ازدواج صوری سوئد

بحث در ارتباط با اقامت از طریق ازدواج، پیدا کردن گزینه مناسب ازدواج
قوانین انجمن
لطفا ایمیلهای مرتبط با ازدواج را به ezdevaj@panahandegi.com ارسال کنید.
سپاس
ارسال پست
roksana60

ازدواج صوری سوئد

پست توسط roksana60 » شنبه 17 آبان 1393, 10:55 pm

من خانمی هستم ۳۴ ساله دارای اقامت دائم سوئد که قصدم ازدواج صدا ووری دارم . مبلغ و شرایطم کاملا توافقی هست . حتا اگه مورد خوبی پیدا بشه حاضر به ازدواج واقعی‌ هستم اما می‌خواهم این آقا مهریه من را اول ازدواج بدهند چون من به پول نیاز دارم . خوشگل ، زیبا و خوشتیپ هستم. به ایمیل من پیام بدین . اگه خواهان ازدواج واقعی‌ هستین از خودتون بیشتر بگین و عکس هم بذارین .

golisetayesh33@yahoo.com

aein.jab

Re: ازدواج صوری سوئد

پست توسط aein.jab » یک شنبه 18 آبان 1393, 6:17 am

تو سوئد مرد پیدا نشده که اومدی تو سایت مردا رو گول میزنی و شوهر پیدا کنی؟ :D :lol:
حتما هم مهریه بالا باید باشه و گرفتی و خداحافظ!! :lol:

roksana60

پست توسط roksana60 » دو شنبه 19 آبان 1393, 3:56 pm

خواهش می‌کنم با حرفهای بیخود افراد رو از اعتماد خارج نکنین . من قصد سؤ استفاده از کسی‌ ندارم . چه ایراد داره اگه کسی‌ ازدواج سوری بکنه و بعدش از هم خوششون بیاد و بخوان که زندگی‌ بکنن . خواهش می‌کنم افرادی که قصد جدی دارن به من ایمیل بزنن

Danmark.dk

پست توسط Danmark.dk » سه شنبه 25 آذر 1393, 7:51 pm

ازدواج کردن حتما منجر به اقامت نمیشه و با مدت ۱۵ ماه انتظار برای جواب از اداره مهاجرت و دو سال هم زندگی تا قبولی کامل ضمانت خوبی باید بدید که زیرش نزنید و طرف بیچاره نشه در ضمن احتیاجی نیست حتما ازدواج کرد و با شرایط رفاقتی هم میشه کسی رو اورد ولی پول پیش دادن احمقیت محض چون اقامت گرفتن به همین راحتی نیست اونهن بخاطر اطلاعات کاملا دقیق و درست از سوید دارم
Lycka till

mr.mohammadi

پست توسط mr.mohammadi » سه شنبه 2 دی 1393, 6:57 pm

roksana60 نوشته شده:من خانمی هستم ۳۴ ساله دارای اقامت دائم سوئد که قصدم ازدواج صدا ووری دارم . مبلغ و شرایطم کاملا توافقی هست . حتا اگه مورد خوبی پیدا بشه حاضر به ازدواج واقعی‌ هستم اما می‌خواهم این آقا مهریه من را اول ازدواج بدهند چون من به پول نیاز دارم . خوشگل ، زیبا و خوشتیپ هستم. به ایمیل من پیام بدین . اگه خواهان ازدواج واقعی‌ هستین از خودتون بیشتر بگین و عکس هم بذارین .

golisetayesh33@yahoo.com
سلام.من پسری 26 ساله خواهان ازدواج هستم لیسانس حسابداری 186 قد چشم ابرو مشکی. مبلغ مورد نظرتون چقدره؟چقدر تضمین وجود داره ؟

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 128 مهمان