هزینه انجام پروسه دریافت ویزا

هزینه خدمات ارائه شده توسط پناهندگی دات کام در این انجمن به روز میشود.
ارسال پست
نمایه کاربر
Admin
Site Admin
محل اقامت: لندن
تماس:

هزینه انجام پروسه دریافت ویزا

پست توسط Admin » یک شنبه 30 تیر 1392, 5:26 am

کل هزینه ها تا زمان دریافت ویزا به شرح زیر است:
ویزای شینگن از کشورهای شرق و جنوب اروپا همچون ایتالیا، فرانسه، اسپانیا، لهستان و... مبلغ ۱۵ میلیون تومان.
ویزای شینگن از کشورهای غرب اروپا همچون آلمان، دانمارک، نروژ، سوئد، هلند، بلژیک و... مبلغ ۲۷ میلیون تومان.
ویزای انگلیس، کانادا، امریکا و استرالیا ۳۵ میلیون تومان.
از هزینه های فوق بخشی مربوط به دستمزد ما هست و بخش اعظم ان صرف تکمیل پرونده میشود (از جمله گرفتن دعوتنامه، رزرو هتل، تهیه مدارک مورد نیاز سفارت مثل گواهی حساب بانکی، گواهی اشتغال به کار و...)
هزینه ویزای کودکان و افراد زیر ۱۸ سال بدین صورت است:
کودکان زیر ۷ سال فقط هزینه سفارت.
افراد ۸ تا ۱۸ سال مبلغ ۱۰ میلیون تومان.
نصف هزینه های فوق قبل از دریافت ویزا و طی ۲ مرحله دریافت میشود و باقیمانده پس از دریافت ویزا قابل پرداخت است.
جزئیات کامل هزینه دریافت ویزا و مراحل انجام کار در لینک زیر قابل مشاهده است:
viewtopic.php?f=13&t=137

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

پاسارگاد

Re: هزینه انجام پروسه دریافت ویزا

پست توسط پاسارگاد » یک شنبه 19 مرداد 1393, 10:23 pm

سلام اقايه چاوشى من به کمکتون نياز دارم با وايبر پيام دادم خبرى نشد.پس چجورى تماس بگيرم

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » پنج شنبه 23 مرداد 1393, 7:04 pm

درود،
دوست گرامی بنده در مسافرت بودم و نمیتوانستم تماسها را جواب دهم.
در اینگونه موارد میتوانید با شماره تلفن، اسکایپ یا مسنجر ما در تماس باشید که همکار ما آقای دانیالی پاسخگو خواهند بود.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

amirjoon16

پست توسط amirjoon16 » جمعه 24 مرداد 1393, 1:45 am

ادمین پس ما جهت گرفتن مثلا ویزای شنگن فقط 15 تا میدیم و دیگر هیچ؟ یعنی مثلا واسه سفارت هیچ نیازی نیست گردش حساب و از اینجور چیزا ببریم دیگه؟ اونوقت مشکلی نیست که سنمون کم هست؟ یعنی ویزا میگیریم حتما؟

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » دو شنبه 27 مرداد 1393, 5:25 am

مدارک مورد نیاز سفارت از جمله گردش حساب بانکی، اسناد مالکیت و... توسط ما تهیه میشود. البته در صورتی که مدارک مورد نیاز سفارت را داشته باشید از هزینه نهایی شما کاسته خواد شد.
هزینه کلی ویزای شنگن ۱۵ میلیون تومان است که این هزینه شامل مورد زیر است:
- دستمزد ما به مبلغ ۸ میلیون تومان
- هزینه دعوتنامه معمولا بین ۱ تا ۲ میلیون تومان (این هزینه متغیر است و بستگی به شرکت یا موسسه دعوت کننده دارد)
- هزینه رزرو هتل به مدت ۱ هفته حدود ۲ تا ۳ میلیون تومان
- هزینه تهیه مدارک مورد نیاز سفارت از جمله حساب بانکی، گواهی اشتغال به کار، اسناد مالکیت و... حداکثر ۳،۵ میلیون تومان
حال اگر متقاضی بتواند بخشی از مدارک مورد نیاز سفارت از جمله گواهی حساب بانکی و... را تهیه کند از هزینه نهایی ان کسر خواهد شد.
در مورد سن، ما متقاضیانی داشته ایم که ۲۳ سال سن داشته اند و هم اکنون در کانادا هستند و موفق به گرفتن پناهندگی نیز شده اند.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

