تقدیر از جناب چاوشی

پرونده های انجام شده توسط گروه پناهندگی
ارسال پست
ashkanashi51

تقدیر از جناب چاوشی

پست توسط ashkanashi51 » دو شنبه 20 مرداد 1393, 11:03 am

با سلام به همه همه دوستان
با سلام و تشکر فراوان به آقای چاوشی عزیز و همکاران زحمت کش ایشان
من اشکان هستم 11 ماه پیش با آقای چاووشی آشنا شدم و از ایشان برای مهاجرت مشاوره گرفتم
و ایشان هم با دقت زیاد و حوصله فراوان به من مشاوره دادن با این که من بهشون گفتم که می خوام با کس دیگری کار کنم و از طریق کس دیگر مراحل دریافت ویزا رو طی کنم ولی ایشان باز هم با دقت به من مشاوره دادن بعد از مدتی متوجه شدم که اون دوستی که قراره کار من رو انجام بده مبلغ x تومان از من گرفته و دیگر هم جوابی به من نمیده و متاسفانه من مبلغ رو باختم
و باز من با آقای چاوشی تماس گرفتم و کل داستان رو برای ایشان گفتم آقای چاوشی هم قبول زحمت کردن و مراجل کار منو از ابتدا آغاز کردن و با دقت بسیار بالا منو به مرجله آخر یعنی مساحبه سفارت رسوندن ولی من و همسرم که هر دو با هم اقدام کرده بودیم در سفارت کمی تو پاسخ دادن دستپاچه شدیم و به نظرم اومد که خراب کریدم و زحمت های اقای چاوشی رو هم از بین بردیم وبعدسفارت به آقای چاوشی تماس گرفتم و کل داستان رو گفتم و آقای چاوشی به همان دقت همیشگی به من پاسخ داد و گفت نگران نشو جواب خواهی گرفت و من امروز بعد از 14 روز به سفارت رفتم و جواب رو گرفتم خودم باورش برام سخت بود (+) من واقعا مونده بودم و مات شده بودم و به تنها چیزی که فکر می کردم تماس به آقای چاوشی بود که این خبر رو بهشون بدم که من ویزا رو گرفتم
بله من از آقای چاوشی بخاطر زحماتش بخاطر صبرش بخاطر دقتش در کار بخاطر قوت قلب بودنش بخاطر پاسخگویی همیشگیشون بخاطر هماهنگی های دقیقش و عملکرد حساب شده ایشان ممنونم ایشان منو زنده کرد و من ازشون ممنونم همیشه امروز در خونه من شادی حکم فرماست و سبب اون شما هستین
آقای چاوشی عزیز ازت ممنونم
دوستان من ویزا رو گرفتم توسط آقای چاوشی شاید ایشون ناراجت بشن که من تلفن و آدرس e-mail خودم م بگذارم ولی من این کار رو می کنم که اگر دوستی خواست از من چیزی بپرسه بتونه این کار رو انجام بده
tel:
viber :
whatsapp:
Telegram:
0046700737434

نمایه کاربر
pey.com

Re: تقدیر از جناب چاوشی

پست توسط pey.com » دو شنبه 20 مرداد 1393, 11:12 am

دوست عزیز بهتون تبریک میگم ، امیدوارم برای روزهای بعد از ویزاگرفتن هم برنامه مشخص و کاملی داشته باشین تا به هدفی که مدنظرتون هست برسین.
ولی بهتر بود میگفتین که ویزای کدوم کشور رو گرفتین
سپاس
گاهی برای بودن باید رفت - رفتن همیشه رسیدن نیست اما برای رسیدن راهی جز رفتن نیست . . .

