لطفاً كمكم كنيد
با تشكر فراوان

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » دو شنبه 3 آذر 1393, 7:23 pm

juventus نوشته شده:راهنماییم کنید لطفا
من پنج ماه یونانم ولی همسر م تونست پرواز کنه و به دانمارک برسه پرسه پناهندگیش هم شروع شده ولی من بارهاسعیکردم از این خراب شده بپرم ولی هردفعه گیرافتادم . سوالم اینجاست که اولا چند وقت زمان میبره تا همسرم منو بتونه ببره دانمارک الحاق به خانواده و دوم آیا نیاز به پاسپچرت دارم ؟ ( من قاچاقی رسیدن یونان )
و سوال اخر گروه شما میتونه منو از یونان برسونه دانمارک با چه مقدار هزینه؟ ممنون میشم جواب منو بدید
سلام،
همسرتان بلافاصله پس از دریافت اقامت میتوانند برای انتقال شما اقدام کنند. پروسه زمانی انتقال شما بستگی به اداره مهاجرت دانمارک و همچنین سفارت دانمارک در یونان دارد. معمولا این پروسه بین ۶ ماه تا ۱ سال زمان نیاز دارد. البته با توجه به اینکه در یونان هستید این پروسه ممکن است زودتر انجام گیرد. در صورتی که پاسپورت نداشته باشید سفارت دانمارک در یونان میتوانند با تهیه مدارکی از جمله برگه عبور یا Travel Document جهت انتقال شما اقدام نماید.
متاسفانه جهت انتقال شما از یونان به دانمارک نمیتوانیم کاری انجام دهیم.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » دو شنبه 3 آذر 1393, 9:28 pm

Danmark.dk نوشته شده:مدير محترم سايت من علاقمند هستم كه در زمينه تهيه كيس درباره مسيحيت از شما مشاوره بخوام و در صورت مجاب كردن من در مورد تضميين قبولي حاضر هستم هزينه ساخت يه كيس رو تقديم كنم لطفاً كمكم كنيد
با تشكر فراوان
درود،
در کیس مسیحیت تنها گرویدن پناهجو به دین مسیحیت جهت گرفتن پناهندگی کافی نیست. مهم این است که پناهجو بتواند نشان دهد تغییر دین وی از اسلام به مسیحیت مورد توجه رژیم ایران قرار گرفته و بدین خاطر تحت تعقیب قرار گرفته است.
اگر پناهجو بتواند خود را در قالب یک مبلغ و اصطلاحا "مبشر" نشان دهد کمک بیشتری به تقویت کیس می نماید.

با آرزوی موفقیت
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 12 مهمان