قیمت ازدواج صوری آمریکا چقدر است؟

بحث در ارتباط با اقامت از طریق ازدواج، پیدا کردن گزینه مناسب ازدواج
قوانین انجمن
لطفا ایمیلهای مرتبط با ازدواج را به ezdevaj@panahandegi.com ارسال کنید.
سپاس
ارسال پست
ashkan101

قیمت ازدواج صوری آمریکا چقدر است؟

پست توسط ashkan101 » پنج شنبه 6 تیر 1392, 10:02 pm

سلام من پسری 19 ساله ساکن شیکاگو ایالت ایلینویر هستم . متاسفانه وضعیت مالی پائین ولی رو به بالایی دارم اما برای تحقق اکثر اهدافم به پول نیاز دارم هر چه پول بیشتر و سریع تر جمع کنم مسلماً زود تر به اهداف و آرزو هایم میرسم .
وقتی این قسمت از انجمن را دیدم خواستم یک تایپیک بزنم و اعلام آمادگی برای ازدواج سوری و محیا کردن ضمینه برای اقامت شخص دیگری در آمریکا کنم . اما خب اولین سوالی که به ذهنم رسید این بود که مزنه قیمت این کار چقدره . لطفاً دوستانی که تجربه بیشتری داشتن و ازدواج صوری رو در قبل شاهد بودن قیمتی که فکر میکنن مناسب هست رو اعلام کنن (ترجیحاً به دلار) و دوستانی که مایل به ازدواج جهت کسب اقامت آمریکا هستند (بدون در نظر گرفتن جنسیت) هم اعلام کنند که چقدر حاضرن پرداخت کنن .
آخرین ويرايش توسط 1 on ashkan101, ويرايش شده در 0.

jake1

Re: قیمت ازدواج صوری آمریکا چقدر است؟

پست توسط jake1 » شنبه 8 تیر 1392, 8:09 am

در پی دردسر هایی که این ازدواج کردن داره هرکسی میتونه یک قیمتی بگذارد اما تا جایی که من میدونم کف این قیمت 20 هزار دلار است و بگیر برو بالا !!
ولی این رو مطمئن باشید که کمتر از این 25-20 هزارتا کسی پیدا نمیشه خودشو به دردسر بندازه !!

ولی خب کف قیمت از این محدوده شروع میشه تا جایی که بنده اطلاع دارم

behzad jafari

پست توسط behzad jafari » پنج شنبه 13 تیر 1392, 6:17 am

سلام نمیدونم کسی صدای منو میشنوه یا نه من24 سالمه وتمام مهارتهای جوشکاری رو دارم و از کسی میخوام که کمکم کنه که از ایران برم بیرون ودر حالی که تمام مهارت حجوشکاری دارم چندین ساله که بیکارم و اگر کسی میتونه برای ازدواج باهام یاری کنه ممنون میشم از تمام زحماتتان در میام فدای شما بهزاد از همدان behzad3966@yahoo.com

behzad jafari

پست توسط behzad jafari » پنج شنبه 13 تیر 1392, 6:40 am

سلام پسری هستم 24 ساله حاضرم با هر سنی ازدواج کنم در آمریکا behzad3966@yahoo.com

jake

پست توسط jake » پنج شنبه 13 تیر 1392, 5:21 pm

یک مورد برای ازدواج صوری دارم !!
رف مورد نظر خانوم باشه و پولدار !
هزینه 140 هزار دلار میگیرم و گرین کارت رو بدون هیچ مشکلی تقدیم میکنم هیچ نیازی هم به دوسال باهم موندن نیست.
یعنی یک فرصت بسیار استثنایی 50 درصد مبلغ رو پیش میگیرم و مابقی بعد از گرفتن ویزای اقامت !!
تا حداقل 9 ماه دیگه هم ویزا رو کامل دریافت میکنید.
هیچ کلاه برداری هم در کار نیست و بدونید من خودم به قولی رابط هستم و فقط هم برای یک نفر خانوم و برای کشور امریکا
اگر کسی دلش بخواد میتونه پی ام بزنه
=======================================================
jake1 خودم هستم !
=================================================
freedom