ashkanashi51

پست توسط ashkanashi51 » دو شنبه 20 مرداد 1393, 11:25 am

کشور سوئد
و بله من برای بعد از رسیدن به کشور سوئد هم فکر کردم اون هم اینه که زیر نظر آقای چاوشی مراحل دریافت اقامت رو پیگیری کنم تا بتونم موفق بشم حتما با وجود آقای چاوشی میشه در تمام مراحل موفق شد

ashkanashi51

پست توسط ashkanashi51 » دو شنبه 20 مرداد 1393, 11:28 am

اینجا محلی هست واسه اطلاع رسانی آقای چاوشی نیازی به ان نداره که کسی اینجا بخواهد واسش تبلیغات کنه ولی کسانی هستن که نیاز دارن آقای چاوشی رو بشناسن و دریچه زندگی به روشون باز بشه و بدونن کسانی مثل آقای چاوشی هم هنوز وجود دارن که جرفشون حرفه و کارشون هم عالی

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
محل اقامت: لندن
تماس:

پست توسط Admin » پنج شنبه 23 مرداد 1393, 4:35 am

[quote="ashkanashi51"]با سلام به همه همه دوستان
با سلام و تشکر فراوان به آقای چاوشی عزیز و همکاران زحمت کش ایشان
من اشکان هستم 11 ماه پیش با آقای چاووشی آشنا شدم و از ایشان برای مهاجرت مشاوره گرفتم
و ایشان هم با دقت زیاد و حوصله فراوان به من مشاوره دادن با این که من بهشون گفتم که می خوام با کس دیگری کار کنم و از طریق کس دیگر مراحل دریافت ویزا رو طی کنم ولی ایشان باز هم با دقت به من مشاوره دادن بعد از مدتی متوجه شدم که اون دوستی که قراره کار من رو انجام بده مبلغ x تومان از من گرفته و دیگر هم جوابی به من نمیده و متاسفانه من مبلغ رو باختم
و باز من با آقای چاوشی تماس گرفتم و کل داستان رو برای ایشان گفتم آقای چاوشی هم قبول زحمت کردن و مراجل کار منو از ابتدا آغاز کردن و با دقت بسیار بالا منو به مرجله آخر یعنی مساحبه سفارت رسوندن ولی من و همسرم که هر دو با هم اقدام کرده بودیم در سفارت کمی تو پاسخ دادن دستپاچه شدیم و به نظرم اومد که خراب کریدم و زحمت های اقای چاوشی رو هم از بین بردیم وبعدسفارت به آقای چاوشی تماس گرفتم و کل داستان رو گفتم و آقای چاوشی به همان دقت همیشگی به من پاسخ داد و گفت نگران نشو جواب خواهی گرفت و من امروز بعد از 14 روز به سفارت رفتم و جواب رو گرفتم خودم باورش برام سخت بود (+) من واقعا مونده بودم و مات شده بودم و به تنها چیزی که فکر می کردم تماس به آقای چاوشی بود که این خبر رو بهشون بدم که من ویزا رو گرفتم
بله من از آقای چاوشی بخاطر زحماتش بخاطر صبرش بخاطر دقتش در کار بخاطر قوت قلب بودنش بخاطر پاسخگویی همیشگیشون بخاطر هماهنگی های دقیقش و عملکرد حساب شده ایشان ممنونم ایشان منو زنده کرد و من ازشون ممنونم همیشه امروز در خونه من شادی حکم فرماست و سبب اون شما هستین
آقای چاوشی عزیز ازت ممنونم
دوستان من ویزا رو گرفتم توسط آقای چاوشی شاید ایشون ناراجت بشن که من تلفن و آدرس e-mail خودم م بگذارم ولی من این کار رو می کنم که اگر دوستی خواست از من چیزی بپرسه بتونه این کار رو انجام بده
tel:
viber :
whatsapp:
Telegram:
0046700737434

درود،
بهترین لحظات کاری ما زمانی است که مشاهده میکنیم پرونده های انجام شده توسط ما به موفقیت رسیده اند. قطعا این موفقیت شیرین برای ما نیز بسیار خوشحال کننده است.
(لازم به ذکر است که بنده در مسافرت بودم و همکارم آقای دانیالی خبر موفقیت شما را بصورت تلفنی اعلام کردند. به هنگام اعلام این خبر ما نیز برای موفقیت شما خوشحالی کردیم و جامی به یاد شما نوشیدیم و برایتان موفقیتهای بیشتری آرزو کردیم)
جهت اطلاع دوستان لازم است توضیح داده شود که دوستمان اشکان همراه با همسر خود اقدام نموده بودند و خوشبختانه هر دو موفق به گرفتن ویزا از سفارت سوئد شدند.
بنده از طرف خودم و همکاران گروه پناهندگی این موفقیت را صمیمانه به شما و همسرتان تبریک میگویم.
امیدوارم مرحله بعدی پروسه مهاجرت که همانا گرفتن پناهندگی است را نیز با موفقیت سپری کنید و روزی شاهد کامنت موفقیت شما در زمینه پناهندگی در این فروم باشیم.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

