دریافت ویزای پنج ساله کانادا

پرونده های انجام شده توسط گروه پناهندگی
ارسال پست
zahra.kh

دریافت ویزای پنج ساله کانادا

پست توسط zahra.kh » دو شنبه 4 اردیبهشت 1396, 3:27 pm

با سلام به دوستان و آقای چاووشی عزیز و گروه خوبشون.
من زهرا هستم از مدتی که با گروه آقای چاووشی آشنا شدم ایشون قبول مسعولیت کردن و تمام اقدامات لازمه جهت دریافت بهترین نوع ویزای کانادا (۵ساله)رو با کمترین هزینه و کوتاه ترین زمان برای خودم و شوهرم انجام دادند.
تخصص و دانش زیادی لازم داره که تونستن در عرض چهل روز ویزای کانادا رو اوکی کنند و واقعن باعث حیرت و خوشحالی بسیار زیاد ما شد.
جا داره از همین جا ازشون تشکر کنم و براشون آرزوی سلامتی و موفقیت روز افزون دارم.
امیدوارم کسانی که در پی دریافت این گونه ویزا هستند با ایشون آشنا بشن و با موفقیت و بدو ن هیچ مشکلی به کشور دلخواه سفر کنند.
من الان در کانادا هستم و بدون هیچ مشکلی.
باز هم از آقای چاووشی بسیار بسیار تشکر میکنم.

IS_1981
تماس:

Re: دریافت ویزای پنج ساله کانادا

پست توسط IS_1981 » دو شنبه 4 اردیبهشت 1396, 9:52 pm

zahra.kh نوشته شده:
دو شنبه 4 اردیبهشت 1396, 3:27 pm
من زهرا هستم از مدتی که با گروه آقای چاووشی آشنا شدم ایشون قبول مسعولیت کردن و تمام اقدامات لازمه جهت دریافت بهترین نوع ویزای کانادا (۵ساله)رو با کمترین هزینه و کوتاه ترین زمان برای خودم و شوهرم انجام دادند.
تخصص و دانش زیادی لازم داره که تونستن در عرض چهل روز ویزای کانادا رو اوکی کنند و واقعن باعث حیرت و خوشحالی بسیار زیاد ما شد.
جا داره از همین جا ازشون تشکر کنم و براشون آرزوی سلامتی و موفقیت روز افزون دارم.
امیدوارم کسانی که در پی دریافت این گونه ویزا هستند با ایشون آشنا بشن و با موفقیت و بدو ن هیچ مشکلی به کشور دلخواه سفر کنند.
شما از ویزاتون یک عکس میگرفتید بلکه بقیه هم باور کنند :lol: وگرنه ساختن یک اکانت و نوشتن یکم تعریف و تمجید از کار این سایت که نمیشه باوز کرد چون من دقت کردم هر کس با این سایت کار میکنه اکانتش 2 روزه ساخته شده و یک پیغام گذاشته میشه که من ویزا گرفتم و بعدش دیگه برای همیشه غیبش میزنه ...

تجربه شخصی من :قاچاقی هیچ راهی نیست گول قاچاقبرهای این سایت و بیرون از سایت را نخورید . هیچ راهی نیست .ایدی تلگرام
IS_1981@

IS_1981
تماس:

پست توسط IS_1981 » دو شنبه 4 اردیبهشت 1396, 10:00 pm

ra_ar_66 نوشته شده:
دو شنبه 4 اردیبهشت 1396, 6:14 pm
شگرد جدید کلاهبرداران اینترنتی:
هفته اول: من هنگام خروج از گیت با ویزای جعلی بازداشت شدم و پولم هدر رفت
هفته دوم: کسی از دوستان اگه قاچاقبر مطمئن می شناسه لطفا معرفی کنه!
هفته سوم: دوستان، مژده! یه راه خوب و مطمئن برای خروج پیدا کردم
هفته چهارم: فروش پاسپورت اورجینال اروپایی، 100 % تضمینی، دوستان با شماره من تماس بگیرید!!!
---
هفته پنجم:
با ساخت اکانت جدید خودشونو مسافر جا میزنن و به صورت غیر مستقیم برای خودشون (اکانت قبلی) تبلیغ می کنن!!!

