اطلاعات زنده از هایم و پناهندگی در آلمان

راههای کسب اقامت در آلمان (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
نمایه کاربر
iranian
محل اقامت: Denmark
تماس:

Re: اطلاعات زنده از هایم و پناهندگی در آلمان

پست توسط iranian » پنج شنبه 10 بهمن 1392, 11:37 am

مصاحبه پناهجویان المان در مورد وضعیت زندگی در کمپ ها
http://www.youtube.com/watch?v=4WndRwIjCWg
<p style="text-align: left;">Tanha ID man dar in site faghat hamin hast baghie ID ha &nbsp;jali ast</p>
<p style="text-align: left;">email : xiranianx@gmail.com</p>

sword77

پست توسط sword77 » شنبه 12 بهمن 1392, 6:56 am

Dسلام دوستان من شش ماهه آلمانم و زیاد تو این انجمن نمیام کسی سوالی اگه داشت میتونه یاهو مسنجر بیاد پیام خصوصی رو هم هر چند روز پاسخ میدم.d
Hesam77ok@yahoo.com

نمایه کاربر
iranian
تماس:

پست توسط iranian » شنبه 12 بهمن 1392, 1:46 pm

sword77 نوشته شده:Dسلام دوستان من شش ماهه آلمانم و زیاد تو این انجمن نمیام کسی سوالی اگه داشت میتونه یاهو مسنجر بیاد پیام خصوصی رو هم هر چند روز پاسخ میدم.d
Hesam77ok@yahoo.com
تو که این همه وقت اونجایی نظرت را راجع به این مصاحبه بگو
مصاحبه پناهجویان المان در مورد وضعیت زن ... WndRwIjCWg
<p style="text-align: left;">Tanha ID man dar in site faghat hamin hast baghie ID ha &nbsp;jali ast</p>

sword77

پست توسط sword77 » یک شنبه 13 بهمن 1392, 6:46 am

نظر من اینه که اگه کسی بخواد بیاد اروپا یا مشکل داره یا اذیت شده و اونهایی که مشکل تو ایران داشتن این مسایل براشون هیچه راستش رو بخوای من نظرم اینه که این مشکلات اصلا مهم نیست و زود میگذرن من یه ماه این مشکلاتو تحمل کردم الان هم خونه داریم برا خودمون هم حقوق خوب و هم دارم به مدرسه میرم و هنوز هم جوابی نگرفتیم این فیلم مال سال 2012 بود و دیر جواب میدادن دیر خونه میدادن و... درسته بعضی ها که مجردن کمی بیشتر اذیت میشن ولی وضعیت خیلی بهتره و هرکی میگه خوب نیست مطمئن باش تر ایران هیچ مشکلی نداشته ;)

Shir Ali

پست توسط Shir Ali » یک شنبه 13 بهمن 1392, 8:43 am

sword77 نوشته شده:نظر من اینه که اگه کسی بخواد بیاد اروپا یا مشکل داره یا اذیت شده و اونهایی که مشکل تو ایران داشتن این مسایل براشون هیچه راستش رو بخوای من نظرم اینه که این مشکلات اصلا مهم نیست و زود میگذرن من یه ماه این مشکلاتو تحمل کردم الان هم خونه داریم برا خودمون هم حقوق خوب و هم دارم به مدرسه میرم و هنوز هم جوابی نگرفتیم این فیلم مال سال 2012 بود و دیر جواب میدادن دیر خونه میدادن و... درسته بعضی ها که مجردن کمی بیشتر اذیت میشن ولی وضعیت خیلی بهتره و هرکی میگه خوب نیست مطمئن باش تر ایران هیچ مشکلی نداشته ;)
سلام .... شما زبان بلد بودی ؟

نمایه کاربر
amiraaaaaa

پست توسط amiraaaaaa » یک شنبه 13 بهمن 1392, 8:50 am

با سلام
دوست عزیز سوال داشتم
چقدر هزینتون شد برای رفتن؟
اگر من با ویزای قانونی بیام آلمان تو جواب گرفتنم تاثیری داره یا نه.
آخه بعضیا میگن اگه قانونی بیان ردتون میکنن.میشه یکم توضیح بدی درباره این موضوع؟
ممنون

Shir Ali

پست توسط Shir Ali » یک شنبه 13 بهمن 1392, 8:54 am

amiraaaaaa نوشته شده:با سلام
دوست عزیز سوال داشتم
چقدر هزینتون شد برای رفتن؟
اگر من با ویزای قانونی بیام آلمان تو جواب گرفتنم تاثیری داره یا نه.
آخه بعضیا میگن اگه قانونی بیان ردتون میکنن.میشه یکم توضیح بدی درباره این موضوع؟
ممنون
به نظر من ..... دنبال کیس قوی با مدارک باش تا قانونی بری .... قاچاقی خیلی دردسر داره

