سوالاتی در مورد پناهندگی در آلمان

راههای کسب اقامت در آلمان (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
arashtn1

Re: سوالاتی در مورد پناهندگی در آلمان

پست توسط arashtn1 » دو شنبه 31 تیر 1392, 8:01 am

کسی نمیتونه بگه چرا اونجا درخواست ندادی باید بگه قاچاقبر فرستادش اینجا نمیدونه اصلا اینجا(المان) کجاست
ولی اگه بتونه از گیج رد بشه بهتره
راستی بگو بره انگلیس یا امریکا مگه دیونه هست میخواد بیاد المان بگو برو امریکابرو استرالیا
اخه از کانادا راحته واسه رد شدن به جاهای دیگه چون همه از اروپا میزنند واسه کانادا امریکا....

toshiba

پست توسط toshiba » دو شنبه 31 تیر 1392, 12:00 pm

این سوال رو بخاطر این پرسیدم که چند وقت پیش شنیدم یکی از پناهنده ها رفته آلمان گفتن از کجا اومدی گفته نمی دونم قاچاقبر آوردتم اینجا ...
لباس هاشو گشتن یه قبض از کشور مجارستان تو جیبش پیدا کردن، گفتن برگرد همون مجارستان درخواست بده !!!!

نمایه کاربر
only_england

پست توسط only_england » چهار شنبه 2 مرداد 1392, 5:56 pm

الان کانادا خیلی خوب میگیره ، به شرطی که مدارکی داشته باشی که هویتت مشخص باشه. مثل گواهینامه.
جامعه گوسفندی لایق حکومت گرگان است

bahman2428

پست توسط bahman2428 » جمعه 11 مرداد 1392, 10:41 pm

سلام و خسته نباشید.
من یه سوالی داشتم از هر کی می پرسم یه چیزی می گه لطفا یه جواب کامل و مطمین بدین.مرسی
من خدمت نرفتم و پاس ندارم.مشکل مالی هم اصلا ندارم و هر چقدر بشه خرج می کنم.می خواستم پاس 15 تومانی قانونی بگیرم ولی از شانس من 3 4 ماهه اونارو گرفتن و دیگه نمیشه
با دختری که 6 ماهه اقامت دایم المان گرفته در ارتباطم.می خوام با اون ازدواج کنم و اونجا اقامت بگیرم.ولی چون پاس ندارم نمیشه قانونی اقدام کرد.می خواستم بدونم بهترین راه واسه من چیه؟و اینکه میشه قاچاقی برم ترکیه از اونجا به بعد چیکار کنم بهتره؟
ایا خودم قاچاقی برسونم المان بعد اونجا بگم که می خوایم ازدواج کنیم و من مشکل پاس داشتم و مجبور بودم قاچاقی بیام میشه؟یا اینکه رسیدم اونجا بیان دنبالم من ببرن خونه و بعد ازدواج کنیم بعد از اون تقاضای اقامت کنم میشه؟

mohamad zab
محل اقامت: طهران
تماس:

پست توسط mohamad zab » شنبه 12 مرداد 1392, 8:13 pm

shahin74 نوشته شده:age mikhay ghachag beri mitonam komaket konam
:P ایول داداش حالا که داره زحمت میکشی بنده خدارو میبری باش برو با دختره هم صحبت کن مهریه زیاد نگیره فدات :P
از دوستان فروم یا بقول Elvis 56 فاروم معذرت میخوام بخاطر فحش کاری انجام شده با یه ابله زبون نفهم که مشخص شد هیچ چی تو چنته نداره .اگه از پستای کسی ناراحت هستین یا رو اعصابتونه راحت رو اسمش کلیک کنید و به لیست دشمنان اضافه کنید دیگه هیچ پستی از اون نمیبینید
من ars2رو به لیست دشمنام اضافه کردم :-()

Aliwolf

پست توسط Aliwolf » پنج شنبه 17 مرداد 1392, 2:32 pm

ميخواستم بدونم اگه با پاس جعلي بخواي تو آلمان پناهنده شي ديپورتت ميكنن؟

من خيلييييييييييييي عجله دارم

لطفاً يكي جوابمو زود زود بده

مرسييييييييييييييييي

qmarsio

پست توسط qmarsio » پنج شنبه 17 مرداد 1392, 3:46 pm

یعنی چی با پاس جعلی ؟

با پاس جعلی رفتید یا میخواید پاس جعلی ارائه بدید به عنوان مدارک و اثبات هویت

Aliwolf

پست توسط Aliwolf » شنبه 19 مرداد 1392, 10:54 am

من ميخوام با پاس جعلي برم آلمان ميخواستم ببينم اگه پارش كنم بهتره يا پارش نكنم؟

آقاي چاوشي جوووووون هركي دوس داري جواب بده كارم خيلييييييييي گيره

mer30

Aliwolf

پست توسط Aliwolf » شنبه 19 مرداد 1392, 10:56 am

qmarsio نوشته شده:یعنی چی با پاس جعلی ؟

تو همين موندم كه پاسم رو پاره كنم و تحويل اونها ندم يا تحويلشون بدم؟

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » شنبه 19 مرداد 1392, 1:56 pm

Aliwolf نوشته شده:
qmarsio نوشته شده:یعنی چی با پاس جعلی ؟

تو همين موندم كه پاسم رو پاره كنم و تحويل اونها ندم يا تحويلشون بدم؟
اگر وارد شدین ارائه بدین و مدارک شناسائی خودتان هم بدین این برای کسانی که میخواهند بگن ممنوع خروج بودیم اینکارو کردیم خوبه .