ashkanashi51

پست توسط ashkanashi51 » چهار شنبه 26 شهریور 1393, 5:27 pm

سلام
خسته نباشید میگم به شما و گروه پرکارتون که زحمت کشیدید و مراحل دریافت ویزای منو با دقت و سلامت به پایان رسوندین خواستم این مطلب رو به دوستان بگم که بعد از این که ویزای من اوکی شد حالا از ایران هم خارج شدم و به مقصدم سوئد رسیدم البته حدودا 15 یا 16 روز هست که رسیدم ولی نتونستم زودتر از این کامنت بگذارم
چون باید زودتر برای تشکر از شما اقدام میکردم ولی متاسفانهدسترسی به اینترنت و معرفی به پلیس و دیگر کارهای پناهنگی این زمان رو به من نداد ولی امروز با کمال افتخار میگم که از شما و گروه زحمتکش شما تشکر میکنم
من امروز در یک کمپ زندگی میکنم ولی از کاری که کاردم کاملا رضایت دارم
دوستان عزیز من امروز در کمپ هستم ولی انشاالله به زودی به کمک اقای چاوشی عزیز اقمت خودم رو خواهم گرفت
بعضی ها فکر میکنن من حرفم درست نیست
ولی من ادرس اسکایپ خودم رو میگذارم که هر کدوم از دوستان خواستن با من تماس تصویری بگیرن که من تمام کمپ و بهشون نشون بدم
tel:
viber :
whatsapp:
Telegram:
0046700737434

latinp

پست توسط latinp » چهار شنبه 5 آذر 1393, 3:01 pm

سلام به همه دوستان

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » شنبه 8 آذر 1393, 8:42 am

ashkanashi51 نوشته شده:سلام
خسته نباشید میگم به شما و گروه پرکارتون که زحمت کشیدید و مراحل دریافت ویزای منو با دقت و سلامت به پایان رسوندین خواستم این مطلب رو به دوستان بگم که بعد از این که ویزای من اوکی شد حالا از ایران هم خارج شدم و به مقصدم سوئد رسیدم البته حدودا 15 یا 16 روز هست که رسیدم ولی نتونستم زودتر از این کامنت بگذارم
چون باید زودتر برای تشکر از شما اقدام میکردم ولی متاسفانهدسترسی به اینترنت و معرفی به پلیس و دیگر کارهای پناهنگی این زمان رو به من نداد ولی امروز با کمال افتخار میگم که از شما و گروه زحمتکش شما تشکر میکنم
من امروز در یک کمپ زندگی میکنم ولی از کاری که کاردم کاملا رضایت دارم
دوستان عزیز من امروز در کمپ هستم ولی انشاالله به زودی به کمک اقای چاوشی عزیز اقمت خودم رو خواهم گرفت
بعضی ها فکر میکنن من حرفم درست نیست
ولی من ادرس اسکایپ خودم رو میگذارم که هر کدوم از دوستان خواستن با من تماس تصویری بگیرن که من تمام کمپ و بهشون نشون بدم
tel:
viber :
whatsapp:
Telegram:
0046700737434
سلام دوست گرامی!
بنده از طرف خودم و همکاران گروه پناهندگی این موفقیت شیرین را به شما تبریک میگویم. همانگونه که بارها نیز در پستهای مختلف اشاره کرده ایم موفقیت شما بهترین بخش کاری ماست.
برای شما آرزوی موفقیت بیشتر میکنیم و امیدواریم به زودی شاهد موفقیت شما در گرفتن اقامت نیز باشیم.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

