ازدواج سوري

بحث در ارتباط با اقامت از طریق ازدواج، پیدا کردن گزینه مناسب ازدواج
قوانین انجمن
لطفا ایمیلهای مرتبط با ازدواج را به ezdevaj@panahandegi.com ارسال کنید.
سپاس
ارسال پست
kinglove

ازدواج سوري

پست توسط kinglove » سه شنبه 7 آبان 1392, 10:48 am

سلام خدمت دوستان عزيز
سوالم من اين هست كه با وكيلي آشنا شدم كه شخصي را به من معرفي كرده كه خانم ٢٩-٣٠ ساله اي هست كه اقامت كانادا را داره و به من گفت مبلغي مي گيره كه ازدواج سوري انجام بده و در قبال پول توي ايران نامه دستي ميده كه اين ازدواج سوري هست كه اگر زد زيرش به دولت كانادا نشون بدم .
فقط مشكل اين هست كه تا دو سال بايد باهاش زندگي كنم و به گفته خودش بعد از ٦ ماه ميشه جدا شد و هر كس رفت دنبال زندگي خودش . آيا صحت داره بعد ٦ ماه مي شه جدا شد طلاق گرفت ؟
سوال بعد اين هست اگر تا دو سال با اين خانم باشم توي اين مدت ميتونم بيان ايران و برگردم ؟
ممنون ميشم راهنماييم كنيد

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
محل اقامت: لندن
تماس:

Re: ازدواج سوري

پست توسط Admin » سه شنبه 7 آبان 1392, 5:05 pm

سلام،
تا زمانی که اقامت شما تبدیل به اقامت دائم نشده باشد چنانچه از همسرتان جدا شوید این امکان وجود دارد که اقامت شما بازپس گرفته شود. البته میتوانید از هم جدا شوید ولی اداره مهاجرت کانادا نبایستی متوجه این موضوع شود.
در واقع اکثر افرادی که ازدواج صوری میکنند در کشور مقصد با هم زندگی نمیکنند ولی به هنگام تمدید اقامت فردی که از طریق ازدواج اقامت دریافت کرده است، در مصاحبه ها نشان میدهند که با هم زندگی میکنند.
افرادی که از طریق ازدواج اقامت دریافت میکنند میتوانند آزادانه به ایران رفت و آمد داشته باشند.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

kinglove

پست توسط kinglove » سه شنبه 7 آبان 1392, 8:53 pm

ممنونم بابت جواب كاملتون
اگر من بعد از دو سال بخواهم جدا بشم و خانمي ديگه را به عنوان همسر واقعي بعد اين دو سال بيارم امكانش هست ؟

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » چهار شنبه 8 آبان 1392, 10:14 am

تبدیل شدن اقامت موقت به دائم معمولا به بیش از دو سال زمان نیاز دارد. در واقع تا زمانی که اقامت شما تبدیل به اقامت دائم نشود بایستی ازدواج اولتان را حفظ کنید، در غیر این صورت این امکان وجود دارد که اقامت موقت شما تمدید نشود.
پروسه دریافت اقامت از طریق ازدواج بدین صورت است که ابتدا اقامت ۲ ساله به متقاضی داده میشود. پس از گذشت ۲ سال اولیه اگر ازدواج همچنان ادامه داشت اقامت ایشان به مدت ۲ سال دیگر تمدید میشود و پس از ان تبدیل به اقامت دائم میشود. در واقع ۴ سال اولیه اقامت موقت است و پس از ان تبدیل به دائم میشود. البته این پروسه در کشورهای مختلف متفاوت است و ممکن است مدت زمانی که نیاز باشد تا اقامت موقت تبدیل به اقامت دائم شود، متفاوت باشد.
با تبدیل شدن اقامت موقت به دائم میتوانید از همسر اول خود جدا شوید و با هرکس دیگری که مایل باشید ازدواج کنید.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

kinglove

پست توسط kinglove » چهار شنبه 8 آبان 1392, 11:32 am

باز هم ممنونم جناب چاوشي
من با شخصي آشنا شدم كه به گفته خودشان وكيل هست و گفت خانمي را كه اقامت دائم كانادا را داره به من معرفي مي كند و بعد از اينكه ايران ازدواج كرديم كارت شهروندي را بعد از ٦ ماه من مس گيرم ( شهروندي كانادا ) بعد از ٦ ماه از هم جدا ميشيم و هركس ميره دنبال زندگي خودش
و فقط براي كارها اقامت با هم در تماسيم هر وقط نياز بود كه رقم سرسام آوري هم پيشنهاد كرد
خواستم ببينم صحت داره بعد ٦ ماه جدا شد چون مي گفت قانون كانادا فعلا اينجوره!
البته صحبت هاي شما كامل بود
در كل فكر مي كنيد ميشه روي اين ازدواج هاي صوري حساب باز كرد ؟ پروسه ازدواجي كانادا ٢ سالست ؟

