سوالاتی در مورد پناهندگی در آلمان

راههای کسب اقامت در آلمان (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
aziz

Re: سوالاتی در مورد پناهندگی در آلمان

پست توسط aziz » دو شنبه 14 اسفند 1391, 6:33 pm

مشاور نوشته شده:در مرود تهیه کیس و ویزای قانونی گروه ما میتواتد به شما کمک نماید
salam behtaren rah barai biron amadan az iran va keis masehiat lotfan rahnamai konid :?:

mohamad zab
محل اقامت: طهران
تماس:

پست توسط mohamad zab » دو شنبه 14 اسفند 1391, 8:01 pm

سلام عزیز بهترین راه برای خروج از کشور میری خراسان جنوبی شهر بیرجند خودتو افغانی هستم بصورت رایگان و صد در صد امن میفرستنت افغانستان یا میری مرز ترکیه شهر های مرزی کسی رو پیدا میکنید یا دوستان معرفی کنن قاچاقی بری ترکیه یا گه پاس داری زمینی واسه ارمنستان میتونی روادید بگیری یا هم بندرعباس بری دبی .و کیس مذهبی بازم باید بری ترکیه ازکلیسا نامه بگیری یا فیلم بگیری که هر کدوم جدا گانه سند محسوب میشن بعد برگردی چند ماه بگردی و واسه خودت مدرک بازداشتی و تحت تعقیب بودن درست کنی و حسابی تحقیق کنی و اگه کسی ازت فیلم بگیره که پلیس دستگیرت میکنه اون موقع من بهت پناهندگیتو تبریک میگم میگم پلیس دستگیرت کنه چون تمام کارتو با دروغ نمیتونی پیش ببری و فیلم سند محکمی هست و خودتم تو موقعیتش واقعا قرار گرفتی و وقتی مصاحبه میشی اونا صحت مدارکتو با حرفات میسنجن و اگه قانع نشدن محترمانه نامه میدن و میگن قانع نشدیم و اگه قانع نشن چند سال الاف شدی عزیز .
از دوستان فروم یا بقول Elvis 56 فاروم معذرت میخوام بخاطر فحش کاری انجام شده با یه ابله زبون نفهم که مشخص شد هیچ چی تو چنته نداره .اگه از پستای کسی ناراحت هستین یا رو اعصابتونه راحت رو اسمش کلیک کنید و به لیست دشمنان اضافه کنید دیگه هیچ پستی از اون نمیبینید
من ars2رو به لیست دشمنام اضافه کردم :-()

mohamad zab
تماس:

پست توسط mohamad zab » دو شنبه 14 اسفند 1391, 8:09 pm

سلام عزیز بهترین راه برای خروج از کشور میری خراسان جنوبی شهر بیرجند خودتو افغانی هستم بصورت رایگان و صد در صد امن میفرستنت افغانستان یا میری مرز ترکیه شهر های مرزی کسی رو پیدا میکنید یا دوستان معرفی کنن قاچاقی بری ترکیه یا گه پاس داری زمینی واسه ارمنستان میتونی روادید بگیری یا هم بندرعباس بری دبی .و کیس مذهبی بازم باید بری ترکیه ازکلیسا نامه بگیری یا فیلم بگیری که هر کدوم جدا گانه سند محسوب میشن بعد برگردی چند ماه بگردی و واسه خودت مدرک بازداشتی و تحت تعقیب بودن درست کنی و حسابی تحقیق کنی و اگه کسی ازت فیلم بگیره که پلیس دستگیرت میکنه اون موقع من بهت پناهندگیتو تبریک میگم میگم پلیس دستگیرت کنه چون تمام کارتو با دروغ نمیتونی پیش ببری و فیلم سند محکمی هست و خودتم تو موقعیتش واقعا قرار گرفتی و وقتی مصاحبه میشی اونا صحت مدارکتو با حرفات میسنجن و اگه قانع نشدن محترمانه نامه میدن و میگن قانع نشدیم و اگه قانع نشن چند سال الاف شدی عزیز .
از دوستان فروم یا بقول Elvis 56 فاروم معذرت میخوام بخاطر فحش کاری انجام شده با یه ابله زبون نفهم که مشخص شد هیچ چی تو چنته نداره .اگه از پستای کسی ناراحت هستین یا رو اعصابتونه راحت رو اسمش کلیک کنید و به لیست دشمنان اضافه کنید دیگه هیچ پستی از اون نمیبینید

mahnaz

پست توسط mahnaz » سه شنبه 15 اسفند 1391, 7:42 pm

سلام ،با تشکر از اطلاعات مفیدتون ،من میخواستم بدونم چطور میشه اقامت آلمان رو بگیرم،توضیح درباره شرایطم اینه که من همراه خانواده ام ۲سال پیش تقاضای پناهندگی دادیم،هنوز توی کمپ مهاجران هستیم،البته مادرم بخاطر بیماریش موافق شد آیدی کارت بگیره،اما من و پدرم و برادر کوچکم متاسفانه دولدونگ گرفتیم،و بی سرنوشت هستیم،بسیار ساخت میگذره و ما حق گرفتن خونه نداریم،از طرفی من از وقتی امدم اینجا،فقط دنبال گرفتن یک مدرک بودم که بتونم برگردم ایران،بر عکس دیگران که میخوان بمونن من تصمیم دارم ی راهی پیدا کنم که بشه تو ایران بمونمو زندگی کنم،اینم بگم که من ایرانی نیستم،اما ی نفر و انجا دارم که میخام باهاش ازدواج کنم،لطفآ ی نفر راهنماییم کنه،دستم از همه جا کوتاهه ،آرزوی موفقیت دارم برای همه دوستان