amirjoon16

پست توسط amirjoon16 » دو شنبه 27 مرداد 1393, 10:25 am

با تشکر
ی چندتا سوال دیگه هم دارم لطفا جواب بدید
1-اگر شما با پاسپورت برادر بزرگترم(که به من شباهت دارد) برای ویزا اقدام کنید و من به جای ایشون به سفارت مراجعه کنم و اثر هم بدهم مشکلی برای پناهندگی من بوجود نمی آید؟ یعنی من با مدارک ایشون پرواز میکنم و زمانی که رسیدم جهت پناهندگی مدارک خودم را مطرح میکنم. البته در این صورت مسیر پرواز من مشخص است(چون اثر داده ام) و کیس راه مشخصی دارم.
2-در صورتی که با در خواست پناهندگی موافقت شود میتوانیم اسم و نام فامیلی را عوض کنیم؟ مثلا به یک فامیلیه اروپایی تغییر دهیم که البته قبلا اتخاذ نشده باشد
3-اینترویو چند ماه بعد از ورود از ما انجام میشود و در صورت قبولی بعد از چه مدت سیتیزن میشویم(مثلا فرانسه)؟
4-بقیه ی اون سه و نیم میلیونی را که اول میگیرید وقتی ویزا اومد می گیرید دیگه؟
5-اگر شناسنامه خودمان را تغییر کوچکی(مثلا یک عدد) دهیم که تابلو نباشد آنها متوجه میشوند یا ممکن است به نحوی غیر مستقیم یا به هر روش دیگری استعلام بگیرند؟ کلا اگر استعلام نمیگرند از جعلی بودن یا نبودن مدارک چگونه مطلع میشوند؟

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » دو شنبه 27 مرداد 1393, 6:48 pm

۱- اثرانگشتی که در سفارت میدهید به هنگام درخواست پناهندگی کشف خواهد شد و میتواند مشکل ساز شود. اگر برادرتان بتواند در سفارت به جای شما اثرانگشت بدهد تقریبا مشکل خاصی جهت ارائه کیس نخواهید داشت. البته همین حالتی که مد نظر شما هست نیز در کیس قابل توجیه است ولی اگر هیچ اثری از شما در پروسه دریافت ویزا موجود نباشد تهیه کیس قوی آسانتر خواهد بود.
۲- پس از دریافت اقامت میتوانید نام و نام خانوادگی خود را تغییر دهید.
۳- معمولا در طی ۶ ماه اولیه مصاحبه میشوید و نتیجه ان نیز مدت کوتاهی پس از مصاحبه اعلام میشود. مدت زمان مورد نیاز جهت دعوت به مصاحبه قبل پیش بینی نیست. ممکن است به فاصله کوتاهی پس از درخواست پناهندگی مصاحبه شوید و یا ماهها در انتظار زمان مصاحبه بمانید. مدت سیتیزن شدن در کشورهای مختلف متفاوت است. این مدت در فرانسه ۵ سال است.
۴- حدود نصف هزینه های ویزا را قبل از دریافت ویزا پرداخت میکنید و باقیمانده پس از دریافت ویزا تسویه میشود.
۵- هیچ یک از مدارک و اطلاعات پناهجو از کشورش استعلام نمیشود. این کار بر خلاف قوانین پناهندگی است. اما مدارک ارائه شده توسط کارشناسانی که با اسناد ایران آشنایی دارند بررسی میشوند تا صحت و اصل بودن آنها تائید شود.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