komeil.doran

پست توسط komeil.doran » دو شنبه 8 مهر 1392, 12:51 pm

jake:: salam ,man mayel be in kar hastam.lotfan email bede

شهرت غمگین

پست توسط شهرت غمگین » یک شنبه 28 مهر 1392, 10:11 pm

من پول ندارم ولی باید برم شده با مطلقه ازدواج میکنم

شهرت غمگین

پست توسط شهرت غمگین » دو شنبه 29 مهر 1392, 7:21 pm

من میخوام با هرزنی ازدواج کنم مطلقه و... فقط برم خارج

amiryaghobi

پست توسط amiryaghobi » چهار شنبه 30 بهمن 1392, 12:27 am

من ساکن سوئد 23 ساله
اسمم امیر
محصلم
در قبال دریافت پول ازدواج سوری میکنم. کسی خواست میتونه ایمیل بزنه راجع به همه چی حرف بزنیم
مهم نیست خانم چند ساله باشه.

fahima

پست توسط fahima » یک شنبه 25 اسفند 1392, 11:33 pm

salam man har hale hazer washington daneshjo hastam va mikham be vaseteye eghamat mojaveze kar begiram ta betonam kharje daneshgahamo bedam age kasi hast ke be man komam kone mano az ye ghame bozorg nejat mideh .. email man negin.washington@yahoo.com hast

saeed ne

پست توسط saeed ne » یک شنبه 10 فروردین 1393, 1:15 pm

ﺑﺮاﻱ اﻗﺎﻣﺖ اﺯﺩﻭاﺟﻲ ﺑﻪ ﺁﻟﻤﺎﻥ ﻣﻮﺭﺩ ﺳﺮاﻍ ﺩاﺭم(ﺩﺧﺘﺮ و ﭘﺴﺮ) ﺩﺭ ﺻﻮﺭﺕ ﺗﻤﺎﻳﻞ ﺷﻤﺎﺭﻩ ﺗﻤﺎﺱ و ﻣﺸﺨﺼﺎﺕ ﺭا ﺑﻪ اﻳﻦ اﻳﻤﻴﻞ اﺭﺳﺎﻝ ﻧﻤﻮﺩﻩ ﺑﺎ ﺷﻤﺎ ﺗﻤاﺱ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﻣﻴﺸﻮﺩ.. saeed.neutral@gmail.com

نمایه کاربر
Shayann

پست توسط Shayann » دو شنبه 11 فروردین 1393, 10:45 am

saeed ne نوشته شده:ﺑﺮاﻱ اﻗﺎﻣﺖ اﺯﺩﻭاﺟﻲ ﺑﻪ ﺁﻟﻤﺎﻥ ﻣﻮﺭﺩ ﺳﺮاﻍ ﺩاﺭم(ﺩﺧﺘﺮ و ﭘﺴﺮ) ﺩﺭ ﺻﻮﺭﺕ ﺗﻤﺎﻳﻞ ﺷﻤﺎﺭﻩ ﺗﻤﺎﺱ و ﻣﺸﺨﺼﺎﺕ ﺭا ﺑﻪ اﻳﻦ اﻳﻤﻴﻞ اﺭﺳﺎﻝ ﻧﻤﻮﺩﻩ ﺑﺎ ﺷﻤﺎ ﺗﻤاﺱ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﻣﻴﺸﻮﺩ.. saeed.neutral@gmail.com
قیمتا رو بگین و شرایط