mahnaz

پست توسط mahnaz » سه شنبه 15 اسفند 1391, 8:03 pm

آیا کسی هست برای برگشتن به ایران منو راهنمایی کنه؟من ausweis با ویزای ۱ ماهه گرفتم،دولدونگ شدم،نمیخام اینجا بمونم،از اولشم برای همراهی با مادرم امدم،قصدم موندن اینجا نبود،خاهش میکنم یکی جواب بده ،چطور میشه به ایران برگردم،فقط ی مدرک میخام که بلیت هواپیما بگیرم همین،اگه کسی تو کار ساخت مدارک جعلی هست،آدرس یا شماره بده ،هزینش هرچی بشه میدم،فکر نمیکنم برگشتن به ایران سختتر از امدن به آلمان باشه،حالا که خیالم از جهت مادرم اینا راحت شده،تصمیم دارم برم تهران دنبال زندگی خودم،آموزشگاهها و تحصیلات و پول المانها هم پیشکش خودشون!خیلی خسته کننده و مسخرست زندگی اینجا،من میگم باور نکنید،پاشین بیایین خودتون میبینین،جدی میگم ،هرکی جونش در خطر نیست،واقعن نیاد

hamed2000

پست توسط hamed2000 » سه شنبه 22 اسفند 1391, 10:55 pm

سلام خدمت دوستان
نیاز شدید به راهنمایی دوستان دارم که کمک کنن که چه راهی را انتخاب کنم؟
شرایط من به این صورت هست:
3 سال پیش بصورت قانونی از طریق ویزای تحصیلی همراه همسرم اومدم سوئد و مشغول تحصیل بودم به دلایلی اعم از نبودن کار و ... از سوئد خوشم نیومد تصمیم گرفتیم به آلمان نقل مکان کنیم خانم ام تونست از آلمان پذیرش بگیره و الان در آلمان مشغول درس خوندن هست من هم با آخرین ویزای تحصیلی که دارم الان آلمان هستم ولی هیچ اقدامی برای ویزای همراه نکردم چون تحقیقی که کردم با ویزای همراه فقط میتونم بادیگارد زنم باشم و اجازه کار نمیدن ( در این زمینه هم اگه اطلاعی دارید ممنون میشوم راهنمایی کنید) از زمانی هم که آلمان هستم هیچ جا خودم رو معرفی نکردم و اثر انگشتی هم در آلمان ندارم ولی خوب در زمان گرفتن ویزا در سوئد اثر انگشت اونجا دادم.
هیچ آشنایی هم آلمان ندارم که کمک ام کنه.
الان یجورایی به بن بست خوردم چون از گشت و گذارهایی که کردم چیزی دستگیرم نشد
میخواستم اگر شما میتونید راهنمایی کتید من رو که چکار میشه با این شرایط کرد چه کاری بهتره
خودم اولویتم موندن اینجاس البته با شرایطی که بشه کار کنم یا حداقل بتونم پول پناهندگی بگیرم درغیر اینصورت راهی غیر برگشت به ایران نمیبینم
از طرفی هم دلم میسوزه چون میبینم خیلی از هموطنان کلی به این در اون در میزنن تا برسن فقط اینور آب ولی من الان اینور هستم ولی اگه نشه کاری برای موندنم بکنم و مجبور شم برگردم ایران خیلی مسخره اس بنظرم!!!
خواهش میکنم راهنمایی کنید قبلا از شما ممنونم

mohamad zab
تماس:

پست توسط mohamad zab » چهار شنبه 23 اسفند 1391, 11:08 am

hamed2000 نوشته شده:سلام خدمت دوستان
3 سال پیش بصورت قانونی از طریق ویزای تحصیلی همراه همسرم اومدم سوئد و مشغول تحصیل بودم به دلایلی اعم از نبودن کار و ... از سوئد خوشم نیومد تصمیم گرفتیم به آلمان نقل مکان کنیم خانم ام تونست از آلمان پذیرش بگیره و الان در آلمان مشغول درس خوندن هست من هم با آخرین ویزای تحصیلی که دارم الان آلمان هستم ولی هیچ اقدامی برای ویزای همراه نکردم چون تحقیقی که کردم با ویزای همراه فقط میتونم بادیگارد زنم باشم و اجازه کار نمیدن ( در این زمینه هم اگه اطلاعی دارید ممنون میشوم راهنمایی کنید) از زمانی هم که آلمان هستم هیچ جا خودم رو معرفی نکردم و اثر انگشتی هم در آلمان ندارم ولی خوب در زمان گرفتن ویزا در سوئد اثر انگشت اونجا دادم.
میخواستم اگر شما میتونید راهنمایی کتید من رو که چکار میشه با این شرایط کرد چه کاری بهتره
خودم اولویتم موندن اینجاس البته با شرایطی که بشه کار کنم یا حداقل بتونم پول پناهندگی بگیرم درغیر اینصورت راهی غیر برگشت به ایران نمیبینم
از طرفی هم دلم میسوزه چون میبینم خیلی از هموطنان کلی به این در اون در میزنن تا برسن فقط اینور آب ولی من الان اینور هستم ولی اگه نشه کاری برای موندنم بکنم و مجبور شم برگردم ایران خیلی مسخره اس بنظرم!!!
من قصد توهین ندارم ولی بدون ایران فقط ادمای اللکی خوش زندگی راحتی دارن و من نمیدونم شما چند وقته رفتی ولی بدون ایران الان ایران چند سال پیش نیست هیچ چیز مهم و بدرد بخوری دیگه نیست اگه بیای و فقط چند ماه بمونی میفهمی جامعه فرهنگ سطح رفاه درامد اسایش امنیت ازادی همه چی ب...ا رفته اینجا همهی ارزشهای اجتماعی بخاطر یه لقمه نون کنار گذاشته میشه برادر به برادر رحمی نداره .نمیدونم اونجاچی به چیه و چیزی تغیر کرده یا نه ولی بمون اگه سوئد اثر انگشت دادی باید بری همونجا درخواست بدی

mohamad zab
تماس:

پست توسط mohamad zab » چهار شنبه 23 اسفند 1391, 11:11 am

mohamad zab
تماس:

پست توسط mohamad zab » چهار شنبه 23 اسفند 1391, 11:18 am

بهترین راه و کیس از نظر م همون اقلیت مذهبی هست ولی از دوستان این فروم کمک بگیرین

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » چهار شنبه 23 اسفند 1391, 12:44 pm

mohamad zab نوشته شده:بهترین راه و کیس از نظر م همون اقلیت مذهبی هست ولی از دوستان این فروم کمک بگیرین
اقلیت مذهبی منظورت مسیحی ؟
یا سایر اقلیت ها ؟
سایر اقلیت ها راحت استعلام میگرند و فقط مسیحی را نمیتونن .
البته سوال دینی و برگه کلیسا هم هست .
میشه درستش کرد با تمرین .

