از زحماتتون ممنونم

پرونده های انجام شده توسط گروه پناهندگی
ارسال پست
sharhar

از زحماتتون ممنونم

پست توسط sharhar » دو شنبه 17 شهریور 1393, 7:36 pm

امید وارم این پست به کمک آنهایی که قصد خروج از کشور را داران بیاید, با اینکه خیلی ها میدونم و دیدم با کمک از کشور خارج شدن ولی نمیخوان به دیگران بگن ما خودمون با خیلیها بر خورد کردیم یا میگن نمیدونم یا میگن دیگه نیست کار نمیکنن و. و. .ولی من با خیلی ها که از رویه سایت پیدا کردم صحبت کردم , حرفاشون یک طور به دلم نمی نشست تا اینکه با آقای چاوشی و همکار شون صحبت کردم ساعتها همه مراحل و راهها رو توضیح دادن مبلغ در خاستی خیلی منطقی بلکه در مقابل دیگران کم بود و در مورده پناهندگی و کیس هر چه قول داده بودن انجام شد ولی اولش گفتم شاید پول را دادیم و دستمون به جایی بند نیست این فکر را همه میکنن میدونم ما هم همین اضطراب را داشتیم . به نظر من که این راه را طی کردم باید بگم کسانی که خودشون کیس داران هم به کمک و اطلاعات نیاز دارن که چطور باید کیس خودشون را بیان کنن خودش خیلی مهمه با داشتن کیس کامل کارتون خیلی زود پیش میره . این را در ابتدا به ما گفتن و حالا به ان ایمان آوردم .
این تیم با حوصله همیشه جوابگوی سوالات بودن . باید بگم بدون کمک آنها ممکن نبود و در این زمان, خیلی کم میتونید مثله این تیم پیدا کنید تا قابل اطمینان باشند . ( خیلی ها پول را که گرفتن دیگه نمیتونید پیدا شون کنید یا در دست رس نیستن). :shock:
من فقط خواستم با این پست یک راهنمایی به دیگران کرده باشم و امیدوارم اینطور باشه .
از شما آقای چاوشی و دانیالی خیلی خیلی ممنونم خدا پشت و پناهه شما باشه بازم از زحماتتون ممنونم .

Simayiran

Re: از زحماتتون ممنونم

پست توسط Simayiran » سه شنبه 18 شهریور 1393, 6:29 am

سلام دوست عزيز اگه بتونيد من را در اين رابطه كمك كنيد ممنون ميشم

Simayiran

پست توسط Simayiran » سه شنبه 18 شهریور 1393, 6:30 am

و شما براي كدام كشور ويزا گرفتيد و كيس پناهندگيتون چي بود

ramin 3190

پست توسط ramin 3190 » یک شنبه 30 شهریور 1393, 8:40 pm

شما حالا کارت شده دوست عزیز؟از کدوم شهر ایران اقدام کردی؟ایابرات مقدور هست ایمیلت رو واسه من بذاری واسه ارتبتط

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 24 مهمان