اقامت از طریق سرمایه گذاری - کانادا

در این انجمن نحوه سرمایه گذاری در کشورهای مختلف و گرفتن اقامت از طریق تاسیس و یا خرید شرکت بحث خواهد شد.
ارسال پست
مشاور
Site Admin
پست: 718
تاریخ عضویت: شنبه 10 تیر 1391, 10:08 am

اقامت از طریق سرمایه گذاری - کانادا

پست توسط مشاور » پنج شنبه 30 شهریور 1391, 8:59 pm

برای اینکه بتوانید ویزای اقامت کاری کانادا را از این طریق دریافت کنید باید شرایط زیر را احراز نمایید. نکته قابل توجه جهت اقدام از این روش عدم نیاز به مدارک تحصیلی دانشگاهی و تسلط به زبان انگلیسی یا فرانسه می باشد :

1- دارا بودن حداقل 2 سال سابقه مدیریت دولتی یا خصوصی و یا فعالیت با جواز کسب.

2- داشتن دارایی خالص (منقول و غیر منقول) به میزان حداقل 1،600،000 دلار به تنهایی و یا در جمع با دارایی همسر که به صورت قانونی کسب شده باشد و تمایل به سرمایه گذاری 800،000 دلار از این دارایی به مدت 5 سال نزد دولت کانادا داشته که دولت کانادا، اصل این پول را به سرمایه گذار پس از طی کردن دوره ی 5 ساله عودت می دهد. استفاده از تسهیلات سرمایه گذاری از طریق شرکت های معتبر جهت فراهم نمودن این مبلغ برای سرمایه گذار وجود دارد. در اینصورت سرمایه گذار با پرداخت مبلغ 190،000 دلار کانادا (غیرقابل بازگشت) وکالت سرمایه گذاری 800،000 دلاری را به شرکت سرمایه گذار برای دوره ی پنجساله می دهد.

3- دارا بودن پول و سرمایه کافی برای تامین مخارج زندگی در کانادا و حمایت از خود و خانواده پس از ورود به کانادا.

نکته قابل توجه در اقدام از طریق این روش این است که سرمایه گذار ضمن برخورداری خود و خانواده همراه از شرایط اقامت کاری دایم کانادا، در زمان ورود از کلیه امکانات شهروندی برخودار بوده و پس از ورود می تواند شهر و ایالت محل زندگی خود را بدون هیچ محدودیتی انتخاب نماید و به هر فعالیت تجاری که تمایل دارد مشغول گردد. اقدام از طریق این روش به روش فدرالی و از طریق ایالت کبک فراهم می باشد. دولت فدرال پس از تعلیق دوساله این روش که پایان آن ابتدای ماه جولای 2012 می باشد ممکن است با شرایط جدید نسبت به پذیرش سرمایه گذار اقدام نماید. همچنین ایالت کبک نیز برای دوره زمانی 2013-2012 ظرفیت پذیرش پرونده به تعداد 2700 فقره اعلام نمود که ابتدای شروع این دوره 21 مارچ 2012 بوده و انتهای آن 31 مارچ 2013 می باشد. ظرفیت اعلام شده در امسال در حال حاضر تکمیل گردیده لذا فعلا هیچ پرونده سرمایه گذاری از طریق ایالت کبک تا پایان 31 مارچ 2013 قابل پذیرش نخواهد بود.

علاقه مندان به اقدام از طریق سرمایه گذاری تا گشایش مجدد این روش، می توانند در حال حاضر روش کارآفرینی استانی را انتخاب نمایند
ایمیل: info@panahandegi.com
Skype: panahandegi
تلفن: ۰۰۴۴۲۰۳۲۳۹۳۳۷۳

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 5 مهمان