راهنمایی فوری کانادا

پرونده های انجام شده توسط گروه پناهندگی
ارسال پست
ho3inkz

راهنمایی فوری کانادا

پست توسط ho3inkz » جمعه 11 خرداد 1397, 10:50 pm

با سلام خدمت مدیر سایت جناب چاووشی
برادر من به تازگی از UN ترکیه قبولی گرفته برای کانادا و در حال انجام آخرین مراحل پروسه این پرونده هستش
من قبل از این خبر بنا به دلایلی به ترکیه اومدم و قرار بود ک ثبت نام کنم و زیر کیس برادرم بشم ولی هنوز ثبت نام نکردم
چند سوال !
۱. آیا هنوز هم میتونم زیر کیس برادرم بشم؟
۲. چه تغییری در پرونده برادرم ایجاد میشه؟
۳.چه مدت این پروسه عقب میوفته؟
۴.من دارای یک بیماری کلیوی هستم آیا این تاثیری در روند پرونده دارد؟
۵. برای وضعیت حال حاضر چه راهی رو پیشنهاد میکنید کلاا؟
با تشکر جناب چاووشی

Roham Parsa

Re: راهنمایی فوری کانادا

پست توسط Roham Parsa » شنبه 9 تیر 1397, 6:30 pm

درود ✋
______
زمانی که درخواست امنیت بین المللی از سازمان ملل میکنید یعنی جان شما در کشورتون در خطر بوده و یا مشکلاتی که ادامه زندگی رو براتون سخت میکرده وجود داشته.
پس مشخصاً با وارد شدن اطلاعات شما به کیس برادرتون برادر شما دوباره مصاحبه خواهد شد و مصاحبه دوباره به معنای طی شدن همه ی مراحل پناهندگی او از مصاحبه اول طلقی میشه.
اگر بخوام جواب سوالاتتون رو کوتاه تر بدم :

۱ - بله ؛ ولی اظهارات برادر شما در مصاحبه های قبلی روی روند پرونده شما تاثیر گذار است.
۲ - اگر مصاحبه با صفیر کشور مورد نظر را انجام داده باشد زمان دیگری برای مصاحبه دوباره برای او در نظر میگیرند و اگر هنوز با صفیر مصاحبه نکرده باشد مصاحبه ای دوباره از طریق سازمان ملل صورت میگیرد.
۳ - زمان صورت گرفتن این پروسه ها به هزار عامل مختلف بستگی دارد ؛ ولی تقریبا ۵تا ۱۲ماه.
۴ - بیماری های کلیوی بدلیل اینکه عضو قابل پیوند هستند و قابل درمان است فقط شامل کمک های درمانی میشوند و در روند پرونده تاثیری نمیگذارد.
۵ - دلیل مهاجرت شما به ترکیه هر چه که باشد از کشور خود فرار کردید و به عنوان پناهجو شناخته میشوید. بهتر است در کمیساریای عالی سازمان ملل ثبت نام کنید و برادرتان هم مشخصات شما را هم به سازمان ملل و هم صفیر کشور (در صورتی که مصاحبه شده باشد) اطلاع دهد و منتظر روند پرونده خودتان بمانید.

با تشکر 🌹
روهام پارسا
🌈رویایی از جنس آزادی🌈

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 38 مهمان