amirjoon16

پست توسط amirjoon16 » دو شنبه 27 مرداد 1393, 11:22 pm

ممنون که پاسخ دادید
حالا شما فرض کنید برادرم اثر انگشت دهد بازهم از روی نام خانوادگی مسیر پرواز مشخص میشود. درسته؟
تعویض اسپل نام هم فک کنم از تیریک هایی است که دیگه قدیمی شده هر چند که نام خوانوادگی بنده چیزی نیست که بتوان اسپل ان را عوض کرد مثلا فرض کنید چیزی شبیه به "مرادی" به انگلیسی moradi
اگر مدارک استعلام نمیشوند پس تغییر کوچک در شناسنامه خودمان(یعنی مدرک اصل است فقط دستکاری شده) مشکل ساز نیست.درسته؟

amirjoon16

پست توسط amirjoon16 » سه شنبه 28 مرداد 1393, 4:35 am

شرمنده ی سوال دیگه: این حقیقت داره که میگن توو فرودگاه ایتالیا از ایرانیا اثر انگشت میگیرن؟

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » سه شنبه 28 مرداد 1393, 1:04 pm

تنها با نام خانوادگی نمیتوانند به این موضوع پی ببرند که شما از پاسپورت برادرتان استفاده نموده اید چون هیچ مدرک و یا ردپایی از شما وجود ندارد.
در بررسی اطلاعات فرد چند چیز مورد بررسی قرار میگیرند: اثرانگشت، نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد.
تغییر اسپل نام و نام خانوادگی به نحوی که ساختار کلی و همچنین تلفظ نام و نام خانوادگی را به هم نزند و در آینده بتوان آنرا اصلاح نمود مشکلی ایجاد نمیکند. مثلا در مثالی که آوردید میتوان Moradi را اینگونه نوشت: Morady. پس از دریافت اقامت میتوان با مراجعه به اداره مربوطه (اداره مهاجرت و یا اداره مالیات در کشورهایی که اداره مالیات مسول این امور است) اسپل اسم را اصلاح نمود تا با اسپل اسم در پاسپورت ایرانی مشابه باشد و جهت رفت و آمد به ایران مشکلی ایجاد نشود.
در فرودگاه ایتالیا تنها در صورتی که به مسافر مشکوک شوند ممکن است اثرانگشت گرفته شود. احتمال انگشت نگاری در فرودگاه ایتالیا بسیار کم است.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

amirjoon16

پست توسط amirjoon16 » دو شنبه 3 شهریور 1393, 8:53 am

Admin نوشته شده:تنها با نام خانوادگی نمیتوانند به این موضوع پی ببرند که شما از پاسپورت برادرتان استفاده نموده اید چون هیچ مدرک و یا ردپایی از شما وجود ندارد.
در بررسی اطلاعات فرد چند چیز مورد بررسی قرار میگیرند: اثرانگشت، نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد.
تغییر اسپل نام و نام خانوادگی به نحوی که ساختار کلی و همچنین تلفظ نام و نام خانوادگی را به هم نزند و در آینده بتوان آنرا اصلاح نمود مشکلی ایجاد نمیکند. مثلا در مثالی که آوردید میتوان Moradi را اینگونه نوشت: Morady. پس از دریافت اقامت میتوان با مراجعه به اداره مربوطه (اداره مهاجرت و یا اداره مالیات در کشورهایی که اداره مالیات مسول این امور است) اسپل اسم را اصلاح نمود تا با اسپل اسم در پاسپورت ایرانی مشابه باشد و جهت رفت و آمد به ایران مشکلی ایجاد نشود.
در فرودگاه ایتالیا تنها در صورتی که به مسافر مشکوک شوند ممکن است اثرانگشت گرفته شود. احتمال انگشت نگاری در فرودگاه ایتالیا بسیار کم است.

