ازدواج صوری جهت گرفتن open work permit

بحث در ارتباط با اقامت از طریق ازدواج، پیدا کردن گزینه مناسب ازدواج
قوانین انجمن
لطفا ایمیلهای مرتبط با ازدواج را به ezdevaj@panahandegi.com ارسال کنید.
سپاس
ارسال پست
doual

ازدواج صوری جهت گرفتن open work permit

پست توسط doual » سه شنبه 27 شهریور 1397, 9:14 pm

سلام دوستان.
من 21 ساله از کانادا هستم دانشجوام و دنباله یک دختر میگردم که یا ایران باشه اینجا که باهام ازئواج صوری بکنیم و اون بتونه open work permit بگیره بنده حدود 8200تا دارم و تحصیلم رو در مقطع فوق دیپلم برنامه نویسی شروع میکنم 3 ماه دیگه. در حقیقت کسی رو میخوام که بتونه حدودا ماهی 700 تا بده خودش اینجا کار کنه ور در بیاره. بنده ایتلس 7.5 جنرال دارم.امتیاز من با این ایتلس بالاست فقط تحصیل اینجا و سابقه کارش مونده. بعد از تحصیلم که تقریبا پارت تایم هست...یعنی هر سه ماه حدود 3900 پس بنابراین اگر کسی بتونه کمکم کنه مثلا هر سه ماه 2000تا بده خوده منم حدودا ماهی 2300 در میارم میتونیم این 3 سال کمتر رو بگدزونیم و بعدش که من ورک پرمیت گرفتم بعد دو سال از اون موقع من میتونم اپلای کنم واسه پرمننت رزیدنسی. این پلن من هست. اینم ایملم هست اگر کسی خواست به من ایمیل بده تا دقیقتر بگم و یا حتی شماره بدم تلگرام واتس اپ doual1997@gmail.com( اینو هم بگم من حدودا با این شرایط دلار اگر خودم باشم تنها شاید 9ماه بیشتر دوام نیارم. ولی اگر کسی پیدا شد و کمکم کرد منم اخره کار میشم مین اپلیکنت و طرف رو میارم. اگر هم شاریط دلار بهتر شد به طوری که دلار برگرده حتی رو 5500 تومن بیاد من از شخص مقابل ماهی 300 یا شاید همین حدودا ها چون خانادهام نسبتا اوکی هستن ومی توانن مابقی رو بپردازن.)

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 90 مهمان