توضیح در رابطه با پناهندگی با توجه به اینکه من با دعوت نامه به هلند آمدم

پرونده های انجام شده توسط گروه پناهندگی
ارسال پست
hamhdshamsi

توضیح در رابطه با پناهندگی با توجه به اینکه من با دعوت نامه به هلند آمدم

پست توسط hamhdshamsi » پنج شنبه 16 شهریور 1396, 10:20 am

با سلام وادب
من با دعوت نامه به هلند آمدم والان در هلند خودرا معرفی کردم ودرخواست پناهندگی با کیس تغییر مذهب از اسلام به مسیحیت کردم ومتاسفانه پناهندگی من رد شد والان حدود شش ماه است که از ترک خاکم می گذرد والان به دنبال این هستم که دوباره در هلند پرونده مجدد باز کنم یا به آلمان برم ودر آنجا اعلام پناهندگی کنم لطفا کمک وراهنمایی کنید باسپاس از شما عزیزان

aida taher

Re: توضیح در رابطه با پناهندگی با توجه به اینکه من با دعوت نامه به هلند آمدم

پست توسط aida taher » جمعه 17 شهریور 1396, 7:43 am

درود متاسفم چرا رد کردن چون قانونی رفته بودین؟میتونین برین المان؟منم به همین روش میخوام بیام کمی ترسیدم

hamhdshamsi

پست توسط hamhdshamsi » سه شنبه 11 مهر 1396, 6:27 pm

من خودم را در هلند معرفی کردم وبا دعوت نامه وقانونی آمدم وبنا به مشکلات به وجود آمده نتوانستم به ایران برگردم ودر هلند خودرا معرفی کردم وجواب رد دریافت کردم والان حدود هشت ماه است که از ترک خاک من میگذارد وبرای راه اندازی پرونده دوم کمک میخواهم خودم را معرفی ویا در کشوری دیگر اروپایی خودم را معرفی کنم امیدوارم که شخصی بتواند کمک کند تا مشکل مرا حل کند

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
محل اقامت: لندن
تماس:

پست توسط Admin » دو شنبه 29 آبان 1396, 4:08 am

سلام،
در آلمان شامل قانون دوبلین خواهید شد و به هلند دیپورت خواهید شد.
بهتر است در همان هلند پرونده خود را مجدد به جریان بیندازید و یا در صورت امکان از اتحادیه اروپا خارج شوید و در کانادا یا امریکا درخواست پناهندگی نمایید.
جهت به جریان انداختن مجدد پرونده بایستی نشان دهید در شرایط شما تغییرات اساسی بوجود آمده است و اکنون پرونده ای متفاوت از پرونده قبلی خود دارید. از جمله میتوانید نشان دهید در طی مدتی که در هلند بوده اید فعالیتهایی انجام داده اید که امنیت شما را در ایران به خطر انداخته است.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

hamhdshamsi

پست توسط hamhdshamsi » چهار شنبه 6 دی 1396, 8:36 pm

با سپاس از شما استاد عزیز جناب چاووشی امیدوارم که همیشه در کارها وپرونده هایی که به شما رجوع میکنند موفق باشید واز راهنمایی شما بسیار سپاسگزارم ویک سوال دیگر از جناب عالی داشتم امیدوارم که با راهنمایی شما موفق گردم خانومی در آلمان حاضر به ازدواج با من شده است البته من همسر دارم درایران وهمانطور که شما آگاهید من با ویزاوبه طور رسمی به هلند آمدم وخودم را معرفی کردم وجواب رد گرفته ام وترک خاک دارم البته دارم برای پرونده مجدد اقدام میکنم میتوانم به آلمان برم وبااین خانوم ازدواج کنم وجواب بگیرم اقامت آلمان دریافت کنمبا گرفتن یک وکیل که قول قبولی بهم بدهد

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
محل اقامت: لندن
تماس:

پست توسط Admin » یک شنبه 10 دی 1396, 4:18 am

سلام،
جهت ازدواج در آلمان بایستی در گام اول بتوانید نشان دهید که مجرد هستید. چندهمسری در آلمان و کلا در اروپا و کشورهای غربی پذیرفته نمیشود. با توجه به اینکه در آلمان اقامت نگرفته اید و هیچ رکوردی از شما در رابطه با ازدواج ثبت نشده است ممکن است از شما خواسته شود گواهی تجرد از ایران تهیه کنید. در صورتی که قبلا در کیس خود گفته باشید که متاهل هستید، میتوانید با تهیه طلاق نامه و یا برگ تجرد این مشکل را حل کنید.
ازدواج با یک شهروند آلمان قطعا میتواند در دریافت اقامت شما موثر باشد. هرچند دریافت اقامت از طریق ازدواج معمولا زمانبر هست اما نهایتا میتواند منجر به دریافت اقامت شود. بخصوص در صورتی که صاحب فرزند شوید، پروسه دریافت اقامت شما تضمین بیشتری خواهد داشت.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 36 مهمان