نمایه کاربر
amiraaaaaa

پست توسط amiraaaaaa » یک شنبه 13 بهمن 1392, 9:07 am

ممنون از پاسخت
دوست عزیز مدارک حتما باید داشته باشیم.چون بعضی از دوستان میگن که اگر مدارک داشته باشیم کار خراب میکنه.میگن چون هیچ دادگاهی نمیاد به یه فراری یا آدم مشکل دار نامه دادگه یا ..... بده.درسته؟میشه راهنمایی کنی
ممنون

Shir Ali

پست توسط Shir Ali » یک شنبه 13 بهمن 1392, 9:52 am

amiraaaaaa نوشته شده:ممنون از پاسخت
دوست عزیز مدارک حتما باید داشته باشیم.چون بعضی از دوستان میگن که اگر مدارک داشته باشیم کار خراب میکنه.میگن چون هیچ دادگاهی نمیاد به یه فراری یا آدم مشکل دار نامه دادگه یا ..... بده.درسته؟میشه راهنمایی کنی
ممنون
مــن دنــبــال كــارامــم كــه بــرم .... فــقــط و فــقــط بــگــرد دنــبــال كــســانــي كــه تــجــربــه دارن و بــاهــشــون صــحــبــت كــن .... بــلــه مــدارك كــه مــي خــواي بــدي خـيــلــي بــايــد روشــون كــار بــكــنــي

نمایه کاربر
iranian
تماس:

پست توسط iranian » یک شنبه 13 بهمن 1392, 12:04 pm

sword77 نوشته شده:نظر من اینه که اگه کسی بخواد بیاد اروپا یا مشکل داره یا اذیت شده و اونهایی که مشکل تو ایران داشتن این مسایل براشون هیچه راستش رو بخوای من نظرم اینه که این مشکلات اصلا مهم نیست و زود میگذرن من یه ماه این مشکلاتو تحمل کردم الان هم خونه داریم برا خودمون هم حقوق خوب و هم دارم به مدرسه میرم و هنوز هم جوابی نگرفتیم این فیلم مال سال 2012 بود و دیر جواب میدادن دیر خونه میدادن و... درسته بعضی ها که مجردن کمی بیشتر اذیت میشن ولی وضعیت خیلی بهتره و هرکی میگه خوب نیست مطمئن باش تر ایران هیچ مشکلی نداشته ;)
جوابت برای من قانع کننده بود تو فیلم از ظاهرشون معلومه که زیاد بهشون بد هم نمیگذزه بعضی ها خیلی پر توقع هستن :D
واقعا درست میگی کسی جونش در خطر باشه این چیزیا براش مهم نیست
اما من میگم بعضی ها میان جوری تعریف میکنن انگار هتل پنج ستاره زندگی میکنن ،و این ادم رو به اشتباه میندازه
قبول هم باید بکنیم که اکثر کسایی که میرن پناهنده میشن حتما جونشون در خطر نیست ،و فقط دنبال زندگی بهتر هستن اما وقتی میرن میبینن اونچیزی نبوده که فکر میکردن میان اینجوری بد میگن از اونجا
از اون دوستمون که تو کمپ دانمارک بود و هی تعریف میکرد خواستم که یک چندتا عکس یا فیلو از کمپشون بگیره بزاره تو سایت که دیگه خبری نشد!
حالا از شما هم میخوام چندتا عکس و فیلم اگر ممکنه بگیر بزار تو سایت
ممنون

نمایه کاربر
iranian
تماس:

پست توسط iranian » یک شنبه 13 بهمن 1392, 12:17 pm

amiraaaaaa نوشته شده:ممنون از پاسخت
ممنون
منم واقعا گیج شدم یکی میگه مدارک مثل همین اقای چاوشی که برای تهیه کیس و مدارک شش ملیون ناقابل میگیره !
یکی میگه مدر ک نشون بدی خراب میشه همه چی!
ولی من نظرم رو گزینه دوم هست وافعا کسی که مشکل داره و فرار میکنه چطور میتونه مدرک جمع کنه!! اصلا این خودش تابلو هس نمیگن تو اگر مشکل داشتی چطوری این همه وقت گذاشتی تا این مدارک رو بدست بیاری!
یا مثلا حکم دادگاه و بازداشتو این چیزا رو نمیگن چطوری تونستی گیر بیاری! وخیلی سوالای دیگه که جوابی برایش نیست
مثلا کیس مذهبی خوب یکی میگه من مسیحی شدم خوب اینکه کافی نیست حتی اگر بتونی ثابت کنی مسیحی شدی بازم باید ثابت کنی مسیحی شدنت لو رفته و حکم به ارتداد صادر شده یا مثلا میگی من یک مسیحی با ایمانو خوبم که تو خونه یک کلیسا خونگی داشتم مامورا ریختن تو خونه و بازداشتم کردن و از این حرفها خوب چه طور مدرکی میتونین بسازید که ثابت بشه این حرف!؟ من که تو قوانین پناهندگی خوندم چیزی از مدرک داشتن ننوشته بود فقط گفته شده باید بتونی ادعات رو ثابت کنی حالا یا با ددلایل محکم یا جوری که بشه به درستی حرفت پی ببرن
اما این مدرک ساختن های جعلی به نظر من اصلا اعتباری نداره اون کسایی که وظیفه مصاحبه و برسی پرونده را دارن گاو که نیستن یعنی نمیگن این مدارکی که دادی ممکنه ساختگی باشه ....
اگر نتونی با حرف قانع کنی مدرک هیچ کاری نمیکنه
البته مثلا یکی شلاق خورده جاش مونده یا شکنجه شده اینها مدرک درست حسابی هست نه چند تیکه کاغذ که هرکسی میتونه بسازه اونا که نمیتونن از مدارک استعلام بگیرن!
حالا اگر کسی این پیام منو خوند و پناهنده است توضیح بده در این مورد

نمایه کاربر
amiraaaaaa

پست توسط amiraaaaaa » سه شنبه 15 بهمن 1392, 1:05 pm

[quote="iranian""]

منم واقعا گیج شدم یکی میگه مدارک مثل همین اقای چاوشی که برای تهیه کیس و مدارک شش ملیون ناقابل میگیره !
یکی میگه مدر ک نشون بدی خراب میشه همه چی!
ولی من نظرم رو گزینه دوم هست وافعا کسی که مشکل داره و فرار میکنه چطور میتونه مدرک جمع کنه!! اصلا این خودش تابلو هس نمیگن تو اگر مشکل داشتی چطوری این همه وقت گذاشتی تا این مدارک رو بدست بیاری!
یا مثلا حکم دادگاه و بازداشتو این چیزا رو نمیگن چطوری تونستی گیر بیاری! وخیلی سوالای دیگه که جوابی برایش نیست
مثلا کیس مذهبی خوب یکی میگه من مسیحی شدم خوب اینکه کافی نیست حتی اگر بتونی ثابت کنی مسیحی شدی بازم باید ثابت کنی مسیحی شدنت لو رفته و حکم به ارتداد صادر شده یا مثلا میگی من یک مسیحی با ایمانو خوبم که تو خونه یک کلیسا خونگی داشتم مامورا ریختن تو خونه و بازداشتم کردن و از این حرفها خوب چه طور مدرکی میتونین بسازید که ثابت بشه این حرف!؟ من که تو قوانین پناهندگی خوندم چیزی از مدرک داشتن ننوشته بود فقط گفته شده باید بتونی ادعات رو ثابت کنی حالا یا با ددلایل محکم یا جوری که بشه به درستی حرفت پی ببرن
اما این مدرک ساختن های جعلی به نظر من اصلا اعتباری نداره اون کسایی که وظیفه مصاحبه و برسی پرونده را دارن گاو که نیستن یعنی نمیگن این مدارکی که دادی ممکنه ساختگی باشه ....
اگر نتونی با حرف قانع کنی مدرک هیچ کاری نمیکنه
البته مثلا یکی شلاق خورده جاش مونده یا شکنجه شده اینها مدرک درست حسابی هست نه چند تیکه کاغذ که هرکسی میتونه بسازه اونا که نمیتونن از مدارک استعلام بگیرن!
حالا اگر کسی این پیام منو خوند و پناهنده است توضیح بده در این مورد[/quote]

بله.این دوستمون کاملا درست میگن.لطفا اون دوستانی که رفتن و اینترویو (مصاحبه)باهاشون شده.بیان و لطف کن که همه مارو از سردرگمی نجات بدن.چون هرکسی دقیقا یه حرفی میزنه.

sword77

پست توسط sword77 » سه شنبه 15 بهمن 1392, 3:55 pm

سلام دوستان
اول از همه دوستی که گفت فیلم و عکس بزار من تو هایم نیستم و خودم مشکل اینترنت دارم اینترنت سیمکارته و چون مدارکمونو ندادیم نه میتونیم حساب باز کنیم نه میتونیم اینترنت و تلفن خونه بگیریم و نه میتونیم چیزی قسطی بگیریم.
و دوستانی که در رابطه با مدارک صحبت میکنن اگه مدرکی تو اینترویو نشون ندی درصد قبولیت خیلی کم میشه. کسی که بخواد اینترویو بده و قبول بشه باید بگه که وضعیتش طوری بوده که جونش در خطره و مدارک نشون بده
و دوست عزیزی که در رابطه با زبان پرسید من شش ماهه اینجام و تقریبا میفهمم چی میگن و تا الان هیچ جایی مشکلی نداشتم و الان دارم تو یه مدرسه ی آلمانی درس میخونم.

