اطلاعات زنده از هایم و پناهندگی در آلمان

راههای کسب اقامت در آلمان (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
qmarsio

Re: اطلاعات زنده از هایم و پناهندگی در آلمان

پست توسط qmarsio » سه شنبه 14 آبان 1392, 8:56 am

one one مرسی بابت عکس ها

one-one

پست توسط one-one » سه شنبه 14 آبان 1392, 11:14 am

سلام خواهش ميكنم كوچكتررين كاري كه از دستم بر ميومد بود

بله عكسا ماله دو تا هايمه
هايمه اولي هايم موقت هستش كه گفتم با چهار تا خونواده ديگه از پاكستان و چچن و گرجستان كه حمعا ١٢ نفر تو اون اتاق بوديم
و غذا همونجا سرو ميشد و تقريبا هميشه ما گرسنه بيرون ميومديم چون به ذايقه ما سازگار نبود و نمونش واستون گذاشتم

بعد از ٣ هفته چون خيلي شلوغ شده بود مارو به يه هايم از اون بدتر بردن كه باز عكسشو ميبينين اتاقاي داشت كه درش تو هم باز ميشد كه تو هر اتاق كه نصفه قبلي بود ١٠ -١٢ نفر زندةگي ميكردن تو اتاق ما همشون صربي بودن اتاق بغل پاكستاني و سوري و افغاني

هايم داعمي كه اومديمم مثه يه آپارتمان معمولي با دوتا دستشويي و يه حموم و ٣ اتاق يكيش ماله ماست يكش دو تا پيروزن روسي و يكش يه زن و شوهر ايراني

پيروز و آگاه باشيد
کسانی که مشورت می خواهند، در حقیقت متقاضی تهییج و نظر موافق هستند...
اما اين اصلا خوب نيست!

kinglove

پست توسط kinglove » سه شنبه 14 آبان 1392, 11:40 am

باز هم ممنون داداش
شرايط سختي هست بين اين همه آدم توي يك اتاق
بنازم پير زن روسي رو كه پاشده اومده تا پناهنده بشه و ما هنوز اينجاييم ;)

Armin71

پست توسط Armin71 » سه شنبه 14 آبان 1392, 2:56 pm

پیر زن روسی رو خوب اومدی :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
kinglove نوشته شده:باز هم ممنون داداش

one-one

پست توسط one-one » سه شنبه 14 آبان 1392, 7:19 pm

آره داداش اما شرايط واسه روساي كه ميان اينجا پناهنده ميشن يكم بهتره اونا از يه سري تبصره هايي استفاده ميكنن كه خيلي سريع جواب ميگيرن واسه همين خيليهاشون ميان
اما اين اصلا خوب نيست!

kinglove

پست توسط kinglove » سه شنبه 14 آبان 1392, 8:53 pm

Armin71 نوشته شده:پیر زن روسی رو خوب اومدی :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
همه جاي دنيا همه چند تا موقعيت بهتر از ايراني ها دارن و از ماها جلوترن

مرسي one-one داداش اينشاالله كه شما هم زود جواب بگيري و ماهارو خوشحال كني.

arashtn1

پست توسط arashtn1 » چهار شنبه 15 آبان 1392, 12:41 pm

سلام داداش یه سوال شاید تکراری
من با ویزای ایتالیا بیام المان ایا میتونم با کیس همجنسگرایی و مدارک پروژ رو طوری کنم دیپورتم نکنن؟اینو یه وکیل گفته با این کیس میشه بسته به شرایط اون کشور دیپورت نشم ودر همون کشور بهم رسیدگی کنند
مرسی

abshar

پست توسط abshar » چهار شنبه 15 آبان 1392, 5:27 pm

وان دستت درد نکنه صاف و پوست کنده اطلاعات میدی آدم خوبی هستی پیام خصوصی هم که بهت نمیاد اگه میشه ایمیلتو برام بفرست تا حرفمو بهت بگم.
و اینکه آلمان بهتره یا ایتالیا؟
البته رفتن به انگلیس سخته وگرنه میرفتم انگلیس(منظورم از فرانسه تا انگلیسه)

one-one

پست توسط one-one » پنج شنبه 16 آبان 1392, 2:38 pm

سلام مشكل خاصي نيست خيلي از دوستان دارن پيام ميدن ومن سعي ميكنم حداقل روزي يه بار پيامارو جواب بدم

از ادمين سايت هم يه تقاضا كوچيك دارم قبلا كه هر تاپيك به چندين صفحه تقسيم ميشد خيلي بهتر بود الان همش شده يه صفحه يكم سخت شده اگهقابل پيگيري و راه اندازيه لطفا درسش كنيد مرسي
اما اين اصلا خوب نيست!

abshar

پست توسط abshar » پنج شنبه 16 آبان 1392, 4:34 pm

one-one نوشته شده:سلام مشكل خاصي نيست خيلي از دوستان دارن پيام ميدن ومن سعي ميكنم حداقل روزي يه بار پيامارو جواب بدم

از ادمين سايت هم يه تقاضا كوچيك دارم قبلا كه هر تاپيك به چندين صفحه تقسيم ميشد خيلي بهتر بود الان همش شده يه صفحه يكم سخت شده اگهقابل پيگيري و راه اندازيه لطفا درسش كنيد مرسي
ببخشید که یکی از سوالاتم به اینجا مربوط نیست
1.آیا توی کمپ آدم باید قلدر باشه تا بتونه دوام بیاره یا قانون حکمفرماست و همه چی تحت کنترل پلیسه؟منظورم در مورد هم اتاق شدن با افغانی و پاکستانی و آدمای جورباجوره.
2.اطلاعاتی در مورد نحوه گذشتن از فرانسه به انگلیس داری؟یا بریم فرانسه خودمون میتونیم پیدا کنیم؟

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
محل اقامت: لندن
تماس:

پست توسط Admin » جمعه 17 آبان 1392, 7:50 am

one-one نوشته شده:سلام مشكل خاصي نيست خيلي از دوستان دارن پيام ميدن ومن سعي ميكنم حداقل روزي يه بار پيامارو جواب بدم

سلام،
درخواست شما انجام شد.

سپاس
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

abshar

پست توسط abshar » جمعه 17 آبان 1392, 10:27 pm

Admin نوشته شده:

سلام،
درخواست شما انجام شد.

سپاس
چاوشی
سلام آقای چاوشی
پیامهای خصوصی نمیرسن و جواب سوالاتمونم نمیگیریم.من چند نفر پیام خصوصی دادم اما اصلا ارسال نشده.