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » یک شنبه 19 آبان 1392, 5:33 pm

به طور کلی در ازدواج صوری همانگونه که از اسمش پیداست رابطه زناشویی صوری است. معمولا افرادی که ازدواج صوری میکنند در کشور مقصد با هم زندگی نمیکنند.
اقامت ازدواج به صورت موقت صادر میشود. معمولا اقامت در ابتدا به صورت ۲ ساله و در صورت تداوم رابطه زناشویی به مدت ۲ سال دیگر تمدید شده پس از ان تبدیل به اقامت دائم میشود. در طی مدتی که متقاضی اقامت موقت دارد بایستی ازدواج (رابطه پارتنری) خود را حفظ کند در غیر این صورت این ریسک وجود دارد که اقامت وی تمدید نشود.
معمولا پروسه دریافت اقامت از طریق ازدواج صوری اینگونه است:
متقاضی با یک نفر مقیم یا سیتیزن کشور مقصد در قبال پرداخت مبلغی به صورت صوری ازدواج میکند.
متقاضی اقامت موقت (معمولا ۲ ساله) دریافت کرده و وارد کشور مقصد میشود.
پس از ۲ سال بایستی اقامت وی تمدید شود. در اینجا بایستی نشان دهد که ازدواج وی همچنان برقرار است در غیر این صورت این امکان وجود دارد که اقامت وی تمدید نشود. معمولا هر دو نفر به مصاحبه دعوت میشوند و هردو بایستی نشان دهند که هنوز با هم زندگی میکنند.
اقامت متقاضی به مدت ۲ سال دیگر تمدید میشود و اگر ازدواج (رابطه پارتنری) همچنان برقرار بود اقامت متقاضی تبدیل به دائم میشود.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

kinglove

پست توسط kinglove » یک شنبه 19 آبان 1392, 9:09 pm

بسيار كامل و مفيد
با تشكر از شما

milad-uk

پست توسط milad-uk » سه شنبه 21 آبان 1392, 7:57 am

salam mishe een vakil ro be man ham morefi konid? bara Canada chand dar miyad ezdevaj? age javab bedin mammon misham

kinglove

پست توسط kinglove » سه شنبه 21 آبان 1392, 8:37 am

سلام ميلاد جان
داداش اين وكيل نيست يه خانمي هست دفتر داره كه من باهاش تلفني حرف زدم و واسه كانادا رقم نجومي ٣٠٠ ميليون رو گفت كه اصلا ارزش نداره

milad-uk

پست توسط milad-uk » چهار شنبه 22 آبان 1392, 5:54 am

salam merci az javab, mage mikhad visa sarmayegozari begire ke 300 mikhad, vaghean ke ye ede feghat bejaye komak daran michapan bagheye ro

Johnnie

پست توسط Johnnie » جمعه 16 اسفند 1392, 2:32 pm

Salam doustan
Man dar America hastam va donbale ye khanoum migardam barae ezdevaj, chetor mishe kasi to peida kard ke mayel be komak be man barae daryafte eghamat bashe?

fahima

پست توسط fahima » جمعه 23 اسفند 1392, 8:43 pm

salam dostan man khanomi hastam ke washington zendegi mikonam va donbale ye agha migardam bahash ezdevaje sori konam . man inja daneshjo hastam va nemitonam shahriye ru bedam va haghe kar ham ke nadarm mikham az tarighe eghamat ejazeye kar begiram

vahidd

پست توسط vahidd » چهار شنبه 28 اسفند 1392, 8:12 pm

سلام فهیما خانوم من دنبال یکی هستم ک اقامت امریکارو بگیرم از طریق ازدواج صوری اگه میشه ایمیل بدید vahidnajafi2012@gmail.com

saeed ne

پست توسط saeed ne » یک شنبه 10 فروردین 1393, 1:34 pm

ﺑﺮاﻱ اﻗﺎﻣﺖ اﺯﺩﻭاﺟﻲ ﺑﻪ ﺁﻟﻤﺎﻥ ﻣﻮﺭﺩ ﺳﺮاﻍ ﺩاﺭم(ﺩﺧﺘﺮ و ﭘﺴﺮ) ﺩﺭ ﺻﻮﺭﺕ ﺗﻤﺎﻳﻞ ﺷﻤﺎﺭﻩ ﺗﻤﺎﺱ و ﻣﺸﺨﺼﺎﺕ ﺭا ﺑﻪ اﻳﻦ اﻳﻤﻴﻞ اﺭﺳﺎﻝ ﻧﻤﻮﺩﻩ ﺑﺎ ﺷﻤﺎ ﺗﻤاﺱ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﻣﻴﺸﻮﺩ.. saeed.neutral@gmail.com