نمایه کاربر
iranian
تماس:

پست توسط iranian » سه شنبه 15 بهمن 1392, 8:17 pm

sword77 نوشته شده:سلام دوستان
اول از همه دوستی که گفت فیلم و عکس بزار من تو هایم نیستم و خودم مشکل اینترنت دارم اینترنت سیمکارته و چون مدارکمونو ندادیم نه میتونیم حساب باز کنیم نه میتونیم اینترنت و تلفن خونه بگیریم و نه میتونیم چیزی قسطی بگیریم.
و دوستانی که در رابطه با مدارک صحبت میکنن اگه مدرکی تو اینترویو نشون ندی درصد قبولیت خیلی کم میشه. کسی که بخواد اینترویو بده و قبول بشه باید بگه که وضعیتش طوری بوده که جونش در خطره و مدارک نشون بده
و دوست عزیزی که در رابطه با زبان پرسید من شش ماهه اینجام و تقریبا میفهمم چی میگن و تا الان هیچ جایی مشکلی نداشتم و الان دارم تو یه مدرسه ی آلمانی درس میخونم.
تو اروپا مخصوصا کشور هایی پیشرفته مثل المان تو اماکن عمومی و تقریبا همه جا میشه دسترسی رایگان به اینترنت بی سیم داشت تعجب میکنم که شما میگی مشکل اینترنت داری
اخه عزیز یکی که میخوان برای یک دلیلی اعدامش کنن یا حکم شلاق داره و به یک طریقی فرار میکنه چه مدرکی میتونه با خودش ببره حرفهایی میزنیا ! شاید بعضی کیس های خاص نیاز به مدرک باشه ولی همه کیس ها لزوما مدرک کاغذی نمیخواد
تو مصاحبه باید سوال ها را جواب بدی جواب قانع کننده خوب اگر تونستی مدرکی هم نشون بدی که حرفهاتو تقویت کنه و طرف مصاحبه کننده رو توجیه کنه این میشه کیس قوی
درضمن الان تو برخی از دهات های ایران اینترنت هست تعجب میکنم که میگی تو کلاس درس در المان اینترنت بی سیم نیست درسته نرفتیم المان اما المان رفته ها رو دیدیم و از شرایط تا حدودی با خبریم!
مطمنی شما تو المان هستی؟ ;)
من چیز زیادی نخواستم چند تا عکس و فیلم که چیزی نیست ،

نمایه کاربر
amiraaaaaa

پست توسط amiraaaaaa » چهار شنبه 16 بهمن 1392, 2:34 am

iranian نوشته شده:
sword77 نوشته شده:سلام دوستان
تو اروپا مخصوصا کشور هایی پیشرفته مثل المان تو اماکن عمومی و تقریبا همه جا میشه دسترسی رایگان به اینترنت بی سیم داشت تعجب میکنم که شما میگی مشکل اینترنت داری
اخه عزیز یکی که میخوان برای یک دلیلی اعدامش کنن یا حکم شلاق داره و به یک طریقی فرار میکنه چه مدرکی میتونه با خودش ببره حرفهایی میزنیا ! شاید بعضی کیس های خاص نیاز به مدرک باشه ولی همه کیس ها لزوما مدرک کاغذی نمیخواد
تو مصاحبه باید سوال ها را جواب بدی جواب قانع کننده خوب اگر تونستی مدرکی هم نشون بدی که حرفهاتو تقویت کنه و طرف مصاحبه کننده رو توجیه کنه این میشه کیس قوی
درضمن الان تو برخی از دهات های ایران اینترنت هست تعجب میکنم که میگی تو کلاس درس در المان اینترنت بی سیم نیست درسته نرفتیم المان اما المان رفته ها رو دیدیم و از شرایط تا حدودی با خبریم!
مطمنی شما تو المان هستی؟ ;)
من چیز زیادی نخواستم چند تا عکس و فیلم که چیزی نیست ،