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » شنبه 18 آبان 1392, 9:12 am

سلام
دوست عزیز در حال انجام یک سری تغیرات در سایت هستیم و به زودی مشکل ارسال پیغام خصوصی حل خواهد شد.

با سپاس از شما
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

abshar

پست توسط abshar » دو شنبه 20 آبان 1392, 12:07 pm

با عرض سلام خدمت دوست عزیز وان-وان
پیام خصوصی که بهت نمیرسه لا اقل اینجا جواب بده لطفا
آیا توی کمپ آدم باید قلدر باشه تا بتونه دوام بیاره یا قانون حکمفرماست و همه چی تحت کنترل پلیسه؟منظورم در مورد هم اتاق شدن با افغانی و پاکستانی و آدمای جورباجوره.
به سایتی که اسم و آدرس وکیلای ایرانی هستن رفتم به 2تاشم ایمیل دادم راهنمایی خواستم اما ج ندادن. خودت ایمیل یه وکیل خوب بده تا ازش مشاوره بگیرم و آیا مورد اعتماد هستن یا حرف دل مارو به گوش اداره مهاجرت یا پناهندگی میرسونن؟

one-one

پست توسط one-one » چهار شنبه 22 آبان 1392, 1:21 am

abshar نوشته شده:با عرض سلام خدمت دوست عزیز وان-وان
پیام خصوصی که بهت نمیرسه لا اقل اینجا جواب بده لطفا
آیا توی کمپ آدم باید قلدر باشه تا بتونه دوام بیاره یا قانون حکمفرماست و همه چی تحت کنترل پلیسه؟منظورم در مورد هم اتاق شدن با افغانی و پاکستانی و آدمای جورباجوره.
به سایتی که اسم و آدرس وکیلای ایرانی هستن رفتم به 2تاشم ایمیل دادم راهنمایی خواستم اما ج ندادن. خودت ایمیل یه وکیل خوب بده تا ازش مشاوره بگیرم و آیا مورد اعتماد هستن یا حرف دل مارو به گوش اداره مهاجرت یا پناهندگی میرسونن؟
سلام دوست عزيز ببخشيد حجم پيامها يه كم بالاست طول ميكشه تا ج بدم واقعا ببخشيد

نه دوست من خيلي قلدري نميخواد اما خب بايد حواستم بخودت باشه پليس مليس در كار نيست فقط وقتي كه يه درگيري بدي چيزي بشه پليس ميفرستن

من تويه پستاي قبلي يه سري لينك گذاشتم كه شماره و ايميل وكيلا توشن اما اينو بدون وكيلاي اينجا بدون پول خيلي كاري نميكنن و جوابشون اينه حالا بيا ببينم كيست چيه بعد شايد تونستم راهنماييت كنم من ايران كه بودم اينكارو انجام دادم و متاسفانه جواب قانع كننده اي نگرفتم، و واقعيتشم همينه داداشم فكرشو كن تو ايران همه دارن حرف از وجرفتن ميزنن اما چندتاش عملي ميشه؟؟ از هر صد تا هم كه عمليش ميكنن حداقل ٥٠ تاش وسط راه بر ميگردن ٤٠ تاشم وسط پروسه پناهندگيش، همين هم آپارتمايمون كه گفتم ايرانيه الان چند روزه خودش و زنش دارن دم از برگشتن ميزنن

پيروز و آگاه باشين
اما اين اصلا خوب نيست!

abshar

پست توسط abshar » چهار شنبه 22 آبان 1392, 10:39 pm

از لینکی که گداشته بودی به 2تا وکیل ایمیل زدم اما اصلا جواب ندادن خودت یکی خوبشو معرفی کن که جواب بده و اینکه حرف دل مارو بعداز اومدن به اونجا به اداره پناهنده ها نگه؟!
اگه با شنگن فرانسه بدون انگشت نگاری بیام آلمان درخواست بدم و پاسپورتمم به اونا بدم تا هویتم برابر کیسم براشون واضح باشه چی پیش میاد؟

one-one

پست توسط one-one » پنج شنبه 23 آبان 1392, 11:13 am

abshar نوشته شده:از لینکی که گداشته بودی به 2تا وکیل ایمیل زدم اما اصلا جواب ندادن خودت یکی خوبشو معرفی کن که جواب بده و اینکه حرف دل مارو بعداز اومدن به اونجا به اداره پناهنده ها نگه؟!
اگه با شنگن فرانسه بدون انگشت نگاری بیام آلمان درخواست بدم و پاسپورتمم به اونا بدم تا هویتم برابر کیسم براشون واضح باشه چی پیش میاد؟
سلام دوست عزيز
والا اين يه مورد يخورده تخصصي ميشه و بهتره كه واقعا با يه وكيل مشاوره كني و حتما وكيل داشته باشي چون دوست من همين كارو تو يه كشوره ديكه فكر كنم لوكسامبورك انجام داد بعد از يه ماه فرستادنش ايتاليا و اونجا هم تا الان ميدونم ديپورتيه اما داره فعلا پول خرج وكيل ميكنه،
اما اكه بدون اثر انكشت مياي چه كاريه كه پايپورت بدي؟؟ ميخواي هويتت برابر اعلام كني و صداقت نشون بدي ميتوني مثه من كارت ملي يا گواهينامه بهشون بدي

وكيلها داداشم گفتم واست تو پيغام خصوصي اينجوري جواب نميدن ميگن حالا بيا وقتي اومدي مستقيم بيا پيشه خودم
اما اين اصلا خوب نيست!

one-one

پست توسط one-one » پنج شنبه 23 آبان 1392, 3:59 pm

سلام دوستان يكي از دوستاي گلم يه سوالي پرسيدن تو خصوصي منم يه جواب تكميل دادم، چون سوال همه بود واسه شما هم ميذارم
xxxxxxxxxx نوشته شده:با سلام

ببخشید داداش هی مزاحم میشم.

