سوالاتی در مورد پناهندگی در آلمان

راههای کسب اقامت در آلمان (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
نمایه کاربر
Admin
Site Admin
محل اقامت: لندن
تماس:

Re: سوالاتی در مورد پناهندگی در آلمان

پست توسط Admin » سه شنبه 2 اردیبهشت 1393, 4:39 pm

mani_bm63 نوشته شده:من می خواهم از ایتالیا با قطار برم آلمان . آیا لب مرز پلیس گیر خواهد داد یا کاری ندارند ؟به نظر شما برای اینکه شک نکنند بلیط رفت و برگشت تهیه کنم یا یکطرفه کافی است ؟ اگر باید کار خاصی انجام بدهم که پلیس شک نکند و مشکلی در لب مرز پیش نیاید لطفا راهنمایی بفرمایید.
سلام،
در صورتی که ویزای شنگن داشته باشید برای ورود به آلمان مشکلی نخواهید داشت. در این صورت میتوانید با پرواز یا از طریق قطار وارد شوید. نیازی به رزرو بلیت برگشت به ایتالیا نیست. اما در صورتی که ویزای شما موقت است داشتن بلیت برگشت به ایران میتواند مفید باشد.
در صورتی که از راه زمینی وارد شوید، معمولا در مرز آلمان کنترلهایی صورت میگیرد و ممکن است پاسپورت شما کنترل شود. البته این موضوع قطعی و هیشگی نیست ولی موارد زیادی مشاهده شده است که در مرز آلمان کنترل صورت میگیرد.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

saeedz

پست توسط saeedz » دو شنبه 23 تیر 1393, 9:41 pm

سلام من ١ سال در المان پناهجو هستم و هنوز اينترويو نشدم ، به تازگي با يك فرد اروپايي ازدواج كردم ، چطور ميتونم از پناهندگي خارج بشم ؟و اقامت ازدواجي بگيرم ؟

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » سه شنبه 24 تیر 1393, 10:37 am

saeedz نوشته شده:سلام من ١ سال در المان پناهجو هستم و هنوز اينترويو نشدم ، به تازگي با يك فرد اروپايي ازدواج كردم ، چطور ميتونم از پناهندگي خارج بشم ؟و اقامت ازدواجي بگيرم ؟
دوست عزیز فقط برو وکیل بگیر.بخوای نخوای لازمت میشه.
اینجا حتی اگر کسی هم تجربش رو داشته باشه اول که 99% وکیل داشته.اگر هم نداشته نمیتونه عملا کمکت کنه.جز چندتا راهنمایی کوچیک
امیدوارم موفق باشی

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » چهار شنبه 25 تیر 1393, 8:38 am

saeedz نوشته شده:سلام من ١ سال در المان پناهجو هستم و هنوز اينترويو نشدم ، به تازگي با يك فرد اروپايي ازدواج كردم ، چطور ميتونم از پناهندگي خارج بشم ؟و اقامت ازدواجي بگيرم ؟
سلام،
میتوانید همزمان با پروسه پناهندگی درخواست اقامت از طریق ازدواج نمایید. البته در حالت عادی صدور اقامت بواسطه ازدواج از طریق سفارتها انجام میشود. در این حالت نیاز است متقاضی از کشور مورد نظر خارج شده و از طریق سفارت ان کشور درخواست اقامت نماید.
راه حل مطمئن تر این است که پروسه پناهندگی خود را ادامه دهید و همزمان ازدواج خود را به اداره مهاجرت اطلاع دهید. در صورتی که موفق به گرفتن پناهندگی نشوید ازدواج شما میتواند به عنوان عاملی که شما را به جامعه آلمان پیوند میدهد در جهت گرفتن اقامت موثر باشد. در صورتی که در طی این مدت صاحب فرزند شوید شانس دریافت اقامت بواسطه ازدواج افزایش می یابد و ممکن است نیازی به خروج از آلمان و دریافت اقامت از طریق سفارت خانه ها نباشد.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

alman13

پست توسط alman13 » چهار شنبه 25 تیر 1393, 1:00 pm

سلام.برایه ارایه کیسه تغییر دین خیلی باید در مورده دین مورد نظر اطلاعات داشته باشیم و ازش سوال زیاد میشه؟

alman13

پست توسط alman13 » چهار شنبه 25 تیر 1393, 1:14 pm

میانگین مدتی که به پرونده پناهندگی جوالب میدن چقدره المان؟ایا درسته خیلی طول میکشه؟درسته که راه یونان به المان بدون اثر انگشت دیپورتی نداره؟

نمایه کاربر
iranian
محل اقامت: Denmark
تماس:

پست توسط iranian » چهار شنبه 25 تیر 1393, 5:37 pm

alman13 نوشته شده:سلام.برایه ارایه کیسه تغییر دین خیلی باید در مورده دین مورد نظر اطلاعات داشته باشیم و ازش سوال زیاد میشه؟

اونها کاری ندارن که شما یک مسیحی با ایمان و درست کاری یا نیستی و یا چقدر کلیسا میری یا نمیری :D
البته اگر کیس مذهبی میخواهی بدی خوب باید تا حدی اطلاعات هم در مورد اون دین داشته باشی که در ارائه کیس دچار مشکل نشی
برای اونها مهم این هست که ایا این شخص به خواطر دین و مذهبش و قعالیت مذهبیش در ایران دچار مشکل شده وخطری تهدیدش میکنه یا نه
اگر نه که هیچ ،چون تغییر مذهب به تنهایی دلیل پناهندگی نیست
و اگر آره باید خطری که تهدید میکرده به صورت واضح و منطقی ثابت کنید
شما باید ثابت کنی که مثلا من مسیحی شدم و طی این حریان مشکلی برام پیش اومد و چون تحت تعقیب بودم یا بازداشت شدم و شکنجه شدم و یا ..... البته نه اینکه داستان سرایی و دروغ بگی،چون اونها با طی سالها برخورد با انواع این کیس ها به راحتی متوجه میشوند و احتمال گرفتن پناهندی اون هم با کیس شفایی خیلی کمه
باید کیس قوی باشه که ادعای شما را مبنی بر نداشتن امنیت در کشورت ثابت کنه
انوقت شما به عنوان یک پناهنده که در کشورش امنیت نداشته شناخته میشوید

در المان به علت بالا بودن تعداد پناهجو ها معمولا برسی پرونده ها پروسه طولانی تری داره
هر ایالت هم وضعیت متفاوته
بستگی به کیس و شانس شما دارد که کجا بی افتی
<p style="text-align: left;">Tanha ID man dar in site faghat hamin hast baghie ID ha &nbsp;jali ast</p>
<p style="text-align: left;">email : xiranianx@gmail.com</p>

hamed.tabrizi

پست توسط hamed.tabrizi » جمعه 16 آبان 1393, 9:10 pm

الان صدها هزار سوری و عراقی در آلمان درخواست پناهندگی داده اند , آیا با وجود جنگ داخلی در سوریه و عراق , آن ها رسیدگی و قبولی پرونده پناهندگیشان مقدم بر ما نیست?آیا یک ایرانی در حال حاضر تقدم بر یک سوری یا عراقی دارد?

hamed.tabrizi

پست توسط hamed.tabrizi » یک شنبه 18 آبان 1393, 6:35 pm

اشتباه نکنید , برادر و همسر برادرم به آلمان رفتند با کیس خوب , اما تماس گرفتند و گریه کردند و گفتند وضعیت در هایم های آلمان بسیار بسیار بد شده است , با هجوم 100 ها هزار پناهجو سوری و عراقی بخاطر جنگ داخلی و اولویت قرار گرفتن آنها بر ایرانی ها , تقریبا گرفتن پناهندگی غیر ممکن شده , چندین سال باید صبر کنی و تازه ریجکت بشی , دوستان این تجربه شخصی ماست , وضعیت پناهندگان در فرانسه , ایتالیا , آلمان سوئد , بسیار وحشتناک است , تا دو ,سه سال پیش آلمان خوب بود اما بعد از جنگهای داخلی در خاورمیانه و انقلابهای عربی در کشورهای شمال آفریقا وضعیت بسیار اسفناک است , اما کشور انگلیس و کانادا , آمریکا , ایسلند و ایرلند و فنلاند و نروژ ودانمارک بسیار مناسب تر است , البته به کیس بسیار قوی شما برای قبولی بستگی دارد

hamed.tabrizi

پست توسط hamed.tabrizi » پنج شنبه 29 آبان 1393, 11:10 pm

sisi واقعا جدی نوشتی ?!!!!!!!!!شوخی میکنی , آخه چرا باید یکی تورو مفتی با خودش ببره و خرجتو بده تا بعدا کار کنی اگر حال کردی پولشو بدی??????خب مگه نمیشه با همین سایت 16 میلیون ویزا میگیره و 6 میلیونم کیس 100 در صدی 22 تومان میشه 3 میلیون هم پرواز و .... , حالا چرا باید بیاد به شما 25 تومان بده تا تورو با خودش ببره!!!!!!!!!!!!!!!!?????????!!!!!?????

