ازدواج دائم و یا اسپانسر هنری از کانادا و.....

بحث در ارتباط با اقامت از طریق ازدواج، پیدا کردن گزینه مناسب ازدواج
قوانین انجمن
لطفا ایمیلهای مرتبط با ازدواج را به ezdevaj@panahandegi.com ارسال کنید.
سپاس
ارسال پست
Alone man.Artist

ازدواج دائم و یا اسپانسر هنری از کانادا و.....

پست توسط Alone man.Artist » یک شنبه 17 خرداد 1394, 11:19 pm

با سلام
بنده عضو جدید هستم و جا داره که از مدیریت عزیز و گرامی این سایت قدردانی و تشکر کنم بابت این همه سعی و تلاش جهت راهنمایی وکمک به رفاه حال شهروندان عزیز ایرانی. بنده حقیر لیسانس گرافیک هستم. 29 سال دارم. مجرد هستم در زمینه نوازندگی ساز گیتار و ارگ با گروههای موسیقی یک دهه فعالیت هایی در ایران و ترکیه داشتم و در زمینه طراحی چهره،طبیعت، و بخصوص ترانه سازی و شعر و خوانندگی و نوازندگی دارای استعداد خودجوش و فوق العاده قوی هستم که نیاز به یک اسپانسر قوی دارم که بتونه کاره اقامت منو راه اندازی کنه و یا دعوت نامه کاری از یکی از شرکتهای اروپایی برام بفرسته و بتونه در یکی از کشورهای اروپایی منو ساپورت کنه تا بطور شراکتی و درصدی باهاش کار کنم. با ازدواج صوری مخالفم اگر خانوم یا دختره هنرمند و یا هنر دوستی هم وجود داشته باشه که دقیقا با معیارهای یکدیگه همخوانی داشته باشیم وقلب پاک و مهربونی داشته باشه وبا صداقت کامل هدف ازدواج دائم داشته باشه بنده با کمال میل قبول میکنم و نظرم مثبته حتی اگر طرف مقابلم متارکه و مطلقه باشن. بنده شعرها و آهنگهای مختلفی هم تنظیم کردم و با صدای خودم روی آهنگهای خودم آواز خوندم ولی به دلیل فقدان و کمبود امکانات هنوز موفق به ضبط کاست یا کارهای هنری ام نشدم.اگر شخصی با شرایط بنده موافق هست لطفا پیغام خصوصی بذاره.
با تشکر از حضور گرم و صمیمی تون

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 111 مهمان