موفق باشید
چاوشی
ممنون که جواب میدهید
حالا اگر اثر انگشت در سفارت ندهم باز هم باید یکی دیگر از مشخصات خود را تغییر دهم؟ مثلا سن کافی است(آخه سن من و برادرم مقدار اندکی تفاوت دارد و ممکنه دردسر بشه و چون در مورد تفاوت نام هم من میترسم چون نام بنده امیر رضا و نام برادرم امیر حسین است)؟ یا از بیخ بهتره همه چیو عوض کنم؟ یعنی کلا هویت را عوض کنم؟

amirjoon16

پست توسط amirjoon16 » دو شنبه 3 شهریور 1393, 9:08 am

یعنی این کافیه که سنم رو چندسالی تغییر دهم و نامم هم تغییر دهم به امیر مثلا؟ یا فقط تغییر سن کافی است؟

مایکل

پست توسط مایکل » جمعه 4 مهر 1393, 5:57 pm

با سلام
آقای چاووشی من می خام به مدت 1 ماه برم انگلیس توریستی. من فقط نیاز به ویزا دارم و اصلا قصدم پناهندگی نیست. در ضمن من تمام مدارکی که شما ذکر کردید را دارم فقط گردش حساب بانکیم کمه که اون هم از شما کمک می گیرم.حالا با این حساب باید چقدر هزینه کنم؟البته دعوتنامه هم شما برام ردیف کنید و دیگر مدارک از قبیل : گواهی اشتغال رسمی کارمند دولت، سند مالکیت، بیمه،سند ازدواج را دارم. با تشکر

hamed.tabrizi

ویزا و ..

پست توسط hamed.tabrizi » جمعه 9 آبان 1393, 4:42 pm

هزینه پیش پرداخت برای دو نفر زن و شوهر چقدر میشود ?
از زمان شروع پروسه و پرداخت پول پیش , چه مدت طول میکشه در بد بینانه ترین وضعیت تا ویزا به دستمان برسد ?
اگر بنا به هر دلیلی ,حتی مصاحبه و ... ریجکت شویم همه ی پولی که دادیم در چه مدت زمانی پس میدهید?
کیس پناهندگی و ویزای شما تضمینی است و اینکه چند سال است شما سابقه ی کار دارید ?سایتان منظورم است
با تشکر

hamed.tabrizi

پست توسط hamed.tabrizi » جمعه 9 آبان 1393, 6:38 pm

اگر ما 15 میلیون بدیم و 6 تومان برای کیس , دیگه هزینه دیگه ای که نمیخواییم ?

j.m7970

پست توسط j.m7970 » شنبه 10 آبان 1393, 7:17 pm

سلام جناب چاوشی شما میتونید برای افغانی هایی که درایران کارت آمایش(اقامت) دارند میتونید ویزای کشور آلمان رو تهیه کنید مشکل مالی ندارم اگرم که براتون مقدور نیست بی زحمت یک نفر رامعرفی کنید
باتشکر

mehdi.uk

پست توسط mehdi.uk » شنبه 24 بهمن 1394, 4:17 pm

با سلام. برای پرینت حساب بانکی حدودا چقدر باید پول توی حساب بانکی باشه؟ و برای چه مدت؟ نوع حساب فرقی نمیکنه؟

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » دو شنبه 27 اردیبهشت 1395, 3:32 am

مایکل نوشته شده:با سلام
آقای چاووشی من می خام به مدت 1 ماه برم انگلیس توریستی. من فقط نیاز به ویزا دارم و اصلا قصدم پناهندگی نیست. در ضمن من تمام مدارکی که شما ذکر کردید را دارم فقط گردش حساب بانکیم کمه که اون هم از شما کمک می گیرم.حالا با این حساب باید چقدر هزینه کنم؟البته دعوتنامه هم شما برام ردیف کنید و دیگر مدارک از قبیل : گواهی اشتغال رسمی کارمند دولت، سند مالکیت، بیمه،سند ازدواج را دارم. با تشکر
درود دوست گرامی!
هزینه تهیه پکیج کامل مدارک در حال حاضر ۳ میلیون تومان است. در صورتی که خودتان بتوانید بخشی از مدارک را تهیه کنید به ازای هر مدارک مبلغ ۵۰۰.۰۰۰ تومان از هزینه های نهایی شما کسر میگردد.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

Re: ویزا و ..

