یه سوال حرفه ای در مورد ثبت شرکت و آوردن همه فک و فامیلا

در این انجمن نحوه سرمایه گذاری در کشورهای مختلف و گرفتن اقامت از طریق تاسیس و یا خرید شرکت بحث خواهد شد.
ارسال پست
پناهجو جدید

یه سوال حرفه ای در مورد ثبت شرکت و آوردن همه فک و فامیلا

پست توسط پناهجو جدید » شنبه 25 بهمن 1393, 6:12 pm

سلام.

آقا میشه شرکت ثبت کرد و بعد از گرفتن اقامت دائم ، دعوت نامه کاری صادر کرد و مابقی فک و فایلا و اشنایان و فک و فامیلارو کشوند ؟

یعنی شرکت ثبت کنم ، اقامت دائم که گرفتم از شرکت دعوت نامه کاری ارسال کنم برای بقیه توی ایران و برای اونا هم از طریق "دعوت نامه کاری" اقامت بگیرم ؟

نمایه کاربر
iranian
محل اقامت: Denmark
تماس:

Re: یه سوال حرفه ای در مورد ثبت شرکت و آوردن همه فک و فامیلا

پست توسط iranian » شنبه 25 بهمن 1393, 6:58 pm

پناهجو جدید نوشته شده:سلام.

آقا میشه شرکت ثبت کرد و بعد از گرفتن اقامت دائم ، دعوت نامه کاری صادر کرد و مابقی فک و فایلا و اشنایان و فک و فامیلارو کشوند ؟

یعنی شرکت ثبت کنم ، اقامت دائم که گرفتم از شرکت دعوت نامه کاری ارسال کنم برای بقیه توی ایران و برای اونا هم از طریق "دعوت نامه کاری" اقامت بگیرم ؟
:D بازم از اون فکرا ..
نه به این سادگی ها که فکر کردی نیست
شرکت باید واقعی باشه نه اینکه فقط رو کاغذ ثبت شده باشه ،
و برای ان شغلی که ایجاد کردی باید بتونی ثابت کنی نیاز به تخصص و نیروی کاری داری که در ان کشور نمیتونی پیدا کنی تا بشه برای کسی در ایران دعوت نامه بفرستی و....چیزای دیگه
<p style="text-align: left;">Tanha ID man dar in site faghat hamin hast baghie ID ha &nbsp;jali ast</p>
<p style="text-align: left;">email : xiranianx@gmail.com</p>

پناهجو جدید

پست توسط پناهجو جدید » شنبه 25 بهمن 1393, 8:45 pm

iranian نوشته شده:
پناهجو جدید نوشته شده:سلام.

:D بازم از اون فکرا ..
نه به این سادگی ها که فکر کردی نیست
شرکت باید واقعی باشه نه اینکه فقط رو کاغذ ثبت شده باشه ،
و برای ان شغلی که ایجاد کردی باید بتونی ثابت کنی نیاز به تخصص و نیروی کاری داری که در ان کشور نمیتونی پیدا کنی تا بشه برای کسی در ایران دعوت نامه بفرستی و....چیزای دیگه
:mrgreen:

ثابت کردشن کاری نداره. منی که بخام پناهندگی بگیرم با هزینه کیس و ... باید کمه کم 30 تومن خرج کنم.

یه کم بیشتر میزارم روش یه شرکت ثبت میکنم اقامت بی دردسر میگیرم.

موضوع شرکت و یه مقداری تحقیق میکنم که توی کشور مقصد زیاد پابلیک نباشه و نشه کارمند بومی براش پیدا کرد! بعدم یه کم تخصصی ترش میکنم که توی کشور مقصد هیچ احدالناسی نباشه که بخام استخدامش کنم

بعد از اون هم اصغر و اکبر و صغری و کبری رو میارم توی شرکت و میگم اینا همه متخصص فلان و بیصار هستند !

البته به صورت کلی بود. باید خیلی برنامه ریزی اصولی بشه.

با تشکر

erfannth

پست توسط erfannth » دو شنبه 27 بهمن 1393, 6:09 pm

دوستمون درست میگه البته من ادعای بلد بودن ندارم ولی طبق تحقیقی که کردم مثلا اگه در حوزه شینگن باشه اول اون کار توی اون کشور روزنامه میشه بعد در کل حوزه شینگن بعد به خارج از حوزه شینگن میرسه حق کار.یعنی در واقع تا جایی که من میدونم غیرممکنه بشه با دعوت نامه کاری

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 9 مهمان