باورم نمیشد اما ویزای کانادا رو گرفتم

پرونده های انجام شده توسط گروه پناهندگی
ارسال پست
arash22

باورم نمیشد اما ویزای کانادا رو گرفتم

پست توسط arash22 » شنبه 1 شهریور 1393, 2:38 am

با سلام و تشکر فراوان از اقای چاوشی وهمکاران محترمشان که لطف کردن و در گرفتن ویزای کانادا به من کمک کردن.
من ارش هستم و حدود 10 ماه پیش با این سایت اشنا شدم و از روی کنجکاوی و ناباوری با اقای چاوشی تماس گرفتم و در مورد
گرفتن ویزای کانادا با ایشون صحبت کردم و ایشون 1ساعت با من صحبت کردن و در مورد روند کار و هزینه ها صحبت کردن ...و اینکه باید مبلغی به عنوان پیش پرداخت پرداخت کنم .تا کار من شروع بشه من تماس رو قطع کردم واقیعت اینکه پیش خودم گفتم کلاه بردارن و بیخیال بشم با دوستام هم که مشورت کردم همه گفتن نه ..نکن پولتو میخورن یه اب هم روش .
خلاصه یک هفته گذشت از اون جایی دوست نداشتم بصورت غیر قانونی برم . به خودم گفتم ریسکه دیگه بزار بریم جلو ببینیم چی میشه با اقای چاوشی تماس گرفتم دوباره صحبت کردیم و 3روزه بعد با این حال که شک داشتم مبلغی را به حساب ایشان واریز کردم
ایشون هم گفتن چه مدارکی لازمه و باید این مدارک را حتما برای گرفتن ویزا داشته باشم کار شروع شد و من بعد از 5ماه ویزای کانادا رو گرفتم.در اصل من با داشتن مدارک معتبر از طریق اقای چاوشی یک روند عادی گرفتن ویزا رو طی کردم که بدون کمک اقای
چاوشی غیر ممکن بود حداقل برای من .واقغا ازشون تشکر میکنم خیلی وقت گذاشتن همیشه حاضر بودن جواب سوالهای زیاده منو میدادن و پیگیری میکردن واقعا از ایشون متشکرم.
این ادرس ایمیل من هست هرکی سوالی داشت در خدمتش هستم.
arashtavana28@gmail.com

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
محل اقامت: لندن
تماس:

Re: باورم نمیشد اما ویزای کانادا رو گرفتم

پست توسط Admin » شنبه 1 شهریور 1393, 11:58 am

درود،
دوست گرامی این موفقیت شیرین را صمیمانه به شما تبریک میگوییم.
برای شما در سایر مراحل پروسه مهاجرتی نیز آرزوی موفقیت میکنیم. امیدواریم روزی شاهد پیام موفقیت شما در زمینه دریافت اقامت باشیم.

پیروز باشید،
چاوشی و همکاران
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

Simayiran

پست توسط Simayiran » یک شنبه 16 شهریور 1393, 7:43 pm

دوستان ايا به تيم اقاي چاووشي ميشه اطمينان كرد ؟؟؟ و اگه ميشه چه دليلي وجود داره ؟؟؟؟؟؟

hamed.tabrizi

پست توسط hamed.tabrizi » جمعه 9 آبان 1393, 8:12 pm

10ماه طول کشید تا ویزا دادند ?!!!!!!

alireza20

پست توسط alireza20 » جمعه 16 آبان 1393, 5:02 am

ه مدارکی لازمه و باید این مدارک را حتما برای گرفتن ویزا داشته باشم
اصل کار جور کردن مدارکه وپرنه هرکی مدرک داشته باشه خوب خودش اقدام میکنه :D :D :D :D

نمایه کاربر
iranian
محل اقامت: Denmark
تماس:

پست توسط iranian » پنج شنبه 18 دی 1393, 11:20 pm

reza51 نوشته شده:reza51 hastam Moghime England.karamo Taze daram shoro mikonam va chon ajalei nadaram .aksare Tajrobeha va khastehaye dostan roo khondam.albate har kasi be andazeye polesh va zerangish va shanesh mitone mohkam ghadam bardare.khili az shomaha Tajrobe darin va hoseleye shenidan harfe majani roo nadarin .inja to England vase har irani majani kaar anjam dadam ehteramam raft zire soal.ama zamani ke vase keys ya nahveye vorod be Erupa roo harf az pol zadam didam bishtar behem ehteram mizaran.yeki az dalile shikaste dostan ine ke ba fekre khodeshon kar anjam midan.hala be dalile nadashtane ettemad ya har chi ke hast.az inha ke begzarim yeki az tajrobeye khodam ke be tanhaei anjam dadam ama motasefane 20kilokhake alman ghir oftadam va mahhsale in eshtasht dar alman va 3 mah zendane Poland ya hamon lahestan bodebaham 7 roz bazd
dostan hanoz nabayad sakht bashe az keshvare ukrain varede khake lahestan shodan.albate bayad az ro naghshe raft jolo va in vase dostani khobe ke az 1nafar bishtar bashan.marze ukrain be lahestan fagede sarbaze.in behtarin shanse.bihstar az in tozih nemidam ya bebinam dostani ke fekr mikonan shodani hast vasashon baham dar ertebat bashand.man reza51 hastamva vase tamasam inbar az yahoo E//estefde mikonam reza512005@yahoo.com
mobil 0044_07867006111
موبایلت که فیلتره نمیشه زنگ زد
ولی شما قاچاقبر هستی خودت یا شخصی رو میشناسی؟
خوب من باورم نمیشه یک ایرانی خارج نشین بیاد وقت بزاره برای کمک مجانی به ایرانی داخل یران :D معمولا ایرانی های خارج نشین روی خوشی به ایرانی های داخل نشین نشون نمیدن حالا شاید سوء تفاهم شده
لطفا شماره ثابت بده بزنگم بهت موبایل نمیشه
مرسی
<p style="text-align: left;">Tanha ID man dar in site faghat hamin hast baghie ID ha &nbsp;jali ast</p>
<p style="text-align: left;">email : xiranianx@gmail.com</p>

بابیس

پست توسط بابیس » جمعه 19 دی 1393, 8:37 pm

شب خوش

تقریبا یکماه قبل پیام گذاشته بودم واسه رفتن به انگلیس
از استانبول...
توی این مدت هم با آدمای خوبی آشنا شدم اما خب، نتونستم با هیچکدوم کار کنم!!
یا اعتمادم رو جلب نکردن، با شرایط غیر منطقی « البته از نظر من» . مثلا پول رو ابتدا خواستن یا مرحله به مرحله
یا پول رو آخر خواستن و بقول خودشون توی صرافی . که البته من صراف رو نمیشناسم و منطقی نیست
و یا اینکه پول رو در نهایت و آخر کار خواستن اما نحوه ی عملکردشون طوری هست که حتی یه ناشی و کسی که کاربلد نیست « مثل خودم! » متوجه میشه عملی نیست
چه برسه به دوستان حرفه ای و اهل تجربه.

یا اینکه همه چیز خوب بوده و پول فوق العاده زیادی خواستن

البته جدای از اینها هم یکی دو نفری که انصافا از همه نظر خوب بودن پیدا شدن
مشکلم پاسخگو نبودنشون هست
یعنی نمیشه دایم باهاشون مرتبط بود. حرفم اینه که اگه الان نشه باهاشون مرتبط بود، وقتی پروسه آغاز شد و آدم به مشکلی خورد
یا سوال تازه ای بر حسب تجربه‌ی تازه یا اتفاقی توی ذهنش بود، انوقت چطور میشه پیداشون کرد؟!!!
از طرفی هم شرایطشون رو آدم نمیدونه و نمیتونه بگه که واقعا اینکاره هستن یا فقط توی حرف هست و ...

بزرگترین مشکل هم اینه که با هر کس حرف میزنی یه لیست چهل نفره!!! معرفی میکنه که من بردمشون و میتونی باهاشون حرف بزنی!!
که برای همه یقینا شماره تلفن مدعا رو ثابت نمیکنه.
من دوستانی دارم توی ایران که وایبرشون با شماره انگلیس و امریکا و کانادا هست!! به راحتی میتونن...
و این منطقی نیست

با همه ی این بحثها حرفم این هست که اگه دوستی بتونه کمکی کنه برای رسیدن به انگلیس ممنون میشم
من بدون پاس اومدم استانبول. اینجا راحت هستم. نمیخوام ریسک کنم و تا مطمئن نشدم از اینجا خارج بشم.
اما اگه همین الان هم اوکی بشه ، هر زمانی از شبانه روز آماده ی حرکت هستم.

خوش باشید و موفق

« لطفا در هیچ موردی از مباحث بالا اسم نخواهید که کلا با تخریب دیگران چه درست و چه غلط مخالفم»
دوستانی هستند که بحث میکنند و نقد میکنند و کلاهبردار رو از آدم به درد بخور تشخیص میدن!
پس لازم نیست کسی از من که تجربه ی لازم رو ندارم بپرسه!!

فقط مرتبط با انجام کار، رفتن به انگلیس بهم پیام بدید. واقعا برام مهم و حیاتی هست و امیدوارم بالاخره انجام بشه.
ایمیلم رو مدام چک میکنم و منتظر هستم.
sepehrbabis@yahoo.com

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 12 مهمان