Aliwolf

پست توسط Aliwolf » یک شنبه 20 مرداد 1392, 7:39 pm

كسي ميدونه سن قانوني تو آلمان چند ساله؟ سن سيگار كشيدن ؟

mohamad zab
محل اقامت: طهران
تماس:

پست توسط mohamad zab » یک شنبه 20 مرداد 1392, 8:03 pm

Aliwolf نوشته شده:من ميخوام با پاس جعلي برم آلمان ميخواستم ببينم اگه پارش كنم بهتره يا پارش نكنم؟

آقاي چاوشي جوووووون هركي دوس داري جواب بده كارم خيلييييييييي گيره

mer30
پارش کن بگو قاچاقبر منو اورد بگو نمیدونم کوچه علی چپ جوابای پرت بده
کی به کیه داداش
البته پاس جعلی بدی جعل اسناد حساب میشه و جرمه ولی اگه پناهنده شناخته بشی مجرم نیستی یعنی پناهجو از هر راهی که بخواد میتونه وارد کشور امن بشه .مث پاس جعلی ویزا جعلی رشوه
من جای تو بودم پاره میکردم
از دوستان فروم یا بقول Elvis 56 فاروم معذرت میخوام بخاطر فحش کاری انجام شده با یه ابله زبون نفهم که مشخص شد هیچ چی تو چنته نداره .اگه از پستای کسی ناراحت هستین یا رو اعصابتونه راحت رو اسمش کلیک کنید و به لیست دشمنان اضافه کنید دیگه هیچ پستی از اون نمیبینید
من ars2رو به لیست دشمنام اضافه کردم :-()

toshiba

پست توسط toshiba » شنبه 26 مرداد 1392, 6:17 pm

سلام دوستان ،
اگر کسی از دبی با پاس جعلی بیاد آلمان، بعد مدارک رو تو هواپیما پاره کنه .
ازش بپرسن از کجا اومدی بگه از ترکیه .
حالا اگر ببینن اصل راه پناهندگی نداره و بخوان دیپروتش کنن آیا به ترکیه دیپورت میشه با دبی ؟؟؟؟؟؟
طرف که هیچ مدرکی مثل پاسپورت نداره !!!آیا ممکنه که اشتباهی به ترکیه دیپورت شه؟؟؟

one-one

پست توسط one-one » پنج شنبه 14 شهریور 1392, 8:07 am

toshiba نوشته شده:سلام دوستان ،
اگر کسی از دبی با پاس جعلی بیاد آلمان، بعد مدارک رو تو هواپیما پاره کنه .
ازش بپرسن از کجا اومدی بگه از ترکیه .
حالا اگر ببینن اصل راه پناهندگی نداره و بخوان دیپروتش کنن آیا به ترکیه دیپورت میشه با دبی ؟؟؟؟؟؟
طرف که هیچ مدرکی مثل پاسپورت نداره !!!آیا ممکنه که اشتباهی به ترکیه دیپورت شه؟؟؟
سلام برادر
شما اگه مدارك تو هواپيما پاره كني و از دبي هم مياي وقتي ميخواي وارد خاك آلمان شي يعني از گيت رد شي با چي ميخواي رد شي؟
خب وقتي هيچي نداشته باشي خب ميفهمن كه از كدوم هواپيما بودي ديگه
بعدشم همون موقع ديپورتت نميكنن دبي اما به خاك آلمان هم راهت نميدن معمولا توي فرودگاه ها يه جاي واسه پناهنده ها دارن و اونجا سريعا شمارو انگشت نگاري ميكنن و مصاحبه، و بررسي ميكنن كه آيا شما شرايطت واسه پناهنده شدن مناسب هست يا نه بعدش اكه مثبت بود منتقلت ميكنن به هايم موقت و تازه كارت شروع ميشه و بايد منتظر اينترويو اصلي باشي

پيروز باشيد
کسانی که مشورت می خواهند، در حقیقت متقاضی تهییج و نظر موافق هستند...
اما اين اصلا خوب نيست!

shimasadat

پست توسط shimasadat » شنبه 20 مهر 1392, 3:56 am

سلام دوست عزیز.می خواستم بدونم اگر کسی خودش رو در مثلن هامبورگ معرفی کنه.با توجه به اینکه خانواده ای در اون شهر داشته باشه ممکنه به ایالت دیگه ای ترنسفر بشه؟

pooneh2013

پست توسط pooneh2013 » شنبه 20 مهر 1392, 12:54 pm

سلام دوستان عزیز،

من در آلمان دانشجو هستم،خواهرم ۱.۵ ماه که وارد آلمان شده از طریقه ویزای کشور دیگری که البته اثر انگشت در سفارت داده،اکنون نگرانیم که اگر خود رو معرفی‌ کند به اون کشور بازگردانده شود.

