ویزای شینگن بدون اثر انگشت از باکو به آلمان

راههای کسب اقامت در آلمان (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
MAX50

ویزای شینگن بدون اثر انگشت از باکو به آلمان

پست توسط MAX50 » دو شنبه 16 تیر 1393, 5:43 pm

سلام

یک نفر رو پیدا کردیم خیلی ها رو فرستاده ویزای شینگن بدون اثر انگشت خودش میگه اگر اثر انگشت باشه بر میگردونن ایران حالا تعدادی سوال دارم

ایشون گفته نفری 55 میلیون میگیره بدین صورت که اول گفته موقع قرار داد 5000 دلار به صورت امانی میگیره کارها رو میکنه و بعد از یک ماه میفرسته باکو اونجا خودشون خونه دارن با هزینه خودشون حدود سه هفته اونجا هستی و از باکو میفرسته آلمان و بعد از اون 5000 دلار رو برمیگردونه

مدارکی که خواسته 6 قطعه عکس
گواهینامه
و پاسپورت

من به همراه همسرم میخواهم برم که دو ماهه باردار هستش آیا تاثیر مثبتی در رفتنمون داره و اینکه اگر ما رفتیم آلمان چه جوریاست چند وقت بعد باید درخواست پناهندگی کنیم

والا ایشون میگفت اگر حامله باشی پرستار دولت بهت میده و .... و اینکه بعد از ورود به آلمان خونه بهمون میدن که خودمون دو نفر باشیم یک خورده راهنمایی کنید ممنون میشم

آیا این روش دیپورت نداره ؟؟؟

اگر هم کسی اونجا هست واقعا میتونه راهنمایی کنه و وایبر داره شمارشو بهم بده تا باهش حرف بزنم

با تشکر از سایت خوبتون

چون بنده هم کار رسمی اینجا دارم ولی واقعا مشکلات اقتصادی زیادی دارم و روز به روز هم اعصاب خراب تر شادی ندارم و ....

MAX50

Re: ویزای شینگن بدون اثر انگشت از باکو به آلمان

پست توسط MAX50 » دو شنبه 16 تیر 1393, 5:52 pm

بدین صورت که اول با هواپیما باید بریم باکو بعد از حدود سه هفته بریم به آلمان

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » دو شنبه 16 تیر 1393, 5:58 pm

MAX50 نوشته شده:بدین صورت که اول با هواپیما باید بریم باکو بعد از حدود سه هفته بریم به آلمان
Omid.kargar.23@yahoo.com
Behem payam bede.
Behet migam oza chetore

MAX50

پست توسط MAX50 » دو شنبه 16 تیر 1393, 6:07 pm

panahandegi.europa نوشته شده:
MAX50 نوشته شده:بدین صورت که اول با هواپیما باید بریم باکو بعد از حدود سه هفته بریم به آلمان
Omid.kargar.23@yahoo.com
Behem payam bede.
Behet migam oza chetore

سلام تو یاهو مسنجر هستید بهتون پیام دادم

نمایه کاربر
iranian
محل اقامت: Denmark
تماس:

پست توسط iranian » دو شنبه 16 تیر 1393, 11:41 pm

MAX50 نوشته شده:سلام

یک نفر رو پیدا کردیم خیلی ها رو فرستاده ویزای شینگن بدون اثر انگشت خودش میگه اگر اثر انگشت باشه بر میگردونن ایران حالا تعدادی سوال دارم

ایشون گفته نفری 55 میلیون میگیره بدین صورت که اول گفته موقع قرار داد 5000 دلار به صورت امانی میگیره کارها رو میکنه و بعد از یک ماه میفرسته باکو اونجا خودشون خونه دارن با هزینه خودشون حدود سه هفته اونجا هستی و از باکو میفرسته آلمان و بعد از اون 5000 دلار رو برمیگردونه