gravestone

پست توسط gravestone » سه شنبه 27 خرداد 1393, 7:14 am

سلام.
من پسر 29 ساله و مجرد هستم و اخیراً برای لاتاری 2015 برنده شده ام و به دنبال یک کیس خانم برای ازدواج صوری هستم چون مشکل مالی دارم و تو مدت محدود میتونم دست به این کار بزنم چون مدت زمان انقضاء دارد همچنین هر کی میخواهد با من تماس بگیرد با ایمیل زیر به من اطلاع دهد.
shahrooz42808@yahoo.com

wiliams

پست توسط wiliams » شنبه 4 مرداد 1393, 7:41 pm

به نظر من این کار اشتباس .کنسولگری امریکا 100 درصد میفهمه .شک نکنین

maxinthebox

پست توسط maxinthebox » یک شنبه 26 مرداد 1393, 12:56 pm

سلام
مرد شهروند استرالیا آماده ازدواج سوری با خانم تا 35 سال.
البته ویزای دائم استرالیا رو بگیرید هر جای دنیا بخواید برید راحت ویزا میگیرید. پاسپورتشو بگیرید حتی امریکا هم ویزا نمیخواد.
بالای 60000 دلار به بالاترین پیشنهاد. لطفا شرایط و مبلغ مورد نظرتون رو پیام کنید.

Sinderella

پست توسط Sinderella » چهار شنبه 19 آذر 1393, 4:55 pm

سلام من دختری 28 ساله هستم سیتیزن آمریکا میخوام ازدواج صوری کنم 150 هزار دلار هم میگیرم. اینم ایمیلم : mojdehb87@gmail.com

نمایه کاربر
pey.com

پست توسط pey.com » چهار شنبه 19 آذر 1393, 10:33 pm

Sinderella نوشته شده:سلام من دختری 28 ساله هستم سیتیزن آمریکا میخوام ازدواج صوری کنم 150 هزار دلار هم میگیرم. اینم ایمیلم : mojdehb87@gmail.com
150.000 دلار
چه خبره مگه ......
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
گاهی برای بودن باید رفت - رفتن همیشه رسیدن نیست اما برای رسیدن راهی جز رفتن نیست . . .

humanity123

پست توسط humanity123 » پنج شنبه 20 آذر 1393, 11:50 pm

طرف میاد اینجا می‌خواد ،قیمته بکارت آنجلینا جولیرو رو بگیره ! فک میکنند با دسته کورها طرفند !‌ای همهٔ اونایی که ادای تنگارو در میارید ،اگه کسی‌ همچین پولأی داشت ،میومد شما مونده رونده هارو بگیره ! یه قیمتی بدید که حداقل به شعور آدم توهین نشه ! به دوستانی که تجربه ای‌ ندارند تو این داستان بگم که قیمته همچین کیسأی هددده ۱۰۰۰۰$ تا نهیات ۱۵۰۰۰$ در بهترین حالتش است ،البته آن‌ هم روش و منش خودشو داره ،اینجوری نیست که یکی‌ ایمیل بعده و شما هم پول تقدیم کنی‌ و چه میدونم گرین کارت بیاد داره خونتون ،از این خبرا نیست ،باید شخصی‌ ،رفیقی ،آشنایی اونجا باشه و طرفو تأیید کنه ،بعد از طرف گارانتی بگیره ،و بد بقیه داستان ! پیشنهاد من به شما اینه که ،اگه واقعاً قصد همچین کاری رو دارید ،برید زبان کار کنید ،و برید یه به کشورأی همچون ،تایلند و... اونجا میتونید یه کیس خوب پیدا کنید ،که یا پاسشو بخرید با آای دیشو ،یا باهاش ازدواج سوری یا واقعی‌ کنید ،واسه رفتن ،باز اونا انسافشون از ایرانی‌ جماعت بیشتره ،با این قیمت‌های بکارتیشون !