می‌خواستم بدونم آیا راهی‌ هست که خواهرم در آلمان بماند؟

و اینکه ویزای خواهرم تا ۲۲.۹.۲۰۱۳ بود و الان کلی‌ دیر شده آیا این براش مشکل درست می‌کنه؟

من ۱ کیسی براش در نظر دارم که فکر می‌کنم نیاز به کمک بیشتری دارم تا کیس رو قوی تر کنم.

آیا امکان ارتباط تلفنی وجود دارد؟

ممنون از رهنمایتان

pooneh2013

پست توسط pooneh2013 » دو شنبه 22 مهر 1392, 6:37 pm

سلام دوستان چرا کسی‌ منو راهنمایی نمی‌کنه پس؟؟

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
محل اقامت: لندن
تماس:

پست توسط Admin » دو شنبه 22 مهر 1392, 7:16 pm

سلام دوست عزیز،
بر اساس توافقنامه دوبلین احتمال برگرداندن خواهرتان به کشور صادر کننده ویزا وجود دارد. در واقع از نظر قانونی کشور صادر کننده ویزا مسول رسیدگی به درخواست پناهندگی ایشان است. اما این قانون همیشه و به صورت صددرصد صادق نیست. در مواردی مشاهده شده است که پناهجو از ایتالیا ویزا گرفته و در کشور دیگری غیر از ایتالیا درخواست پناهندگی داده است و با وجود اینکه ویزای ایتالیای ایشان کشف شده ولی درخواست پناهندگی وی در همان کشوری که درخواست داده است مورد بررسی قرار گرفته است. البته این موضوع مربوط به آلمان نیست و تجربه ما از آلمان این است که معمولا پناهجو را به کشور صادر کننده ویزا برمیگرداند.
قانون دوبلین قابل اعتراض است و پناهجو میتواند خواستار ان شود که وی را به کشور صادر کننده ویزا برنگردانند ولی بایستی دلیل قانع کننده داشته باشند که چرا نمیخواهند به کشور صادر کننده ویزا برگردند. دلایلی همچون مسائل حقوق بشری، امن نبودن کشور صادر کننده ویزا برای پناهجو، داشتن وابستگی اجتماعی در کشوری که پناهجو در ان درخواست پناهندگی داده است و... میتواند دلایل خوبی باشد.
اینکه خواهرتان قبل از اتمام مدت ویزا از اتحادیه اروپا خارج نشده اند موضوعی است که بایستی بتوانند دلیل قانع کننده برای ان داشته باشند. قطعا این موضوع از ایشان سوال خواهد شد که چرا با اتمام مدت ویزا از اتحادیه اروپا خارج نشده اند و در صورتی که امنیت ایشان در خطر بود چرا قبل از اتمام مدت ویزا درخواست پناهندگی ندادند.
به طور کلی خواهرتان نیاز به یک کیس بسیار قوی دارند که بتواند جواب قانع کننده برای سوالات فوق داشته باشند.
خروج قانونی ایشان نیز موضوعی است که بایستی در تهیه کیس مورد توجه قرار گیرد. البته با توجه به اینکه ظاهرا از خروج ایشان از ایران مدتی سپری شده است میتوانند کیس را به نحوی تنظیم کنند که نشان دهد زمانی که ایشان در خارج از کشور بوده اند اتفاقاتی در ایران افتاده است که امنیت ایشان را به خطر انداخته است.
در صورت نیاز به کمک در زمینه کیس میتوانید با ما تماس بگیرید.
در ارتباط با سوال شما "آیا امکان ارتباط تلفنی وجود دارد؟" امکان تماس با ما از طریق تلفن، اسکایپ، ایمیل و... وجود دارد. راههای تماس با ما را در پایین همین پست مشاهده میکنید.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

iman2159

پست توسط iman2159 » شنبه 23 آذر 1392, 6:16 am

pooneh2013 نوشته شده:سلام دوستان عزیز،

من در آلمان دانشجو هستم،خواهرم ۱.۵ ماه که وارد آلمان شده از طریقه ویزای کشور دیگری که البته اثر انگشت در سفارت داده،اکنون نگرانیم که اگر خود رو معرفی‌ کند به اون کشور بازگردانده شود.

و اینکه ویزای خواهرم تا ۲۲.۹.۲۰۱۳ بود و الان کلی‌ دیر شده آیا این براش مشکل درست می‌کنه؟

من ۱ کیسی براش در نظر دارم که فکر می‌کنم نیاز به کمک بیشتری دارم تا کیس رو قوی تر کنم.