daniel1352

پست توسط daniel1352 » پنج شنبه 18 اردیبهشت 1393, 6:52 am

salam , 40 sale hastam az Tehran , mohandese omran hastam , mayelam jahate akhze eghamate daem dar keshvarhaye Canada , swed .ostoralia, ya alman ba khanoomi ke citizen bashe va ya eghamate daem dashte bashe ezdevaje soori dashte basham
lotfan khanoomaei ke mitoonan too in zamine ba man hamkari konan be soorate shaffaf sharayeteshoono alalkhosoos sharayete malishoono va nahveye pardakhto behem mail bezanan ta dar soorate lozoom ba ham bishtar sohbat konim
e maile man ine
meshki1974@yahoo.com

zoje javan

پست توسط zoje javan » شنبه 20 اردیبهشت 1393, 8:06 pm

ﻣﺎ ﺩﺧﺘﺮ و ﭘﺴﺮﻱ ﻫﺴﺘﻴﻢ ﻣﻘﻴﻢ ﺁﻟﻤﺎﻥ ﺑﻪ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﻳﻚ ﺯﻭﺝ (ﻧﺎﻣﺰﺩ,ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺧﺘﺮ ﺩﻭﺳﺖ ﭘﺴﺮ) ﻛﻪ ﻣﺠﺮﺩ ﺑﻮﺩﻩ و اﺯﺩﻭاﺝ ﺁﻧﻬﺎ ﺛﺒﺖ ﻧﺸﺪﻩ اﺳﺖ و ﺩﺭ ﺻﺪﺩ اﺯﺩﻭاﺝ ﺻﻮﺭﻱ ﺑﺮاﻱ اﺧﺬ اﻗﺎﻣﺖ اﺭﻭﭘﺎ ﻫﺴﺘﻨﺪ.ﻟﻂﻔﺎ ﺑﺮاﻱ اﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﻴﺸﺘﺮ و ﺩﺭ ﺻ ﻭﺭﺕ ﺗﻤﺎﻳﻞ ﺑﺎ اﻳﻤﻴﻞ ﺯﻳﺮ ﺗﻤﺎﺱ ﺣﺎﺻﻞ ﻓﺮﻣﺎﻳﻴﺪ
ss.at1385@gmail

daniel1352

پست توسط daniel1352 » دو شنبه 22 اردیبهشت 1393, 10:28 am

salam , 40 sale hastam az Tehran , mohandese omran hastam , mayelam jahate akhze eghamate daem dar keshvarhaye Canada , swed .ostoralia, ya alman ba khanoomi ke citizen bashe va ya eghamate daem dashte bashe ezdevaje soori dashte basham
lotfan khanoomaei ke mitoonan too in zamine ba man hamkari konan be soorate shaffaf sharayeteshoono alalkhosoos sharayete malishoono va nahveye pardakhto behem mail bezanan ta dar soorate lozoom ba ham bishtar sohbat konim
e maile man ine
meshki1974@yahoo.com

maxinthebox

پست توسط maxinthebox » یک شنبه 26 مرداد 1393, 12:25 pm

سلام دوستان
نمیدونم میشه از این چیزا پست کرد یا نه.
ولی خواستم بگم مرد شهروند استرالیا هستم و خانمها اگر مایل به ازدواج سوری برای گرفتن پاسپورت استرالیا هستند پیام بدن و شرایطشون رو بنویسن.
البته این رو بگم اگه ویزای دائم استرالیا رو بگیرین بعدش هر جا که بخواید میتونید خیلی راحت ویزا بگیرید و برید ... حتی امریکا، کانادا یا اروپا. اگه پاس استرالیا رو بگیرید هم که دیگه امریکاش هم ویزا نمیخواد.

gravestone

پست توسط gravestone » پنج شنبه 1 آبان 1393, 9:13 pm

سلام.
من پسر مجرد، فوق لیسانس، 30 ساله هستم که در لاتاری 2015 برنده شده ام و دنبال شخصی هستم و بتواند از عهده هزینه برآید و از طریق ازدواج سوری گرین کارت بگیریم.
E mail: shahrooz42808@yahoo.com

hadis2e4e

پست توسط hadis2e4e » یک شنبه 21 خرداد 1396, 3:15 pm

salam man mikhastam bedonam ezdevaj sori modat zaman kamtari baraye dadan visa dar amrica dare ya panahandegi ? va a man donbale saritarin va motmaentarin rah baraye gereftan visa hastam va soale badim ineke man chetor mitonam shakhsio baraye ezdevaj sori peida konam

Barusch30

پست توسط Barusch30 » چهار شنبه 26 مهر 1396, 6:22 pm

آقا 30 ساله ساکن آلمان کیس ازدواج سوری
bahramaghaei2015@yahoo.com

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 62 مهمان