reza majidi

پست توسط reza majidi » یک شنبه 23 آذر 1393, 2:03 pm

pey.com نوشته شده:
Sinderella نوشته شده:سلام من دختری 28 ساله هستم سیتیزن آمریکا میخوام ازدواج صوری کنم 150 هزار دلار هم میگیرم. اینم ایمیلم : mojdehb87@gmail.com
150.000 دلار
چه خبره مگه ......
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
میگم دختر خانوم حالت خوب نیس نه :)

gravestone

پست توسط gravestone » پنج شنبه 27 آذر 1393, 7:51 pm

سلام
من پسر 30 ساله مجرد هستم و در Lottery 2015 برنده شده ام و به دنبال کسی هستم که از طریق ازدواج صوری از طریق من green card بگیره و من هم از طریق ایشان مشکل مالیم حل بشه. من هنوز فرم DS-260 را پر نکرده ام و ساکن تهران هستم. کسانی که واقعا قصد رفتن دارند و با ازدواج صوری مشکلی ندارند لطفا با ای میل زیر با من تماس بگیرند.
E-mail: shahrooz42808@yahoo.com

aryazizi@yahoo.com

پست توسط aryazizi@yahoo.com » یک شنبه 30 آذر 1393, 9:15 am

jake نوشته شده:یک مورد برای ازدواج صوری دارم !!
هزینه 140 هزار دلار میگیرم و گرین کارت رو بدون هیچ مشکلی تقدیم میکنم هیچ نیازی هم به دوسال باهم موندن نیست.
یعنی یک فرصت بسیار استثنایی 50 درصد مبلغ رو پیش میگیرم و مابقی بعد از گرفتن ویزای اقامت !!
هیچ کلاه برداری هم در کار نیست و بدونید من خودم به قولی رابط هستم و فقط هم برای یک نفر خانوم و برای کشور امریکا
سلام من خانمی 38 ساله هستم و خواهان اقامت امریکا
فوق لیسانس کامپیوتر
خوشحال میشوم کمک بفرمایید
aryazizi@yahoo.com

aryazizi@yahoo.com

پست توسط aryazizi@yahoo.com » یک شنبه 30 آذر 1393, 9:20 am

maxinthebox نوشته شده:سلام
مرد شهروند استرالیا آماده ازدواج سوری با خانم تا 35 سال.
البته ویزای دائم استرالیا رو بگیرید هر جای دنیا بخواید برید راحت ویزا میگیرید. پاسپورتشو بگیرید حتی امریکا هم ویزا نمیخواد.
بالای 60000 دلار به بالاترین پیشنهاد. لطفا شرایط و مبلغ مورد نظرتون رو پیام کنید.

سلام خانمی 38 ساله هستم فوق لیسانس کامپیوتر و مشغول تدریس
مایل به اخذ اقامت استرالیا از طریق ازدواج سوری هستم
aryazizi@yahoo.com

نمایه کاربر
iranian
محل اقامت: Denmark
تماس:

پست توسط iranian » سه شنبه 28 بهمن 1393, 10:22 pm

ashkan101 نوشته شده:سلام من پسری 19 ساله ساکن شیکاگو ایالت ایلینویر هستم . متاسفانه وضعیت مالی پائین ولی رو به بالایی دارم اما برای تحقق اکثر اهدافم به پول نیاز دارم هر چه پول بیشتر و سریع تر جمع کنم مسلماً زود تر به اهداف و آرزو هایم میرسم .
وقتی این قسمت از انجمن را دیدم خواستم یک تایپیک بزنم و اعلام آمادگی برای ازدواج سوری و محیا کردن ضمینه برای اقامت شخص دیگری در آمریکا کنم . اما خب اولین سوالی که به ذهنم رسید این بود که مزنه قیمت این کار چقدره . لطفاً دوستانی که تجربه بیشتری داشتن و ازدواج صوری رو در قبل شاهد بودن قیمتی که فکر میکنن مناسب هست رو اعلام کنن (ترجیحاً به دلار) و دوستانی که مایل به ازدواج جهت کسب اقامت آمریکا هستند (بدون در نظر گرفتن جنسیت) هم اعلام کنند که چقدر حاضرن پرداخت کنن .
بستگی به شرایط هر فردی داره
باید قبل این معامله همه چیز روشن بشه و هزینه ها براورد بشه و سر یک مبلغی به توافق رسید
ولی زیر 50 هزار دلار هست بالا تر از اون نیست افرادی هم که قیمت های خیلی بالا میگن معلوممه سرکایه
<p style="text-align: left;">Tanha ID man dar in site faghat hamin hast baghie ID ha &nbsp;jali ast</p>
<p style="text-align: left;">email : xiranianx@gmail.com</p>