ممنون از رهنمایتان
سلام من يه سوال داشتم در آلمان اگه 3 ماه از ويزاي شنگن بگذرد و بعد خودت رو معرفي كني آيا زنداني مي شوي و بعد از اون به پناهندگي شما رسيدگي مي شود ؟ چون من شنيدم اگه مثلا با ويزاي ايتاليا بيايي آلمان و بعد از 3 ماه درخواست بدي ايتاليا ديگه شما رو قبول نمي كنه ( دوبلين ) ولي اينكه بعد از 3 ماه خودتو معرفي ميكني هم بايد ديد مشكل ساز ميشه يا نه خواهش مي كنم يكي توضيح بده ممنون

God.Father.

پست توسط God.Father. » شنبه 23 آذر 1392, 5:47 pm

iman2159 نوشته شده:

ممنون از رهنمایتان
سلام من يه سوال داشتم در آلمان اگه 3 ماه از ويزاي شنگن بگذرد و بعد خودت رو معرفي كني آيا زنداني مي شوي و بعد از اون به پناهندگي شما رسيدگي مي شود ؟ چون من شنيدم اگه مثلا با ويزاي ايتاليا بيايي آلمان و بعد از 3 ماه درخواست بدي ايتاليا ديگه شما رو قبول نمي كنه ( دوبلين ) ولي اينكه بعد از 3 ماه خودتو معرفي ميكني هم بايد ديد مشكل ساز ميشه يا نه خواهش مي كنم يكي توضيح بده ممنون
این حرف کاملا مزخرفه که اگه بعد از 3 ماه خودمون رو تو آلمان معرفی کنیم دیگه دیپورت نمیشیم به ایتالیا! شما وقتی داری با ویزا وارد اروپا میشی تمام اطلاعات شما مث تاریخ ورود و تاریخ صدور ویزا و... تو سیستم ثبت میشه و اداره ی مهاجرت به خوبی میدونه شما در چه تاریخی وارد آلمان شدید و اگه خودتون رو دیرتر معرفی کنید باید دلیل قانع کننده ای ارائه بدید که چرا زودتر خودتون رو به اداره ی مهاجرت معرفی نکردید. بهتره که حداکثر بعد از 2 هفته از ورود به کشور مورد نظر خودتون رو معرفی کنید.
Just Afg

iman2159

پست توسط iman2159 » شنبه 23 آذر 1392, 6:04 pm

God.Father. نوشته شده:
iman2159 نوشته شده:

و اینکه ویزای خواهرم تا ۲۲.۹.۲۰۱۳ بود و الان لی‌ دیر شده آیا این براش مشکل درست می‌کنه؟

ممنون از رهنمایتان
این حرف کاملا مزخرفه که اگه بعد از 3 ماه خودمون رو تو آلمان معرفی کنیم دیگه دیپورت نمیشیم به ایتالیا! شما وقتی داری با ویزا وارد اروپا میشی تمام اطلاعات شما مث تاریخ ورود و تاریخ صدور ویزا و... تو سیستم ثبت میشه و اداره ی مهاجرت به خوبی میدونه شما در چه تاریخی وارد آلمان شدید و اگه خودتون رو دیرتر معرفی کنید باید دلیل قانع کننده ای ارائه بدید که چرا زودتر خودتون رو به اداره ی مهاجرت معرفی نکردید. بهتره که حداکثر بعد از 2 هفته از ورود به کشور مورد نظر خودتون رو معرفی کنید.
من نمیگم ویزات در نمیاد من اینو یه وکیل بهم گفت درستی نادرستیش رو نمی دونم گفت دیگه ایتالیا بعد از ۳ماه اون فرد و قبول نمی کنه و دوبلین نمیشی

mahor

پست توسط mahor » چهار شنبه 2 بهمن 1392, 11:08 am

من قصد دارم با ویزای دانشجویی برم آلمان میخوام بعدش تقاضای پناهندگی بدم با کیس تغییر دین. آیا میشه این کار رو کرد؟
و اگه این کار بکنم باید برم به کمپ و دیگه اجازه تحصیل نخواهم داشت؟

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » پنج شنبه 3 بهمن 1392, 8:11 am

سلام،
به هر صورتی که وارد آلمان شوید حق درخواست پناهندگی دارید. چالش مهمی که اینگونه پناهجویان با ان مواجه هستند این است که بایستی به این سوال پاسخ قانع کننده داده شود که در صورتی که امنیتشان در ایران در خطر بوده است چگونه توانسته اند به صورت قانونی و بدون مشکل از مرزهای ایران خارج شوند؟ پاسخ به این سوال را بایستی در طراحی کیس در نظر گرفت.
البته با توجه به اینکه ویزای دانشجویی دارید و مدتی پس از خروجتان از ایران درخواست پناهندگی میدهید (و نه بلافاصله پس از ورود به آلمان) تهیه کیس مناسب و جواب به سوال فوق تا حدودی آسانتر خواهد بود. میتوانید کیس را به نحوی تنظیم کنید که نشان دهد در طی مدتی که در خارج از ایران بوده اید اتفاقاتی افتاده است که امنیت شما را در ایران به خطر انداخته است. در این صورت بایستی تلاش کنید اتفاقاتی که سبب شده است امنیت شما به خطر بیفتد را به روشنی و همراه با مدارک کافی نشان دهید.
پس از درخواست پناهندگی، اقامت شما در آلمان از حالت دانشجویی خارج شده و پناهجو محسوب خواهید شد. یک پناهجو تا زمان دریافت پناهندگی حق تحصیل در دانشگاههای آلمان را ندارد.
در صورت نیاز به کمک در زمینه تهیه کیس میتوانید از ما کمک بگیرید.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