پست توسط Admin » دو شنبه 27 اردیبهشت 1395, 3:56 am

hamed.tabrizi نوشته شده:هزینه پیش پرداخت برای دو نفر زن و شوهر چقدر میشود ?
از زمان شروع پروسه و پرداخت پول پیش , چه مدت طول میکشه در بد بینانه ترین وضعیت تا ویزا به دستمان برسد ?
اگر بنا به هر دلیلی ,حتی مصاحبه و ... ریجکت شویم همه ی پولی که دادیم در چه مدت زمانی پس میدهید?
کیس پناهندگی و ویزای شما تضمینی است و اینکه چند سال است شما سابقه ی کار دارید ?سایتان منظورم است
با تشکر
درود دوست گرامی!
بسته به اینکه کشور مقصد شما کجا باشد هزینه های شما و همچنین مدت زمان مورد نیاز جهت دریافت ویزا متفاوت خواهد بود.
هزینه ویزا به ازای هر نفر بزرگسال بسته به نوع کشور بین ۲۰ تا ۳۰ میلیون متغیر است.
ما تمام تلاش خود را میکنیم تا شما موفق به دریافت ویزا شوید اما اگر با همه تلاشها نهایتا موفق به دریافت ویزا نشوید طبیعتا هزینه های پرداختی شما برگشت داده میشوند. در این حالت بایستی ثبت نام سمینار یا نمایشگاه شما کنسل شده و هزینه ثبت نام دریافت و به شما پرداخت گردد. بسته به اینکه سمینار یا نمایشگاه مورد نظر در طی چه مدت هزینه ثبت نام را برگشت دهد این پروسه میتواند حداکثر طی مدت ۱ ماه انجام گیرد.
کیس پناهندگی تا حد امکان قوی و به روز تهیه میشود. در صورتی که پناهجو مصاحبه خوبی انجام دهد معمولا در همان مرحله اول رسیدگی به درخواست پناهندگی موفق به دریافت پناهندگی میشود. اما در صورتی که پناهجو به هر دلیل در مصاحبه اول موفق به دریافت پناهندگی نشود همکاری ما با ایشان ادامه خواهد یافت تا بتواند در مراحل بعدی رسیدگی به پرونده پناهندگی دریافت نماید. در واقع ما همکاری خود با پناهجو را تا زمان دریافت پناهندگی ادامه میدهیم.
ما از سال ۲۰۱۰ سایت WWW.PANAHANDEGI.COM را راه اندازی کردیم (حدود ۶ سال قبل) و قبل از ان نیز بدون داشتن سایت سالها در زمینه مهاجرت و پناهندگی فعالیت نموده ایم.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » دو شنبه 27 اردیبهشت 1395, 4:05 am

j.m7970 نوشته شده:سلام جناب چاوشی شما میتونید برای افغانی هایی که درایران کارت آمایش(اقامت) دارند میتونید ویزای کشور آلمان رو تهیه کنید مشکل مالی ندارم اگرم که براتون مقدور نیست بی زحمت یک نفر رامعرفی کنید
باتشکر
درود دوست گرامی!
ما تنها در صورتی میتوانیم به شما خدمات ارائه دهیم که پاسپورت معتبر داشته باشید و بتوانید از سفارت کشور مورد نظر درخواست ویزا کنید.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » دو شنبه 27 اردیبهشت 1395, 4:44 am