farshidheydari

پست توسط farshidheydari » جمعه 25 اردیبهشت 1394, 8:09 pm

سلام دوستان عزیز.
در مورد آلمان میخواستم بدونم اگه درخواست پناهندگی داده بشه بعدش با درخواست پناهندگی موافقت نشه آیا دیپورت میشیم؟
چون من یه مسئله ای دارم. قرار هستش با یک نفر که دانمارک زندگی میکنه که پناهنده هستش توی دانمارک که هنوز اقامت دائم نداره ازدواج کنم .ولی توی دانمارک با توجه به قوانینی که داره برای ازدواج که باید سن دختر و پسر 24 سال باشه این راهو نمیتونم برای دانمارک انجام بدم چون خودم 25 هستم و کسی که قراره ازدواج کنم باهاش 20 هستش. به خاطر همین چیزی که به ذهنم رسید این بود که بیام آلمان پناهنده بشم که اگه زمانی هم قبول نشدم دیپورت نشم (البته اگه آلمان دیپورت نکنه) و یه مدت آلمان زندگی کنم تا سن کسی که میخوام ازدواج کنم باهاش به 24 برسه که بتونم اقدام کنم برای دانمارک.
در ضمن با توجه به محدودیت زمانی که دارم نمیتونم ایران بمونم که سن اون بنده خدا بخواد به 24 برسه که بخوام اقدام کنم. باید هر چی زودتر اقدام کنم. نظرتون چیه دوستان؟
ممنون میشم راهنماییم کنید که این راه با توجه به شرایطم منطقی هست یا نه؟
اگه نه چه راهی رو پیشنهاد میکنید.؟
با تشکر از دوستان عزیز

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » یک شنبه 27 اردیبهشت 1394, 2:35 pm

سلام،
در ابتدا قانونی که ذکر نمودید اندکی عجیب به نظر میرسد. معمولا محدودیت سن برای ازدواج حداکثر ۲۰ سال است که این موضوع در هر کشور متفاوت است. البته ممکن است حق با شما باشد و محدودیت سنی برای ازدواج در دانمارک ۲۴ سال باشد. بهتر است در این مورد بیشتر تحقیق کنید.
در صورتی که تصمیم دارید برای پناهندگی اقدام کنید بهتر است تمام انرژی خود را بر این مساله متمرکز کنید که حتما پناهندگی بگیرید. با محاسباتی که شما انجام داده اید در نظر دارید حدود ۴ سال در آلمان بلاتکلیف بمانید تا بتوانید با فرد موردنظر در دانمارک ازدواج کنید.
پلانی که شما در نظر دارید (درخواست پناهندگی در آلمان و سپس ازدواج با یک شهروند دانمارک پس از ۴ سال) مشکلات زیادی دارد. از جمله اینکه ۴ سال مدت زیادی است و به احتمال زیاد پرونده پناهندگی شما در طی این مدت بسته خواهد شد و حکم ترک خاک خواهید گرفت. در این حالت ازدواج با یک شهروند دانمارک و دریافت اقامت مشکلات بسیار زیادی خواهد داشت.
بهترین راه این است که از ابتدا کشور موردنظر خود را انتخاب کنید (آلمان یا دانمارک) و با یک کیس قوی و مطمئن درخواست پناهندگی دهید. گزینه ازدواج را نیز به عنوان یک گزینه پشتیبان در نظر داشته باشید تا در صورتی که موفق به دریافت پناهندگی نشدید بتوانید از ان استفاده کنید.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

unesm

پست توسط unesm » سه شنبه 29 اردیبهشت 1394, 7:54 pm

سلام. اقا من سوالم در این مورده که برای پذیرش پناهندگی حتما باید سندو مدرک هم داشته باشی؟ اگه بتونی قانعشون کنی که اونجا جای تو نیست و واقعا نفست بالا نمیاد و آتئیستی و خیلی چیزای قابل باور و تاپیر گذار، شانست چقده؟

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » چهار شنبه 30 اردیبهشت 1394, 5:57 am