Yousef468

پست توسط Yousef468 » پنج شنبه 3 بهمن 1392, 1:53 pm

با سلام و عرض ادب
بنده قصذ دارم از طریق ویزای معتبر ایتالیا یا فرانسه به آلمان برم و اونجا درخواست پناهندگی بدم....آیا طبق تغییراتی که تو دوبلین 3 اومده میتونم 6 ماه غیر قانونی تو آلمان بمونم و بعد درخواست بدم؟آلمان آشنا دارم و میتونم چند ماهی پیشش بمونم.آیا از آلمان دیپورت نمیشم به کشور صادر کننده ویزا؟و آیا زمان درخواست آلمان مشکلی برام ایجاد نمیکنه که چرا زودتر درخواستمو ندادم ؟
ممنون از راهنماییاتون

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » یک شنبه 6 بهمن 1392, 9:12 am

سلام،
در قانون دوبلین ۳ تغییرات زیادی به وجود نیامده است و پایه و أساس قوانین همچون سابق است.
موردی از قانون دوبلین ۳ که احتمالا مد نظر شماست بدین صورت است که اگر شما ویزای ایتالیا داشته باشید و در آلمان خود را معرفی کنید، کشور آلمان موظف است در طی ۶ ماه تکلیف شما را از نظر قانون دوبلین مشخص کند در غیر این صورت خود آلمان مسول رسیدگی به درخواست پناهندگی شماست.
اگر ۶ ماه پس از ورود به اتحادیه اروپا درخواست پناهندگی دهید قطعا با این سوال مواجه خواهید شد که در طی این مدت کجا زندگی میکردید و چرا خود را معرفی نکردید.
در صورت نیاز به کمک یا مشاوره در زمینه کیس میتوانید از کمکهای ما استفاده کنید.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

sword77

پست توسط sword77 » جمعه 11 بهمن 1392, 6:11 pm

سلام
من و برادرم و مادرم شش ماهه آلمان خودمونو معرفی کردیم و هنوز جوابی نگرفتیم پدرم تا یه ماه دیگه قاچاقی میاد ما خودمونو دورتموند معرفی کردیم و هایم رو تو برانشواگ گذروندیم و الان نزدیک هانوفر هستیم پدرم وقتی بیاد کجا بهتره خودشو معرفی کنه؟
و بعد از معرفی کردن خودش چه مدت طول میکشه بیارنش پیشمون؟

نمایه کاربر
amiraaaaaa

پست توسط amiraaaaaa » یک شنبه 13 بهمن 1392, 8:40 am

سلام
دوست عزیز لطف کن بگو چه جوری رفتین؟قاچاقی یا قانونی؟
اگر با ویزا ی قانونی بیام مشکلی که ایجاد نمیشه تو جواب دادن؟
ممنون

نمایه کاربر
amiraaaaaa

پست توسط amiraaaaaa » سه شنبه 15 بهمن 1392, 1:53 pm

:?:

saadat1379

پست توسط saadat1379 » یک شنبه 20 بهمن 1392, 1:41 pm

سلام، لطفا بفرماید واقعیت دارد که در سال 2014 آلمان در پذیرش پناهنده سخت گیر تر شده و بخصوص متقاضیانی که بطور قانونی و با ویزای قانونی ایتالیا وارد این کشور میشوند را با جدیت به ایتالیا بر میگرداند ؟
و آیا راهی برای ماندن در آلمان با این وجود هست ؟

Eli sinai

پست توسط Eli sinai » سه شنبه 22 بهمن 1392, 2:08 am

من يه سوال فوري دارم چون فردا وقت انگشت نگاري دارم لطفا اگه كسي پيام منو ميبينه راهنمايي كنه كجا ميتونم سوالمو مطرح كنم ؟

one-one

پست توسط one-one » جمعه 2 اسفند 1392, 2:26 pm

Eli sinai نوشته شده:من يه سوال فوري دارم چون فردا وقت انگشت نگاري دارم لطفا اگه كسي پيام منو ميبينه راهنمايي كنه كجا ميتونم سوالمو مطرح كنم ؟
سوالتو هم بپرس برادر
اما اين اصلا خوب نيست!

mani_bm63

پست توسط mani_bm63 » شنبه 3 اسفند 1392, 11:13 am

با سلام

من و همسرم ویزای ایتالیا داریم و 1 فروردین 93 عازم ایتالیا هستیم و از آنجا با قطار به دوسلدورف می رویم و می خواهیم خودمان را معرفی کنیم.