mohamad zab
تماس:

پست توسط mohamad zab » چهار شنبه 23 اسفند 1391, 9:28 pm

johnny.depp نوشته شده:
mohamad zab نوشته شده:بهترین راه و کیس از نظر م همون اقلیت مذهبی هست ولی از دوستان این فروم کمک بگیرین
اقلیت مذهبی منظورت مسیحی ؟
یا سایر اقلیت ها ؟
سایر اقلیت ها راحت استعلام میگرند و فقط مسیحی را نمیتونن .
البته سوال دینی و برگه کلیسا هم هست .
میشه درستش کرد با تمرین .
البته منظورم بهائیت بود شنیدم راحت تره و تو ایران حتی اجازه ندارن دانشگا برن چه برسه به کار دولتی و ... و حکومت بد پاچشون میگیره شما که انوری تا فرست داری یه تحقیق بکن هم برای مسیحیت هم بهایی موفق باشی

God.Father

پست توسط God.Father » پنج شنبه 24 اسفند 1391, 7:01 pm

اگه شما بخواید اقامت از طریق پناهندگی بگیرید کارتون مشکل میشه چون در اصل شما سه سال پیش از کشور خودتون خارج شدید و مشکلی که جونتون در کشورتون در خطر بیفته ندارید مگر اینکه بگید به تازگی و موقعی که شما خارج از کشور بودید براتون مشکلی پیش اومده که اگه برگردید جونتون در خطره و ممکنه شکنجه و یا زندان بشید، ببینید دوست عزیز گرفتن پناهندگی براتون غیر ممکن نیست ولی سخته باید مثلا یه مشکلی واسه خودتون درست کنید که اگه برگردید صد در صد شکنجه و یا زندانی میشید. اگه بگید به تازگی تغییر دین دادید کیس قوی ای نیست چون در اصل شما اصلا ایران نرفتید که جونتون در خطر بیفته و اداره ی مهاجرت بهتون میگه میتونید برید ایران و به کسی نگید که تغییر دین دادید. یک نکته رو هم بگم حتما نباید شکنجه و یا زندان شده باشید که پناهندگی بهتون تعلق بگیره حتی ترس از شکنجه و یا زندان هم دلیل موجهی هست برای گرفتن پناهندگی ولی سخته باید روی کیستون خیلی کار کنید. اگه بتونید یه سفر کوتاه مدت بیاید ایران و بعد یه مدت برگردید اروپا خیلی خوب میشه و احتمال قبولیتون خیلی بیشتر میشه، آیا همچین امکانی براتون هست که بیاید ایران و پس برگردید؟
دوست عزیز یه سوال برام پیش اومده، شما وقتی ویزای دانشجویی آلمان از سوئد رو گرفتید انگشت نگاری شدید؟ روی کاغذ یا الکترونیکی و روی سنسور؟ والا من اطلاعات زیادی در این مورد ندارم، نمیدونم اگه کسی تو یکی از کشور های شینگن، از یکی از کشور های شینگن ویزای دانشجویی بگیره اثر انگشتش تو سیستم ثبت میشه یا نه؟ اگه اثر انگشتتون جایی ثبت نشده باشه میتونید بگید قاچاق اومدید و یه کیس راه واسه خودتون درست کنید و برید اعلام پناهندگی کنید.

ladan2

پست توسط ladan2 » سه شنبه 29 اسفند 1391, 9:09 pm

طبق قانون دوبلین میدونیم که اثر انگشت بیرون میاد یعنی نمیشه ویزا ایتالیا باشه بعد بریم آلمان درخواست بدیم اما سوالی که اینجاست اینه که از 2 اکتبر تا الان حداقل من 8 نفر رو میشناسم که به آلمان ورود کردن و تا الان گندش در نیومده !! این چطوریاس یعنی کی متوجه میشن ؟

hamed2000

پست توسط hamed2000 » یک شنبه 4 فروردین 1392, 12:49 pm

God.Father نوشته شده:
اگه شما بخواید اقامت از طریق پناهندگی بگیرید کارتون مشکل میشه چون در اصل شما سه سال پیش از کشور خودتون خارج شدید و مشکلی که جونتون در کشورتون در خطر بیفته ندارید مگر اینکه بگید به تازگی و موقعی که شما خارج از کشور بودید براتون مشکلی پیش اومده که اگه برگردید جونتون در خطره و ممکنه شکنجه و یا زندان بشید، ببینید دوست عزیز گرفتن پناهندگی براتون غیر ممکن نیست ولی سخته باید مثلا یه مشکلی واسه خودتون درست کنید که اگه برگردید صد در صد شکنجه و یا زندانی میشید. اگه بگید به تازگی تغییر دین دادید کیس قوی ای نیست چون در اصل شما اصلا ایران نرفتید که جونتون در خطر بیفته و اداره ی مهاجرت بهتون میگه میتونید برید ایران و به کسی نگید که تغییر دین دادید. یک نکته رو هم بگم حتما نباید شکنجه و یا زندان شده باشید که پناهندگی بهتون تعلق بگیره حتی ترس از شکنجه و یا زندان هم دلیل موجهی هست برای گرفتن پناهندگی ولی سخته باید روی کیستون خیلی کار کنید. اگه بتونید یه سفر کوتاه مدت بیاید ایران و بعد یه مدت برگردید اروپا خیلی خوب میشه و احتمال قبولیتون خیلی بیشتر میشه، آیا همچین امکانی براتون هست که بیاید ایران و پس برگردید؟
دوست عزیز یه سوال برام پیش اومده، شما وقتی ویزای دانشجویی آلمان از سوئد رو گرفتید انگشت نگاری شدید؟ روی کاغذ یا الکترونیکی و روی سنسور؟ والا من اطلاعات زیادی در این مورد ندارم، نمیدونم اگه کسی تو یکی از کشور های شینگن، از یکی از کشور های شینگن ویزای دانشجویی بگیره اثر انگشتش تو سیستم ثبت میشه یا نه؟ اگه اثر انگشتتون جایی ثبت نشده باشه میتونید بگید قاچاق اومدید و یه کیس راه واسه خودتون درست کنید و برید اعلام پناهندگی کنید.
سلام دوست عزیز
ممنون از پاسخ شما
درمورد رفتن و برگشت دوباره به آلمان تا 2 ماه آینده من میتونم برم و بیام چون ویزا سوئد دارم
درضمن من 4 ماه پیش ایران بودم و بعد 3 ماه از ایران اومدم سالهای قبل هم که سوئد دانشجو بودم میرفتم ایران و برمیگشتم
برای تمدید ویزا در سوئد هم ما اثرانگشت دادیم ولی به گفته خودشون این اثرانگشت جایی ثبت نشده
الان هم به سرم زده برم همینجوری اعلام پناهندگی کنم ولی با چندنفر که حرف زدم میخوان پول زیادی بگیرن راستش من هم پول زیادی ندارم با توجه به اینکه کاری نمی کنم که پول بگیرم
این هست که اگه کسی باشه راهنمایی کنه من از کجا شروع کنم؟اسم واقعی باید گفت یا نه؟ دلیل چی بیارم؟ و کلا برای افتادن تو این راه چه پروسه ای در پیش دارم؟
آیا کسی هست که بتونه کمکی بمن کنه؟؟
اگر ممکنه اینجا یا پیغام خصوصی کسی جوابی به من بده

