همسفر برای المان

راههای کسب اقامت در آلمان (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
arashtn

همسفر برای المان

پست توسط arashtn » یک شنبه 12 آذر 1391, 8:13 am

سلام بچه ها بلاخره بعد یه عمری پولی جور کردم برای رفتن کشور مورد نظرم المان هست کسی هست واسه همسفر شدن
از ترکیه کسیو پیدا کردم به المان مبلغشم 7000$ هست که پولو تو ایران میزاریم بعد رسیدن ازاد میکنیم/دوستان نمیخوام ده نفر باشیم میخوام یکی باهام باشه هواسمون به هم دیگه باشه سنشم 26-28 باشه کیس هم داشته باشه کسی هست ایمیل من arash_tn298@yahoo.com
فقط یک نفر نمیخوام کسی فکر کنه بازار یابی یا همچین چیزی میخوام بکنم /

M4F14

Re: همسفر برای المان

پست توسط M4F14 » یک شنبه 12 آذر 1391, 6:38 pm

arashtn نوشته شده:سلام بچه ها بلاخره بعد یه عمری پولی جور کردم برای رفتن کشور مورد نظرم المان هست کسی هست واسه همسفر شدن
از ترکیه کسیو پیدا کردم به المان مبلغشم 7000$ هست که پولو تو ایران میزاریم بعد رسیدن ازاد میکنیم/دوستان نمیخوام ده نفر باشیم میخوام یکی باهام باشه هواسمون به هم دیگه باشه سنشم 26-28 باشه کیس هم داشته باشه کسی هست ایمیل من arash_tn298@yahoo.com
اینی که میگه از ترکیه میبره اروپا از کدوم مسیر میبره؟؟ یعنی از ترکیه میبره یونان یا بلغار یا ایتالیا؟ تا ترکیه چقد میبرتت؟ حواستون باشه پولتون حتما تو یه صرافی مطمئن بمونه. به نظر من عجله نکن تا بهار وقت داری بازم بگرد شاید یکی رو پیدا کنی کمتر از این بگیره. الان دلار خیلی گرونه 7000 دلار خیلی میشه. موفق باشی

arashtn

پست توسط arashtn » یک شنبه 12 آذر 1391, 7:31 pm

M4F14 نوشته شده:
arashtn نوشته شده:سلام بچه ها بلاخره بعد یه عمری پولی جور کردم برای رفتن کشور مورد نظرم المان هست کسی هست واسه همسفر شدن
اینی که میگه از ترکیه میبره اروپا از کدوم مسیر میبره؟؟ یعنی از ترکیه میبره یونان یا بلغار یا ایتالیا؟ تا ترکیه چقد میبرتت؟ حواستون باشه پولتون حتما تو یه صرافی مطمئن بمونه. به نظر من عجله نکن تا بهار وقت داری بازم بگرد شاید یکی رو پیدا کنی کمتر از این بگیره. الان دلار خیلی گرونه 7000 دلار خیلی میشه. موفق باشی
تشکر از لطف شما
از طریق یکی دوستان در ترکیه معرفی کردند ایشونو در ایرانم هستند اونطرف که باید هماهنگ کنه والله بهش گفتم گفت 7500$ کن هوایی میفرستمت!
به خدا خیلی جون کندم این پولو جور کردم گفتیم ما چیزی نمیدیم تا وقتی رد بشیم پولم در صرافی میخوابونیم
به خاطر همینه میخوام یه همسفر باشه که با هم باشیم یکم مبلغ کمتر کنیم/
پارسال 8تومن داشتم میگفتتند 12 رد میکنیم امسال با این وضعیت چه میشه کرد!

ardalan_abbasi

پست توسط ardalan_abbasi » یک شنبه 12 آذر 1391, 8:11 pm

arashtn نوشته شده:
M4F14 نوشته شده:
تشکر از لطف شما
از طریق یکی دوستان در ترکیه معرفی کردند ایشونو در ایرانم هستند اونطرف که باید هماهنگ کنه والله بهش گفتم گفت 7500$ کن هوایی میفرستمت!
به خدا خیلی جون کندم این پولو جور کردم گفتیم ما چیزی نمیدیم تا وقتی رد بشیم پولم در صرافی میخوابونیم
به خاطر همینه میخوام یه همسفر باشه که با هم باشیم یکم مبلغ کمتر کنیم/
پارسال 8تومن داشتم میگفتتند 12 رد میکنیم امسال با این وضعیت چه میشه کرد!
خب آقا چرا شما با ویزای شینگن نمیری؟ 7000دلار خیلی زیاده.

