هرکس هر سوالی راجب پناهاندگی داره بپرسه.به خصوص آلمان.

راههای کسب اقامت در آلمان (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
vahidapo

Re: هرکس هر سوالی راجب پناهاندگی داره بپرسه.به خصوص آلمان.

پست توسط vahidapo » شنبه 23 اردیبهشت 1396, 4:44 am

سلام. من و خانم و بچه 4 سالم با ویزا می خوایم وارد المان بشیم. برای پناهندگی چه کار باید کرد ؟

masoudf66masoudf66

پست توسط masoudf66masoudf66 » سه شنبه 16 خرداد 1396, 7:07 pm

سلام اتریش تو وین بهتره یا آلمان تو دوسلدرف برای بناهندگی ..... هر دوتا شو فرصت داریم کیسمون هم مسیحی است لطفا کمک کنید

Maryam760

پست توسط Maryam760 » یک شنبه 21 خرداد 1396, 11:04 am

سلام خسته نباشید
من و همسر و پسر ۴ساله ام با دعوتنامه ای که از طرف خواهرم از کشور یونان فرستاده میشه ،با ویزای شینگن،قصد پناهندگی در کشور المان رو داشتیم.من همسرم در المان متولد شده و کاملا مسلط به زبان المانی هست ،تا ۸سالگی کلن بودند و در حال حاضر عموی همسرم کلن هستند و از شرایط مالی خوبی برخوردارن.با توجه به این شرایط
۱.برای خواهرم در کشور یونان چه مشکلاتی بوجود میاد؟
۲.قانون دوبلین شامل حال ما میشه؟امکان داره که مارو به یونان برگردونن؟
۳.کیسی که بتونه ورود قانونی ما رو توجیه کنه چیه؟
۴.عموی همسرم میتونه کمکی در روند پرونده ما داشته باشه یا اینکه ما به جای کلن شهر خلوت تری رو انتخاب کنیم؟

Shadikhorramy

پست توسط Shadikhorramy » دو شنبه 22 خرداد 1396, 5:51 pm

panahandegi.europa نوشته شده:
دو شنبه 22 اردیبهشت 1393, 6:09 am
درود.دوستان من الان آلمان هستم.
مدت زیادی هم میشه تقریبا.
هرکس سوالی راجب پناهندگی داره بپرسه.کدوم شهر بهتره.چقدر پول میدن و ...
تا جایی که اطلاعات درست داشته باشم کمک میکنم.
راجب جاهای دیگه اروپا هم اطلاعات دارم اما نه به اندازه آلمان.
خوشحال میشم کمکتون کنم.

سلام
من و همسرم ۲۳ و ۲۹ ساله هستیم
قصد پناهندگی آلمان رو داریم
میخوام شروع راه رو بدونم از اینجا با توجه به اینکه ۲ تا سگ کوچیک دارم و باید با خودم بیارم و نمیتونم شهر به شهر بچرخم و بیام

در مورد کمپ متاهلی میخوام بدونم و اینکه به کدوم شهر المان برم و درخواست پناهندگی رو به کجا رسیدم باید بدم

که امنیت و بهداشت داشته باشه اون کمپ نسبت به کمپ های دیگه

و اینکه سگ هام بتونن پیشم باشن

و چه دلیل هایی بیارم که درخواست پناهندگیمون رد نشه

هر دو به دلایل خانوادگی نتونستیم دیپلم مدرسه رو بگیریم

اما من عکاسی رو زیر نظر اموزش پرورش خوندم و مدرک دارم و همسرم حدود ۱۷ سال امارات زندگی کرده و کار کرده

الانم کارمنده شرکت صرافی هستش تهران ۴ ساله

و ۳ زبان انگلیسی هندی عربی رو کاملا مکالمه میکنه

و بنده در خال خوندن زبان انگلیسی هستم

با توجه به تمام این شرایط چه طور باید شروع کنم

کی پناهندگیم جوابش میاد چون دیگه نمیتونم برگردم واقعا

و اینکه چه زمان توی کمپ باید بمونیم و از کجا کار پیدا کنیم؟

Shadikhorramy

پست توسط Shadikhorramy » دو شنبه 22 خرداد 1396, 5:52 pm

سوال دیگم اینه که
کیس چی هستش؟

منظور دوستان از کیس که میگن دارن چیه و چه کاری رو انجام میره؟

korosh77

پست توسط korosh77 » چهار شنبه 24 خرداد 1396, 2:31 pm

سلام دوستان
من و همسرم پاسپورت نداریم و قصد داریم که در کشور آلمان یا هلند برسیم و درخواست پناهندگی بدیم . با نفراتی هم صبت کردیم که به صورت قاچاقی از مرز ما را عبور می دهند و سپس در ترکیه با پاس فیک و سایر مدارک به صورت هوائی و از طریق یک کشور واسط ما را به آلمان می فرستند . به گفته آنها باید پاس قبل از رسیدن به آلمان سربه نیست شده و پس از رسیدن باید درخواست پناهندگی بدهیم . اولا از دوستانی که تجربه این کار را دارند تقاضای کمک و راهنمائی داشتم و اینکه چه ریسک هائی برای ما وجود داره و در نهایت راه دیگری مطمئن تر برای این هدف ما وجود داره یا خیر .
ممنون از همه شما

mojtaba.k

پست توسط mojtaba.k » یک شنبه 8 مرداد 1396, 12:01 pm

سلام دوست عزیز

پیام خصوصی بهتون دادم ولی جوابم رو ندادید نیاز به کمک و راهنماییتون دارم ممنون میشم پیامم رو جواب بدید