farshid

پست توسط farshid » دو شنبه 5 فروردین 1392, 7:41 pm

doooostan gooolamman alan 4 mah alman hastam be khoda age to iran zendegi khobi darid nayaid ina kheli kos keshand fagat adamo midovonand az man gooooftan ... koli hazine mikoni naya fagat ostoralia berid ya kanada az oropa biyayd biron....

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » سه شنبه 6 فروردین 1392, 9:56 pm

:D :D :D :D :D :D :D
چاوشی باید یه کپی از نرم افزار سپاه بگیره نسبت به حرف های بد واکنش نشون بده .
:D :D :D :D :D :D :D

jusperoo

پست توسط jusperoo » سه شنبه 20 فروردین 1392, 7:07 am

دوستان دو تا سوال داشتم در خصوص پناهندگی در المان اگر کسی تجربشو داره یا اطلاعاتی داره ممنون میشم در اختیارم بزاره :
سوال اول اینکه اگر من به همراه یکی از بستگانم (پسر داییم ) همزمان خودمون رو معرفی کنیم ایا در یک کمپ ما رو مستقر می کنند یا خیر ؟؟
و سوال دوم اینکه در کمپ اجازه استفاده از موبایل شخصی یا لپ تاپ شخصی و دیگر وسایلمون رو داریم یا نه ؟؟

qmarsio

پست توسط qmarsio » سه شنبه 20 فروردین 1392, 8:08 am

jusperoo نوشته شده:دوستان دو تا سوال داشتم در خصوص پناهندگی در المان اگر کسی تجربشو داره یا اطلاعاتی داره ممنون میشم در اختیارم بزاره :
سوال اول اینکه اگر من به همراه یکی از بستگانم (پسر داییم ) همزمان خودمون رو معرفی کنیم ایا در یک کمپ ما رو مستقر می کنند یا خیر ؟؟
و سوال دوم اینکه در کمپ اجازه استفاده از موبایل شخصی یا لپ تاپ شخصی و دیگر وسایلمون رو داریم یا نه ؟؟
سلام دوست عزیز

شما از کمپ چه برداشتی کردی ؟! بازداشت که نیستی
پادگان هم نیست
همه این موارد ازاده و شما داری اونجا زندگی میکنی...
در مورد تقسیم شدن به کمپ هم بصورت رندوم هست و شاید با هم یک شهر نیفتید

Sahar
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط Sahar » سه شنبه 20 فروردین 1392, 1:14 pm

کسی می دونه ورود به آلمان و درخاست پناهندگی با ویزای توریستی آلمان خوبه یا یونان؟
Hey you , Don't help them to bury the light , Don't give in without a fight

qmarsio

پست توسط qmarsio » سه شنبه 20 فروردین 1392, 1:35 pm

Sahar نوشته شده:کسی می دونه ورود به آلمان و درخاست پناهندگی با ویزای توریستی آلمان خوبه یا یونان؟
فرقی ندارن
در هر صورت دیپورت نمیشید جای دیگه و در آلمان به درخواست شما رسیدگی میشه
ولی بنظرم ویزای شنگن آلمان بهتره
کار از سفت کاری عیب پیدا نمیکنه

roni_rajabi

پست توسط roni_rajabi » چهار شنبه 11 اردیبهشت 1392, 12:48 pm

سلام دوستان من دارم از سفارت اسپانیا ویزا میگیرم توریستی و هفته دیگه وقت مصاحبه دارم بعدش به المان میرم برای اعلام پناهندگی چند تا سوال داشتم
1) از چه راهی خودمو به المان برسونم(هوایی یا زمینی یا از اینجا بلیت مستقیم برای المان بگیرم) ؟
2)خیله هارو میشناسم که با ویزای توریستی ایتالی رفتن و با وجود اینکه اثر انگشت دادن ولی در نیومده چجوریاس این قضیه ؟
3)مادرم بیماری خاص داره اگه با اون برم شرایط بهتره یا بعدا ببرمش بیشتر برای مادرم این تصمیم رو گرفتم ؟
4)کیسم مذهبی هستش به جز اطلاعات راجع به اون دین باید چه مدرک دیگه ای داشته باشم (چند تا مدرک احضاریه دادگاه برای خودم جور کردم) ؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