درود،
قطعا چنین نیست که همه کیسها نیاز به مدرک داشته باشند. ممکن است کیس به نحوی باشد که تهیه مدرک برای ان بسیار مشکل یا غیرممکن باشد. اما در درخواست پناهندگی بهتر است جای هرگونه ریسک و تردید بسته شود. داشتن سند و مدرک کمک میکند کیس قویتر شده، باورپذیرتر شده و شانس موفقیت ان بیشتر شود. توصیه میشود حتی الامکان کیس را صرفا شفاهی و بدون اسناد و مدارک ارائه ندهید. مامورین بررسی کننده پرونده پناهندگی براحتی میتوانند چنین کیسهایی را رد نمایند. اما زمانی که مدارکی بر روی پرونده داشته باشید که نشان دهد امنیت شما به خطر افتاده است و یا مدارکی که نشان دهد شما کارهایی در ایران انجام داده اید که قابلیت به خطر انداختن امنیت شما را دارند رد کردن چنین کیسی به سهولت کیسهای شفاهی نیست.
در درخواست پناهندگی بطور کلی بایستی بر روی مسائل امنیتی، بازداشت و زندانی شدن، خطر شکنجه شدن و... تاکید نمود. مسائلی همچون فشارهای اجتماعی و یا نمونه هایی که شما ذکر نمودید "قانعشون کنی که اونجا جای تو نیست و واقعا نفست بالا نمیاد" هرچند در چهارچوب قوانین پناهندگی قرار میگیرند ولی ممکن است زیاد موردتوجه قرار نگیرند و سبب رد شدن پرونده شود.
در صورت نیاز به کمکم در زمینه کیس میتوانید از ما کمک بگیرید.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

محسن المان

بدون خانواده نیاین

پست توسط محسن المان » چهار شنبه 18 اسفند 1395, 10:26 pm

آقا و خانوم عزیز بدون خانواده ریسکش خیلی زیاده احتمال دولدونگ شدن خیلی زیاده یعنی 99%.کیسم فقط و فقط تغیر دین اونم فقط مسیحی.من دیروز جواب گرفتم .خیلی خونواده ها دیدم از هم پاشیده شد اینجا خیلیها میگن تا 3 الی 6 ماه دولت آلمان جواب منفی یا مثبت و میگه اما همش چرته .مال تمام ایرانیهای جدید بالای سه سال طول میکشه.پس اهای متاهلی که میخوای بدون زن و بچه بیای .یک تنهایی بهت سخت جواب میدن و احتمال وولدونگت هست دو خیلیها همینطوری من دیدم زنه طاقت نیاورده خیلی طول کشیده فکر کرده مرده داره عشق و حال میکنه اونجا دروغ میگه طلاق غیابی میگیره.پس با طناب هر کسی تو چاه نیوفتید. اگه میخواین این ریسکو کنید با خونواده کن دختر جواب میده مخصوصا با بچه

Elyas304

پست توسط Elyas304 » جمعه 20 اسفند 1395, 5:15 am

با سلام و عرض ادب و با تشکر ویژه از جناب آقای چاوشی و کلیه همکاران و مدیران این سایت
جناب آقای چاوشی عزیز، خواستم بدونم و اگه امکانش باشه برام توضیح بدید که اگر با پاسپورت و از راه قانونی و از طریق موسسه حضرتعالی با تمام راهنماییها و کیسی که به بنده ارائه بدید آلمان پناهنده بشم، امکانش هست چون از راه قانونی و با ویزا و پاسپورت اومدم آلمان با مشکل مواجه بشم؟ در خیلی از سایتها و کامنتهای دوستان دیدم که میگن احتمال دیپورت شدن برای کسانی که با پاسپورت و از راه قانونی وارد کشور به فرض آلمان شدن، هست و بایستی پاسپورت رو پاره کنی و اسم و فامیل جعلی انتخاب کنی و ... لطفا این مسئیه رو مفصل برامون روشن کنید.
با تشکر از شکیبایی و پاسخی که در این خصوص میدید.

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » یک شنبه 22 اسفند 1395, 3:43 am

سلام دوست عزیز!
بطور کلی با ورود قانونی این سوال پیش می اید که در صورتی که امنیت شما در کشورتان در خطر بود و تحت تعقیب بودید چگونه توانستید بصورت قانونی و بدون مشکل از مرزهای کشور خود خارج شوید؟
بسته به نوع کیس راههای مختلفی جهت پاسخ به این سوال وجود دارد. اما یکی از منطقی ترین پاسخها این است که پناهجو نشان دهد امنیت وی پس از خروج از کشور به خطر افتاده است. در چنین کیسهایی بهتر است دامنه فعالیت پناهجو در زمنیه کیس، به گذشته های دور و به زمانی که وی هنوز در کشور خود بوده است برگردد. مثلا در صورتی که کیس مسیحیت ارائه میدهد بهتر است نشان دهد فعالیتهای وی در زمینه تغییر دین و یا تبلیغ دین مسیحیت به زمانی که وی هنوز در ایران بوده است برمیگردد اما همه چیز بصورت پنهانی و مخفیانه بوده است و به همین دلیل در طی مدتی که در ایران به تبلیغ دین مسیحیت مشغول بوده است کسی متوجه فعالیت وی نشده است و از نظر امنیتی مشکلی پیش نیامده است. اما با خروج وی از ایران به دلایلی رژیم ایران متوجه فعالیتهای وی میشود و اکنون در صورتی که به ایران برگردد با خطر تعقیب و شکنجه و... مواجه است. البته همه این موارد نیاز به جزئیات کامل و همچنین ارائه مستندات دارد. حداقل مستنداتی که در این کیس میتوان ارائه داد این است که پناهجو بتواند نشان دهد در طی مدتی که در ایران بوده است به دین مسیحیت گرویده است و این دین را تبلیغ کرده است.
همچنین بهتر است یک فاصله زمانی منطقی بین زمانی که پناهجو از کشور خود خارج میشود و زمانی که درخواست پناهندگی میکند وجود داشته باشد. بطور مثال اینگونه نباشد که بلافاصله همان روزی که پناهجو وارد آلمان شد همان روز درخواست پناهندگی نماید. منطقی نیست که مثلا امروز صبح پناهجو بصورت قانونی و بدون مشکل از کشور خود خارج شود و عصر همان روز همه چیز عوض شده و پناهجو تحت تعقیب قرار گیرد.
در صورت نیاز به هرگونه کمک یا مشاوره در زمینه ویزا یا کیس میتوانید با ما در تماس باشید.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