مدارکی که خواسته 6 قطعه عکس
گواهینامه
و پاسپورت

من به همراه همسرم میخواهم برم که دو ماهه باردار هستش آیا تاثیر مثبتی در رفتنمون داره و اینکه اگر ما رفتیم آلمان چه جوریاست چند وقت بعد باید درخواست پناهندگی کنیم

والا ایشون میگفت اگر حامله باشی پرستار دولت بهت میده و .... و اینکه بعد از ورود به آلمان خونه بهمون میدن که خودمون دو نفر باشیم یک خورده راهنمایی کنید ممنون میشم

آیا این روش دیپورت نداره ؟؟؟

اگر هم کسی اونجا هست واقعا میتونه راهنمایی کنه و وایبر داره شمارشو بهم بده تا باهش حرف بزنم

با تشکر از سایت خوبتون

چون بنده هم کار رسمی اینجا دارم ولی واقعا مشکلات اقتصادی زیادی دارم و روز به روز هم اعصاب خراب تر شادی ندارم و ....

اثر انگشت گرفتن به این معنی نیست که اگر بری به خواطر اثر انگشت برت گردونن ، وقتی تو ویزا شنگن از سفارت المان بگیری یعنی فقط میتونی که در المان درخواست پناهندگی کنی و اگر به کشور دیگه که عضو شنگن هست بری به همان المان دیپورت میشوی چون المان مسئول رسیدگی به پرونده شما هست
که احتمالش ضعیف هست قبول کنن ، مگر با داشتن یک کیس قوی + توجیح مناسب خروج قانونی و بدون دردسر از ایران
الان خیلی ها هستن که بی جوابن چون با ویزا و بدون مشکل رفتن و مثل شما اصلا نمیدونستن کیس چیه ،
خانم خودت را با این وضع دچار دردسر و سختی نکن ، البته که در المان بچه دنیا بیاد خیلی بهتره ولی وقتی کیس درست حسابی هم نداری به نظر من بیخیال شو
چون خودت ضرر میکنی پولت از دست میره اخرش هم نتیجه نمیگیری

حالا معلوم نیست اون یارو که بهت گفته ویزا بدون اثر انگشت میگیره چرا این دروغ شاخ دار رو گفته؟ ، اصلا پرسیدی که چطوری میخواد بدون اثر انگشت بگیره وقتی تمام سفارت ها اجباری هست که اثر انگشت بگیرن به خاطر مسائل امنیتی گرفتن اثر انگشت الزامی هست چطوری این شخص میتونه این قانون را دور بزنه با سفارت زد و بند داره؟ یعنی شما باور میکنی ؟؟؟؟
خوب این شخص کی هست که بر سفارت المان اینقدر نفوذ داره که بتونه بدون اثر انگشت برای شما ویزا بگیره!!!یکم فکر کن
اقا باور نکن اینها همه دورغ هست
55 میلیون هم برای ویزا شنگن خیلی زیاده!!!!

به هر حال حتی اگر تونستی ار هر طریقی ویزا بگیری به فکر کیس باش ، کیس پناهندگی باید قوی باشه خیلی
دلت را به کیس های ابکی و... خوش نکن چون خیلی ها در همین المان بلاتکلیفن همش به خواطر این هست گول حرفهای قشنگ افراد را خوردن
مثل همین یارو که میخواد برات ویزا بگیره از حرفهاش معلومه خبری از ویزا نیست یا ویزا جعلی برات میگیره یا یک نقشه دیگه داره
<p style="text-align: left;">Tanha ID man dar in site faghat hamin hast baghie ID ha &nbsp;jali ast</p>
<p style="text-align: left;">email : xiranianx@gmail.com</p>

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » سه شنبه 17 تیر 1393, 6:21 am

ویزا ا که 100 % جعلیه که.حالا باید دید چه جوری جعل کرده.اگه خوب جعل کنه از ایران رد میشی اما اینجا گیر میکنی بدون شک.یه سری چیزا مثل رزور هتل و چندتا چیز دیگه هست که اگر داشته باشی امکان اینکه رد بشی هست اما ...
حالا مهمم نیست اینجا گیر کنی.
ولی 55 خیلی زیاده
کیس هم باید خیلی قوی باشه که وقتی شما با ویزا ی اثرانگشتی و راحت میای بیرون درواقع کیس قوی برات وجود نداره دیگه.