:?: :?: :?: :?: :?: :?:

sword77

پست توسط sword77 » چهار شنبه 16 بهمن 1392, 4:11 am

من گفتم که تو هایم نیستم و تو روستا زندگی میکنم و فقط به مدرسه میرم که از اونجا هم فرستادن مشکله فلاش ندارم و وقت هم اجازه نمیده من هم از موبایل میام اینترنت در مورد مدارک میتونه هر چیزی باشه مثلا بگی شلاق خوردم و جاشو نشون بدی و الان هم تا حالا از 11 نفر ایرانی درمورد جوابشون پرسیدم 1 نفر قبولی گرفته 6 نفر رد و بقیه هنوز جوابی نگرفتن

sword77

پست توسط sword77 » چهار شنبه 16 بهمن 1392, 4:21 am

sword77

پست توسط sword77 » چهار شنبه 16 بهمن 1392, 4:23 am

sword77

پست توسط sword77 » چهار شنبه 16 بهمن 1392, 4:26 am

http://www.iprberlin.com/pics/Asylrecht22.jpg
اینم اویزوایز که میدن البته تو این عکس اویزوایزش خیلی کهنه شده

نمایه کاربر
iranian
تماس:

پست توسط iranian » چهار شنبه 16 بهمن 1392, 10:47 am

sword77 نوشته شده:من گفتم که تو هایم نیستم و تو روستا زندگی میکنم و فقط به مدرسه میرم که از اونجا هم فرستادن مشکله فلاش ندارم و وقت هم اجازه نمیده من هم از موبایل میام اینترنت در مورد مدارک میتونه هر چیزی باشه مثلا بگی شلاق خوردم و جاشو نشون بدی و الان هم تا حالا از 11 نفر ایرانی درمورد جوابشون پرسیدم 1 نفر قبولی گرفته 6 نفر رد و بقیه هنوز جوابی نگرفتن
چرا تو روستا؟یعنی این همه زحمت بکشی بری اروپا اخرش تو یک روستا زندگی کنی! تو شهر ها به خارجی ها خونه نمیدن تو اون فیلم میگفت تا میرن در خونه میفهمن خارجی هستی اصلا صاحب خونه درو باز نمیکنه
عزیز یکی که بگه من شلاق خوردم خوب بهش نمیگن تو شلاقتو خوردی دیگه نگران چی هستی که بر نمیگردی کشورت!؟
امار قبولی چقد پایین هست!

نمایه کاربر
iranian
تماس:

پست توسط iranian » چهار شنبه 16 بهمن 1392, 10:50 am

در ضمن این عکس هایی که گذاشتی مال چندین سال پیشه که تو سایت ها هزاران بار دیدیم
ما عکس به روز و واقعی میخوایم اگر تونستی بزار حداقل از روستایی که هستی عکس بگیر ببینیم روستای المانی ها چه شکلیه :D

sword77

پست توسط sword77 » چهار شنبه 16 بهمن 1392, 5:55 pm

من میخواستم از ایران خارج شم برام مهم نبود که روستا بیام یاشهر برای خونه هم دست تو نیست خودشون بهت خونه میدن نخواستی اعتراض میکنی برات عوضش کنن بعضیا هم تو هایم دائم میزارنشون عکسارو هم که دیدم خیلی شبیه هایم خودم بود لینکشو گزاشتم
قبلا مردم خودشون دنبال خونه میگشتن ولی الان دیگه نمیتونن
شلاق هم معمولا جواب گو نیست مثلا میگی منو شلاق زدن اینم جاش و حکم اعدامم مثلا اومده یا .... خیلی مسائل هست.

نمایه کاربر
iranian
تماس:

پست توسط iranian » چهار شنبه 16 بهمن 1392, 7:14 pm

sword77 نوشته شده:من میخواستم از ایران خارج شم برام مهم نبود که روستا بیام یاشهر برای خونه هم دست تو نیست خودشون بهت خونه میدن نخواستی اعتراض میکنی برات عوضش کنن بعضیا هم تو هایم دائم میزارنشون عکسارو هم که دیدم خیلی شبیه هایم خودم بود لینکشو گزاشتم
قبلا مردم خودشون دنبال خونه میگشتن ولی الان دیگه نمیتونن
شلاق هم معمولا جواب گو نیست مثلا میگی منو شلاق زدن اینم جاش و حکم اعدامم مثلا اومده یا .... خیلی مسائل هست.
تو روستا کار گیر میاد ؟

sword77

پست توسط sword77 » چهار شنبه 16 بهمن 1392, 8:15 pm

روستا تو آلمان برابره با شهر تو ایران
کار هم زیاد هست اینجا کار نکنی هم حقوق میگیری از دولت