داداش یه سوال داشتم و اون اینه که واقعا بع نطرت می صرفه بیام اونجا یا نه.می دونی چرا این میپرسم من 33 سالم دیگه وقتی برا تلف کردن ندارم
خداییش همینطوری نصف عمرم هدر شد تو این جهنم.خودت بهتر میدونی که.بخوام بیام بایئ دنبال ویزا باشم حالا یا قانونی یا جعلی یا قاچاقی بلند شم بیام.استرس دردسر اومدن.جور کردن کیس.برو بیا اینور اونور تا تازه پام برسه اونجا.بعدشم کمپ.مصاحبه.نمیدونم با یه مشت افغانی.آفریقایی.پاکستانی.چه میدونم.خدا می دونه بهم جواب مثبت بدن .ندن.حدا میدونه چند سال باید بمونم.
نه اینکه بترسم.خدا شاهد نه.من اینجا تا این ایران تا حال با یه مشکلاتی دست پنجه نرم کردم که به خدا هر کی دیگه بود تا حالا صد دفعه سکته مغزی کرده بود.ولی به خدا دیگه طاقت الافی ندارم.خسته شدم.بگفتم بیام اونجا برای یه زندگی بهتر.ولی گیج شدم.پیش خودم میگم بیام اونجا نکنه چند سال بازم الاف بشم.از یه طرف میگم برم اونجا شاید 1 یا 2 ساله جواب مثبت گرفتم.والا به خدا مغزم هنگ کرده.
داداش به نظرت وضعیت اونجارو چه جوری میبینی؟والا هر چی تو ماهواره میبینم یا تو سایتا و اینترنت.اکثرا ناراضین.بعضیام ای راضین.نمی دونم والا .خودتم صد در صد تمام این مراحلی که گفتم طی کردی.بالخره استرس زیادی داره.ولی به نظرت آیا پناهندگی کار درستی یا نه.البته فقط نظرت می خوام بدونم.همین

ازت خیلی خیلی ممنونم داداشم
سلام دادا

تمام اينا كه كفتي كاملا درسته و به همين دليل هم هست مه من به همه ميگم تا يا واقعا يه مشكل بزرگ تو ايران نداشتي يا واقعا شرايط و خفقان بهت فشار نياورده نياين!!!! چون تمام اينا كه گفتي جاي خود، فشار هاي غربت و تنهايي به خاطر زبانشون اينكه نطميتوني يه دكتر درست حسابي بري نميتوني يه رستوران بدون حس حقارت بري نميتوني يه خريد درست حسابي كني چون نميتوني باهاشون ارتباط برقرار كن يجوري نگات ميكنن با يه لحن مسخره باهات حرف ميزنن و .... يعني هيچي نداري و اين هيچي واسه يكي مثل من يا باباي سوري كه شب و روز رو سرش بمب ميتركه يا يكي مثل كسايي كه واقعا تحت پيگرد يعني يه زندگي ايده آل، وقتي مياي اينجا بعد از يه مدت كه همه چي تازگيشو واست از دست ميده شروع ميكني زندگي الان و تفريحاتت و با تو ايران مقايسه ميكني و شروع ميكني به تف و لعنت به خودت ( شماي نوعي منظورم) اينجاست كه باز ميگم اگر واااااقعا مشكل اساسي نداري اگر واقعا شرايط واست غير فابل تحمل نشده نيا!!! و واقعا نبايد خودمونو گول بزنيم و رو راشت باشيم.
از يه جهت ديگه كه بخوايم بررسي كنيم، اينجا ميخواي زندگي كني، اوكي، تو ايران ايدا آل هارو ميدي و حد وسطشو انتخاب ميكردي واسه آرزوهات نميگي يه پيمان ميخوام نميگي هم يه بنز ميخوام ميگي حد وسطش ديگعه ٢٠٦ خوبه، اما اينجا ساختن ايده آل فورمولش يه جور ديگس. من نويسنده خوبي نيستم و متاسفانه متاسفانه نميتونم اين حسو به نوشتار در بيارم پس ميرم مرحله بعد، واسه ساختن ايده آلت بايد كار كني، واسه كار حداقل بايد حداقل اگه ديپلم ايران داري ٣ سال حدودا درس بخوني، اگه ليسانسي ٢ سال جلويي دارم ميگم حدااااااقلا!!!!!!
اوكي بذار حد وسط بگيريم ديپلم ٤-٥سال ليسانس ٢-٣ سال، اوكي حالا واسه كار اول ازهمه كسايي ميگريرن كه سنشون كمتره يهني بين ١٨ تا ٣٥-٣٦، آخ يه چيزم يادم رفت اكه بخواي درس بخوني بايد زبان بلد باشي كه حداقل رسيدن به اون حد ١ سال تا ١ سال و نيم زمان ميبره، خودتون به عددهاتون اضافش كنيد. حالا كار گير آوردي بايد پاتو سفت كني يعني حدودا يه سال موقت بعد قرار داد
واسه اطلاع: آلمان يه حقوقي به نام حقوق سوسيال داره كه خرج خورد و خوراك و كرايه خونتو اينارو اگه كار نداشته باشي يبكار باشي بهت ميده، خيلي ها به همين اكتفا ميكنن و ميخورن و ميخوابن و متاسفانه خيلي از هموطناي ما اينجورين، امااااا اين زندگي سوسيال آشغال ترين نوع زندگي تو آلمانه يعني بايد چشمتو رو همه چي ببنديو پيكانتو سوار شي!!!!
اون توضيحاتي كه دادم واسه كار واسه كاراي عملي بود يعني ٢-٣ سال بايد دوره فني حرفه اي برين، بعضي ميگن نه من ميخوام دانشكا برم و .... اوكي ورود آزاد و رايگان اما يه ٤-٥ سال ديگه بايد اضافه كرد!!!
امن اسن متنو وقت گذاشتم نوشتم و تمامي بازخورداشو ميدونم خيليها فحش فضيحت ميدن چون يه جاي ديكه هم كفتم فحشش خوردم اماااااا بايد بگم چون وظيفمه و بايد ذهن كسايي كه ميخوان بيان آماده باشه واسه همه چي!!! به اندازه كافي از خوبياي خارج از ايران شنيدين من وقتمو واسه اين چيزا نميذارم!
همه اينارو خوندين؟؟ حساب كتاباتون كردين؟؟؟ حالا اگه تمام شرايط اوليه واسه پناهنده شدن داري و يه انرژي و هدف بزرگ داري يا علي!!!!
اگه نه پناهندگيو بذار واسه آخرين گزينه!!! راهاي ديگه امتحان كن! تحصيلي بيا اينجا بخدا همون هزينه بايد بدي حالا شايد يكم بيشتر اما صد شرف داره و رو ريل ميوفتي اگه خوشت اومد اينجا درخواست ميدي و مطمعن باش ما ايرانيارو رو هوا ميبرن البته اگه خرابكاري نكنيم، اكه هم خوت نيومد يه مدرك كلفت داري كه رو سنك بذاري آب ميشه استراليا و كانادا مدركاي آلمانو ميپرستن،

داداشم حرفمو كلي زدم چون تصميم دارم يه كپي بگيرم بذارم تو فروم، اميدوارم تونسته باشم كمكي كرده باشم
غلط ملط هاي املايي رو هم بزرگي خودتون ببخشيد چون با عجله تايپ كردم

پيروز و آگاه و سربلند باشيد
اما اين اصلا خوب نيست!

one-one

پست توسط one-one » جمعه 24 آبان 1392, 3:42 pm

ببخشيد دوستان كه پر از غلط املايي بود الان كه وقت دارم درستش ميكنم

پيروز باشيد
one-one نوشته شده:سلام دوستان يكي از دوستاي گلم يه سوالي پرسيدن تو خصوصي منم يه جواب تكميل دادم، چون سوال همه بود واسه شما هم ميذارم
xxxxxxxxxx نوشته شده:با سلام

ببخشید داداش هی مزاحم میشم.