arashtn

پست توسط arashtn » دو شنبه 13 آذر 1391, 8:09 am

نوکرتم کاش این پولو میگیره بدون دردسر رد کنه ایراد نداره !1
ویزا دیگه به درد نمیخوره اونم با اثر انگشت !!تازگیا میان ملت کله میکنند که اثر انگشت ههماهنگ شده هست بعد خودشون پاک میکنند.!!!!

arashtn

پست توسط arashtn » دو شنبه 13 آذر 1391, 5:53 pm

کسی نبود؟

barad

پست توسط barad » سه شنبه 14 آذر 1391, 9:32 am

با همه ی این تفاسیر
قانونی خیلی ارزونتر و راحتر و مطمئن تره

arashtn

پست توسط arashtn » سه شنبه 14 آذر 1391, 3:53 pm

اگه قانونی میشد پناهندگی گرفت الان همه دنبال ویزا با اثر انگشت بودن

aria123

پست توسط aria123 » دو شنبه 18 دی 1391, 6:19 pm

دنبال همسفر تا سوئدم کسی هست با هم بریم ؟

arashtn1

پست توسط arashtn1 » دو شنبه 18 دی 1391, 6:36 pm

سوئد دیگه مثل قبل نیست

aria123

پست توسط aria123 » دو شنبه 18 دی 1391, 6:38 pm

سلام چطوری دادا؟ هنوز دنبال دانمارکی ؟

arashtn1

پست توسط arashtn1 » دو شنبه 18 دی 1391, 7:19 pm

دوستم زنگ زد گفت المان نرم چون پر از پناهنده سوریه ایی وافغان هست دیر جواب میدن-دانمارک بهتره انگار

M4F14

پست توسط M4F14 » پنج شنبه 21 دی 1391, 6:05 pm

دوست عزیزم میشه بگی چرا سوئد مث قبل نیست؟ پناهندگی گرفتن تو دانمارک خیلی سخته ولی اگه جواب بگیری جای خوبیه واسه زندگی. موفق باشید

arashtn1

پست توسط arashtn1 » جمعه 22 دی 1391, 6:04 pm

M4F14 نوشته شده:دوست عزیزم میشه بگی چرا سوئد مث قبل نیست؟ پناهندگی گرفتن تو دانمارک خیلی سخته ولی اگه جواب بگیری جای خوبیه واسه زندگی. موفق باشید
اخه به ایرانی ها بیشتر منفی میده باید کیس یا دلیلت خیلی قوی باشه میگفت یه چیز کوچیک ازش غول میسازه!!

امیر صمدیان

پست توسط امیر صمدیان » شنبه 23 دی 1391, 4:38 am

من تمام شرایط پناهندگی در آلمان و خروج قانونی از ایران را دارم. حدود 70 تومن پول هم دارم. اما یه کم می ترسم. یه همسفر می خوام (البته خانم برای ازدواج سوری) تا هزینه ها کم شوند.

M4F14

پست توسط M4F14 » شنبه 23 دی 1391, 7:18 pm

arashtn1 نوشته شده:
M4F14 نوشته شده:دوست عزیزم میشه بگی چرا سوئد مث قبل نیست؟ پناهندگی گرفتن تو دانمارک خیلی سخته ولی اگه جواب بگیری جای خوبیه واسه زندگی. موفق باشید
اخه به ایرانی ها بیشتر منفی میده باید کیس یا دلیلت خیلی قوی باشه میگفت یه چیز کوچیک ازش غول میسازه!!
تو کل اروپا الان سوئد از همه جا راحتتر جواب میده. هر جایی باشه بهتر از این خراب شده است. موفق باشید

aria123

پست توسط aria123 » یک شنبه 24 دی 1391, 7:26 am

برنامه رفتن من کنسل شد فعلن :( برنامم جور نشد اگه کسی برنامه سوید داشت و آدم پرونشم تضمینی کار میکرد (بعد از اینکه رسیدیم پرداخت کنیم ) یه خبر به منم بد ممنون میشم