نمایه کاربر
iranian
محل اقامت: Denmark
تماس:

پست توسط iranian » سه شنبه 28 بهمن 1393, 10:24 pm

:lol:
کدام احمقی حاضره این پولو بده به تو
جنیفر لوپر هم بخواد ازدواج صوری کنه این قیمت رو نمیزاره
<p style="text-align: left;">Tanha ID man dar in site faghat hamin hast baghie ID ha &nbsp;jali ast</p>
<p style="text-align: left;">email : xiranianx@gmail.com</p>

reza majidi

پست توسط reza majidi » چهار شنبه 29 بهمن 1393, 12:48 pm

هیچی فق میخاستم بگم طبق معمول همن دو بیتیه تکراری که اخر پستات میزاری iranian

good boy

پست توسط good boy » پنج شنبه 10 اردیبهشت 1394, 4:30 pm

کاربر humanty یعنی چی پاسشو بخریم میشه بیشتر توضیح بدی چه جوری پاسپورتو تغییر میدن به نام طرف مقابل

Mehdi55

معرفی کیس اقا ازدواج در امریکا

پست توسط Mehdi55 » جمعه 29 بهمن 1395, 9:28 am

با سلام
یکنفر اقا از اقوام بنده مقیم امریکا (متولد امریکا و ایرانی الاصل ) میباشند و تمایل دارند در ازای دریافت مبلغ 180 هزار دلار با خانم ازدواج صوری کنند و گرین کارت امریکا تحویلشان دهند( پروسه اخذ اقامت و دریافت گرین کارت حدود 6 ماه میباشد). ترجیحا خانم در رنج سنی 28 الی 38 سال و پولدار باشند چون نیمی از مبلغ را بعنوان پیش پرداخت دریافت میکنند.بنده بدلیل اینکه ایران هستم فقط رابط ایشان هستم که معرفی کنم. ایمیلم هست هر خانمی که تمایل داشت تماس بگیره
Mehdi.toozandehjani@yahoo.com

Anahitaaaa

پست توسط Anahitaaaa » دو شنبه 11 اردیبهشت 1396, 12:28 pm

Salam ghasde ezdevaj ba yek agha baraye grftn eghamat amrica ro daram mishe rahnamae konid

Moony

پست توسط Moony » دو شنبه 15 خرداد 1396, 4:33 am

شهرت غمگین نوشته شده:
دو شنبه 29 مهر 1392, 7:21 pm
من میخوام با هرزنی ازدواج کنم مطلقه و... فقط برم خارج
Tamana.duff@yahoo.com
Email bede.

Moony

پست توسط Moony » دو شنبه 15 خرداد 1396, 4:36 am

behzad jafari نوشته شده:
پنج شنبه 13 تیر 1392, 6:40 am
سلام پسری هستم 24 ساله حاضرم با هر سنی ازدواج کنم در آمریکا behzad3966@yahoo.com
Tamana.duff@yahoo.com
Email bede.