داداش یه سوال داشتم و اون اینه که واقعا بع نطرت می صرفه بیام اونجا یا نه.می دونی چرا این میپرسم من 33 سالم دیگه وقتی برا تلف کردن ندارم
خداییش همینطوری نصف عمرم هدر شد تو این جهنم.خودت بهتر میدونی که.بخوام بیام بایئ دنبال ویزا باشم حالا یا قانونی یا جعلی یا قاچاقی بلند شم بیام.استرس دردسر اومدن.جور کردن کیس.برو بیا اینور اونور تا تازه پام برسه اونجا.بعدشم کمپ.مصاحبه.نمیدونم با یه مشت افغانی.آفریقایی.پاکستانی.چه میدونم.خدا می دونه بهم جواب مثبت بدن .ندن.حدا میدونه چند سال باید بمونم.
نه اینکه بترسم.خدا شاهد نه.من اینجا تا این ایران تا حال با یه مشکلاتی دست پنجه نرم کردم که به خدا هر کی دیگه بود تا حالا صد دفعه سکته مغزی کرده بود.ولی به خدا دیگه طاقت الافی ندارم.خسته شدم.بگفتم بیام اونجا برای یه زندگی بهتر.ولی گیج شدم.پیش خودم میگم بیام اونجا نکنه چند سال بازم الاف بشم.از یه طرف میگم برم اونجا شاید 1 یا 2 ساله جواب مثبت گرفتم.والا به خدا مغزم هنگ کرده.
داداش به نظرت وضعیت اونجارو چه جوری میبینی؟والا هر چی تو ماهواره میبینم یا تو سایتا و اینترنت.اکثرا ناراضین.بعضیام ای راضین.نمی دونم والا .خودتم صد در صد تمام این مراحلی که گفتم طی کردی.بالخره استرس زیادی داره.ولی به نظرت آیا پناهندگی کار درستی یا نه.البته فقط نظرت می خوام بدونم.همین

ازت خیلی خیلی ممنونم داداشم
سلام دادا

تمام اينا كه كفتي كاملا درسته و به همين دليل هم هست كه من به همه ميگم : تا يا واقعا يه مشكل بزرگ تو ايران نداري يا واقعا شرايط و خفقان بهت فشار نياورده نياين!!!! چون تمام اينا كه گفتي جاي خود، فشار هاي غربت و تنهايي مخصوصا به خاطر زبانشون يه طرف، اينكه نميتوني يه دكتر درست حسابي بري ، نميتوني يه رستوران بدون حس حقارت بري ، نميتوني يه خريد درست حسابي كني ،چرا؟ چون نميتوني باهاشون درست ارتباط برقرار كني، وقتي هم كه ميخواي سعي كني يجوري نگات ميكنن، با يه لحن مسخره باهات حرف ميزنن و .... اينجاست كه هيچي نداري و اين هيچي واسه يكي مثل من به خاطر مشكلات ايران يا باباي سوري كه شب و روز رو سرش بمب ميتركه يا كسايي كه واقعا تحت پيگردهستن، يعني يه زندگي ايده آل.
وقتي مياي اينجا و بعد از يه مدت همه چي تازگيشو واست از دست ميده، شروع ميكني زندگي الان و تفريحاتتو با تو ايران مقايسه ميكني و شروع ميكني به تف و لعنت به خودت ( شماي نوعي منظورم) اينجاست كه باز ميگم اگر واااااقعا مشكل اساسي نداري، اگر واقعا شرايط واست غير قابل تحمل نشده نيا!!! و واقعا نبايد خودمونو گول بزنيم و بايد رو راست باشيم.
از يه جهت ديگه كه بخوايم بررسي كنيم، اينجا ميخواي زندگي كني. اوكي، تو ايران ايده آل هارو ميديدي و حد وسطشو انتخاب ميكردي واسه آرزوهات، مثلا نميگي يه پيكان ميخوام ، نميگي هم يه بنز ميخوام، ميگي حد وسطش ديگعه ٢٠٦ خوبه ( اين يه مثال كوچيك واسه وسيله نقليه هست و ميتونه تو همه چيز همينجور باشه) ، اما اينجا ساختن ايده آل فورمولش يه جور ديگس. من نويسنده خوبي نيستم و متاسفانه متاسفانه نميتونم اين حسو به نوشتار در بيارم ، پس ميرم مرحله بعد، واسه ساختن ايده آلت بايد كار كني، واسه كار حداقل بايد (حداقل اگه ديپلم ايران داري ) ٣ سال حدودا درس بخوني، اگه ليسانسي ٢ سال جلويي دارم ميگم حدااااااقلا!!!!!!
اوكي بذار حد وسط بگيريم ديپلم ٤-٥سال ليسانس ٢-٣ سال، اوكي حالا واسه كار اول ازهمه كسايي ميگيرن كه سنشون كمتره يعني بين ١٨ تا ٣٥-٣٦، آخ يه چيزم يادم رفت اكه بخواي درس بخوني بايد زبان بلد باشي كه حداقل رسيدن به اون حداقل سال تا ١ سال و نيم زمان ميبره، خودتون به عددهاتون اضافش كنيد. حالا كار گير آوردي بايد پاتو سفت كني يعني حدودا يه سال موقت بعد قرار داد،
واسه اطلاع: آلمان يه حقوقي به نام حقوق سوسيال داره كه خرج خورد و خوراك و كرايه خونتو اينارو (اگه كار نداشته باشي بيكار باشي بهت ميده، خيلي ها به همين اكتفا ميكنن و ميخورن و ميخوابن و متاسفانه خيلي از هموطناي ما اينجورين، امااااا اين زندگي سوسيال آشغال ترين نوع زندگي تو آلمانه يعني بايد چشمتو رو همه چي ببنديو پيكانتو سوار شي!!!!
اون توضيحاتي كه دادم واسه كار واسه كاراي عملي بود يعني ٢-٣ سال بايد دوره فني حرفه اي برين، بعضي ميگن نه من ميخوام دانشكا برم و .... اوكي ورود آزاد و رايگان اما يه ٤-٥ سال ديگه بايد اضافه كرد!!!
من اين متنو وقت گذاشتم نوشتم و تمامي بازخورداشو ميدونم (خيليها فحش فضيحت ميدن چون يه جاي ديكه هم كفتم فحشش خوردم) اماااااا بايد بگم چون وظيفمه و بايد ذهن كسايي كه ميخوان بيان آماده باشه' واسه همه چي!!! به اندازه كافي از خوبياي خارج از ايران شنيدين، من وقتمو واسه اين چيزا نميذارم!
همه اينارو خوندين؟؟ حساب كتاباتون كردين؟؟؟ حالا اگه تمام شرايط اوليه واسه پناهنده شدن داري و يه انرژي و هدف بزرگ داري يا علي!!!!
اگه نه پناهندگيو بذار واسه آخرين گزينه!!! راهاي ديگه امتحان كن! تحصيلي بيا اينجا بخدا همون هزينه بايد بدي حالا شايد يكم بيشتر، اما صد شرف داره و رو ريل ميوفتي . اگه خوشت اومد اينجا درخواست كار ميدي و مطمعن باش ما ايرانيارو رو هوا ميبرن البته اگه خرابكاري نكنيم، اكه هم خوشت نيومد يه مدرك كلفت داري كه رو سنك بذاري آب ميشه ، استراليا و كانادا مدركاي آلمانو ميپرستن،