arashtn1

پست توسط arashtn1 » چهار شنبه 11 اردیبهشت 1392, 1:28 pm

roni_rajabi نوشته شده:سلام دوستان من دارم از سفارت اسپانیا ویزا میگیرم توریستی و هفته دیگه وقت مصاحبه دارم بعدش به المان میرم برای اعلام پناهندگی چند تا سوال داشتم
1) از چه راهی خودمو به المان برسونم(هوایی یا زمینی یا از اینجا بلیت مستقیم برای المان بگیرم) ؟
2)خیله هارو میشناسم که با ویزای توریستی ایتالی رفتن و با وجود اینکه اثر انگشت دادن ولی در نیومده چجوریاس این قضیه ؟
3)مادرم بیماری خاص داره اگه با اون برم شرایط بهتره یا بعدا ببرمش بیشتر برای مادرم این تصمیم رو گرفتم ؟
4)کیسم مذهبی هستش به جز اطلاعات راجع به اون دین باید چه مدرک دیگه ای داشته باشم (چند تا مدرک احضاریه دادگاه برای خودم جور کردم) ؟
خدا بهت رحم کنه اخه کی با وبزای انگشت نگاری میره اونم اسپانیا
داداش به حرف اینایی که میگن دیپورت نمیشی گوش نده زندگی تو کمپ های الان سخته هر روزم یکی اقدام به خود زنی خود کشی میکنه

aria123

پست توسط aria123 » چهار شنبه 11 اردیبهشت 1392, 2:00 pm

roni_rajabi نوشته شده:سلام دوستان من دارم از سفارت اسپانیا ویزا میگیرم توریستی و هفته دیگه وقت مصاحبه دارم بعدش به المان میرم برای اعلام پناهندگی چند تا سوال داشتم
اگه انگشت دادی برای ویزا دیگه به فکر این باش تو اسپانیا چی کار میتونی بکنی دیگه خودتو الاف نکن چون بری آلمان فقط یه مدت باید تو بازداشتگاههای آلمان بمونی بعدم دیپورت میشی اسپانیا البته با کلی الاف شدن

roni_rajabi

پست توسط roni_rajabi » چهار شنبه 11 اردیبهشت 1392, 2:15 pm

من رو تصمیمم هستم بعدشم 80 درصد اونایی که من میشناسم و رفتن البته هنوز جواب نگرفتن نه دیپورت شدن نه تو زندانن اینارو شما از کجا در میارین اخه ...البته در مورد ایتالی اونم به خاطر شرایط بدیه که داره المان به ایتالیا با درصد خیلی خیلی پایین و به یونان هرگز دیپورت نمیکنه ...از اون دسته که راجع به ویزای اسپانیا اطلاعات دارن خواهش میکنم راهنمایی کنن

aria123

پست توسط aria123 » چهار شنبه 11 اردیبهشت 1392, 2:26 pm

roni_rajabi نوشته شده:من رو تصمیمم هستم بعدشم 80 درصد اونایی که من میشناسم و رفتن البته هنوز جواب نگرفتن نه دیپورت شدن نه تو زندانن اینارو شما از کجا در میارین اخه ...البته در مورد ایتالی اونم به خاطر شرایط بدیه که داره المان به ایتالیا با درصد خیلی خیلی پایین و به یونان هرگز دیپورت نمیکنه ...از اون دسته که راجع به ویزای اسپانیا اطلاعات دارن خواهش میکنم راهنمایی کنن
دوست عزیز قانون دوبلین سبب میشه شما رو برگردونن به کشور صادر کننده ویزا در صورتی که در اتحادیه اروپا درخواست پناهندگی بدید ایتالیا و یونانی که فرمودید در مواردی استثنا هستند و بهشون دیپورت کمتره یا در بعضی کشورها نمیشه شما هم تحقیق کنید من نفعی از آلمان نرفتن شما نمیبرم فقط خواستم کمکی کرده باشم از این مرحله به بعد بیشتر مطالعه و دقت کنید ولی تا جایی که من میدونم مدتها سرگردون میشید بی دلیل در آخر هم مشمول دوبلین هستید

azad650

پست توسط azad650 » چهار شنبه 11 اردیبهشت 1392, 2:31 pm

roni_rajabi نوشته شده:من رو تصمیمم هستم بعدشم 80 درصد اونایی که من میشناسم و رفتن البته هنوز جواب نگرفتن نه دیپورت شدن نه تو زندانن اینارو شما از کجا در میارین اخه ...البته در مورد ایتالی اونم به خاطر شرایط بدیه که داره المان به ایتالیا با درصد خیلی خیلی پایین و به یونان هرگز دیپورت نمیکنه ...از اون دسته که راجع به ویزای اسپانیا اطلاعات دارن خواهش میکنم راهنمایی کنن
dadash mage visaye spain joharesh rangitare :D
be ye jayii miresi ke doa koni zoodtar diportet konan spain az belataklifi daray
italia ham man khodam shahed budam diport mikone alman spain moshkeli bejoz eghtesadi nadare melake diport nakardanam ray dadgahe etehadiye europas be khater naghz hoghugh asaasi panahandeha

qmarsi

پست توسط qmarsi » چهار شنبه 11 اردیبهشت 1392, 3:22 pm

اسپانیا بعد از گرفتن قبولی هیچ کمکی بهتون نمیکنه

کشوری که آمار رسمی بیکار بالای 25% هست خودتون تا ته ماجرا رو بخونید

roni_rajabi

پست توسط roni_rajabi » چهار شنبه 11 اردیبهشت 1392, 3:27 pm

من المان میخوام پناهنده شم نه اسپانیا خواهش میکنم پست هارو دقیق بخونید

qmarsi

پست توسط qmarsi » چهار شنبه 11 اردیبهشت 1392, 5:11 pm

شما ازاسپانیا ویزا بگیری بری جای دیگه دیپورت میشی اسپانیا

شما پست های این انجمن رو دقیق بخون بیش از 1 میلیون بار گفته شده که طبق قوانین کشور صادر کننده ی ویزا مسئولیت داره

شما در سفارت اسپانیا یا هرجای دیگه انگشت نگاری میشید

با ویزای اسپانیا بری آلمان ازت اثر انگشت میگیرن و مطابقت داده میشه و میفهمن که ویزات واسه اسپانیا بوده

با ویزای هر کشوری فقط در خود اون کشور میتونی درخواست بدی بجز یونان

و در ادامه پست قبلی بنده....