آیا بعداز معرفی کردن و تقسیم شدن و ورود به هایم و در هر مرحله از پناهندگی امکان لغو پناهندگی وجود دارد ؟ چون من شرایط هایم را نمی دونم به چه صورت هست ( سخت یا آسان ) و همسرم هم بیماری دارد بخاطر همین می خواهم بدانم اگر دیدیم شرایط هایم و پناهندگی سخت است می توانیم سریع و بدون دردسر به ایران برگردیم !!؟

mani_bm63

پست توسط mani_bm63 » شنبه 3 اسفند 1392, 5:32 pm

یک سوال دیگر :

خواهر خانم من در شهر essen اعلام پناهندگی کرده و الان هم از طرف سوشیال یک خانه بهشون دادن آیا با کمک وکیل می توانم درخواست دهم که ما هم در همان خانه با آنها زندگی کنیم !؟

one-one

پست توسط one-one » یک شنبه 4 اسفند 1392, 7:26 pm

mani_bm63 نوشته شده:با سلام

من و همسرم ویزای ایتالیا داریم و 1 فروردین 93 عازم ایتالیا هستیم و از آنجا با قطار به دوسلدورف می رویم و می خواهیم خودمان را معرفی کنیم.

آیا بعداز معرفی کردن و تقسیم شدن و ورود به هایم و در هر مرحله از پناهندگی امکان لغو پناهندگی وجود دارد ؟ چون من شرایط هایم را نمی دونم به چه صورت هست ( سخت یا آسان ) و همسرم هم بیماری دارد بخاطر همین می خواهم بدانم اگر دیدیم شرایط هایم و پناهندگی سخت است می توانیم سریع و بدون دردسر به ایران برگردیم !!؟
سلام داداشم
با اين روحيه كه شما دارين من پيشنهاد ميكنم بليط برگشت رزرو كن، چون هزار درصد مطمعنم بر ميگردي
شما فرومي كه من شروع كردم در مورد شرايط هايمها نوشتم بخون، عمسايي كه گذاشتم ببين الان تا دير نشده تصميم بگير و سابقه خودتو تو كشوراي اروپايي خراب نكن، شايد خواستي چند سال ديگه ويزا بگيري با خونواده پيش خواهر خانومت
viewtopic.php?f=19&t=2761
و جواب سوالت: بله آلمان از خداشه كه پناهنده ها كنسلي بدن، شرايط سخت هايم هم واسه همينه كه كسي كه واقعا مشكل نداشته باشه و جونش در خطر باشه برگرده، فقط پاسپورتتو پاره نكن كه خواستي برگردي بي دردسر برگردي و مشكل نداشته باشي با سفارت ايران،

اون يكي سوالتم هم شدني نيست به اين راه اما اگه بندازنت تو ايالت نورت راين وستفالن كه essen هم اونجاست اصلا نيازي نداري به كسي بگي برو راحت پيش خواهر خانومت زندگي كن فقط بايد واسه چك كردن پستت حداقل دو هفتهاي يه بار و تمديد اقامت سه ماهي يا شش ماهي يه بار و واسه امضا كردن پول ماهيانت هم ماهي يه بار بري هايمت يه چك كني، از اونجايي كه اقوام درجه يك خانومت اونجاست احتمال اينكه قبول كنن نزديكه اونا بندازنتون زياده، ولي خيلي به شانست بستگي داره،

موفق باشي
اما اين اصلا خوب نيست!

نمایه کاربر
amiraaaaaa

پست توسط amiraaaaaa » یک شنبه 4 اسفند 1392, 9:26 pm

سلام one one
ممنون از این که من و بچه هارو راهنمایی میکنی.دوست عزیز در سال 2014 هم شرایط پناهندگی بهتر شده یا نه.آخه یکی از دوستان میگفت اونایی که جدید رفتن زود مصاحبه میشن.آیا جواب گرفتن آسونتر شده یا مثل سابق؟
ممنون

mani_bm63

پست توسط mani_bm63 » سه شنبه 6 اسفند 1392, 10:33 pm

می خواستم بدون حق الوکاله حرفه ای ترین و با تجربه ترین وکیل آلمانی که کار پناهندگی انجام میده چقدر است و اگه دوستان وکیلی را می شناسند لطفا معرفی کنند.

آیا داشتن وکیل ماهر و زبردست در سرعت روند پرونده ( زمان مصاحبه و مدت زمان گرفتن جواب قبولی ) تاثیر بسزایی دارد یا خیر ؟

آیا وکیل آلمانی بهتر است یا ایرانی ؟

آیا وکلای پناهندگی کیس هم ارائه می دهند ؟

mani_bm63

پست توسط mani_bm63 » سه شنبه 6 اسفند 1392, 10:37 pm

من می خواهم از ایتالیا با قطار برم آلمان . آیا لب مرز پلیس گیر خواهد داد یا کاری ندارند ؟به نظر شما برای اینکه شک نکنند بلیط رفت و برگشت تهیه کنم یا یکطرفه کافی است ؟ اگر باید کار خاصی انجام بدهم که پلیس شک نکند و مشکلی در لب مرز پیش نیاید لطفا راهنمایی بفرمایید.

