قابل توجه دوستانی که می خواهند در المان پناهنده شوند

راههای کسب اقامت در آلمان (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
nasim

قابل توجه دوستانی که می خواهند در المان پناهنده شوند

پست توسط nasim » جمعه 3 آذر 1391, 10:44 pm

دوستان قبل از هر چیزی باید بگم تا به قول معروف جونتون به لبتون نرسیده نیاید اینجا . المان الان پر از سوری و صرب است دولت هشدار داده که باید هرچه زودتر تکلیف پناهنده ها مشخص بشه و ۷۰% کارمندهای المان پرونده های سوری و صرب را بررسی میکنند صرب ها میان اینجا حدود ۲۰۰۰ یورو میگیرن و برمیگردن همش به خاطر پول به همین خاطر دولت المان فعلا بسیار عصبانی است از نظر هایم ، هایم موقت خیلی کثیفه تا نیاید ببینید متوجه نمیشید من چی میگم بیماری های متل سل و ابله مرغان و گال هم نقل و نباته ولی هایم دایم کمی بهتر هست البته شانس توی تقسیم شدن پناهنده خیلی تاتیرداره اگر سوالی داشتید در خدمتم .

امیر صمدیان

Re: قابل توجه دوستانی که می خواهند در المان پناهنده شوند

پست توسط امیر صمدیان » شنبه 23 دی 1391, 4:45 am

من تمام شرایط پناهندگی در آلمان و خروج قانونی از ایران را دارم. حدود 70 تومن پول هم دارم. اما یه کم می ترسم. یه همسفر می خوام (البته خانم برای ازدواج سوری) تا هزینه ها کم شوند.

narshin

پست توسط narshin » شنبه 23 دی 1391, 5:12 pm

داداش ینی میگی بیخیال بشیم المانو ؟ انگلیس یا سوید در چه حالن ؟

nasim

پست توسط nasim » سه شنبه 26 دی 1391, 9:57 pm

متاسفانه المان الان شلوغه ولی بستگی به انتخاب خودت داره مورد کشورهای اسکاندیناوی اطلاعی ندارم

one-one

پست توسط one-one » سه شنبه 8 اسفند 1391, 8:34 am

چقدر دلسوزن بعضیااااااا
کسانی که مشورت می خواهند، در حقیقت متقاضی تهییج و نظر موافق هستند...
اما اين اصلا خوب نيست!

المان

پست توسط المان » چهار شنبه 16 اسفند 1391, 5:52 am

nasim نوشته شده:دوستان قبل از هر چیزی باید بگم تا به قول معروف جونتون به لبتون نرسیده نیاید اینجا . المان الان پر از سوری و صرب است دولت هشدار داده که باید هرچه زودتر تکلیف پناهنده ها مشخص بشه و ۷۰% کارمندهای المان پرونده های سوری و صرب را بررسی میکنند صرب ها میان اینجا حدود ۲۰۰۰ یورو میگیرن و برمیگردن همش به خاطر پول به همین خاطر دولت المان فعلا بسیار عصبانی است از نظر هایم ، هایم موقت خیلی کثیفه تا نیاید ببینید متوجه نمیشید من چی میگم بیماری های متل سل و ابله مرغان و گال هم نقل و نباته ولی هایم دایم کمی بهتر هست البته شانس توی تقسیم شدن پناهنده خیلی تاتیرداره اگر سوالی داشتید در خدمتم .
سلام .می خواستم بدونم باچه راه کارهایی من ودوستم بعدارمعرفی خودمون می تونیم در یک هایم خاص اسکان پیداکنیم ؟
اصلااین امکان پذیر؟
اگه دوستم خانوم یاآقاباشه چقدرتفاوت داره ؟
ضمنابرای اثبات زناشویی بایدحتمابه یک سندعینی استنادکردیا.....؟
ممنون میشم راهنمایی کنید :roll:

arashtn1

پست توسط arashtn1 » سه شنبه 22 اسفند 1391, 2:02 pm

المان نوشته شده:
nasim نوشته شده:دوستان قبل از هر چیزی باید بگم تا به قول معروف جونتون به لبتون نرسیده نیاید اینجا . المان الان پر از سوری و صرب است دولت هشدار داده که باید هرچه زودتر تکلیف پناهنده ها مشخص بشه و ۷۰% کارمندهای المان پرونده های سوری و صرب را بررسی میکنند صرب ها میان اینجا حدود ۲۰۰۰ یورو میگیرن و برمیگردن همش به خاطر پول به همین خاطر دولت المان فعلا بسیار عصبانی است از نظر هایم ، هایم موقت خیلی کثیفه تا نیاید ببینید متوجه نمیشید من چی میگم بیماری های متل سل و ابله مرغان و گال هم نقل و نباته ولی هایم دایم کمی بهتر هست البته شانس توی تقسیم شدن پناهنده خیلی تاتیرداره اگر سوالی داشتید در خدمتم .
سلام .می خواستم بدونم باچه راه کارهایی من ودوستم بعدارمعرفی خودمون می تونیم در یک هایم خاص اسکان پیداکنیم ؟
اصلااین امکان پذیر؟
اگه دوستم خانوم یاآقاباشه چقدرتفاوت داره ؟
ضمنابرای اثبات زناشویی بایدحتمابه یک سندعینی استنادکردیا.....؟
ممنون میشم راهنمایی کنید :roll:
فکر نکنم کورش جان
ببخشید اشتباه شد دوباره :P :roll:

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » سه شنبه 22 اسفند 1391, 9:15 pm

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

نمایه کاربر
only_england

پست توسط only_england » جمعه 25 اسفند 1391, 2:25 pm

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
جامعه گوسفندی لایق حکومت گرگان است

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » جمعه 25 اسفند 1391, 2:43 pm

اینهائی که فکر میکنند زرنگن و میخواهند چرت و پرت تحویل مردم بدن بعدم سرشون کلاه بذارن چرا تو این انجمن تر میزنن !
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

65 mahdi

پست توسط 65 mahdi » یک شنبه 1 اردیبهشت 1392, 9:20 am

شما کارت درست شده چند وقت اونجای ؟ و چه کیسی دادی می شه من رو راه نمایی کنید ؟

bahman2428

پست توسط bahman2428 » چهار شنبه 15 خرداد 1392, 3:40 pm

سلام و خسته نباشید.
من یه سوالی داشتم از هر کی می پرسم یه چیزی می گه لطفا یه جواب کامل و مطمین بدین.مرسی
من خدمت نرفتم و پاس ندارم.مشکل مالی هم اصلا ندارم و هر چقدر بشه خرج می کنم.می خواستم پاس 15 تومانی قانونی بگیرم ولی از شانس من 3 4 ماهه اونارو گرفتن و دیگه نمیشه
با دختری که 6 ماهه اقامت دایم المان گرفته در ارتباطم.می خوام با اون ازدواج کنم و اونجا اقامت بگیرم.ولی چون پاس ندارم نمیشه قانونی اقدام کرد.می خواستم بدونم بهترین راه واسه من چیه؟و اینکه میشه قاچاقی برم ترکیه از اونجا به بعد چیکار کنم بهتره؟
ایا خودم قاچاقی برسونم المان بعد اونجا بگم که می خوایم ازدواج کنیم و من مشکل پاس داشتم و مجبور بودم قاچاقی بیام میشه؟یا اینکه رسیدم اونجا بیان دنبالم من ببرن خونه و بعد ازدواج کنیم بعد از اون تقاضای اقامت کنم میشه؟

farshidheydari

پست توسط farshidheydari » جمعه 25 اردیبهشت 1394, 8:15 pm

سلام دوستان عزیز.
در مورد آلمان میخواستم بدونم اگه درخواست پناهندگی داده بشه بعدش با درخواست پناهندگی موافقت نشه آیا دیپورت میشیم؟
چون من یه مسئله ای دارم. قرار هستش با یک نفر که دانمارک زندگی میکنه که پناهنده هستش توی دانمارک که هنوز اقامت دائم نداره ازدواج کنم .ولی توی دانمارک با توجه به قوانینی که داره برای ازدواج که باید سن دختر و پسر 24 سال باشه این راهو نمیتونم برای دانمارک انجام بدم چون خودم 25 هستم و کسی که قراره ازدواج کنم باهاش 20 هستش. به خاطر همین چیزی که به ذهنم رسید این بود که بیام آلمان پناهنده بشم که اگه زمانی هم قبول نشدم دیپورت نشم (البته اگه آلمان دیپورت نکنه) و یه مدت آلمان زندگی کنم تا سن کسی که میخوام ازدواج کنم باهاش به 24 برسه که بتونم اقدام کنم برای دانمارک.
در ضمن با توجه به محدودیت زمانی که دارم نمیتونم ایران بمونم که سن اون بنده خدا بخواد به 24 برسه که بخوام اقدام کنم. باید هر چی زودتر اقدام کنم. نظرتون چیه دوستان؟
ممنون میشم راهنماییم کنید که این راه با توجه به شرایطم منطقی هست یا نه؟
اگه نه چه راهی رو پیشنهاد میکنید.؟
با تشکر از دوستان عزیز

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 78 مهمان