دیپورت میشی اسپانیا و بیچاره میشی

برای اشخاص دیگه :

سایتی رو میخوندم که چند نفر در اسپانیا پناهنده شده بودن و قبولی هم گرفته بودن در خیابان میخوابیدن و کمکی بهشون نمیشد

God.Father.

پست توسط God.Father. » پنج شنبه 12 اردیبهشت 1392, 3:22 pm

دوست عزيزي كه حرف هيچ كسي رو قبول نداري و دوباره حرف خودتو ميزني شما تا حالا يك نفر رو هم ديدي و يا شنيدي ويزاي اسپانيا گرفته باشه و رفته باشه جاي ديگه ولي ديپورت نشده باشه؟ صد در صد ديپورت ميشيد اسپانيا حالا ميخوايد باور كنيد ميخوايد نكنيد. به ايتاليا در موارد خاص و فقط بعضي كشور ها ديپورت نميكنن كه اون هم اگه قاچاق بريد شايد ديپورت نشيد. موفق باشيد
Just Afg

arashtn1

پست توسط arashtn1 » پنج شنبه 12 اردیبهشت 1392, 3:47 pm

God.Father. نوشته شده:دوست عزيزي كه حرف هيچ كسي رو قبول نداري و دوباره حرف خودتو ميزني شما تا حالا يك نفر رو هم ديدي و يا شنيدي ويزاي اسپانيا گرفته باشه و رفته باشه جاي ديگه ولي ديپورت نشده باشه؟ صد در صد ديپورت ميشيد اسپانيا حالا ميخوايد باور كنيد ميخوايد نكنيد. به ايتاليا در موارد خاص و فقط بعضي كشور ها ديپورت نميكنن كه اون هم اگه قاچاق بريد شايد ديپورت نشيد. موفق باشيد
بیا خوبی کن به طرف اینطوری جواب میگیری یکی نیست بگه تو که هر دیگرانو قبول نداری چرا سوال میپرسی :?: :?: :!: :!:

kishicdl

پست توسط kishicdl » چهار شنبه 18 اردیبهشت 1392, 10:21 am

اوه اوه اوه

این زهدی کلاه بردار بسیار حرفه ای است

چنان خودشو میزنه به مظلومیت و بی میلیو صرفا راهنمایی که نگو

سال قبل به من گفت 15 ساله آلمانه و استاد دانشگاه هست و ...

من دروغ هاشو درآوردم اینجا نوشتم تو انجمن

خیلی درغوگو هست، اگر اشتباه نکنک ایشون یه جوون 27 - 8 ساله تو ترکیه هست

دروغ هاشو اصلا باور نکنید

بهاررررررر

پست توسط بهاررررررر » شنبه 4 خرداد 1392, 10:36 pm

بلاخره من متوجه نشدم با داستان ایتالیا میشه آلمان پناهند گی داد و اگه میشه از ترکیه که رسید فرودگا ه آلمان چه کاری باید انجام داد؟؟؟

habib6281

پست توسط habib6281 » یک شنبه 5 خرداد 1392, 11:04 am

بهاررررررر نوشته شده:بلاخره من متوجه نشدم با داستان ایتالیا میشه آلمان پناهند گی داد و اگه میشه از ترکیه که رسید فرودگا ه آلمان چه کاری باید انجام داد؟؟؟
منظورتون از داستان ویزای ایتالیاست ؟؟؟ اگه آره ..ببین میشه آره تو فرودگاه آلمان هم رسیدی میتونی درخواست پناهندگی بدی ولی میفهمن با ویزای ایتالیا اومدی ..پس باید بفرستنت ایتالیا ...البته اینطور نیست که همون روز بفرستن ایتالیا .باید با ایتالیا نامه نگاری کنن و ایتالیا هم بپذیرتتون که خودش چندماه طول میکشه ....بعضی از موارد هم چون بیشتر از سه ماه طول کشیده خود آلمان به قضیه رسیدگی کرده .خلاصه شانسیه دیگه

rezax69

پست توسط rezax69 » یک شنبه 5 خرداد 1392, 11:30 am

یعنی با ویزای ایتالیا هم بیای بر میگردونن ایتالیا؟

مطمئن هستید این قضیه رو؟من یکی دو ماه پیش با وکیل صحبت میکردم ،میگفت بر نمیگردونن ...صحیحش کدومه ؟

ben10

پست توسط ben10 » یک شنبه 5 خرداد 1392, 1:45 pm

habib6281 نوشته شده:
بهاررررررر نوشته شده:بلاخره من متوجه نشدم با داستان ایتالیا میشه آلمان پناهند گی داد و اگه میشه از ترکیه که رسید فرودگا ه آلمان چه کاری باید انجام داد؟؟؟
منظورتون از داستان ویزای ایتالیاست ؟؟؟ اگه آره ..ببین میشه آره تو فرودگاه آلمان هم رسیدی میتونی درخواست پناهندگی بدی ولی میفهمن با ویزای ایتالیا اومدی ..پس باید بفرستنت ایتالیا ...البته اینطور نیست که همون روز بفرستن ایتالیا .باید با ایتالیا نامه نگاری کنن و ایتالیا هم بپذیرتتون که خودش چندماه طول میکشه ....بعضی از موارد هم چون بیشتر از سه ماه طول کشیده خود آلمان به قضیه رسیدگی کرده .خلاصه شانسیه دیگه
rezax69 نوشته شده:یعنی با ویزای ایتالیا هم بیای بر میگردونن ایتالیا؟