نمایه کاربر
amiraaaaaa

پست توسط amiraaaaaa » پنج شنبه 17 بهمن 1392, 8:24 am

من خیلی دوست دارم بیام آلمان.ولی هر کس یه حرفی میزنه.واقعا آدم گیج میشه.
1-به نظرت کسی که در حال حاضر می یاد آلمان نهایتا چقدر طول میکشه تا جواب بگیره.الان جواب سخت میدن؟چه جوری دقیقا.چه کیسی الان به نظرت جواب میده.؟آیا جواب مثبت گرفتن به شانس هم بستگی داره.میزان تحصیلات.تیپ.قیافه.شغل.آیا به این چیزام بستگی داره؟آیا فقط میشه اونارو با حرف زدن قانع کرد.یعنی بدون هیچ مدرک کتبی.آیا گرفتن وکیل تاثیری در پرونده و جواب مثبت گرفتن داره؟مردم آلمان واقعا نژاد پرستن یا نه.آخه بعضیا میگن زیاد با پناهندها خوب نیستن.آیا این حرف درست؟آیا امسال سال بهتری برای پناهنده های جدید؟به نظرت از صد در صد چند درصد امکان گرفتن جواب مثبت وجود داره؟
ممنون دوست عزیز اگه پاسخ بدی به سوالاتم.

sword77

پست توسط sword77 » پنج شنبه 17 بهمن 1392, 9:51 am

درسته هر کی یه چیز میگه و همه از دید خودشون حرف میزنن.کیس هم باید جوری باشه که حتما جونت در خطر باشه و هم مدرک نشون بدی و گر نه باید با حرفات یه جوری قانعشون کنی تا بتونی جواب بگیری و اگر کسی جونش در خطر باشه اولین کشوری که میرسه باید خودشو معرفی کنه باید بگی یا قاچاقچی منو اورد اینجا یا اولین کشوری که رسیدم اینجا بود وگر نه میگن تو جونت در خطر بود برگرد همون اولین جایی که رسیدی خودتو معرفی کن.
و الان هم گفتن که باید زودتر جواب بگیرن پناهنده ها مثلا کیسی که دادی قبلا 2 ساله جواب میگرفت الان 1 ساله شده و نصف پناهنده ها کمتر از شش ماه جواب میگیرن من هم با خیلیا حرف زدم میگن جواب رد گرفتیم میگن خیلی خوبه هم حقوقمونو میگیریم هم اجاره خونه نمیدیم و هم مالیات نمیدیم اینجا به هر نفری که هنوز جواب نگرفته و یا رد گرفته 200-360 یورو میدن مثلا یه خانواده چهار نفره تقریبا 1000 یورو میگیرن ولی اگه قبول بشن مثلا یکیشون کار کنه 1000-1500 یورو میگیره و اجاره و مالیات و .....
برای وکیل ما که وکیل نگرفتیم ولی تا جایی که شنیدم و میدونم وکیل میتونه کارات سریع کنه مثلا زود جواب بگیری ولی در مثبت گرفتن فکر نکم زیاد تاثییری داشته باشه
مردم آلمان هم خوب و بد داره ولی کلا عادی هستن با یکی هم تو مدرسه حرف زدم میگه خارجیا برا پول میان اینجا

نمایه کاربر
amiraaaaaa

پست توسط amiraaaaaa » پنج شنبه 17 بهمن 1392, 11:38 am

ممنون دوست عزیز
آلمان دیپورتی داره؟امکان داره کسی رو دیپورت کنه؟یعنی تکلیف کسایی که 2 بار منفی گرفتن و دادگاه آخرم ردشون کرده چیه؟

نمایه کاربر
amiraaaaaa

پست توسط amiraaaaaa » پنج شنبه 17 بهمن 1392, 11:46 am

دوست عزیز مثلا اگر کسی با ویزای قانونی بیاد.اگر ازش پرسیدن که تو که جونت در خطر بوده چه جوری ویزا گرفتی.باید آدم چی بگه بهشون.یعنی همون کیس راه میگم.
ممنون

sword77

پست توسط sword77 » پنج شنبه 17 بهمن 1392, 12:39 pm

برای دیپورت کردن اگه مثلا جوری اومده باشی که قانون دوبلین بگه باید دیپورت بشی دست تو دیگه نیست اما اگه قاچاقی اومده باشی و یا راه دیگه ای که جزء قانون دوبلین نباشه اصلا تا خودت رضایت ندی بر نمیگردونن ما فامیلی داریم که الان 18 ساله رد گرفتن و تا الان هم اینجان
اگه بخوای بگی قانونی اومدی و بگی مشکل داشتی خیلی راه هست مثلا بگی پاسم جعلی بود ولی قانونی خارج شدم ما خودمون هم پاس جعلی گرفتیم و چندتا سفارت رفتیم و اونی که مارو اورد نگفت از کدوم سفارت در اومدیم و هوایی رسیدیم اینجا ولی کسی که مارو اورد نمیدونم گرفتنش یا.... چون خبری ازش نداریم