Elyas304

پست توسط Elyas304 » یک شنبه 22 اسفند 1395, 7:35 am

جناب آقای چاوشی عزیز با تشکر از پاسخ حضرتعالی
از نظر جناب عالی و با توجه به تجربه ای که در این زمینه دارید بهترین کشورها جهت اخذ اقامت و همچنین کار در اروپا چه کشورهایی هستند؟
با تشکر مجدد

Elyas304

پست توسط Elyas304 » سه شنبه 24 اسفند 1395, 5:57 am

جناب آقای چاوشی در مورد صدور ویزا برای کسانی که از طریق کیس و موسسه حضرتعالی می خوان اقدام کنن، برای صدور ویزا به فرض جهت کشور آلمان یک سری مدارک از قبیل کپی و وثیقه سند شش دانگ حساب بانکی ترجمه گواهی اشتغال و .... (با توجه به سایت سفارتخانه آلمان) در این خصوص ینده که میخوام پناهندگی رو از طریق موسسه شما دنبال کنم این مدارک رو شما جور میکنید؟ لطفا در این زمینه راهنمائی بفرمائید. با تشکر

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » چهار شنبه 25 اسفند 1395, 4:58 am

Elyas304 نوشته شده:
یک شنبه 22 اسفند 1395, 7:35 am
جناب آقای چاوشی عزیز با تشکر از پاسخ حضرتعالی
از نظر جناب عالی و با توجه به تجربه ای که در این زمینه دارید بهترین کشورها جهت اخذ اقامت و همچنین کار در اروپا چه کشورهایی هستند؟
با تشکر مجدد
درود بر شما!
اغلب کشورهای شمال و غرب اروپا جهت دریافت پناهندگی بسیار مناسب هستند. از جمله آلمان، کشورهای اسکاندیناوی، هلند، اتریش و...
البته دریافت پناهندگی در حال حاضر چندان آسان نیست و با توجه به هجوم گسترده پناهجویان نیاز است پناهجویان ایرانی کیسهای مناسب و بسیار قوی داشته باشند. با تهیه یک کیس مناسب و همچنین ارائه دفاعیات خوب در مصاحبه ها میتوان در این کشورها پناهندگی گرفت و زندگی مناسب و و نسبتا مرفهی داشت.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » چهار شنبه 25 اسفند 1395, 5:05 am

Elyas304 نوشته شده:
سه شنبه 24 اسفند 1395, 5:57 am
جناب آقای چاوشی در مورد صدور ویزا برای کسانی که از طریق کیس و موسسه حضرتعالی می خوان اقدام کنن، برای صدور ویزا به فرض جهت کشور آلمان یک سری مدارک از قبیل کپی و وثیقه سند شش دانگ حساب بانکی ترجمه گواهی اشتغال و .... (با توجه به سایت سفارتخانه آلمان) در این خصوص ینده که میخوام پناهندگی رو از طریق موسسه شما دنبال کنم این مدارک رو شما جور میکنید؟ لطفا در این زمینه راهنمائی بفرمائید. با تشکر
درود بر شما!
جهت تهیه مدارک موردنیاز سفارت از جمله گواهی حساب بانکی، گواهی اشتغال به کار، اسناد مالکیت و... تلاش میشود حتی الامکان از مدارک خود متقاضی استفاده شود اما اگر متقاضی به هر دلیل نتواند مدارک مورد اشاره را تهیه نماید، تمامی مدارک موردنیاز از طریق افرادی که با گروه ما همکاری مینمایند تهیه خواهد شد.
لازم به ذکر است در صورتی که خود متقاضی مدارک مورد نیاز سفارت را تهیه نمایند به ازای تهیه هر مدرک مبلغ ۱ میلیون تومان از هزینه نهایی ایشان کسر خواهد شد.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