داداشم حرفمو كلي زدم چون تصميم دارم يه كپي بگيرم بذارم تو فروم، اميدوارم تونسته باشم كمكي كرده باشم
غلط ملط هاي املايي رو هم بزرگي خودتون ببخشيد چون با عجله تايپ كردم

پيروز و آگاه و سربلند باشيد
اما اين اصلا خوب نيست!

josephnosay

Re: تشکر

پست توسط josephnosay » جمعه 1 آذر 1392, 12:00 pm

shahin zx نوشته شده:داداش دمت گرم لینک مفیدی بود.
سلام شاهین جان.
داداش خیلی مهمه. این ایمیل منه:josephnosay@yahoo.com کار واجبیه.
منتظرت هستم.

josephnosay

Re: Re:سوال

پست توسط josephnosay » جمعه 1 آذر 1392, 12:06 pm

shahin zx نوشته شده:داداش بنظرت وقتی رسیدم اول با وکیل مشورت کنم بعد خودمو معرفی کنم؟ یا فرقی نداره؟
ضمنا اگه مصاحبه شدی منو بی خبر نزار.
ایشالا قبولیت.
دادش من مشکل خروج دارم اما یه وکیل تضمینی تو آلمان دارم بدون دردسر ردیف میکنه. اگر قاچاقبر مطمئن سراغ داری بیا با هم بریم منم اونجا برات ردیف میکنم. منتظرت هستم. josephnosay@yahoo.com

shahrivar9

پست توسط shahrivar9 » یک شنبه 3 آذر 1392, 5:07 pm

سلام واسه کیس مذهبی باید حتما از اینجا مدرک بیاریم
یا اینکه اطلاعات در مورد دینش داشته باشیم کافیه
غسل تعمید همونجا میشه انجام داد

iman2159

پست توسط iman2159 » چهار شنبه 20 آذر 1392, 12:50 pm

سلام من 2 هفته ديگه وقت سفارت ايتاليا رو دارم و ميخوام به آلمان پناهندخه بشم و از اول ورودم ميخوام وكيل بگيرم آيا الان كساني كه اونجا هستن تونستن اين قانون دوبلين را دور بزنن با شيوه هاي مختلف ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد

God.Father.

پست توسط God.Father. » پنج شنبه 21 آذر 1392, 5:55 pm

iman2159 نوشته شده:سلام من 2 هفته ديگه وقت سفارت ايتاليا رو دارم و ميخوام به آلمان پناهندخه بشم و از اول ورودم ميخوام وكيل بگيرم آيا الان كساني كه اونجا هستن تونستن اين قانون دوبلين را دور بزنن با شيوه هاي مختلف ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد
از نظر قانونی کشور صادر کننده ی ویزا وظیفه ی رسیدگی به پرنده ی شما رو داره و وشما دیپورت میشید به کشور صادر کننده ی ویزا، ولی خیلی ها با ویزای شینگن ایتالیا و فرانسه و... یا کسایی که قاچاق رفتن و انگشت نگاری شدن، میرن آلمان و دیپورت نمیشن به کشوری که انگشت نگاری شدن. هیچ کسی نمیتونه تضمین کنه شما به ایتالیا دیپورت نمیشید.
Just Afg

abshar

پست توسط abshar » سه شنبه 26 آذر 1392, 12:10 pm

God.Father. نوشته شده:
iman2159 نوشته شده:سلام من 2 هفته ديگه وقت سفارت ايتاليا رو دارم و ميخوام به آلمان پناهندخه بشم و از اول ورودم ميخوام وكيل بگيرم آيا الان كساني كه اونجا هستن تونستن اين قانون دوبلين را دور بزنن با شيوه هاي مختلف ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد
از نظر قانونی کشور صادر کننده ی ویزا وظیفه ی رسیدگی به پرنده ی شما رو داره و وشما دیپورت میشید به کشور صادر کننده ی ویزا، ولی خیلی ها با ویزای شینگن ایتالیا و فرانسه و... یا کسایی که قاچاق رفتن و انگشت نگاری شدن، میرن آلمان و دیپورت نمیشن به کشوری که انگشت نگاری شدن. هیچ کسی نمیتونه تضمین کنه شما به ایتالیا دیپورت نمیشید.
اگه با ویزای ایتالیا از ایتالیا وارد فنلاند بشیم چی؟دیپورت میشیم به ایتالیا؟

God.Father.

پست توسط God.Father. » سه شنبه 26 آذر 1392, 6:41 pm

abshar نوشته شده:
God.Father. نوشته شده:
فرقي نميكنه وارد هر كشوري تو اتحاديه اروپا بشيد، به كشور صادر كننده ي ويزا ديپورت ميشيد.
Just Afg

one-one

Re: اطلاعات زنده از هایم و پناهندگی در آلم

پست توسط one-one » شنبه 30 آذر 1392, 3:12 pm

abshar نوشته شده:
God.Father. نوشته شده:
سلام دوست عزيز
قانونا بايد اينكارو انجام بدن اما در بعضي از كسورها ديده شده كه پناهجو همونجا مونده و اثر انگشتش در نيومده پس بايد كيس راهتون حوري تنظيم كنين كه نگين ويزا داشتين و اومدين و راهشو باز بذارين كه اگه فهميدن بك گراندتون خراب نشه و راه واسه درست كردنش داشته باشين

پيروز باشين
اما اين اصلا خوب نيست!