saadat1379

پست توسط saadat1379 » جمعه 9 اسفند 1392, 8:30 am

بلیط هواپیما باید رفت و برگشت باشه ولی بلیط قطار لازم نیست دوسره باشه فقط اگر به هر دلیلی بین راه ازتون توضیح خواستن(که احتمالش خیلی کمه) باید توجیه مناسب برای سفرتون داشته باشین

نمایه کاربر
amiraaaaaa

پست توسط amiraaaaaa » دو شنبه 12 اسفند 1392, 2:29 pm

ممنون از این که من و بچه هارو راهنمایی میکنی.دوست عزیز در سال 2014 هم شرایط پناهندگی بهتر شده یا نه.آخه یکی از دوستان میگفت اونایی که جدید رفتن زود مصاحبه میشن.آیا جواب گرفتن آسونتر شده یا مثل سابق؟
ممنون

one-one

پست توسط one-one » جمعه 16 اسفند 1392, 7:31 am

amiraaaaaa نوشته شده:ممنون از این که من و بچه هارو راهنمایی میکنی.دوست عزیز در سال 2014 هم شرایط پناهندگی بهتر شده یا نه.آخه یکی از دوستان میگفت اونایی که جدید رفتن زود مصاحبه میشن.آیا جواب گرفتن آسونتر شده یا مثل سابق؟
ممنون
سلام داداش

والا اينا هر سال واسه اينكه بگن خيلي به پناهنده ها اهميت ميديم و كلا واسه تبليغات سياسي يه حرفايي ميزنن اما ما كه اينجاييم بايد بگيم
نه هيييييچ تغييري نكرده حد اقل تو اين ايالتي كه ما هستيم، الان ماه ١٠ هست كه اينجام و هيچ خبري نيست دوستان ديگه هم ١٦-١٩ ماه كه اينجان،
وكيلمون هم تنها كاري كه ميتونست انجام بده اين بود كه يه نامه بزنه بپرسه كه چرا اينقدر دير؟؟ اونام خيلي شيك گفتن ما سرمون شلوغه و نميرسيم، ايران تويه اولويت كشورها نيست و الان نوبت پرونده هايه نيمه اوله ٢٠١٢ هست، يعني حداقل بايد يه ٧-٨ ماه ديگه صبر كنيم

برادرا داشتن وكيل در مرحله اول فقط و فقط واسه اينكه شما رو تويه بحث پناهندگي جدي جلوه بده و اينكه اگر كيستون مشكل داره اولش كمكتون كنه مهمه، وكيل هييييييچ كاري از دستش برنمياد واسه وقت مصاحبه به اين مورد دل نبنديد،

وكيل ايراني يا آلماني:
اگه كيس لازم داري و كاراي غير قانوني ميخواي بكني و كمكهاي كيسي ميخواي، وكيل ايراني
اگه همه چيزت رديفه و وكيلي ميخواي كه دمه دستت باشه و واست كلاس نذاره واسه جواب تلفنت دادن و قيمتشم به صرفه باشه و در كل انسان باشه، وكيل آلماني
اما اين اصلا خوب نيست!

ilnaz

پست توسط ilnaz » سه شنبه 5 فروردین 1393, 1:11 am

سلام ، من یه سوالی داشتم. من 2 ماه پیش میخواستم ویزای توریستی از فرانسه بگیرم که برم المان ولی نشد، مهر عدم ویزا یا ریجکت خورد تو پاسم، حالا از طریق دیگه میخوام اقدام کنم. مشکلم اینه که اگه تو المان خودمو معرفی کنم اسم خودمو بگم اثر انگشت من که تو سفادت فرانسه دادم در میاد ؟؟ اون وقت کار من سخت تر میشه ؟

hesam36

پست توسط hesam36 » پنج شنبه 7 فروردین 1393, 1:16 pm

سلام دوستان من برادرم 15 سالشه و ویزا شینگن یکساله از سفارت المان داره ( اثر انگشت هم داده ) میخواستم بدونم اگر بره المان و بگه که من بی سرپناهم میتونه بره یوگن هایم ها و اونجا ازش نگهداری کنن یا مثلا هویت جعلی بده ؟ خواهش میکنم یه مقدار راهنمایی کنید باید چی کار کنه که بتونه بره تو یوگن هایم

imojen

پست توسط imojen » یک شنبه 10 فروردین 1393, 3:02 am

سلام
من یه سوال دارم که شاید مسخرم کنید.
اگه از ترکیه بخوام هوایی برم آلمان و ویزای آلمان توی پاسم نداشته باشم، توی فرودگاه ترکیه بهم گیر میدن؟

habib6281

پست توسط habib6281 » یک شنبه 10 فروردین 1393, 5:28 pm

imojen نوشته شده:سلام
من یه سوال دارم که شاید مسخرم کنید.
اگه از ترکیه بخوام هوایی برم آلمان و ویزای آلمان توی پاسم نداشته باشم، توی فرودگاه ترکیه بهم گیر میدن؟
بله نمیتونی بری