MAX50

پست توسط MAX50 » پنج شنبه 19 تیر 1393, 6:14 am

ممنونم از اطلاع رسانی دوستان والا من هر چی به آقای چاوشی زنگ میزنم تو وایبر دریغ از یک پاسخ من چیکار کنم ؟؟؟؟؟

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » پنج شنبه 19 تیر 1393, 10:27 am

MAX50 نوشته شده:ممنونم از اطلاع رسانی دوستان والا من هر چی به آقای چاوشی زنگ میزنم تو وایبر دریغ از یک پاسخ من چیکار کنم ؟؟؟؟؟
ببخشید دوست عزیز من ایمیل اشتباه دادم
Omid.kargar23@yahoo.com
این درسته

نمایه کاربر
iranian
محل اقامت: Denmark
تماس:

پست توسط iranian » پنج شنبه 19 تیر 1393, 5:54 pm

من نمیگم قاچاقی برو چون اصلا به صلاح نیست با یک زن باردار بخوای اینکار را بکنی
اول بشین ببین ارزش داره اصلا بری برای پناهندگی اگر در ایران مشکل خاصی نداری بهتره بیخیال بشی پناهندگی دردسر داره چه مسیر رفتن چه تازه رسیدن به مقصد تازه دردسرا شروع میشه
اگر واقعا در ایران جونت به لبت رسیده و دیگه نمیتونی بمونی خودت برو تنهایی بعد که جای پات اونجا محکم شد خانوادت بیار پیش خودت
ولی اینکه بخوای ویزا بگیری بری اونجا با این همه سختی و .. خودت پشیمون میشی
گول این حرفهای بعضی ادم ها رو نخور که اینقدر برات تعریف میکنن که ادم وسوسه کنن
من نمیگم ایران خوبه ولی اگر تصمیمت جدی هست برای رفتن از مسیری برو که احتمال گرفتن جواب بیشتره
جای پای کسایی گذاشتن که الان بلاتکلیفن کار درستی نیست

درسته ویزا داشته باشی با خیال راحت میری کسی بدش نمیاد مثل ادم راحت بشینه سوار هواپیما بره و دیگه برنگرده
ولی این رفتنت برای موندگار شدنه درسته؟
خود اگر دنبال راحت طلبی هستی باید این را هم قبول کنی شاید راحت با ویزا بری اما درصد موندگار شدن و رسیدن به اقامت خیلی پایین میاد
قاچاقی رفتن هم از روی اجباره وگرنه گفتم که اگر مشکل نداری بیخیال بشی بهتره راهای بهتری برای مهاجرت هست چند سال کار کن یک پول خوبی جور کن بزن بیرون از مملکت
درضمن تو الان مجرد نیستی ، مسئولیت خانواده هم بردوشت هست نه خودت بدبخت کن نه خانوادت
باور کن اونجا واسه ما ایرانی ها فرش قرمز و امکانات نریختن بگن بفرمایید
ولی اگر کیس قوی داری و مطمن به جواب گرفتن هستی اون فرق میکنه به هر حال بدون اگاهی اقدام نکن از هیچ مسیری نه قانونی نه غیر قانونی
موفق باشی
<p style="text-align: left;">Tanha ID man dar in site faghat hamin hast baghie ID ha &nbsp;jali ast</p>
<p style="text-align: left;">email : xiranianx@gmail.com</p>

