کیس نظامی

پرونده های انجام شده توسط گروه پناهندگی
ارسال پست
mehran98

کیس نظامی

پست توسط mehran98 » شنبه 9 آبان 1394, 8:31 pm

سلام.دوستی دارم ک تو نیروی انتظامی کار میکنه و میخواد به کشور انگلستان بره!ایا کیس نظامی بودن بره اقامت تو انگلستان کافیه؟اگر بخواد میتونه بعد از اقامت به ایران سفر کنه؟

Namjoo611

Re: کیس نظامی

پست توسط Namjoo611 » دو شنبه 11 آبان 1394, 5:56 pm

منم کیس نظامی هستم خواهشا جواب بدین چطور از طرف ترکیه درخواست پناهندگی کنم چقدر طول میکشه تا با درخواستم موافقت بشه به نظرتون کیس خوبی دارم یا نه

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
محل اقامت: لندن
تماس:

پست توسط Admin » چهار شنبه 13 آبان 1394, 9:49 am

درود دوستان عزیز!
موضوع کیس مناسب است اما هر کیس شرایط خاص خود را دارد و نمیتوان بصورت کلی نظر داد که آیا این نوع خاص کیس موفق خواهد شد یا خیر. هر کیس بصورت جداگانه بررسی میشود و در صورتی که پناهجو بتواند نشان دهد با توجه به شرایط کیس در کشور خود امنیت ندارد میتواند در چهارچوب قوانین پناهندگی قرار گرفته و اقامت بگیرد.
در کیسهای نظامی بایستی در نظر داشته باشید که بدلیل ماهیت اینگونه مشاغل اینگونه برداشت نشود که پناهجو مرتکب اعمال خشونت آمیز شده است و یا از قدرت نظامی خود بر علیه مردم عادی سواستفاده نموده است و...

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

mehrdad_1989

پست توسط mehrdad_1989 » شنبه 29 آبان 1395, 6:53 pm

نه بابا ايناازخدمت فراري اند يعني توي لباس كه نبايد از كشور و نظام خارج شن خارج شدن كه خودش جرم بزركيه و درحالت جنك اعدام!؟؟!

mohammadahmadi

پست توسط mohammadahmadi » جمعه 4 فروردین 1396, 11:48 am

سلام من یک افغان. که متولد کشور ایران هستم ویکی از مدفعان حرم که از طرف دولت ایران به سوریه رفتم والان در ترکیه هستم ایا رفتن منبه سوریه در روند پرونده ام مشکل ساز میشود البته رفتن من به سوریه از اجبار بود

farzadiraji

پست توسط farzadiraji » پنج شنبه 5 مهر 1397, 10:20 pm

سلام و خسته نباشید. من هم نظامی بودم و مدتی از خدمت رها شدم. چندی پیش به صربستان رفتم ح مهاجرت کنم الان ولی متاسفانه نتونستم و دوباره قاچاقی ب ایران برگشتم. الان تصمیم دارم برم ترکیه متاسفانه تو صربستان کیس نظامی من بکار نیومد. راهی دارید ک بتونم تو سفر بعدی ام موفق بشم

farzadiraji

پست توسط farzadiraji » پنج شنبه 5 مهر 1397, 10:22 pm

سلام و خسته نباشید. من هم نظامی بودم و مدتی از خدمت رها شدم. چندی پیش به صربستان رفتم که ب المان مهاجرت کنم. ولی متاسفانه نتونستم و دوباره قاچاقی ب ایران برگشتم. الان تصمیم دارم برم ترکیه البته قاچاقی و بعد برم المان و در یکی از کمپ ها اسم نویسی کنم. نظامی بودن من بکار میاد ایا. راهی دارید ک بتونم تو سفر بعدی ام موفق بشم

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 29 مهمان