با تشکر

mehdi9706

پست توسط mehdi9706 » پنج شنبه 19 مرداد 1396, 3:40 pm

دوست عزیز سلام،،آیا کسی رو میشناسید که بدون اثر انگشت منو بفرسته آلمان؟ یه قاچاقبر هست که خودش تو آلمانه میگه پول بده به صرافی هر کشوری که رسیدی ی مقدار پول بده به طرف،، مثلا ترکیه یکی میاد دنبالت میفرستتد یونان اونجا ی مقدار پولی میدی بعد هم همینجوری و رسیدی آلمان تسویه میکنی باهاش بنظرت چطوره؟؟ با ویزای جعلی میفرسته بنظرت میشه اعتماد کرد؟؟ چند روز پیش رفتم یکی از آژانس هواپیمایی گفت ویزای شینگن میگیرم میفرستمت ایتالیا و بعد از اونجا میری آلمان درخواست پناهندگی میدی،، میگن با اثرانگشت بیام نامه ترک خاک میدن و دیپورت میکنن،، و اینکه میگه یه وکیل هست 1500 یورو میگیره اقامت دائمی میگیره پولشو قسطی میدی،، ممنون میشم راهنماییم کنید

mehdi9706

پست توسط mehdi9706 » پنج شنبه 19 مرداد 1396, 3:49 pm

دوست عزیز سلام،، آیا با ویزای شینگن میشه پناهندگی گرفت؟؟ چند روز پیش رفتم یکی از آژانس هواپیمایی گفت ویزای ایتالیا میگیرم واست بعد از اونجا میری آلمان درخواست پناهندگی میدی آیا همچین چیزی میشه؟؟ ی قاچاقبر هست میگه 28 تومن میگیرم پولتو میدی صرافی هرکشوری که رد کردی ی مقدار پول میدی به طرف میگه کاملا هوایی میای نظرت راجع به این بگید،، و اینکه مگه میشه بدون اثر انگشت بیایم آلمان؟؟ ایا همچین آدمی میشناسید که بدون اثر انگشت منو بفرسته آلمان؟؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

مهاجر آسمان

پست توسط مهاجر آسمان » شنبه 21 مرداد 1396, 10:31 am

با عرض خسته نباشید،میخاستم در مورد شرایط راه قاچاق الان بدونم،شنیدم راه ها بسته ست،آیا امکان رد شدن وجود داره؟بخصوص از مرز ایران ترکیه،من تبعه افغانم،لطفا اگه کسی اطلاع داره راهنماییم کنه،به شدت تردید دارم و سردوراهیم

ra_ar_66

پست توسط ra_ar_66 » شنبه 21 مرداد 1396, 3:21 pm

مهاجر آسمان نوشته شده:
شنبه 21 مرداد 1396, 10:31 am
با عرض خسته نباشید،میخاستم در مورد شرایط راه قاچاق الان بدونم،شنیدم راه ها بسته ست،آیا امکان رد شدن وجود داره؟بخصوص از مرز ایران ترکیه،من تبعه افغانم،لطفا اگه کسی اطلاع داره راهنماییم کنه،به شدت تردید دارم و سردوراهیم
سلام
من شخصا الان سر مرز ایران و ترکیه در بازرگان هستم .قیمت خوب پرداخت کنی مثه اب خوردن میتونی برسی به ترکیه .مرز بسته نشده اما یکم سختگیری زیاد شده البته نه انقدر که ادمو سر دوراهی بزاره
ایدی تلگرام من:
ra_ar_66@

saeed847

پست توسط saeed847 » یک شنبه 22 مرداد 1396, 5:53 pm

سلام .. با ویزا قانونی یه کشور عضو شنگن هم مرز آلمان وارد اروپا میشم و میخوام برم آلمان درخواست بدم . درمورد دوبلین شنیدم که ظاهرا نمیشه یا مشکل است .... دوستان اگر وکیل خوب میشناسند معرفی کنند و اگر اطلاعاتی دارند راهنمایی کنند
ممنون