نمایه کاربر
Elvis_56

پست توسط Elvis_56 » شنبه 21 تیر 1393, 10:10 am

panahandegi.europa نوشته شده:ویزا ا که 100 % جعلیه که.حالا باید دید چه جوری جعل کرده.اگه خوب جعل کنه از ایران رد میشی اما اینجا گیر میکنی بدون شک.یه سری چیزا مثل رزور هتل و چندتا چیز دیگه هست که اگر داشته باشی امکان اینکه رد بشی هست اما ...
حالا مهمم نیست اینجا گیر کنی.
ولی 55 خیلی زیاده
کیس هم باید خیلی قوی باشه که وقتی شما با ویزا ی اثرانگشتی و راحت میای بیرون درواقع کیس قوی برات وجود نداره دیگه.
درسته. ویزا لیبله ولی قیمتش این نیست.
شگرد جدید کلاهبرداران اینترنتی:
هفته اول: من هنگام خروج از گیت با ویزای جعلی بازداشت شدم و پولم هدر رفت
هفته دوم: کسی از دوستان اگه قاچاقبر مطمئن می شناسه لطفا معرفی کنه!
هفته سوم: دوستان، مژده! یه راه خوب و مطمئن برای خروج پیدا کردم
هفته چهارم: فروش پاسپورت اورجینال اروپایی، 100 % تضمینی، دوستان با شماره من تماس بگیرید!!!
---
هفته پنجم:
با ساخت اکانت جدید خودشونو مسافر جا میزنن و به صورت غیر مستقیم برای خودشون (اکانت قبلی) تبلیغ می کنن!!!

نمایه کاربر
Amirkian

پست توسط Amirkian » پنج شنبه 26 تیر 1393, 2:14 pm

اين حرفا همش مسخرس، گول نخور!
...و تو از خودت سوال ميكني،چرا آدم فراموش ميكنه،
چرا آدم بهش باور نداره،كه هميشه مثل يك پرنده آزاده
و در حقيقت ميتونه پرواز كنه.

amirzarghan

پست توسط amirzarghan » شنبه 28 تیر 1393, 8:08 am

چه خبره 55 میلیون !تو که میخوای این همه هزینه کنی خوب ! تو همین تهران با نصف این پول ویزا شنگن هلند میدن بیا ردیف کنم برات .نصف دیگه پولت رو بده یه کیس خوب بخر با یه وکیل .اینطوری خیلی از اون سفر باکو بهتره . من نمیگم تضمینی هستش ولی راحتر ریسکش کمتره

نمایه کاربر
amiraaaaaa

پست توسط amiraaaaaa » شنبه 28 تیر 1393, 10:44 pm

amirzarghan نوشته شده:چه خبره 55 میلیون !تو که میخوای این همه هزینه کنی خوب ! تو همین تهران با نصف این پول ویزا شنگن هلند میدن بیا ردیف کنم برات .نصف دیگه پولت رو بده یه کیس خوب بخر با یه وکیل .اینطوری خیلی از اون سفر باکو بهتره . من نمیگم تضمینی هستش ولی راحتر ریسکش کمتره
سلام
این ویزای شینگن که شما میگی آشنا داری تضمینی.با اثر انگشت؟یعنی آژانس هواپیمایی آشنا داری؟
دقیقا قیمتش چقدر؟
ممنون

amirzarghan

پست توسط amirzarghan » شنبه 28 تیر 1393, 11:00 pm

amiraaaaaa نوشته شده:
amirzarghan نوشته شده:چه خبره 55 میلیون !تو که میخوای این همه هزینه کنی خوب ! تو همین تهران با نصف این پول ویزا شنگن هلند میدن بیا ردیف کنم برات .نصف دیگه پولت رو بده یه کیس خوب بخر با یه وکیل .اینطوری خیلی از اون سفر باکو بهتره . من نمیگم تضمینی هستش ولی راحتر ریسکش کمتره
سلام
این ویزای شینگن که شما میگی آشنا داری تضمینی.با اثر انگشت؟یعنی آژانس هواپیمایی آشنا داری؟
دقیقا قیمتش چقدر؟
ممنون
اره ولی اثر انگشت میگیرن فقط دریافت ویزا راحت با اونها هستش یه آژانس هست که خودش کارها اداری انجام میده . برا کسی که پولش زیاد باشه بتونه کیس قوی جور کنه خوبه