نمایه کاربر
amiraaaaaa

پست توسط amiraaaaaa » یک شنبه 1 دی 1392, 8:23 am

ولی اگر مثلا اثر انگشتمون در بیاد بعد بفهمن دروغ گفتیم بهشون.امکان داره تاثیر بدی توی پرونده بزاره. درست میگم؟

God.Father.

پست توسط God.Father. » چهار شنبه 4 دی 1392, 3:26 pm

one-one نوشته شده:
abshar نوشته شده:
God.Father. نوشته شده:
سلام دوست عزيز
قانونا بايد اينكارو انجام بدن اما در بعضي از كسورها ديده شده كه پناهجو همونجا مونده و اثر انگشتش در نيومده پس بايد كيس راهتون حوري تنظيم كنين كه نگين ويزا داشتين و اومدين و راهشو باز بذارين كه اگه فهميدن بك گراندتون خراب نشه و راه واسه درست كردنش داشته باشين

پيروز باشين
سلام کم پیدایی؟
اینجوری که نمیشه! تو مصاحبه یا باید بگید با ویزا اومدید یا باید بگید قاچاق اومدید، اگه با ویزا رفته باشید و بگید قاچاقی اومدید، اگه اثر انگشت در بیاد که صد در صد در میاد "خیلی" بد میشه و احتمال منفی گرفتن و دیپورتتون خیلی میره بالا. اثر انگشت تو همه ی موارد در میاد ولی در بعضی موارد مخصوصا آلمان دیپورت نمیکنن به کشور صادر کننده ی ویزا، هیچ ربطی هم به کیس نداره چون قبل از مصاحبه ی اصلی باید تکلیفتون معلوم بشه.
Just Afg

shahrivar9

پست توسط shahrivar9 » چهار شنبه 4 دی 1392, 9:15 pm

Salam
Man daram ba tor nemayeshgah miam
Mikhamam case masihiat bedam
Omadam visaro neshon bedam begam ghanoni omadam ya na?

one-one

پست توسط one-one » شنبه 7 دی 1392, 8:35 pm

God.Father. نوشته شده:
one-one نوشته شده:
abshar نوشته شده:
God.Father. نوشته شده:
سلام دوست عزيز

پيروز باشين

سلام کم پیدایی؟
اینجوری که نمیشه! تو مصاحبه یا باید بگید با ویزا اومدید یا باید بگید قاچاق اومدید، اگه با ویزا رفته باشید و بگید قاچاقی اومدید، اگه اثر انگشت در بیاد که صد در صد در میاد "خیلی" بد میشه و احتمال منفی گرفتن و دیپورتتون خیلی میره بالا. اثر انگشت تو همه ی موارد در میاد ولی در بعضی موارد مخصوصا آلمان دیپورت نمیکنن به کشور صادر کننده ی ویزا، هیچ ربطی هم به کیس نداره چون قبل از مصاحبه ی اصلی باید تکلیفتون معلوم بشه.
سلام
يه مشكل كوچولو واسم پيش اومده در گيرم ببخشيد دوستان
ببينيد الان مشكل همه توآلمان تا اونجاي كه من ميدونم همينه ويزا و اثرانگشت ولي تا الان هرررررركسي كه ديدم تونسته با وكيله ماسماليش كنه، وقتي ميگم ماسمالي واقعا ماسماليه
اما اگه با ويزا مياين بايد بايد با وكيل مشاوره كنين كه كمكتون كنه تو كيس راه
چيزي كه بالا گفتم بايد اجرا شه چون ٢٠-٣٠ نفرو كه ميشناسم همينجوري راش انداختن، بايد كيس راه جوري طراحي شه كه هم بگين با ويزا اومدين هم نگين، متاسفانه متاسفانه نميتونم واضح تر بگم كسايي كه اينجان ميدونن چرا بقيه هم كه اومدن ميفهمن واسه چي ميگم،
اما بهتره كه با وكيل حتمااااا مشاوره شه يا تو ايران با يه نفر كه اينكاره هست مشورت كنيد، كسي كه واقعا اينكارس
اگه راهي به ذهنوتون رسيد تو مسج خصوصي بنويسيد من تا اونجايي كه بتونم راهنماييتون ميكنم

پيروز و آگاه باشيد
اما اين اصلا خوب نيست!

qmarsio

پست توسط qmarsio » جمعه 13 دی 1392, 11:29 am

shahrivar9 نوشته شده:Salam
one one عزیز من جواب میدم ناراحت نشی

شما چه بخوای چه نخوای خودشون میفهمن چجوری اومدی
بخوای درخواست بدی ازت اثر انگشت میگیرن تطبیق میدن با اثر انگشتی که تو سفارت ایران دادی برای ویزا
این کیس مسیحیت به تنهایی به احتمال زیاد منفی میخوری

aliarabi

پست توسط aliarabi » جمعه 13 دی 1392, 12:42 pm

سلام دوستان من اقوامی در هامبورگ دارم که برام میتونن دعوت نامه بفرستن و احتمال گرفتن ویزا برام خیلی زیاده حالا اگه من با همسرم بیام و اونجا اعلام پناهندگی کنیم چه شرایطی برای ما پیش میاد اگه از دوستان که اونجا هستید میتونید من و راهنمایی کنید ممنون از شما

ali reza

پست توسط ali reza » جمعه 13 دی 1392, 3:08 pm

one-one نوشته شده:سلام دوستان
6ماه پیش که من میخواستم بیام پناهنده شم دربدر دنبال یکی میگشتم که ازلاعات زنده داشته باشه اما متاسفانه هرکی که پاش میرسید به اینور آب دیگه کمک به دیگرون فراموش میکرد
من حدود 4 ماه که پناهنده آلمان هستم و تو هایم زندگی می کنم اگه کسی سوالی داشته باشه در مورد روند پناهندگی و وضعیت هایم و .... من در خدمتم
سلام داداش چقدر هزینه رفتنت شد
از چه طریقی رفتی زمینی یا هوایی
یه خورده توضیح میدی؟

one-one

پست توسط one-one » پنج شنبه 19 دی 1392, 1:15 pm

qmarsio نوشته شده:
shahrivar9 نوشته شده:Salam
one one عزیز من جواب میدم ناراحت نشی

شما چه بخوای چه نخوای خودشون میفهمن چجوری اومدی
بخوای درخواست بدی ازت اثر انگشت میگیرن تطبیق میدن با اثر انگشتی که تو سفارت ایران دادی برای ویزا
این کیس مسیحیت به تنهایی به احتمال زیاد منفی میخوری
سلام دوست گلم
خيلي خوشحال ميشم كه شما هم باشي و كمك كني
اما اين اصلا خوب نيست!