arashtn1

پست توسط arashtn1 » یک شنبه 24 دی 1391, 2:08 pm

aria123 نوشته شده:برنامه رفتن من کنسل شد فعلن :( برنامم جور نشد اگه کسی برنامه سوید داشت و آدم پرونشم تضمینی کار میکرد (بعد از اینکه رسیدیم پرداخت کنیم ) یه خبر به منم بد ممنون میشم
من سراغ دارم خودم دارم باهاش واسه دانمارک کار میکنم فعلا منتظر پاس هستم عکس دادم

aria123

پست توسط aria123 » یک شنبه 24 دی 1391, 3:43 pm

arashtn1 نوشته شده:
aria123 نوشته شده:برنامه رفتن من کنسل شد فعلن :( برنامم جور نشد اگه کسی برنامه سوید داشت و آدم پرونشم تضمینی کار میکرد (بعد از اینکه رسیدیم پرداخت کنیم ) یه خبر به منم بد ممنون میشم
من سراغ دارم خودم دارم باهاش واسه دانمارک کار میکنم فعلا منتظر پاس هستم عکس دادم
داداش ایمیلشو شرایطو برام بفرس یاهوم دمت گرم

hadjj60

پست توسط hadjj60 » دو شنبه 2 بهمن 1391, 8:03 pm

arashtn1 نوشته شده:
سلام ... من برای پناهندگی سوئد میخوام اقدام کنم.. اگر شخصه مورد اطمینانیومیشناسی به من معرفی کنید... با تشکر از شما

arashtn1

پست توسط arashtn1 » شنبه 7 بهمن 1391, 1:02 pm

hadjj60 نوشته شده:
arashtn1 نوشته شده:
سلام ... من برای پناهندگی سوئد میخوام اقدام کنم.. اگر شخصه مورد اطمینانیومیشناسی به من معرفی کنید... با تشکر از شما
داداش فعلا به دلایلی منتفی شد

bom220

پست توسط bom220 » شنبه 14 بهمن 1391, 4:45 pm

همسفر هنوز میخایی ؟ داستان چیه ؟ چرا منتفی شد ؟

نمایه کاربر
only_england

پست توسط only_england » یک شنبه 15 بهمن 1391, 5:43 pm

همه دارن میرن...
من فقط اینجا موندم.... =D
جامعه گوسفندی لایق حکومت گرگان است

xerxessss

پست توسط xerxessss » شنبه 28 بهمن 1391, 11:55 am

samyar55 نوشته شده:با سلام به همه
من یک نفر رو میشناسم از دوستان که ویزای قانونی برای آلمان میگره. مبلغ دریافتیش هم 20 میلیون تومان هستش. نیمی رو اول میگیره و بقیه رو بعد از صدور میزا. من به کارش مطمئنم و چندین نفر از دوستان من رو هم برده.
هرکسی خواست میتونه با این ایمیل تماس بگیره. sami1455@gmail.com
حالا خوبه خودت این کارو انجام نمیدی ! جه اسپمی می کنی !

God.Father

پست توسط God.Father » یک شنبه 29 بهمن 1391, 6:31 pm

samyar55 نوشته شده:
xerxessss نوشته شده:
من یک نفر رو میشناسم از دوستان که ویزای قانونی برای آلمان میگره. مبلغ دریافتیش هم 20 میلیون تومان هستش. نیمی رو اول میگیره و بقیه رو بعد از صدور میزا. من به کارش مطمئنم و چندین نفر از دوستان من رو هم برده.
عزیز من من خودم چون متأهلم و اگر بخوام با خانواده اقدام کنم. حداقل باید 60 تا 70 میلیون بدم. برای همین من فعلا پولم آماده نیست. منتظر هستم تا پول رو آماده کنم. و شما مطمین باش اولین نفری که اقدام خواهد کرد خود من هستم. از این وضعیت و از این مملکت خسته شدم!! جانم به لبم رسیده. حدود 2 ماه پیش یکی از دوستانم از طریق همین آقا اقدام کردند و الان در آلمان هستند و برای پناهندگیشون اقدام کردند.
پولت حاظر نیست؟؟
کاری نداره با این پورسانتی که تو از قاچاقبر میگیری بابت مشتری پیدا کردن خیلی زود پولت جور میشه!!