مطمئن هستید این قضیه رو؟من یکی دو ماه پیش با وکیل صحبت میکردم ،میگفت بر نمیگردونن ...صحیحش کدومه ؟
اینا هدفشون از انگشت نگاری همینه دیگه که شما نری تو 5 کشور دیگه درخواست بدی وگرنه مگه مریض بودند انگشت نگاری از اهالی خاورمیانه بکنند خودشونم میدونند هدف بیشتر مردم از سفر به ایتالیا چیه بی خود نیست این سفارت خونه با ترفند ویزای توریستی اینقدر راحت داره ویزا میده امری که در بقیه سفارت خونه های اروپائی متداول نیست خودتون یک دقیقه فکر کنید متوجه میشید دولت ایتالیا چه کلاهی داره سرتون میگذاره این پروسه دریافت ویزا برای کشورهای غرب اروپا نامبر وانها منظورمه خیلی پیچیده تره

bahman2428

پست توسط bahman2428 » چهار شنبه 15 خرداد 1392, 3:37 pm

سلام و خسته نباشید.
من یه سوالی داشتم از هر کی می پرسم یه چیزی می گه لطفا یه جواب کامل و مطمین بدین.مرسی
من خدمت نرفتم و پاس ندارم.مشکل مالی هم اصلا ندارم و هر چقدر بشه خرج می کنم.می خواستم پاس 15 تومانی قانونی بگیرم ولی از شانس من 3 4 ماهه اونارو گرفتن و دیگه نمیشه
با دختری که 6 ماهه اقامت دایم المان گرفته در ارتباطم.می خوام با اون ازدواج کنم و اونجا اقامت بگیرم.ولی چون پاس ندارم نمیشه قانونی اقدام کرد.می خواستم بدونم بهترین راه واسه من چیه؟و اینکه میشه قاچاقی برم ترکیه از اونجا به بعد چیکار کنم بهتره؟
ایا خودم قاچاقی برسونم المان بعد اونجا بگم که می خوایم ازدواج کنیم و من مشکل پاس داشتم و مجبور بودم قاچاقی بیام میشه؟یا اینکه رسیدم اونجا بیان دنبالم من ببرن خونه و بعد ازدواج کنیم بعد از اون تقاضای اقامت کنم میشه؟

Sanaz8
محل اقامت: لیورپول ( در آینده )

پست توسط Sanaz8 » چهار شنبه 15 خرداد 1392, 5:30 pm

bahman2428 به نظر من قاچاقی برو ترکیه و اعلام پناهندگی کن و بعدا به دختر بگو بیاد تو ترکیه با هم ازدواج کنید و بعد بقیه کارها قانونی انجام میشه و میری آلمان
گاهی برای بودن باید رفت - رفتن همیشه رسیدن نیست اما برای رسیدن راهی جز رفتن نیست

محمود

پست توسط محمود » سه شنبه 25 تیر 1392, 11:08 am

باسلام من ازطریق ویزای هلند بعدازرسیدن به هلندبه المان رفته و درانجا اعلام پناهندگی خواهم کرد در ایران بابت عوض کردن دین خودبه هر کلیسایی رفتم جواب ندادند ودرجایی هم مامورین لباس شخصی جلویه کلیسایی من را گرفته وازمن سوالاتی کردندکه به خیر گذشت سوال من این است که ایابااین برنامه که درایران وجودداردبابت دین ومذهب میتوان در انجا اقامت گرفت و ایا درالمان مرا به کشور قبلی بازگشت نمیدهند چون ازسفارت المان اقدام نمودم برای ویزا امادرست نشدوازطریق یکی ازدوستان ازسفارت هلندویزا گرفته ام ممنون

arashtn1

پست توسط arashtn1 » سه شنبه 25 تیر 1392, 1:51 pm

محمود نوشته شده:باسلام من ازطریق ویزای هلند بعدازرسیدن به هلندبه المان رفته و درانجا اعلام پناهندگی خواهم کرد در ایران بابت عوض کردن دین خودبه هر کلیسایی رفتم جواب ندادند ودرجایی هم مامورین لباس شخصی جلویه کلیسایی من را گرفته وازمن سوالاتی کردندکه به خیر گذشت سوال من این است که ایابااین برنامه که درایران وجودداردبابت دین ومذهب میتوان در انجا اقامت گرفت و ایا درالمان مرا به کشور قبلی بازگشت نمیدهند چون ازسفارت المان اقدام نمودم برای ویزا امادرست نشدوازطریق یکی ازدوستان ازسفارت هلندویزا گرفته ام ممنون
داداش چه فکری میکنی میخوای بری المان با ویزای هلند !!!حداقل تو هلند تقاضا بده اخه اینجوری دیپورت میشی

kabotar be ball

پست توسط kabotar be ball » سه شنبه 25 تیر 1392, 3:54 pm

دوست عزیز کشور صادرکننده ویزا مسول رسیدگی به درخواست پناهندگی شماست یعنی اگر با ویزای هلند بری به المان .المان شمارو دیپورت میکنه به هلند.
دوست دارم رو موتورم باشم وبه خدا فکر کنم تا اینکه تو کلیسا باشم وبه موتورم فکرکنم

alireza.voa
محل اقامت: Frankfurt am main/ Germany
تماس:

پست توسط alireza.voa » چهار شنبه 26 تیر 1392, 5:31 pm

سلام خدمت تمامی هموطنان عزیز
می خواستم یه معذرت خواهی کنم از تمامی دوستانی که واسه من پیغام گذاشتن و من نتونستم بهشون پاسخ بدم .
من بعد از حدودا 9 ماه دوباره آنلاین شدم ;)
خیلی از پیغام ها رو جواب دادم ولی اگه دوستانی هستن که هنوز سوالاتی دارن و یا من سوالاتشون رو ندیدم که پاسخ بدم ، آیدی یاهو من هست arash.panahande@yahoo.com
تا اونجایی که بتونم درخدمت دوستان هستم . موفق و پیروز باشید .