rashtak

پست توسط rashtak » پنج شنبه 19 دی 1392, 2:32 pm

سلام وان وان جان ممنونم از زحماتت. یه سوال داشتم شما گفتید ویزا و اثر انگشت ماسمالیه یعنی من میتونم با ویزای فرانسه یا ایتالیا بیام المان و با وکیل کاری کنم که منو دیپورت نکنن به فرانسه یا اتالیا؟ یعنی مشکله ویزا و اثر انگشته کشوره دیگرو میشه با وکیل حل کرد؟

aliarabi

پست توسط aliarabi » جمعه 20 دی 1392, 10:55 am

aliarabi نوشته شده:سلام دوستان من اقوامی در هامبورگ دارم که برام میتونن دعوت نامه بفرستن و احتمال گرفتن ویزا برام خیلی زیاده حالا اگه من با همسرم بیام و اونجا اعلام پناهندگی کنیم چه شرایطی برای ما پیش میاد اگه از دوستان که اونجا هستید میتونید من و راهنمایی کنید ممنون از شما

one-one

پست توسط one-one » شنبه 21 دی 1392, 12:14 pm

rashtak نوشته شده:سلام وان وان جان ممنونم از زحماتت. یه سوال داشتم شما گفتید ویزا و اثر انگشت ماسمالیه یعنی من میتونم با ویزای فرانسه یا ایتالیا بیام المان و با وکیل کاری کنم که منو دیپورت نکنن به فرانسه یا اتالیا؟ یعنی مشکله ویزا و اثر انگشته کشوره دیگرو میشه با وکیل حل کرد؟
سلام دوست عزيز

من نگفتم كلا ماسماليه اما گفتم اگه يه وكيل خوب داشته باشين و اثر انگشتتون در بياد نيتونه واستون ماسماليش كنه اما زمان پروسه پناهندگيتون خييييلي طولانيتر از بقيه ميشه، تا اونجايي كه ميتونيد بايد يه جوري بدون اثر انگشت بياين،

پيروز باشيد
اما اين اصلا خوب نيست!

rashtak

پست توسط rashtak » شنبه 21 دی 1392, 8:00 pm

خیلی ممنونم به خاطره راهنماییهات. اگه وقتشو داشته باشی چنتا سواله دیگه دارم ممنون میشم راهنماییم کنی وان وان جان. اینکه میگی خیلی طولانیتر میشه منظورت حدودا چقدر بیشتره؟ و اینکه من میخوام از همینجا یعنی ایران پوله وکیلو واریز کنم و یه وکیل بگیرم من لیسته وکلایی که دادیو خوندم میشه اگه امکانش هست یه خوبشو به من معرفی کنی تا من با اون اقدام کنم؟ و دیگه اینکه وان وان جان من اینجا خیلی مشکلاتم زیاده من حتما باید خروج کنم به نظره شما چند در صد امکانه مرتفع کردنه انگشت نگاری وجود داره منظورم اینه که ریسکش چقدره؟ ببخشید زیاد شد اجازه بدی یه سواله دیگه بپرسم من چجوری میتونم بدونه انگشت نگاری بیام؟ خیلی عذر میخوام که زیاد شد بازم ازت ممنونم.

shadowp

پست توسط shadowp » یک شنبه 22 دی 1392, 3:57 pm

درود بر شما
من خواستم بدونم اگر با زن و بچه بریم . آیا به واسطه بچه ها شرایط بهتری را برای ما در نظر خواهند گرفت یا خیر ؟
در ضمن بچه هام ۸ سال و ۶ ساله هستند.

one-one

پست توسط one-one » دو شنبه 23 دی 1392, 1:30 pm

سلام دوستان متاسفانه اون شخصي كه بمن كمك كرد كه باهاش بيام بيرون كلاه برداري سنگيني كرده و رفته و متاسفانه من كسيو نميشناسم معرفي كنم
و يه چيز ديگه من فقط تجربيات عيني خودم رو به اشتراك ميذارم و نظرات شخصيمو وقتايي گفتم كه شما درخواست كرده باشين،

دوست عزيز rashtak ليست وكيلا كه من گذاشتم فقط كاره شمارو انجام دادم و راحتترتون كردم و يه نمونه واستون گذاشتون و به هيچ عنوان من هيچكدومو نميشناسم تاييد نميكنم. قرار داد بستن و واريز پول از ايران يه كاره كاملا اشتباهه، هيج وكيلي اينكارو واسه شما نميكنهاگه كرد بايد قيد پولتون و بزنين اينو جدي ميگم، بر اساس قوانين آلمان اين كار شدني نيست مگر اينكه بخواد پولتون هاپولي كنه هيچ قرارداد وكالتي به صورت غير حضوري بسته نميشه، مواظب باشيد تورو خد،ا روزي هزار تا خبر كلاهبرداري ميشنوم كه هموطناي عزيز...
در مورد انگش نگاري هم متاسفانه نظر خاصي ندارم اما خيلي شنيدم كه بعضيا كه از ايتاليا اومدن انگشتشون در نيومده يا دراومده اما المان ديده بدردشون ميخوره نگهشون داشته، يا ايتاليا تحويلشون نگرفته
گفتم طول پروسه طولاني تر ميشه قضيه از اين قراره:
يه نامه مياد كه فلان روز آماده باشين يه نفر مياد دنبالتون و شما رو تا مرز مثلا ايتاليا همراهي ميكنه.و شما و پرونده پناهندگيتونو تحويله پليس اونجا ميده
حالا شما يه هفته وقت داري با وكيلت كاري كني و اون شكايت ميكنه واستون و درخواست وقت دادگاه ميكنه و اين وقته معمولا سريع ميدن كمتر از يك ماه و بعد اونجا وكيل شمايه چيزاي رو ميكنه كه باعث ميشه دادگاه وقت نياز داشته باشه واسه بررسي، و اين حدودا ٣ ماه تا ٦ ماه طول ميكشه و امكان داره باز هم جواب منفي بدن به كيس راهتون، توجه كنيد اين در بدريا فعلا فقط واسه كيس راهتونه و بدونيد كسايي هم بودن كه بخاطر كيس راهشون بعد از ٢ سال دوندگي بازم ديپورت شدن البته اونا اونموقع مشكل اثر انگشت نداشتن فقط مسىله ويزاشون بوده مثلا از سوئد ويزا داشتن،

پيروز و آگاه باشيد
بازم واسه اينكه به پياماي خصوصي دير جواب ميدم يا كوتاه عذر خواهي ميكنم
اما اين اصلا خوب نيست!

one-one

پست توسط one-one » سه شنبه 24 دی 1392, 6:38 pm

shadowp نوشته شده:درود بر شما
من خواستم بدونم اگر با زن و بچه بریم . آیا به واسطه بچه ها شرایط بهتری را برای ما در نظر خواهند گرفت یا خیر ؟
در ضمن بچه هام ۸ سال و ۶ ساله هستند.
سلام دوست عزيز
فقط شرايط زندگي در مورد خونه يكم بهتر ميشه
من نديدم اما شنيدم تويه روند پناهندگيم يه مقدارتاثير مثبت داره
پيروز باشيد
اما اين اصلا خوب نيست!