humanity123

پست توسط humanity123 » پنج شنبه 3 مهر 1393, 10:13 pm

ببین آقای (همون که خانوم ات برداره ) شک نکن و شک نکن که ۹۹% این حرومزادهها همه از دم کلاه بردار هستن ! کسی‌ که اول عزت پول خواست شک نکن ریگی به کفشش هست... پولتو فقط تو صرافی بخوابون که مجزز داره از بانک مرکزی یا چک بده ! ۲) ویس عابدون اثر و این داستانا همش دروغی بیش نی‌ ،ما خودمون ۶ ماه وقت گذشتیم و از یوکریین اقدام کردیم برای ویزا بدون اثر که آخرشم ،دیدیم طرف لیبل واسه پسا میزانه و روزی تعطیل از ایران بلند میکنه و به خاطره اینه که تو ایران کسی‌ گیر نمیکنه و تو کشور دوم یا سوم بگا میری.. اینا اطلاعاتی‌ بود که مجانی‌ بهت دادم ،گرچه خودم هزینه زیادی واسعش دادم...

humanity123

پست توسط humanity123 » دو شنبه 24 آذر 1393, 7:10 pm

Mazooret az daryafteh hazineh ,foroodgaah chi bood ! yani nemtooni HAZINEH KARO BAAD AZ INKE MOSAFER rESID be maghsad azash begiri? ;) (( maslan taraf az sarafi azad koneh )) va inke ye meghdar tozih bedeh bebinim chi jooriaas ,Albateh man vase Refigham mikhaam ! ;)

1984Babak

پست توسط 1984Babak » شنبه 10 شهریور 1397, 7:55 pm

الکی انقد در مورد چیزی که اطلاع ندارید حرف نزنید. ویزا بدون اثر هست کی میگه نیست؟ اینکه تو رو ایسگا کردن کلاه سرت گذاشتن دلیل وجود نداشتن چیزی نمیشه

Zanyar9807

Re: ویزای شینگن بدون اثر انگشت

پست توسط Zanyar9807 » جمعه 23 شهریور 1397, 10:51 am

سلام دوستان خسته نباشید من واسطه هستم برای فرستادن به اروپا من سود خودم رو از طرف میگیرم
شرایط
۱)۱۰میلیون تومان اول گرفته میشه قرار داد مینویسیم و یک چک سفید بهتون می دهیم اگه به نتیجه رسید بقیه پول رو موقع تحویل ویزا و بلیط میگیرم اگرم به نتیجه نرسید پول رو کاملا بهتون پس میدم و چک سفید رو ازتون تحویل میگیرم
طرف بیش از ۳۰ نفر تا حالا فقط تو شهر ما فرستاده و شهرمون کوچیکه و همه یارو رو میشناسن پس با یک تحقیق همه چیز میاد دستتون که راست میگم یا دروغ
۱)واسه فرانسه بلژیک و ایتالیا با هواپیما که اثر انگشت درنمیاد۴۸۰۰یورو
۲)واسه فرانسه بلژیک و ایتالیا با هواپیما که اثر گرفته میشه ۶۰میلیون تومان
۳)رفتن به انگلیس ۴۸۰۰یورو تا فرانسه و ۳۷۰۰پوند تا انگلیس
جهت هماهنگی تضمینی با ایدی wow_20 در تلگرام ارتباط برقرار کنید
با تشکر

farhad ravan

پست توسط farhad ravan » شنبه 24 شهریور 1397, 7:51 am

ناموسن دمش گرمه
منو راحت آورد
نظامیم هست.ترسی نداره و مطمئن
با این فقط بیاین