mehdi.uk نوشته شده:با سلام. برای پرینت حساب بانکی حدودا چقدر باید پول توی حساب بانکی باشه؟ و برای چه مدت؟ نوع حساب فرقی نمیکنه؟
درود!
سفارتها به هنگام بررسی درخواست ویزا همواره در پی این موضوع هستند که آیا متقاضی پس از پایان دوره ویزا به کشورش بازمیگردد یا خیر. در صورتی که سفارت قانع نشود که متقاضی ویزا به کشورش باز خواهد گشت درخواست ویزا را رد میکند.
موجودی حساب بانکی از چند جهت اهمیت دارد. یکی اینکه نشان میدهد متقاضی ویزا از توانایی مالی مناسب برخوردار است و جهت تامین هزینه های سفر خود به مشکل نخواهد خورد. دیگر اینکه نشان میدهد متقاضی ویزا از نظر مالی شرایط خوبی در کشور خود دارد و احتمال برگشتن وی به کشورش زیاد است.
در عین حال موجودی حساب بانکی که به سفارت نشان داده میشود بایستی منطقی و متناسب با سایر مدارکی باشد که متقاضی به سفارت ارائه میدهد. مثلا اگر متقاضی در مدارک خود نشان داده است که کارمند است بایستی موجود حساب بانکی وی متناسب با درآمد وی باشد و یا مدارک دیگری دال بر منبع پول موجود در حساب خود ارائه دهد.
معمولا موجودی حساب بانکی بالای ۶۰ میلیون تومان جهت ارائه به سفارت مناسب است.
در صورتی که بتوانید گردش مالی ۶ ماهه خود را نیز به سفارت نشان دهید میتواند مدرک بسیار مناسبی باشد.
نوع حساب تفاوتی نمیکند.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

behzadben

پست توسط behzadben » یک شنبه 17 مرداد 1395, 7:10 am

با سلام خدمت آقای چاووشی

من می خواهم برای ویزای آمریکا یا کانادا اقدام کنم.

1.هرینه درخواست ویزا در حال حاضر توسط شما چقدر می باشد؟

2. می بایست در چند مرحله پرداخت شود؟

3. چه مدارکی مورد نیاز است و آیا این مدارک(به غیر از پاسپورت شخص) توسط شما تهیه می شود؟

4. احتمال دریافت ویزا چقدر است؟

5. در صورت عدم موفقیت در دریافت ویزا آیا مبلغ برگردانده میشود؟

6.از آنجا که دو کشور فوق در ایران سفارتشان بسته است به کدام کشورها می توان رجوع کرد؟

7. دریافت ویزا برای کدام یک از دو کشور ساده تر می باشد؟ 

با سپاس فراوان

behzadben

پست توسط behzadben » یک شنبه 17 مرداد 1395, 7:18 am

8. اعتبار زمانی ویزای دریافتی شما معمولا برای چه مدت  است؟

9. پس از اتمام مدت اعتبار ویزا وضعیت چگونه می باشد؟ آیا باید درخواست اقامت یا پناهندگی مطرح کرد؟

با سپاس

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » شنبه 23 مرداد 1395, 3:07 am