Yousef468

پست توسط Yousef468 » پنج شنبه 3 بهمن 1392, 1:58 pm

با سلام و عرض ادب
بنده قصذ دارم از طریق ویزای معتبر ایتالیا یا فرانسه به آلمان برم و اونجا درخواست پناهندگی بدم....آیا طبق تغییراتی که تو دوبلین 3 اومده میتونم 6 ماه غیر قانونی تو آلمان بمونم و بعد درخواست بدم؟آلمان آشنا دارم و میتونم چند ماهی پیشش بمونم.آیا از آلمان دیپورت نمیشم به کشور صادر کننده ویزا؟و آیا زمان درخواست آلمان مشکلی برام ایجاد نمیکنه که چرا زودتر درخواستمو ندادم ؟
ممنون از راهنماییاتون

نمایه کاربر
amiraaaaaa

پست توسط amiraaaaaa » جمعه 4 بهمن 1392, 2:10 am

می شه دوست عزیز بگی چه تغییراتی توی دابلین 3 بوجود اومده؟

Yousef468

پست توسط Yousef468 » جمعه 4 بهمن 1392, 6:17 am

با سلام
اینجور که تو دوبلین 3 نوشته شده اگه با ویزای شینگن یکی از کشورها به کشور دیگه ای از منطقه شینگن بری و بتونی 6 ماه اونجا بمونی دیگه دیپورت نمیشی و مسئول رسیدگی به تقاضا کشور دوم هست که اونجا اقامت داشتی...بازهم اگه از دوستان کسی اطلاعاتی داره بگه تا کاملتر بدونیم...ممنون

dariush 83x

پست توسط dariush 83x » جمعه 4 بهمن 1392, 1:12 pm

اون 6 ماه درسته ولی اونجا 6 ماه باید بچپی تو یه خونه زیاد هم بیرون نیای چون زیر 6 ماه بگیرنت مجبوری درخواست بدی یا دیپورت میشی ضمنا باید توضیح بدی که چرا 6 ماه موندی و تو اون مدت درخواست ندادی و چرا بعد از 6 ماه پیدات شده و باید مدارکی داشته باشی که ثابت کنه 6 ماهه المانی.
چه شیش تو شیشی شد.
تصویر
DARIUSH 83

ali reza

پست توسط ali reza » جمعه 4 بهمن 1392, 2:14 pm

سلام دوست عزیز
من دارم با ویزا قانونی خود آلمان البته با اثر انگشت میام آلمان
میخواستم بدونم به نظرت تو فرودگاه درخواست پناهندگی بدم یانه؟
سوال بعدم اینه که قبل از در خواست برای اینکه دیپورتم به ایران نکنن پاسپورت رو از بین ببرم یانه؟
سوال سومم اینه که اگه کیس نسبتا خوبی داشته باشی چند درصد شانس قبولی داری؟

dariush 83

پست توسط dariush 83 » جمعه 4 بهمن 1392, 6:10 pm

سلام عزیز
سوال اول و دوم رو چون خود اقا one.one تو المانه و قبلا این مراحلو گذرونده خیلی بهتر از من می تونه جواب بده،در مورد کیس اگه شفاهی نباشه بهتره سعی کن از اینجا که داری میری دست خالی نری و حتما مدارکی دال بر در خطر بودن جونت در زمان حال یا اینده رو داشته باشی.
تصویر
قبیله یعنی یک نفر

نمایه کاربر
amiraaaaaa

پست توسط amiraaaaaa » یک شنبه 6 بهمن 1392, 12:09 am

ali reza نوشته شده:سلام دوست عزیز
سوال بعدم اینه که قبل از در خواست برای اینکه دیپورتم به ایران نکنن پاسپورت رو از بین ببرم یانه؟
سلام
دوست عزیز میشه بگی ویزای آلمانو چه جوری گرفتی.چقدر هزینه داشت برات.آیا سختگیری میکنن برای دادن ویزا یا نه.سند و حساب بانکی و... بردی براشون یا نمیخواد؟
ممنون

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » یک شنبه 6 بهمن 1392, 5:56 am

ali reza نوشته شده:سلام دوست عزیز
سلام،
۱- اینکه در فرودگاه درخواست پناهندگی دهید یا در داخل خاک کشور، بستگی کامل به کیس شما دارد. در صورتی که در فرودگاه درخواست دهید با توجه به اینکه به صورت قانونی از ایران خارج شده اید توجیه اینکه امنیت شما در ایران در خطر بوده است را اندکی مشکلتر میکند. اما اگر از فرودگاه خارج شده و پس از گذشت چند روز درخواست پناهندگی دهید میتوان کیس را به نحوی تنظیم کرد که در طی مدتی که در خارج از ایران بوده اید و با توجه به فعالیتهایی که داشته اید امنیت شما در ایران به خطر افتاده است. به طور کلی با توجه به اینکه از ایران قانونی خارج میشوید و مستقیم به آلمان میروید،درخواست پناهندگی در فرودگاه پیشنهاد نمیشود.
۲- به طور کلی هر پناهجو بهتر است پاسپورت خود را تحویل ندهد. همیشه دیپورت پناهجویانی که پاسپورتشان در دست اداره مهاجرت است بسیار آسانتر است. جهت اثبات هویت خود میتوانید از مدارک دیگر همچون شناسنامه و کلارت عملی استفاده کنید. البته اداره مهاجرت اصرار زیادی جهت ارائه پاسپورت خواهد نمود.
۳- با داشتن کیس خوب شانس موفقیت بالاست. کیس خوب کیسی است که نشان دهد امنیت شما بخاطر مسائل سیاسی، مذهبی و... در سراسر ایران در خطر است. داشتن مدارک کافی جهت اثبات گفته هایتان کمک زیادی به تقویت کیس خواهد نمود.
در صورت نیاز به کمک میتوانید جهت تهیه کیس یا تقویت کیسی که خودتان دارید از ما کمک بگیرید. کمکهای ما کل پروسه پناهندگی تا زمان دریافت اقامت را شامل میشود.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 95 مهمان