Elyas304

پست توسط Elyas304 » جمعه 27 اسفند 1395, 10:03 pm

با تشکر از جوابهای مفیدتان

Elyas304

پست توسط Elyas304 » جمعه 27 اسفند 1395, 10:14 pm

جناب اقای چاوشی
پروسه زمانی تحویل مدارک جهت تهیه و ساخت کیس وهمچنین گرفتن ویزا چقدر میباشد؟؟؟
با تشکر

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » شنبه 28 اسفند 1395, 4:01 am

درود بر شما!
آماده سازی کیس معمولا حدود ۲ هفته زمان نیاز دارد. اما بهتر است کیس را حداقل ۱ ماه قبل از درخواست پناهندگی و حتی الامکان قبل از خروج از ایران دریافت کنید. با دریافت کیس نیاز است کیس بطور کامل مطالعه شود و معمولا سوالات بسیاری برای پناهجو پیش می اید که نیاز به زمان کافی جهت آموزش و آمادگی کامل پناهجو جهت دفاع از کیس وجود دارد.
جهت دریافت ویزا بسته به اینکه برای کدام کشور اقدام کنید زمان مورد نیاز متغیر خواهد بود. معمولا پروسه دریافت ویزا بین ۳ الی ۴ ماه طول میکشد.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

Hossin Hossini

پست توسط Hossin Hossini » سه شنبه 1 فروردین 1396, 8:40 am

سلام آقای چاووشی برادرم یک سال پیش در آلمان پناهندگی داده بود بخاطر مشکلاتی مجبور به برگشتن به کشور خودش شد طوری که اصلا انتریو یا کیس نداده است.حالا میخواد دوباره اروپا بیاد یه قانونی بود که میگه اگه اثر انگشت یا پناهندگی داشته باشه ثابت بکنه که 3 ماه بیرون اروپا بوده دوبلین نمیشه و میتونه جای دیگه پناهندگی بده چون میخواد آلمان پناهندگی نده و سوئدن بیاد میشه بگید چطور ثابت کنه که این چند وقت بیرون اروپا بوده. تشکر

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » جمعه 4 فروردین 1396, 5:38 am

سلام،
در صورتی که ایشان بصورت قانونی از اتحادیه اروپا خارج شده باشد خروج ایشان در سیستم ثبت شده است و این موضوع کار ایشان را تا حدود زیادی آسان میکند. اما اگر خروج ایشان از اتحادیه بصورت غیرقانونی بوده باشد ایشان بایستی بتوانند اثبات کنند که واقعا از اتحادیه اروپا خارج شده اند در غیر این صورت فرض بر این خواهد بود که ایشان از اتحادیه خارج نشده اند و در طی این مدت بصورت غیرقانونی (سیاه) در اتحادیه اروپا زندگی میکرده اند. نشان دادن بلیت یا هر مدرک دیگری که نشان دهد ایشان از اتحادیه اروپا خارج شده اند در اثبات گفته های ایشان تاثیرگزار خواهد بود.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

Rezaazari

پست توسط Rezaazari » جمعه 18 فروردین 1396, 6:57 pm

سلام همسفری هست که با هم بریم آلمان

حسام۲۸

پست توسط حسام۲۸ » جمعه 18 فروردین 1396, 9:46 pm

Rezaazari نوشته شده:
جمعه 18 فروردین 1396, 6:57 pm
من هستم داداش

Rezaazari

پست توسط Rezaazari » یک شنبه 20 فروردین 1396, 7:00 am

حسام۲۸ نوشته شده:
جمعه 18 فروردین 1396, 9:46 pm
Rezaazari نوشته شده:
من هستم داداش
پاس داری داداش من یک ماه دیگه حرکت میکنم هستی

حسام۲۸

پست توسط حسام۲۸ » یک شنبه 20 فروردین 1396, 11:00 am

Rezaazari نوشته شده:
یک شنبه 20 فروردین 1396, 7:00 am
حسام۲۸ نوشته شده:
Rezaazari نوشته شده:
من هستم داداش
آره دارم .فقط آیدی تلگرام تو بزار برام باهم هماهنگ کنیم