Paras

پست توسط Paras » دو شنبه 9 مرداد 1396, 9:40 am

amiryaghobi نوشته شده:
چهار شنبه 30 بهمن 1392, 12:27 am
من ساکن سوئد 23 ساله
اسمم امیر
محصلم
در قبال دریافت پول ازدواج سوری میکنم. کسی خواست میتونه ایمیل بزنه راجع به همه چی حرف بزنیم
مهم نیست خانم چند ساله باشه.
سلام، يه ايميل چيزي بزاريد براي تماس گرفتن

Amir_n1013

پست توسط Amir_n1013 » دو شنبه 9 مرداد 1396, 11:09 am

۱۹ سال سن دارم و خاله و مادر بزرگم ساکن تگزاس اند با هر خانم مطلقه ای و ..... ازدواج میکنم
Amirnoori107@yahoo.com
Email konid

آرکام

پست توسط آرکام » سه شنبه 21 شهریور 1396, 1:02 pm

سلام و احترام.
من آرش هستم. ۳۵. ساکن کانادا. در ازای مبلغی حاضر به ازدواج صوری. برای جزيیات بیشتر لطفا ایمیل بزنید.
arkamo@yahoo.com

Zelzele

پست توسط Zelzele » پنج شنبه 18 آبان 1396, 6:26 am

2khtaraye mohtaram man az California hastam va hazer be ezd sori hastam mablagh 30hezarta harki khast khabar bede
Adel_n_2007@yahoo.com

Zelzele

پست توسط Zelzele » پنج شنبه 18 آبان 1396, 6:33 am

Anahitaaaa نوشته شده:
دو شنبه 11 اردیبهشت 1396, 12:28 pm
Salam ghasde ezdevaj ba yek agha baraye grftn eghamat amrica ro daram mishe rahnamae konid
Age vaghean mikhay ke biyay be man email bezan
Adel_n_2007@yahoo.com

LA007

اردواج با سيتيزن آمريكا و كسب اقامت

پست توسط LA007 » دو شنبه 16 بهمن 1396, 10:05 am

سلام،
پسر ٣٢ ساله هستم، ساكن لس آنجلس. حاضر به ازدواج صوري با هر سن خانوم در صورت پرداخت صد هزار دلار. اگر فكر ميكنيد مبلغ بالا ميباشد لطفا از اين پست بگزريد. نكته ايي كه در كشور آمريكا مخصوصا در كاليفرنيا هست شما اگر انسان باهوشي باشيد بعد از ٥ سال، سالي حداقل صد هزار دلار درامد خواهيد داشت.
دوستاني هم كه نياز به راهنمايي دارند ميتونند تماس بگيرند.
لطفا در عنوان ايميل براي ازدواج كلمه "ازدواج" و براي راهنمايي كلمه "راهنمايي" بگزارييد.

email: bia.laca@yahoo.com

sam_cj

پست توسط sam_cj » دو شنبه 23 بهمن 1396, 12:27 pm

اقا ساکن ایران هستم
بدنبال کیس ازدواج صوری برای دریافت گرین کارت امریکا با هزینه ی منطقی هستم

ایمیل sampuyol1@gmail.com

amir99

پست توسط amir99 » سه شنبه 14 فروردین 1397, 2:29 pm

سلام ۱۹ سالمه دارای ویزا مولتیپل کانادا اماده ازدواج صوری هستم با یک خانم برای دریافت اقامت amir.sarani77@yahoo.com

doual

پست توسط doual » سه شنبه 27 شهریور 1397, 4:42 am

سلام دوستان.
من 21 ساله از کانادا هستم دانشجوام و دنباله یک دختر میگردم که یا ایران باشه اینجا که باهام ازئواج صوری بکنیم و اون بتونه open work permit بگیره بنده حدود 8200تا دارم و تحصیلم رو در مقطع فوق دیپلم برنامه نویسی شروع میکنم 3 ماه دیگه. در حقیقت کسی رو میخوام که بتونه حدودا ماهی 700 تا بده خودش اینجا کار کنه ور در بیاره. بنده ایتلس 7.5 جنرال دارم.امتیاز من با این ایتلس بالاست فقط تحصیل اینجا و سابقه کارش مونده. بعد از تحصیلم که تقریبا پارت تایم هست...یعنی هر سه ماه حدود 3900 پس بنابراین اگر کسی بتونه کمکم کنه مثلا هر سه ماه 2000تا بده خوده منم حدودا ماهی 2300 در میارم میتونیم این 3 سال کمتر رو بگدزونیم و بعدش که من ورک پرمیت گرفتم بعد دو سال از اون موقع من میتونم اپلای کنم واسه پرمننت رزیدنسی. این پلن من هست. اینم ایملم هست اگر کسی خواست به من ایمیل بده تا دقیقتر بگم doual1997@gmail.com