نمایه کاربر
iranian
محل اقامت: Denmark
تماس:

پست توسط iranian » پنج شنبه 18 دی 1393, 11:31 pm

ashkanashi51 نوشته شده:کشور سوئد
و بله من برای بعد از رسیدن به کشور سوئد هم فکر کردم اون هم اینه که زیر نظر آقای چاوشی مراحل دریافت اقامت رو پیگیری کنم تا بتونم موفق بشم حتما با وجود آقای چاوشی میشه در تمام مراحل موفق شد
اینجور که من شنیدم شرایط سخت شده و سوئد با ویزا بری درخواست پناهندگی را قبول نمیکنه
حالا شما میشه از روند پناهندگی اینجا بنویسی ؟!
<p style="text-align: left;">Tanha ID man dar in site faghat hamin hast baghie ID ha &nbsp;jali ast</p>
<p style="text-align: left;">email : xiranianx@gmail.com</p>

hamed amere

Re: درخواست کیس

پست توسط hamed amere » پنج شنبه 16 بهمن 1393, 3:37 pm

با سلام من برای 2 ماه دیگه برنامه رفتن از ایران دارم 1 کیس خوب میخواستم . با سپاس

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

Re: درخواست کیس

پست توسط Admin » یک شنبه 6 اردیبهشت 1394, 2:55 pm

hamed amere نوشته شده:با سلام من برای 2 ماه دیگه برنامه رفتن از ایران دارم 1 کیس خوب میخواستم . با سپاس
سلام دوست گرامی،
جهت دریافت کیس لطفآ با ایمیل ما info@panahandegi.com در تماس باشید.
نکاتی که در تهیه کیس مهم است:
۱- نحوه خروج از کشور (قانونی یا غیر قانونی)
۲- زمینه کیس (مذهبی، سیاسی ،اجتماعی و...)
۳- چنانچه نکته خاصی در نظر دارید و تصمیم دارید که در کیس شما گنجانده شود لطفآ در ایمیل خود ذکر کنید.
در تهیه کیس تلاش میشود شرایط شما تا حد امکان در کیس گنجانده شود. در اینصورت دفاع از کیس بسیار راحتتر خواهد بود و بهتر میتواند خود را در قالب کیس قرار دهید. بنابرین بهتر است شرایط خود را تا حد امکان تشریح کنید.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

ashkanashi51

پست توسط ashkanashi51 » شنبه 13 تیر 1394, 7:58 pm

سلام به همه دوستادن عزیز
کمی دقت کنید در برنامه های مهاجرت خود سوال های مهمی هست که باید بپرسید و جواب های مهمی هست که باید بدونید
این که نروژ رفتارش با ایرانی ها چگونه هست تنها سوال برای پناهندگی نیست
راه های زیادی برای پناهنگدی هست
و راه های زیادی برای گرفتن ویزا
شما باید اول توانایی این را داشته باشید که از کشور خارج بشین
دوم اینگه کشور درست را انتخاب کنید برای مهاجرت خود
ولی خروج از ایران کار ساده ای نیست
مهارت و دقت و تجربه ای بالا می خواد نه این که فکر کنید که به هر سهولتی میشه از ایران خارج شد در های ایران بسته هستن باید کار گرفتن ویزا را با دقت بالایی انجام دهید
اگر سوالی دارید من در خدمت هستم
شاید بتونم کمکی به هموطن های عزیزم کنم
با تشکر اشکان

sarahossaini

سوالات در مورد پناهندگی

پست توسط sarahossaini » سه شنبه 13 مرداد 1394, 10:41 am

سلام آقای چاوشی عزیز واقعا به کمکتون نیاز دارم می خوام می شه ادرس ایملیتون رو برام بفرستید.

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » سه شنبه 13 مرداد 1394, 12:51 pm

سلام دوست عزیز،
راههای ارتباط با ما را در لینک زیر مشاهده میکنید:
http://panahandegi.com/%D8%AA%D9%85%D8% ... %85%D8%A7/

ایمیل ما:
info@panahandegi.com