کسی می دونه دقیقا تا کی المان دیپورت به یونان نداره؟

راههای کسب اقامت در آلمان (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
xerxessss

پست توسط xerxessss » دو شنبه 23 بهمن 1391, 10:23 am

سلام . لطفا اگر کسی اطلاعات داره بگه دقیقا تا کی المان به یونان دیپرت نداره؟( منظورم این هست اگر ویزا از یونان بگیرم و برم المان )

bulghar

Re: کسی می دونه دقیقا تا کی المان دیپورت به یونان نداره؟

پست توسط bulghar » دو شنبه 23 بهمن 1391, 11:47 am

ta ebtedai 2014...............vali in barai kasani hast ke be sorate ghir ghanoni raftan yonan..

نمایه کاربر
only_england

پست توسط only_england » دو شنبه 23 بهمن 1391, 12:05 pm

ربطی نداره .... با ویزا یونان بری ، از قانون دوبلین معاف هستی..............
جامعه گوسفندی لایق حکومت گرگان است

xerxessss

پست توسط xerxessss » دو شنبه 23 بهمن 1391, 1:19 pm

یکی میگه تا 6/2013 یکی میگه تا ابتدای 2014 میشه یه نفر منبع این خبر رو بزاره؟

xerxessss

پست توسط xerxessss » دو شنبه 23 بهمن 1391, 7:36 pm

kesi nist javab bede?

xerxessss

پست توسط xerxessss » سه شنبه 24 بهمن 1391, 4:26 pm

بشین تا بهت ایمیل بدن دوست غزیز. کسی که به کارش اطمینان داره 1 ریال اول کار نمی گیره !

نمایه کاربر
only_england

پست توسط only_england » سه شنبه 24 بهمن 1391, 6:54 pm

xerxessss نوشته شده:بشین تا بهت ایمیل بدن دوست غزیز. کسی که به کارش اطمینان داره 1 ریال اول کار نمی گیره !
تایید میشه.... من با یه شخصی صحبت کردم ، هر کی هم شمارشو خواست ، برام PM بده ، بی ادعا براش میفرستم.....
گفت ویزای یونان یا ایتالیا ، هر کدوم رو که شما بخواهین ، میگیره 18 تومن ، بدون پیش پرداخت ، پول هم بعد از اخذ ویزا میگیره....
جامعه گوسفندی لایق حکومت گرگان است

xerxessss

پست توسط xerxessss » جمعه 27 بهمن 1391, 1:08 pm

samyar55 نوشته شده:برای من مهم نیست.کسی هم مجبور نیست. هرکی دوست داشت میتونه اقدام کنه. هرکسی هم نخواست کسی رو اجبار نکردن. این طرف خودش 15 ساله که تبعه آلمان هست و رفت و آمد میکنه. جهت کمک به دوستان این مسئله رو گفتم. خودم هم چون با خانواده هستم نمیتونم فعلا اقدام کنم. منتظر یه فرصت هستم. موفق باشید.
قربونت ابنو نگی چی بگی؟ معلومه کیی مجبور نیست. خودت خواستی بهم بگو ارزون تر و ابنکه اخرم پولو بدی بهت معرفی کنم.

arashtn1

پست توسط arashtn1 » جمعه 27 بهمن 1391, 1:26 pm

چه راه کارهایی میکنند واسه گول زدن ملت!!

xerxessss

پست توسط xerxessss » شنبه 28 بهمن 1391, 11:54 am

samyar55 نوشته شده:بعضی ها حاضرند به افرادی که خارج از ایرانن و غیرقانونی ویزا میگرن و نزدییک 35 تا 45 میلیون هم میگیرن و معلوم نیست آخر هم سر از کجا در میارن و پولشون چی میشه، پول بدن ولی برای یک نفری که اینجاست و میتونه ویزای قانونی ردیف کنه و مثل یک مسافر پرواز کنه این همه تهمت و بد و بیراه میگن.
بدبین جیه عزیز؟ راستی کسی حاضر نیست 40 50 تومن بده به کسی که ایران نیست در اول کار خیالت راحت باشه. جز محدود ادم های ساده لوح که یا 40 تومن میدن و کلاه سرشون میره یا 10 تومن ! میدن و کلاه سرشون میره ! راستی این دوستت جرا حاضر نمیشه پول صرافی بخابونه؟ و در اخر باید بگم قصد جسارت خدمت شمار رو نداشتم اما ادم باید با دقت ببینه همه جی رو تا اینکه با خوشبینی 10 بار کلاشو بردارن !!!
موفق باشید ;)