نوشین.فرهنگ

پست توسط نوشین.فرهنگ » سه شنبه 27 شهریور 1397, 4:28 pm

aryazizi@yahoo.com نوشته شده:
یک شنبه 30 آذر 1393, 9:15 am
jake نوشته شده:یک مورد برای ازدواج صوری دارم !!
سلام من خانمی 38 ساله هستم و خواهان اقامت امریکا
فوق لیسانس کامپیوتر
خوشحال میشوم کمک بفرمایید
aryazizi@yahoo.com
خانوم ایشون دارن قیمت و خیلی توهمی میگن ، قیمت روی 60 هزار دلار هست ، آقایی که سیتیزن آمریکا هستن میخواین به این آیدی توی تلگرام پیام بدینMehhrrbano@

Mell1995

پست توسط Mell1995 » یک شنبه 8 مهر 1397, 8:21 am

سلام خانمی هستم ۲۳ ساله ساکن ایران . تقریبا ۱ سال دیگه لیسانسم تموم میشه لطفا اگه کسی که ساکن آمریکاست و مایل هست پیام بده
mell29ricky@gmail.com

Negin bn

پست توسط Negin bn » جمعه 4 آبان 1397, 1:39 pm

ashkan101 نوشته شده:
پنج شنبه 6 تیر 1392, 10:02 pm
سلام من پسری 19 ساله ساکن شیکاگو ایالت ایلینویر هستم . متاسفانه وضعیت مالی پائین ولی رو به بالایی دارم اما برای تحقق اکثر اهدافم به پول نیاز دارم هر چه پول بیشتر و سریع تر جمع کنم مسلماً زود تر به اهداف و آرزو هایم میرسم .
سلام من هم ١٩ سالمه و حاضر به ازدواج صوري براي گرفتن اقامت امريكا هستم اگه مايل هستيد لطفا به من ايميل بزنين Neginbehzadnia76@gmail.com

Negin bn

پست توسط Negin bn » جمعه 4 آبان 1397, 1:44 pm

ashkan101 نوشته شده:
پنج شنبه 6 تیر 1392, 10:02 pm

Shookufehpey805

پست توسط Shookufehpey805 » چهار شنبه 22 اسفند 1397, 8:25 pm

sam_cj نوشته شده:
دو شنبه 23 بهمن 1396, 12:27 pm
اقا ساکن ایران هستم

ایمیل sampuyol1@gmail.com

Shookufehpey805

پست توسط Shookufehpey805 » چهار شنبه 22 اسفند 1397, 8:26 pm

Mitonim be tavafogh beresim

Dariush24

ازدواج صوری یا دائم آمریکا

پست توسط Dariush24 » چهار شنبه 7 فروردین 1398, 9:49 pm

درود
آقای 44 ساله از ایران ، مشتاق ازدواج صوری یا واقعی جهت آمدن به آمریکا با قیمت منطقی هستم .
جهت تمایل میتوانید به تلگرام و واتساپ این شماره 09981005907 در ایران پیام بدهید.
سپاسگزارم 6 فروردین 1398

mehdihsp

ازدواج صوری

پست توسط mehdihsp » شنبه 24 فروردین 1398, 6:39 am

آقای 25 ساله ساکن ایران
آی دی تلگرام:
@hoseinp0ur

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 33 مهمان