درود بر شما!
۱- هزینه ویزای امریکا در حال حاضر ۳۰ میلیون تومان است که بصورت اقساط و با پیش رفتن پروسه کاری دریافت میشود. نصف هزینه (۱۵ میلیون تومان) در طی ۲ قسط قبل از دریافت ویزا قابل پرداخت است (هر قسط به مبلغ ۷/۵ میلیون تومان) و باقیمانده هزینه ها پس از دریافت ویزا تسویه میگردد.
۲- پاسخ این سوال در قسمت بالا داده شد.
۳- تنها مدرک موردنیاز پاسپورت میباشد. سایر مدارک موردنیاز سفارت از جمله گواهی حساب بانکی، اسناد مالکیت، گواهی بیمه، سند ازدواج، گواهی اشتغال به تحصیل و هر مدرک دیگری که سفارت نیاز داشته باشد توسط همکاران ما تهیه خواهد شد.
۴- با توجه به اینکه دعوتنامه از مراکز بسیار معتبر و شناخته شده دریافت میشود و همچنین مدارکی که توسط گروه ما در اختیار متقاضی قرار میگیرد معمولا دریافت ویزا با مشکل خاصی روبرو نمیشود و متقاضی به راحتی موفق به گرفتن ویزا میشود. روش کار بدین صورت است که متقاضی ویزا در یک سمینار یا نمایشگاه معتبر و بین المللی که در کشور موردنظر برگزار میگردد ثبت نام میشود و سپس از سمینار یا نمایشگاه مربوطه برای ایشان دعوتنامه دریافت میگردد. از طرفی مدارکی برای متقاضی تهیه میشود که نشان میدهد متقاضی ویزا در زمینه نمایشگاه یا سمینار مربوطه فعالیت دارد یا در ان زمینه خاص تخصص دارد. نهایتا با در کنار هم قرار دادن همه مدارک یک پرونده بسیار قوی تشکیل میشود که نشان میدهد متقاضی جهت انجام یک بیزنس و یا یک ماموریت کاری عازم مسافرت است. در اغلب مورد بدون هیچ مشکل خاصی ویزا دریافت میگردد. چنانچه به هر دلیل درخواست ویزا ریجکت شود بلافاصله با ارگانی که متقاضی را دعوت نموده است (ارگان برگزار کننده سمینار یا نمایشگاه) تماس گرفته میشود و از آنها خواسته میشود تا با سفارت تماس برقرار کرده و توضیح دهند که متقاضی ویزا جهت یک سفر مهم عازم ان کشور است. معمولا با تماسی که ارسال کننده دعوتنامه با سفارت میگیرد مشکل ویزا حل میشود و متقاضی ویزا دریافت میکند. نهایتا در صورتی که با تمام تلاشها ویزا دریافت نشود هزینه های پرداخت شده مسترد میشود و متقاضی متضرر نخواهد شد.
۵- همانگونه که در قسمت بالا توضیح داده شد در صورتی که به هر دلیل ویزا دریافت نشود مبالغ پرداختی برگشت داده خواهد شد.
۶- جهت دریافت ویزای کشورهایی که در ایران سفارت ندارند از طریق کشورهای همسایه ایران از جمله ترکیه یا امارات اقدام میشود.
۷- دریافت ویزای کانادا در مقایسه با امریکا با سهولت بیشتری صورت میگیرد. هرچند پرونده های موفق بسیاری نیز در زمینه ویزای امریکا انجام شده است.
۸- ویزای امریکا و کانادا در صورتی که بصورت Single (یکبار ورود) باشند ۶ ماه اعتبار دارند و در صورتی که بصورت Multiple (چندبار ورود) صادر شوند ۲ سال اعتبار دارند.
۹- قبل از اتمام مدت ویزا بایستی متقاضی تکلیف ادامه اقامت خود در ان کشور را مشخص نماید. با توجه به اینکه در اغلب موارد هدف متقاضی درخواست پناهندگی است معمولا مدت کوتاهی پس از ورود به کشور موردنظر متقاضی درخواست پناهندگی مینماید. پس از درخواست پناهندگی ادامه حضور متقاضی در ان کشور از حالت ویزا خارج شده و بصورت یک پناهجو خواهد بود.
موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

nimpond

پست توسط nimpond » سه شنبه 30 آبان 1396, 11:40 pm

سلام و خسته نباشید

برای ویزای آلمان چقدر باید هزینه کنم؟
آیا هزینه ها تغییر کرده؟

nimpond

پست توسط nimpond » سه شنبه 30 آبان 1396, 11:55 pm

و اینکه هزینه کیس پناهندگی و کیس راه برای آلمان + هزینه ویزا چقدر میشه؟

هزینه پرواز با خودمون هست؟

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » جمعه 3 آذر 1396, 2:46 am

سلام،
هزینه ویزای آلمان در حال حاضر ۳۰ میلیون تومان است. این مبلغ بصورت اقساط و با پیش رفتن پروسه کاری دریافت میشود.
هزینه کیس در حالت عادی ۸ میلیون تومان است اما در صورتی که ویزا را با همکاری ما دریافت کنید، هزینه ای بابت کیس دریافت نمیشود.
در واقع هزینه ۳۰ میلیون تومان شامل موارد زیر میشود:
- ویزای کشور موردنظر
- یک هفته هتل در کشور مقصد
- کیس پناهندگی
بلیت هواپیما شامل این مبلغ نمیشود.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

شراره

پست توسط شراره » پنج شنبه 9 آذر 1396, 1:10 am

بادرود اقای چاووشی همکارانتون درایران هستند ودرایران دفتر دارند که ما بتونیم حضوری خدمتشون برسیم برای دادن مدارک..باسپاس

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 2 مهمان