Himmel

پست توسط Himmel » جمعه 27 مرداد 1396, 8:12 am

سلام،من تازه مصاحبه پناهندگی دادم،،مخاستم بدونم چقدر طول مکشه تا جواب بیاد? ایرانی هستم و پاسپورتم راهم تحویلشان دادم،،البته اعتبار پاسپورتم تمام شده. و اینکه من در مصاحبه اول،ازم پرسیدن فامیل داری، گفتم ی پسرعمو دارم،،اونا گفتن پسرعمو ، فامیل حساب نمیشه، مصاحبه تازه ام،گفتن فامیل داری، گفتم نه. گفتن چرا دروغ میگی،تو گفتی داری پسرعمو،، گفتم همکارتون گفت پسرعمو فامیل حساب نمیشه،، بعد اسم پسرعموم پرسید،،منم گفتم ولی این تازه شیش ماه وارد المان شده،،ولی من قبلا ی سال قبل مصاحبه اول دادم. ایا متونن منو اخراج کنن به ایران? خیلی دلشوره دارم

kgolhasrat

پست توسط kgolhasrat » شنبه 4 شهریور 1396, 7:01 pm

سلام.امکان داره من بتونم زمینی خودمو از صربستان به کرواسی بعد اسلواکی و اتریش و مونیخ برسونم یا راه نیس؟ پیشنهادتون چیه

Rouhollah

پست توسط Rouhollah » یک شنبه 5 شهریور 1396, 6:36 am

سلام برادر عزیز من 28 سالمه و قبلا خیلی سعی کردم ک بیام آلمان حتی تا مرز ترکیه هم اومدم اما برگشتیم بخاطر امنیتی ک نبود مرز.الان میخوام بزنم بیرون از ایران میخوام راهنمایی کنی ک چطور و با چ کیسی راحت میشه اومد

Kabir Ahmdi

پست توسط Kabir Ahmdi » یک شنبه 5 شهریور 1396, 10:47 pm

درود بر شما من میخواهم مسیحی شوم
اما یک سوال دارم بعد از مسیحی شدن آیا میتوانم افغانستان سفر کنم
سوال دوم اگر قبول شدم چطور باید به افغانستان سفر کنم و آیا میتوان کلمه مسیحی را در گذر نامه ام درج نکنم

Ferial

پست توسط Ferial » چهار شنبه 10 آبان 1396, 5:22 am

دورود دوست عزیز.من 21ساله هستم.قصد پناهندگی دارم.میخواستم بدونم هزینه از ایران رسیدن به آلمان چقدر میسه.نمیدونم شنیدم یکی باید حتما اینجا باشه تا مدارکتو از بین ببره که نفهمن با هواپیما اومدی.میخوام بدونم واسه تمام این چیزا و وکیلی که باید تو آلمان بگیرم در کل و واسه هرکودومشون چند میلیون باید هزینه کرد.خیلی ممنون میشم پاسخ بدید🙏

hamhdshamsi

پست توسط hamhdshamsi » یک شنبه 14 آبان 1396, 12:42 pm

با سلام من 15ماه امدم هلند با دعوت نامه به صورت رسمی وقانونی وبعداز دو ماه ونیم درخواست پناهندگی از دولت آلمان کردم وجواب رد وترک خاک دریافت کردم والان مدت هشت ماه است که از کمپ بیرون آمده وبه صور غیر قانونی زندگی میکنم حالا میخواهم ببینم در هلند دوباره پروند باز کنم یا به کشوری دیگر وآلمان میتوانم بیایم ودرخواست پناهندگی کنم

arefnikoo

پست توسط arefnikoo » شنبه 20 آبان 1396, 3:51 pm

سلام
من از هواپیمایی آلمان میخوام برم سمت صربستان
این هواپیما یه نوقف تو آلمان داره فکر کنم شهر فرانکفورت یا دوسلدورف باشه و بعد از چند ساعت دوباره سوار یه هواپیما دیگه میشی و میری به صربستان
به نطرتون میشه تو فرودگاه از مامورین فرودگاه درخواست پناهندگی داد و یا سوار هواپیمامون نشیم و بعد از اینکه دستگیرمون کردن بگیم قاچاقب آوردمون و .....
اگه کسی میدونه لطفا جواب بده ممنون میشم
تلگرام
09114120281

leila.nasiri.199

پست توسط leila.nasiri.199 » شنبه 20 آبان 1396, 4:48 pm

با سلام. من یه خانمم. میخوام بیام آلمان. بیماری سرطان و ms دارم. یعنی نمیتونم خوب راه برم. به نظر شما وضعیت من بعد از درخواست پناهندگی چی میشه؟ من نیاز به کمک دیگران برای انجام کارهای شخصیم هستم. یعنی دکمه لباس و بند کفشمو هم نمیتونم ببندم
لطفا راهنماییم کنید

نيلوفر پيرزود

پست توسط نيلوفر پيرزود » پنج شنبه 25 آبان 1396, 11:58 am

سلام من ويزاي ايتاليا و گرفتم دختر يك سال و نيم دارم و همسرم پاسپورت سوريه داره ساكن دبي هستيم و ميخواهيم به آلمان بريم آيا ميشه در آلمان درخواست پناهندگي بديم ؟تمام عمو و عمه هاي همسرم هم ألمان هستن،ميشه من و راهنمايي كنيد واقعا مستصل هستم

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Bing [Bot] و 39 مهمان