asde2011

پست توسط asde2011 » شنبه 23 فروردین 1393, 11:14 pm

با سلام وخسته نباشید.
من حدودآ 3 سال است که به همراه همسر و فرزندم در آلمان درخواست پناهندگی دادیم. کیس ما سیاسی و در مورد همسرم بود. بعد از 2 سال جواب منفی برای ما آمد و حدود 1 ماه پیش هم به دادگاه رفتیم. الان پاسخ دادگاه برای ما آمد. اما فقط به همسر من جواب مثبت دادند ولی به من و دخترم جواب منفی دادند. به نظر شما وضعیت ما چطور میشه؟ در ضمن 5 ماه پیش هم فرزند دوم ما بدنیا اومد.( برای همسرم 16a نوشته)
ممنون میشم اگه یه راهنمایی کنید

asde2011

پست توسط asde2011 » یک شنبه 24 فروردین 1393, 8:41 am

جناب ادمین شما که آنلاین هستین چرا جواب سوالات رو نمیدین
ممنون میشم اگه زود جواب بدین

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » سه شنبه 2 اردیبهشت 1393, 9:30 am

سلام دوست گرامی!
پوزش بخاطر تاخیر در جواب به سوال شما.
چون همسرتان اقامت گرفته اند و از طرفی دارای یک کودک هستید تقریبا میتوان مطمئن بود که به شما بواسطه رابطه اجتماعی قوی که با جامعه آلمان پیدا کرده اید اقامت خواهند داد. معمولا در هر کشور بندهایی از قوانین اقامت مربوط به روابط اجتماعی است. به نحوی که اگر متقاضی روابط قوی با جامعه میزبان داشته باشد میتواند اقامت دریافت کند.
در مورد دخترتان در صورتی که ایشان زیر ۱۸ سال باشند میتوانند بواسطه اینکه مادرشان اقامت آلمان را دارند تقاضای اقامت کنند. در صورتی که ایشان بالای ۱۸ سال باشند بایستی مستقلا جهت اقامت اقدام کنند.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » سه شنبه 2 اردیبهشت 1393, 9:46 am

hesam36 نوشته شده:سلام دوستان من برادرم 15 سالشه و ویزا شینگن یکساله از سفارت المان داره ( اثر انگشت هم داده ) میخواستم بدونم اگر بره المان و بگه که من بی سرپناهم میتونه بره یوگن هایم ها و اونجا ازش نگهداری کنن یا مثلا هویت جعلی بده ؟ خواهش میکنم یه مقدار راهنمایی کنید باید چی کار کنه که بتونه بره تو یوگن هایم
سلام،
با توجه به اینکه ایشان زیر ۱۸ سال هستند به کمپ مخصوص کودکان (یوگن هایم) فرستاده خواهند شد.
از انجا که ایشان با ویزا وارد شده اند و اثرانگشت داده اند با درخواست پناهندگی هویت واقعی ایشان مشخص خواهد شد. بهترین راه این است که یک کیس قوی و مناسب تهیه کرده و با هویت واقعی خودشان درخواست پناهندگی نمایند. در تهیه کیس بایستی بتوانند دلیل خروج قانونی از ایران را نیز توجیه کنند.
در صورت نیاز میتوانند به کمک ما کیس مناسب تشکیل داده و پناهندگی بگیرند.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » سه شنبه 2 اردیبهشت 1393, 9:53 am

ilnaz نوشته شده:سلام ، من یه سوالی داشتم. من 2 ماه پیش میخواستم ویزای توریستی از فرانسه بگیرم که برم المان ولی نشد، مهر عدم ویزا یا ریجکت خورد تو پاسم، حالا از طریق دیگه میخوام اقدام کنم. مشکلم اینه که اگه تو المان خودمو معرفی کنم اسم خودمو بگم اثر انگشت من که تو سفادت فرانسه دادم در میاد ؟؟ اون وقت کار من سخت تر میشه ؟
سلام،
سابقه درخواست ویزای شما به احتمال زیاد کشف خواهد شد. در این صورت بایستی این آمادگی را داشته باشید که در این مورد توضیح قانع کننده دهید.
در واقع نبایستی این تصور برای اداره مهاجرت بوجود بیاید که هدف شما از درخواست ویزا نهایتا درخواست پناهندگی بوده است.
در صورت نیاز به کمک در زمینه کیس پناهندگی یا جهت خروج از کشور میتوانید از ما کمک بگیرید.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

bulghar

پست توسط bulghar » سه شنبه 2 اردیبهشت 1393, 12:13 pm

سلام به همه دوستان..من الان المان هستم تو کمپ کارلسروهه...اینجا هر کی با ویزا اومده فهمیدن و اثر انگشتشون درامده و مثل اینکه امسال به صورت جدی هر کی انگشت سفارت داره را به کشور صادرکننده ویزا بر می گردونند.مواظب باشید..البته اونایی که قاچاق میاند اثر انگشتشون دیرتر درمیاد..چون من با این که تو بلغارستان و مجارستان انگشت داشتم ولی الان 45روزه تو المانم و اثرم در نیومده

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Bing [Bot] و 38 مهمان