محمود

پست توسط محمود » چهار شنبه 26 تیر 1392, 6:25 pm

با سلام من باویزای هلندازانجابه المان خواهم رفت ودرانجااعلام پناهندگی مذهبی خواهم کرد چون درایران به هرمذهب واقلیتی وکلیسایی مراجعه کردم جواب ردشنیدم تاجایی که جلوی یکی ازکلیساهادونفرلباس شخصی مراتهدیدکردن.حالامیخواستم بدونم که اگردرانجاباکیس مذهبی درالمان اعلام پناهندگی کنم موفقیتی دارم ومن رادیگر به هلندنمیفرستند ممنونم اگر جواب سوال مرابدهید درضمن من مدرک فنی هم دارم

kabotar be ball

پست توسط kabotar be ball » چهار شنبه 26 تیر 1392, 7:35 pm

محمود نوشته شده:با سلام من باویزای هلندازانجابه المان خواهم رفت ودرانجااعلام پناهندگی مذهبی خواهم کرد چون درایران به هرمذهب واقلیتی وکلیسایی مراجعه کردم جواب ردشنیدم تاجایی که جلوی یکی ازکلیساهادونفرلباس شخصی مراتهدیدکردن.حالامیخواستم بدونم که اگردرانجاباکیس مذهبی درالمان اعلام پناهندگی کنم موفقیتی دارم ومن رادیگر به هلندنمیفرستند ممنونم اگر جواب سوال مرابدهید درضمن من مدرک فنی هم دارم
دوست عزیز فرقی نمی کنه که شما دکتر.مهندس.کارگرو...باشی کشور صادر کننده ویزا مسول رسیدگی به درخواست شماست.مدرک فنی تون هم بعداز گرفتن جواب مثبت کمکتون می کنه وقبل از اون دردی از شمادوا نمی کنه.
دوست دارم رو موتورم باشم وبه خدا فکر کنم تا اینکه تو کلیسا باشم وبه موتورم فکرکنم

alireza.voa
محل اقامت: Frankfurt am main/ Germany
تماس:

پست توسط alireza.voa » پنج شنبه 27 تیر 1392, 8:38 am

kabotar be ball نوشته شده:
محمود نوشته شده:با سلام من باویزای هلندازانجابه المان خواهم رفت ودرانجااعلام پناهندگی مذهبی خواهم کرد چون درایران به هرمذهب واقلیتی وکلیسایی مراجعه کردم جواب ردشنیدم تاجایی که جلوی یکی ازکلیساهادونفرلباس شخصی مراتهدیدکردن.حالامیخواستم بدونم که اگردرانجاباکیس مذهبی درالمان اعلام پناهندگی کنم موفقیتی دارم ومن رادیگر به هلندنمیفرستند ممنونم اگر جواب سوال مرابدهید درضمن من مدرک فنی هم دارم
دوست عزیز فرقی نمی کنه که شما دکتر.مهندس.کارگرو...باشی کشور صادر کننده ویزا مسول رسیدگی به درخواست شماست.مدرک فنی تون هم بعداز گرفتن جواب مثبت کمکتون می کنه وقبل از اون دردی از شمادوا نمی کنه.
بله منم کاملا موافقم ، سطح علمی شما هیچ تفاوتی در چگونگی مصاحبه و کیس شما نداره ، البته ارائه دادن مدارک و اینکه گفته بشه به قطع بهتره و اعتمادشون به شما بیشتر میشه ولی در آخر شما تا زمانی که پناهندگیتون پذیرفته نشه از مدارکتون هیچ استفاده ای نمی تونین بکنین .

محمود

پست توسط محمود » جمعه 28 تیر 1392, 2:32 pm

سلام ایا باویزای یونان وانگشت نگاری در سفارت یونان از طریق ان کشور وارد المان بشوم و اعلام پناهندگی کنم مشکلی ندارد چون دولت المان اعلام کرده تا سال 2014 با کسانی که از طریق یونان امده اند به ان کشور برنمی گرداند ایا این گفته ها درست است ممنون راهنما ییم کنید

qmarsio

پست توسط qmarsio » جمعه 28 تیر 1392, 6:15 pm

محمود نوشته شده:سلام ایا باویزای یونان وانگشت نگاری در سفارت یونان از طریق ان کشور وارد المان بشوم و اعلام پناهندگی کنم مشکلی ندارد چون دولت المان اعلام کرده تا سال 2014 با کسانی که از طریق یونان امده اند به ان کشور برنمی گرداند ایا این گفته ها درست است ممنون راهنما ییم کنید
بله درسته ولی باید ببینید که ویزای یونان به شما میدن یا خیر
یونان شدیدا حساسه

عین اندونزی که هرکی میره مقصدش استرالیاس

شما رو دیپورت به یونان نمیکنن ولی باید خروج قانونیتون رو توجیه کنید

محمود

پست توسط محمود » جمعه 28 تیر 1392, 9:17 pm

سلام منظورتون از خروج قانونی چیه قاچاقی که باید کلی مبلع بدیم اون هم که ندارم وشاید توی ان راه اتفاقات بدی بیفته ولی همین قانونی چند نفر از دوستانم رفتند ولی شکر خدا مشکلی بوجود نیامده لطفا واضحتر میگید ویا اگر با ویزای یونان با پرواز از ایران به ترکیه واز انجا مستقیم به المان بروم باز مشکلی هست ممنون

qmarsio

پست توسط qmarsio » جمعه 28 تیر 1392, 10:45 pm

سوال میپرسن شما اگه مشکلی داشتی چطور قانونی اومدی ؟
نیاز به کیس قوی دارید که خروج قانونیتون رو توجیه کنه

toshiba

پست توسط toshiba » یک شنبه 30 تیر 1392, 4:45 pm

سلام یک سوال داشتم ازتون دوستان ،
یکی از بچه ها با پاس جعلی از یونان (ترانزیت آلمان) رفته کانادا ولی بخاطر شرایط جدید و فوق العاده سخت گیر و عجیب و غریب کانادا (در مورد پناهنده ها) حالا منصرف شده میخواد با همون پاس جعلی (یونانی) برگرده آلمان در خواست پناهندگی بده .
سوال اینجاست که اگر با هواپیما از کانادا بیاد آلمان و مدارک رو ( پاس یونانی ) تو هواپیما پاره کنه، به نظر شما تکلیفش چیه تو آلمان ؟
منظورم اینکه تو آلمان بهش نمی گن که:« تو از کانادا اومدی برو همونجا درخواست پناهندگی بده ؟؟؟»
آیا ممکنه دیپورتش کنن به کانادا یا که نه سخت نمیگرن و میبرنش تو کمپ داخل آلمان؟؟؟
لطفا راهنمایی کنید ...ممنون...

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 71 مهمان