بالا

قای چاوشی ناراحت نشید اما لازمه این پیغام هشدار اینجا هم داده شه....
تو خودت قاچاقبری انوقت اومدی به بقیه هشدار میدی که فریب نخورند! خیلی حرفه ای عمل میکنی . یک جوری خودتو تو سایت با این پیام های هشدار جا انداختی که مثلا شخصی که پست ها رو برسی میکنه بگه عجب ادم خوبی :lol:
بیچاره وقت خودتو تلف نکن ملت گول قاچاقبر های این سایت را نمیخورن . طبق قوانین این سایت هم تبلیغ قاچاق ممنوعه تعجب میکنم که مدیر سایت اجازه میده راحت میای تبلیغ میکنی اقای زرنگ

تجربه شخصی من :قاچاقی هیچ راهی نیست گول قاچاقبرهای این سایت و بیرون از سایت را نخورید . هیچ راهی نیست .ایدی تلگرام
IS_1981@

ra_ar_66

پست توسط ra_ar_66 » دو شنبه 4 اردیبهشت 1396, 11:15 pm

اگر قاجاقبری جرمه تشکیل کیس پناهندگی که بیشتر جرمه.
دوم من اونجا با اقای چاوشی فقط یه شوخی کردم
سوم اینجا کارم بیشتر راهنمایی است و وقتی با ایدی تلگرام من تماس میگره کما اینکه تو هم تماس گرفتی براساس اطلاعات میدانی به روز راهنمایی میکنم
خدا هدایتت کنه چون من که نتوانستم
موافق باشی داداش گلم
ایدی تلگرام من:
@ra_ar_66
دوستان، اروپا کار نمیکنم وفقط ایران به ترکیه و بالعکس
پس لطفا کسانی که باید غیرقانونی ترکیه برن و یا به اطلاعات بروز در مورد اوضاع مرز نیاز دارن به ایدی تلگرام من مراجعه کنن(کسب اطلاعات رایگان است)
قیمت ها در حال حاضر به شرح زیر و مقطوع هستن :

تا اولین شهر مرزی ترکیه ۵۵۰۰۰۰۰تومان

تا آنکارا یا استانبول در صورتی که خود مسافر اصل پاسپورت را داشته باشه ۶۵۰۰۰۰۰تومان

تا آنکارا یا استانبول در صورتی مسافر پاسپورت نداشته باشه ۷۵۰۰۰۰۰تومان تا ۸۰۰۰۰۰۰تومان خواهد بود.

zahra.kh

پست توسط zahra.kh » جمعه 8 اردیبهشت 1396, 2:18 pm

IS_1981 نوشته شده:
دو شنبه 4 اردیبهشت 1396, 9:52 pm
zahra.kh نوشته شده:
شما از ویزاتون یک عکس میگرفتید بلکه بقیه هم باور کنند :lol: وگرنه ساختن یک اکانت و نوشتن یکم تعریف و تمجید از کار این سایت که نمیشه باوز کرد چون من دقت کردم هر کس با این سایت کار میکنه اکانتش 2 روزه ساخته شده و یک پیغام گذاشته میشه که من ویزا گرفتم و بعدش دیگه برای همیشه غیبش میزنه ...
[quote=IS_1981

آقا یا خانم محترم من که نمیتونم اطلاعات شخصی خودم رو برای شما فاش بکنم.اما چشم عکس هم میفرستم .فقط اینکه کسانی که قراره بدونن میدونن و کسی هم اسلحه روی سر شما نزاشته که کاری که شک داریو انجام بدی من ویزامو گرفتم و خیلیم راضیم.صحبتهای شما هم روی اعتبار کاری ایشون وگروهشون تاثیری نخواهد داشت.
چون کارشون درست تر از این حرفهاست.
شما برو به همون کلاهبردارا پول بده که بهشون انگار بدهکارین.

IS_1981
تماس:

پست توسط IS_1981 » یک شنبه 10 اردیبهشت 1396, 1:51 pm

zahra.kh نوشته شده:
جمعه 8 اردیبهشت 1396, 2:18 pm
IS_1981 نوشته شده:
دو شنبه 4 اردیبهشت 1396, 9:52 pm
zahra.kh نوشته شده:
[quote=IS_1981

آقا یا خانم محترم من که نمیتونم اطلاعات شخصی خودم رو برای شما فاش بکنم.اما چشم عکس هم میفرستم .فقط اینکه کسانی که قراره بدونن میدونن و کسی هم اسلحه روی سر شما نزاشته که کاری که شک داریو انجام بدی من ویزامو گرفتم و خیلیم راضیم.صحبتهای شما هم روی اعتبار کاری ایشون وگروهشون تاثیری نخواهد داشت.
چون کارشون درست تر از این حرفهاست.
شما برو به همون کلاهبردارا پول بده که بهشون انگار بدهکارین.
دوست عزیز قرار نیست اطلاعات خودت را شیر کنی . میتونی رو عکس و نام یک تیکه کاغذ بزاری و عکس بگیری البته اسم سایت رو هم در کنار کاغذ بنویسی بزاری کنارش که معلوم باشه فتوشاپ نیست . چند تا عکس هم از شهرتون بگیری بزاری دیگه خیالمون راحت میشه حرف شما راسته . حالا شاید بگی برات مهم نیست ما باور کنیم یا نه درست ولی وقتی شما پیام گذاشتی و تعریف کردی از کار این سایت وظیفه دارید که ادعای خودتون را ثابت کنید

IS_1981@

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 46 مهمان