xerxessss

پست توسط xerxessss » شنبه 28 بهمن 1391, 7:45 pm

samyar55 نوشته شده:
xerxessss نوشته شده:
samyar55 نوشته شده:بعضی ها حاضرند به افرادی که خارج از ایرانن و غیرقانونی ویزا میگرن و نزدییک 35 تا 45 میلیون هم میگیرن و معلوم نیست آخر هم سر از کجا در میارن و پولشون چی میشه، پول بدن ولی برای یک نفری که اینجاست و میتونه ویزای قانونی ردیف کنه و مثل یک مسافر پرواز کنه این همه تهمت و بد و بیراه میگن.
بدبین جیه عزیز؟ راستی کسی حاضر نیست 40 50 تومن بده به کسی که ایران نیست در اول کار خیالت راحت باشه. جز محدود ادم های ساده لوح که یا 40 تومن میدن و کلاه سرشون میره یا 10 تومن ! میدن و کلاه سرشون میره ! راستی این دوستت جرا حاضر نمیشه پول صرافی بخابونه؟ و در اخر باید بگم قصد جسارت خدمت شمار رو نداشتم اما ادم باید با دقت ببینه همه جی رو تا اینکه با خوشبینی 10 بار کلاشو بردارن !!!
موفق باشید ;)
حق با شماست که آدم باید چشاشو باز کنه و با دقت کاراشو انجام بده تا سرش کلاه نره. درسته 20 میلیون هم پول کمی نیست تو این مملکت. در مورد صرافی هم باید هرکسی که میخواد اقدام کنه با این َآقا رودرو صحبت کنه و درخواستشو بگه. شاید به توافق برسند. مسئله دیگه اینه که وقتی این آقا میخواد درخواست ویزا رو به سفارت بفرست. سفارت دعوتنامه یا رزرو هتل به مدت زمان ویزاتون میخواد. یعنی باید هتل رزرو شده باشه. نه اینترنتی. باید یه نامه از هتل داشته باشند. هتل هم برای رزرو مبلغ اقامت شما رو دریافت میکنه بعد نامه میده. هزینه ویزا برای سفارت هم هست. برای همین این آقا نمیتونه مبلغ رو از جیب خودش بده و اقدام کنه و بعد از چند وقت متقاضی پشیمون بشه و دنباله کار رو نگیر و حاضر به پرداخت مبلغ نشه. کی این وسط ضرر میکنه؟؟
مرسی از دقت شما
باید خدمت شما دوست گرامی عرض کنم که اگر پول تو صرافی گذاشته بشه دیگه کسی نمی نونه پشیمون بشه و حتی صاحب پولم نمی تونه برداشت کنه پولو. و در رابطه با هتل کاره مشکلی نیست . اینترنتی می تونید یه هتل پیدا کنید و تماس بگیرید روز رو بگید واستون فکس می کنند. من قبلا رزرو کردم .
موفق باشید

xerxessss

پست توسط xerxessss » یک شنبه 29 بهمن 1391, 10:26 am

xerxessss نوشته شده:
samyar55 نوشته شده:
xerxessss نوشته شده:
موفق باشید ;)
حق با شماست که آدم باید چشاشو باز کنه و با دقت کاراشو انجام بده تا سرش کلاه نره. درسته 20 میلیون هم پول کمی نیست تو این مملکت. در مورد صرافی هم باید هرکسی که میخواد اقدام کنه با این َآقا رودرو صحبت کنه و درخواستشو بگه. شاید به توافق برسند. مسئله دیگه اینه که وقتی این آقا میخواد درخواست ویزا رو به سفارت بفرست. سفارت دعوتنامه یا رزرو هتل به مدت زمان ویزاتون میخواد. یعنی باید هتل رزرو شده باشه. نه اینترنتی. باید یه نامه از هتل داشته باشند. هتل هم برای رزرو مبلغ اقامت شما رو دریافت میکنه بعد نامه میده. هزینه ویزا برای سفارت هم هست. برای همین این آقا نمیتونه مبلغ رو از جیب خودش بده و اقدام کنه و بعد از چند وقت متقاضی پشیمون بشه و دنباله کار رو نگیر و حاضر به پرداخت مبلغ نشه. کی این وسط ضرر میکنه؟؟
مرسی از دقت شما
باید خدمت شما دوست گرامی عرض کنم که اگر پول تو صرافی گذاشته بشه دیگه کسی نمی نونه پشیمون بشه و حتی صاحب پولم نمی تونه برداشت کنه پولو. و در رابطه با هتل کاره مشکلی نیست . اینترنتی می تونید یه هتل پیدا کنید و تماس بگیرید روز رو بگید واستون فکس می کنند. من قبلا رزرو کردم .
موفق باشید
دوست عزیر تو پیغام فرمودید رزرو اینترنتی قابل قبول نیست و باید فکس بشه که منم خدمتتون گقتم میشه رزرو کرن تلفتی و براتون بدون پرداخت 1 ریال فکس می کنند . و باید بگم هر کسی تو کارش سرمایه گذاری می کنه و اگر کسی به کارش اطمینان داشته باشه حاضر می شه پولو تو صرافی بخابون !

xerxessss

پست توسط xerxessss » پنج شنبه 15 فروردین 1392, 1:07 am

God.Father

پست توسط God.Father » شنبه 17 فروردین 1392, 2:17 pm

xerxessss نوشته شده:کسی می دونه دقیقا تا کی المان دیپورت به یونان نداره؟
اینجوری که پیداست وضعیت یونان هر روز داره بدتر میشه و احتمالا دوباره تمدید میکنن.

Farzad

پست توسط Farzad » شنبه 17 فروردین 1392, 10:48 pm

xerxessss نوشته شده:سلام . لطفا اگر کسی اطلاعات داره بگه دقیقا تا کی المان به یونان دیپرت نداره؟( منظورم این هست اگر ویزا از یونان بگیرم و برم المان )
سلام
تا ژانویه ۲۰۱۳ قانون تمدید شده
در بخش" گفتگوی آزاد فرم " ، "ویزای یونان و سوال" توضیح کاملش هست و لیست کشورها هم همچنین

humanity123

پست توسط humanity123 » سه شنبه 22 بهمن 1392, 6:37 pm

تا اونجایی که میدونم وضعیت خرابه امسال برمیگردوند،،، حواستون جم باشه ،سعی‌ کنید ویزای مستقیم آلمان را بگیرید...

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 65 مهمان