المان

پست توسط المان » یک شنبه 6 اسفند 1391, 1:01 pm

شماآقای امیرصمدیاناگه شرایط پناهندگی ذاری دیگه از چی میترسی ؟؟؟؟ چندسالت ؟
من قانونی میخوام برم ولی هنوز خیلی روی کیسم کارنکردم

arashtn1

پست توسط arashtn1 » سه شنبه 8 اسفند 1391, 1:08 pm

God.Father نوشته شده:
samyar55 نوشته شده:
xerxessss نوشته شده:
عزیز من من خودم چون متأهلم و اگر بخوام با خانواده اقدام کنم. حداقل باید 60 تا 70 میلیون بدم. برای همین من فعلا پولم آماده نیست. منتظر هستم تا پول رو آماده کنم. و شما مطمین باش اولین نفری که اقدام خواهد کرد خود من هستم. از این وضعیت و از این مملکت خسته شدم!! جانم به لبم رسیده. حدود 2 ماه پیش یکی از دوستانم از طریق همین آقا اقدام کردند و الان در آلمان هستند و برای پناهندگیشون اقدام کردند.
پولت حاظر نیست؟؟
کاری نداره با این پورسانتی که تو از قاچاقبر میگیری بابت مشتری پیدا کردن خیلی زود پولت جور میشه!!
درسته

نمایه کاربر
only_england

پست توسط only_england » جمعه 11 اسفند 1391, 7:16 am

به هیچ کی نمیشه اعتماد کردش/
جامعه گوسفندی لایق حکومت گرگان است

hamid reza

پست توسط hamid reza » شنبه 12 اسفند 1391, 9:50 am

سلام برای المان کسی رو سراغ ندارید که بتونه قاچاقی ببره بعد هزینش هم اگه میدونید بگید

God.Father

پست توسط God.Father » سه شنبه 15 اسفند 1391, 2:54 pm

samyar55 نوشته شده:
God.Father نوشته شده:
samyar55 نوشته شده:
xerxessss نوشته شده:
پولت حاظر نیست؟؟
God.Father مشکوک!
این آقا قاچاقبر نیست و بصورت قانونی براتون ویزا میگیره. چرا جرأت نداری رودرو باهاش صحبت کنی؟ چرا میترسی؟ بابت صحبت که قرار نیست پولی بدی؟ تازه کسی هم مجبروت نکرده که بری! میتونی تو فروم باشی و مزه پرونی کنی!
قاچاقبر باشه نباشه من به اونش کار ندارم من میگم شما که داری از هر نفر چند صد دلار پورسانت میگیری نباید بهونه ی پولو بیاری. ببین عزیزم اون موقعی که تو نمیدونستی کیس چیه و پناهندگی چیه من قوانین پناهندگی رو به این و اون توضیح میدادم و آدم پرون معرفی میکردم. حالا شما یه آدم صد در صد کلاهبردار رو پیدا کردی که نصف پولو اول کار میگیره و بعدش هم گم میشه، فک کردی خیلی زرنگی؟؟ اون موقعی که شما تو نت دنبال آدم پرون بودی من گوشیم پر از شماره آدم پرون و قاچاقر بود. اگه من مث شما میخواستم مثلا زرنگ بازی در بیارم و آدم خر کنم و پورسانت بگیرم الان اینجا نبودم و خیلی وقت پیش رفته بودم. آدم باید خیلی خیلی احمق باشه به امثال شما اعتماد کنه.

mohamad zab
محل اقامت: طهران
تماس:

پست توسط mohamad zab » سه شنبه 15 اسفند 1391, 4:54 pm

ادمی اومد جنس دامادمون برد چک داد برگشت خورد پیداش کردیم کارت ملی شو دراورد گف این حکم جلب مال من نیست تو کلانتری نمیگم چیشد که تونستیم به دادسرا بکشونیمش و اگاهی شاپور که اگه نمیتونستیم ثابت کنیم بیچاره بودیم .بعدا مشخص شد باند خیلی بزرگی هستن و خیلی با تجربه و حرفه ای .ولی با حکمی که مال خودش نبود جلب شد از دادسرا رف شاپور و ازش پزیرایی شد من از تمام کلاهبرداران میخوام فک نکنند مردم دستشون بسته هست اگه جلب هم نمیشد یه چاقو کار داشت .الان این اقا یه ایمیل داده نصف 20تومن میخواد بانک مرکزی هم ضامنش شده که اگه ضامنش در بره .... خدمات ایران خودرو هم داره با کارت طلایی میبره سوار هواپیما هم میبره
از دوستان فروم یا بقول Elvis 56 فاروم معذرت میخوام بخاطر فحش کاری انجام شده با یه ابله زبون نفهم که مشخص شد هیچ چی تو چنته نداره .اگه از پستای کسی ناراحت هستین یا رو اعصابتونه راحت رو اسمش کلیک کنید و به لیست دشمنان اضافه کنید دیگه هیچ پستی از اون نمیبینید
من ars2رو به لیست دشمنام اضافه کردم :-()

arashtn1

پست توسط arashtn1 » دو شنبه 12 فروردین 1392, 6:40 am

اقایون لطفا به من ایمیل نزنید نه قاچاقبر هستم نه مشاور از اقای چاووشی خواهش میکنم این پست پاک کنه چون نمیتونم رمز اون حساب کاربری پیدا کنم و ایمیل پاک بشه

65 mahdi

پست توسط 65 mahdi » یک شنبه 1 اردیبهشت 1392, 9:19 am

سلام دوست عزیز اگر نرفتی من پایم من مهدی 27 ساله از تهران

65 mahdi

پست توسط 65 mahdi » دو شنبه 2 اردیبهشت 1392, 6:10 am

سلام دوستان من دنبال یک قاچاق چی تضمینی می گردم
دایی من آلمان است منرو ببره آلمان پول رو اونجا بگیره
کسی هست من رو راهنمایی کند یا همراه بشیم با هم .

ben10

پست توسط ben10 » دو شنبه 2 اردیبهشت 1392, 4:20 pm

65 mahdi نوشته شده:سلام دوستان من دنبال یک قاچاق چی تضمینی می گردم
دایی من آلمان است منرو ببره آلمان پول رو اونجا بگیره
کسی هست من رو راهنمایی کند یا همراه بشیم با هم .
مهدی گشتم نبود نگرد نیست

arashtn1

پست توسط arashtn1 » سه شنبه 3 اردیبهشت 1392, 11:21 am

داداش همه اینجا حرف میزنند صد درصد نیستند!!الکی میگن فقط اماده اییم میگم کی میگن برای برج 4 یا 5!!!!!!!!!1

mohamad zab
محل اقامت: طهران
تماس:

پست توسط mohamad zab » سه شنبه 3 اردیبهشت 1392, 11:31 pm

arashtn1 نوشته شده:داداش همه اینجا حرف میزنند صد درصد نیستند!!الکی میگن فقط اماده اییم میگم کی میگن برای برج 4 یا 5!!!!!!!!!1
ارش جان کی میری؟ منم برج 4میرم استرالیا از این ابوت میترسم اگه استرالیا بسته شد نظرت برا اروپا چیه ؟کدوم کشور
از دوستان فروم یا بقول Elvis 56 فاروم معذرت میخوام بخاطر فحش کاری انجام شده با یه ابله زبون نفهم که مشخص شد هیچ چی تو چنته نداره .اگه از پستای کسی ناراحت هستین یا رو اعصابتونه راحت رو اسمش کلیک کنید و به لیست دشمنان اضافه کنید دیگه هیچ پستی از اون نمیبینید
من ars2رو به لیست دشمنام اضافه کردم :-()

arashtn1

پست توسط arashtn1 » چهار شنبه 4 اردیبهشت 1392, 6:26 pm

mohamad zab نوشته شده:
arashtn1 نوشته شده:داداش همه اینجا حرف میزنند صد درصد نیستند!!الکی میگن فقط اماده اییم میگم کی میگن برای برج 4 یا 5!!!!!!!!!1
ارش جان کی میری؟ منم برج 4میرم استرالیا از این ابوت میترسم اگه استرالیا بسته شد نظرت برا اروپا چیه ؟کدوم کشور
والا منتظرم یکی دوستان اوکی بده تو این ماه راهی بشیم خودم دانمارک حداقل از سوئد والمان بهتر شده از المان خبرای بد میاد