نمایه کاربر
amiraaaaaa

پست توسط amiraaaaaa » پنج شنبه 17 بهمن 1392, 1:14 pm

ممنون ازت
اگر کسی با ویزای قانونی خود آلمان بیاد اونجا و کلا جواب رد بهش بدن. و خودشم رضایت نده که بره.بازم دیپورتش میکنن.
دوست عزیز مثلا اگر با ویزای قانونی بیام و برای کیس راه بگم پاسم جعلی بود و بعد از رسیدن اون قاچاقچی پاس از گرفت و رفت.خبریم ازش ندارم.اینطوری خوب بگم.؟
دوست عزیز من میخوام با ویزای قانونی خود آلمان بیام و میدونی که تو سفارت ازم اثر انگشت میگیرن.خوب من با پاس خودم و به صورت کاملا قانونی می یام آلمان. حالا بر فرض مثال من کیس راه میگم پاسم جعلی بود اومدم....ولی بعدش اگر بخوام مشخصات و اسم و فامیلم بدم چی باید بگم.اسم فامیل جعلی یا اسم و فامیل واقعیم بدم.کدومش؟
اگر اسم و فامیل جعلی بهشون بدم.در آینده که دعوتنامه میخوام بفرستم که دیگه نمیشه.
به نظرت چی کار باید بکنم که هم به صورت قانونی بیام آلمان و هم کیس راه یه جوری ردیفش کنم و هم مشخصات واقعیم بهشون بدم تا در آینده به مشکلی برای دعوتنامه و این جو چیزا بر نخورم
ممنون میشم اگر من راهنمایی کنی.

sword77

پست توسط sword77 » پنج شنبه 17 بهمن 1392, 2:06 pm

اگر بخوای با ویزای المان بیای و با اسم خودت بیای اینجا بهت میگن که تو مشکل داشتی و چطور قانونی اومدی پس تو هیچ مشکلی نداری چون قانونی اومدی و برت میگردونن چندتا راه داری یکی اینه که مدارک خودت مثل شناسنامه کارت ملی و... رو جعلی اسمتو عوض کنی و اینجا نشون بدی و بگی که من با پاس جعلی اومدم و در این صورت اگه قبول شدی نمیتونی برا کسی دعوت نامه بفرستی و راه دیگه ای که هست با پاس جعلی و ویزای المان بیای و مدارکتو نشون بدی و بگی مشکل داشتم و با پاس جعلی اومدم و اگه قبول شدی میتونی دعوت نامه بفرستی و اگه یکی از این دو روش رو انجام دادی تا اونجایی که اطلاع دارم و دیدم رد هم بگیری به زور نمیتونن برتگردونن

ali reza

پست توسط ali reza » پنج شنبه 17 بهمن 1392, 7:18 pm

sword77 نوشته شده:اگر بخوای با ویزای المان بیای و با اسم خودت بیای اینجا بهت میگن که تو مشکل داشتی و چطور قانونی اومدی پس تو هیچ مشکلی نداری چون قانونی اومدی و برت میگردونن چندتا راه داری یکی اینه که مدارک خودت مثل شناسنامه کارت ملی و... رو جعلی اسمتو عوض کنی و اینجا نشون بدی و بگی که من با پاس جعلی اومدم و در این صورت اگه قبول شدی نمیتونی برا کسی دعوت نامه بفرستی و راه دیگه ای که هست با پاس جعلی و ویزای المان بیای و مدارکتو نشون بدی و بگی مشکل داشتم و با پاس جعلی اومدم و اگه قبول شدی میتونی دعوت نامه بفرستی و اگه یکی از این دو روش رو انجام دادی تا اونجایی که اطلاع دارم و دیدم رد هم بگیری به زور نمیتونن برتگردونن
وقتی اثر انگشت بدی خب اسمت تو سیستم ثبت میشه اگه شناسنامه یا کارت ملی جعلی نشون بدی خب میفهمن؟

sword77

پست توسط sword77 » جمعه 18 بهمن 1392, 9:00 am

اثر انگشت میگیرن ولی میگی که پاسم جعلی بود با پاس جعلی و اثر انگشت خودم با ویزای آلمان اومدم و چون مشکل داشتم پاس جعلی گرفتم

ali reza

پست توسط ali reza » جمعه 18 بهمن 1392, 3:27 pm

sword77 نوشته شده:اثر انگشت میگیرن ولی میگی که پاسم جعلی بود با پاس جعلی و اثر انگشت خودم با ویزای آلمان اومدم و چون مشکل داشتم پاس جعلی گرفتم
یه خورده بیشتر میتونی توضیح بدی؟