Rezaazari

پست توسط Rezaazari » یک شنبه 20 فروردین 1396, 12:42 pm

حسام۲۸ نوشته شده:
یک شنبه 20 فروردین 1396, 11:00 am
Rezaazari نوشته شده:
یک شنبه 20 فروردین 1396, 7:00 am
حسام۲۸ نوشته شده:
Rezaazari نوشته شده:
من هستم داداش
آره دارم .فقط آیدی تلگرام تو بزار برام باهم هماهنگ کنیم
@rezahackerr

Morning

پست توسط Morning » یک شنبه 20 فروردین 1396, 7:09 pm

همسر من در راه رفتن به انگليس را در مرز بلغار گرفتند و به كمپ يا زندان آديرنه فرستادند و به عنوان ايراني تشخيص هويت دادند . كسي اطلاعاتي داره كه چقدر زمان ميبره ايراني ها رو از انجا ازاد مي كنند ؟ ايا ديپرتش مي كنند ؟ و اينكه تو اين ماه هفت بار رفته و گرفتنش ايا واقعا در حال حاضر امكان رسيدن به بلغار هست و از آنجا هوايي به انگليس هست؟قاچاق بر تمام پول را از ما گرفته و هر بار او را مي فرستد و گير مي كند.

korosh77

پست توسط korosh77 » چهار شنبه 24 خرداد 1396, 2:37 pm

سلام دوستان
من و همسرم پاسپورت نداریم و قصد داریم که در کشور آلمان یا هلند برسیم و درخواست پناهندگی بدیم . با نفراتی هم صبت کردیم که به صورت قاچاقی از مرز ما را عبور می دهند و سپس در ترکیه با پاس فیک و سایر مدارک به صورت هوائی و از طریق یک کشور واسط ما را به آلمان می فرستند . به گفته آنها باید پاس قبل از رسیدن به آلمان سربه نیست شده و پس از رسیدن باید درخواست پناهندگی بدهیم . اولا از دوستانی که تجربه این کار را دارند تقاضای کمک و راهنمائی داشتم و اینکه چه ریسک هائی برای ما وجود داره و در نهایت راه دیگری مطمئن تر برای این هدف ما وجود داره یا خیر .
ممنون از همه شما

hadid

پست توسط hadid » پنج شنبه 25 خرداد 1396, 5:18 am

سلام. من با خانواده قصد رفتن دارم .تا ترکیه قانونی میتونم بیام .من و همسرم و دختر دوساله.
میخوام به آلمان برم .کسی هست که بتونه راهی پیشنهاد بده و یا بدونه الان از ترکیه به سمت آلمان چه مسیری بهتره برای خانواده؟ ممنون میشم کمک کنید. این آیدی تلگراممه. hadid@

f.ch1360

پست توسط f.ch1360 » پنج شنبه 25 خرداد 1396, 11:16 am

سلام دوستان عزیزم,میخاستم بدونم وقتی من با تغییر دین بتونم پناهندگی یه کشور مثل المان یا انگلستان رو بگیرم ایا بعد از گرفتن پناهندگی میتونم به کشور خودم یعنی ایران رفت وامد داشته باشم

Snowman

پست توسط Snowman » دو شنبه 29 خرداد 1396, 5:54 pm

درود بر شما
من سال٢٠١٠ وارد آلمان شدم و در و اواخر٢٠١٠ جواب مثبت دريافت كردم. در سال ٢٠١٤ من به سفرت ايران رفتم و با تكميل وكالت نامه اي به صورت غيابي با همسرم در ايران ازدواج كردم و او در اوايل ٢٠١٥ به آلمان از طريق ويزاي پيوست به خانواده به آلمان آمد .
مشكل من اين است كه در ژانويه ٢٠١٧ اقدام براي دريافت پاس آلماني كردم و آنها از من مدارك ازدواج و نحوه ازدواج رو خواستن ودر عقد نامه و ترجمه هم نوشته شده بود طبق وكالت شماره c از سفارت ايران در برلين.
حالا به كار من پيچيده شده به خاطر اينكه چرا من به سفرت رفتم با اينكه پناهنده بودم و پرونده من الان مدتي است كه هيچ جوابي داده نميشه.
لازم به ذكر است كه من مدت ٤/٥ سال هست كه كار سفيد دارم.
سوال آيا اينها ميتوانند پناهندگي من را لغو يا معلق كنند؟