youthswans

پست توسط youthswans » شنبه 7 اردیبهشت 1392, 1:24 am

سلام.
من مطالب سایت رو خوندم.اما به بعضی جوابام نرسیدم.
لطفا راهنماییم کنید.:من دارم رو ویزا کار می کنم واسه اقدام در آلمان.ویزام احتمالا از ایتالیا صادر می شه.حالا من مستقیم می تونم برم آلمان؟ یا از تورکیه برم؟یا باید برم ایتالیا و بعد برم؟ویزا اسپانیا چطوره؟ این سوالام واسه اینه که شنیدم منو ممکنه دیپورت کنن به کشور ثالث؟
ممنون می شم راهنمایی کنید.یا اینجا یا یاهو
esp.shop@yahoo.com
با سپاس

ben10

پست توسط ben10 » شنبه 7 اردیبهشت 1392, 2:57 pm

همون ایتالیا در خواست بده چند سالم بلاتکلیفی ایتالیا کمپ نداره باید بری کلیسا آلمان جواب نمیده اسپانیا افتضاحه سالی 900 تا پناهنده اونم به زور میگیره

qmarsio

پست توسط qmarsio » شنبه 7 اردیبهشت 1392, 3:52 pm

youthswans نوشته شده:سلام.
من مطالب سایت رو خوندم.اما به بعضی جوابام نرسیدم.
لطفا راهنماییم کنید.:من دارم رو ویزا کار می کنم واسه اقدام در آلمان.ویزام احتمالا از ایتالیا صادر می شه.حالا من مستقیم می تونم برم آلمان؟ یا از تورکیه برم؟یا باید برم ایتالیا و بعد برم؟ویزا اسپانیا چطوره؟ این سوالام واسه اینه که شنیدم منو ممکنه دیپورت کنن به کشور ثالث؟
ممنون می شم راهنمایی کنید.یا اینجا یا یاهو
esp.shop@yahoo.com
با سپاس
شما از هر کشوری ویزا بگیرید و انگشت نگاری بشید و برید کشور دیگه دیپورت میشید به کشور صادر کننده ویزا

البته استثنایی به اسم یونان وجود داره که اگر ویزاش رو بگیرید میتونید درخواست بدید و دیپورت نمیشید

در حالتی که شرح دادید دیپورت میشید ایتالیا مطمئنا

habib6281

پست توسط habib6281 » جمعه 13 اردیبهشت 1392, 10:27 am

سلام
من خودم قصدم اینه از هر طریقی شده برم اروپا .سوئد یا المان یا یه کشور خوب دیگه ...قیمت همه آدم پرونا هم بالا 6000 یوروئه.ولی تازگی یکی از آشناها بهم گفت که دختر خالش با شوهرش دونفری با 15 تومن که به آدم پرون دادن پاس جعلی گرفتن و از تایلند با هزینه شخصی خودشون رفنت آلمان البته 6 ماهه تو کمپ هستن و هنوز جواب نگرفتن ..البته خودم باور نمیکنم کسی با این پول یعنی 7 میلیون و نیم واسه هر نفر کار راه بندازه ...دارم باهاش صحبت میکنم ببینم راسته یا دروغ ..اگه مطموئن شدم شما رو در جریان میذارم .با سپاس

arashtn1

پست توسط arashtn1 » جمعه 13 اردیبهشت 1392, 12:54 pm

من خودم یه راه دارم 6000 یورو هزینه کلی شه ولی هرکی میاد حرف میزنه پا رفتن میزنه زیرش

Arsin

پست توسط Arsin » سه شنبه 5 دی 1396, 10:39 pm

همسفر از ایران به سمت ترکیه و اروپا آلمان ‌، دانمارک ، هرجا فقط همین ماه . میخوام تو راه هواسمون به همدیگه باشه . اگه تعدادمون بیشتر هم شد چه بهتر

Arsin

پست توسط Arsin » سه شنبه 5 دی 1396, 10:51 pm

https://t.me/Arsiiin اینم ایدی تلگرامم

sasan4

پست توسط sasan4 » پنج شنبه 7 دی 1396, 7:23 pm

Arsin نوشته شده:
سه شنبه 5 دی 1396, 10:51 pm
https://t.me/Arsiiin اینم ایدی تلگرامم
من هستم این ایمیلمه
sasansasanian4@gmail.com