ممنون از راهنماييتون

Helena2949

پست توسط Helena2949 » سه شنبه 30 خرداد 1396, 10:01 pm

ﺳﻼﻡ.ﻣﻦ و ﻫﻤﺴﺮﻡ و ﺩﺧﺘﺮ ﺳﻪ ﺳﺎﻟﻪ اﻡ اﺯ ﻃﺮﻳﻖ ﻭﻳﺰاﻱ ﺷﻨﮕﻦ و ﻫﻮاﻳﻲ ﻣﻴﺨﻮاﻳﻢ ﺑﻴﺎﻳﻢ ﺁﻟﻤﺎﻥ و اﻭﻧﺠﺎ ﺩﺭﺧﻮاﺳﺖ ﭘﻨﺎﻫﻨﺪﮔﻲ ﺗﻐﻴﻴﺮ ﺩﻳﻦ ﺑﺪﻳﻢ.ﻟﻂﻔﺎ ﻓﻮﺭﻱ ﻣﺎ ﺭﻭ ﺭاﻫﻨﻤﺎﻳﻲ ﻛﻨﻴﺪ.اﺣﺴﺎﻥ ﻫﺴﺘﻢ

sirous

پست توسط sirous » سه شنبه 25 مهر 1396, 4:05 pm

سلام وقت بخیر،اقای چاوشی مدیر محترم ضمن خسته نباشید سوالی داشتم که خیلی برام مهم و حیاتی هست، ایا تغییر دین دادن برا قبولی پناهندگی در کشور المان فقط همسر تغییر دین بده کافیه یا کل اعضای خانواده باید تغییر دین بده،حتی فرزند یک ساله ام؟؟؟؟

sirous

پست توسط sirous » چهار شنبه 26 مهر 1396, 3:03 pm

سلام و وقت بخیر،
کسی نیست سوال دیروزمو پاسخگو باشه؟؟؟؟؟
برا من خیلی حیاتی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
درضمن اینکه یه کمپانی کار مهاجرت ما رو بکنه چقدر طول میکشه ؟؟زمان تهیه کیس و کارهامون کلا چقدر زمان میبره؟؟؟

Moshaver

پست توسط Moshaver » چهار شنبه 26 مهر 1396, 3:35 pm

درود

دوست عزيز سيروس جان

تغيير دين بخودي خود منجر به پناهندگي نميشود! بايد اول بدوني از چه ديني و چرا، به چه ديني و چرا روي مياورين- اين اساسي ترين نكته هست.

يك خانواده يكي از اعضاشون تغيير دين بدهد و مسلما براي كل خانواده مشكل ساز ميشه.

براي تهيه كيس رايگان ميتوانم كمك كنم.

موفق باشين
وايبر، واتساپ، ايمو ٠٠٣١٦٨٧٧٩٧٥٠٤

ايدي تلگرام windyles@

ايميل Mohajerat@list.ru

با تشكر

اكبري

sirous

پست توسط sirous » شنبه 29 مهر 1396, 2:51 pm

Moshaver نوشته شده:
چهار شنبه 26 مهر 1396, 3:35 pm
درود

دوست عزيز سيروس جان

تغيير دين بخودي خود منجر به پناهندگي نميشود! بايد اول بدوني از چه ديني و چرا، به چه ديني و چرا روي مياورين- اين اساسي ترين نكته هست.

يك خانواده يكي از اعضاشون تغيير دين بدهد و مسلما براي كل خانواده مشكل ساز ميشه.

براي تهيه كيس رايگان ميتوانم كمك كنم.

موفق باشين
سلام و وقت بخیر ، جناب چاوشی عزیز منظورتان این هست که باید تمام اعضای خانواده ام تغییر دین بدهند؟ تنها من که سرپرست خانواده محسوب میشوم بدهم کافی نیست؟در ضمن چگونه میتونم باهاتون ارتباط برقرار کنم در مورد کیس و کلا کارهای پناهندگی مون؟

sirous

پست توسط sirous » چهار شنبه 3 آبان 1396, 2:55 pm

با سلام و احترام
دوستان و مدیریت محترم
کسی میتونه برام توضیح بده که آیا برا مورد تغییر دین فقط تغییر دین همسر کافیه یا نه؟
با تشکر

sirous

پست توسط sirous » چهار شنبه 3 آبان 1396, 3:03 pm

sirous نوشته شده:
چهار شنبه 3 آبان 1396, 2:55 pm
با سلام و احترام
دوستان و مدیریت محترم
کسی میتونه برام توضیح بده که آیا برا مورد تغییر دین فقط تغییر دین همسر کافیه یا نه؟
با تشکر
از دوستان کسی نیست جواب بده؟؟؟؟؟؟؟

Moshaver

پست توسط Moshaver » چهار شنبه 3 آبان 1396, 4:18 pm

دوست عزيز تغيير دين همسر كافيه
وايبر، واتساپ، ايمو ٠٠٣١٦٨٧٧٩٧٥٠٤

ايدي تلگرام windyles@

ايميل Mohajerat@list.ru

با تشكر

اكبري

sirous