sword77

پست توسط sword77 » جمعه 18 بهمن 1392, 5:03 pm

منظورم اینه که پاسپورت جعلی مثلا درست کنید و برید سفارت المان و ویزا بگیرید و ازتون اثر انگشت میگیرن و وقتی که بیاید اینجا مدارک اصلیتونو نشون میدید و میگید که ما مشکل داشتیم این مدارکمون ولی میگید که پاسپورت رو وقتی رسیدم قاچاقچی ازم برد و اگه بهتون گفتن شما اونجا جونتون درخطر بود میگید که ما جونمون در خطر بود و با پاس جعلی اومدیم ولی مدارک مثل کارت ملی و... رو بهشون نشون میدید

نمایه کاربر
iranian
تماس:

پست توسط iranian » جمعه 18 بهمن 1392, 7:55 pm

sword77 نوشته شده:منظورم اینه که پاسپورت جعلی مثلا درست کنید و برید سفارت المان و ویزا بگیرید و ازتون اثر انگشت میگیرن و وقتی که بیاید اینجا مدارک اصلیتونو نشون میدید و میگید که ما مشکل داشتیم این مدارکمون ولی میگید که پاسپورت رو وقتی رسیدم قاچاقچی ازم برد و اگه بهتون گفتن شما اونجا جونتون درخطر بود میگید که ما جونمون در خطر بود و با پاس جعلی اومدیم ولی مدارک مثل کارت ملی و... رو بهشون نشون میدید
کی میتونه با پاسپورت جعلی ویزا بگیره و از کشور خارج شه؟!! قبلا شاید میشد اما الان دیگه همه چیز الکترونیکی شده

sword77

پست توسط sword77 » جمعه 18 بهمن 1392, 9:57 pm

من با پاس و چنتا مدرک جعلیه دیگه خارج شدم ولی اونی که کارامونو انجام داد ازش خبری نیست چون پدرم خواست بیاد و مجبور شد بره ترکیه الان از ترکیه میخواد قاچاقی بیاد

نمایه کاربر
amiraaaaaa

پست توسط amiraaaaaa » شنبه 19 بهمن 1392, 5:02 am

ممنون از جوابت دوست عزیز.ولی گرفتن پاسپورت جعلی و این جور چیزا خیلی دردسر داره و سخت.غیر از اینا هیچ راه دیگه ای وجود نداره که به صورت قانونی بیایم و این مشکلات نداشته باشیم.؟یعنی کیس طوری تنظیم کنیم که قانونی اومدنمون توجیه کنه و هیچ احتیاجی به پاسپورت جعلی و این جور چیزا نداشته باشیم؟

sword77

پست توسط sword77 » شنبه 19 بهمن 1392, 6:02 am

خواهش میکنم
من چون از این مسیر اومدم اطلاعاتی ازش دارم ولی درباره ی اومدن قانونی زیاد اطلاعات ندارم ولی میدونم اگه بخوای مثلا با ویزای ایتالیا یا یونان بیای فقط یه شش ماهی باید بمونی و خودتو معرفی نکنی تا اسمت از سیستم بره و بعد بگی که ویزا قبلا گرفتم و نزاشتن بیام و الان قاچاقی اومدم
تو هایم یه شخصی دیدم که چند سال پیش اومده و جواب رد گرفته و بهشون گفته میخوام برگردم. بلیط و... گرفته ولی برنگشته و هشت سال تو المان قاچاقی کار کرده و دوباره بعد از هشت سال خودشو معرفی کرده.

ali reza

پست توسط ali reza » شنبه 19 بهمن 1392, 7:16 am

sword77 نوشته شده:منظورم اینه که پاسپورت جعلی مثلا درست کنید و برید سفارت المان و ویزا بگیرید و ازتون اثر انگشت میگیرن و وقتی که بیاید اینجا مدارک اصلیتونو نشون میدید و میگید که ما مشکل داشتیم این مدارکمون ولی میگید که پاسپورت رو وقتی رسیدم قاچاقچی ازم برد و اگه بهتون گفتن شما اونجا جونتون درخطر بود میگید که ما جونمون در خطر بود و با پاس جعلی اومدیم ولی مدارک مثل کارت ملی و... رو بهشون نشون میدید

میشه با ویزا اصلی با اسم خودم بیام آلمان بعد یه کارت ملی یا شناسنامه جعلی با یه اسم دیگه درست کنم بعد بگم اون ویزا رو با مدارک جعلی گرفتم آیا میفهمن اون شناسنامه یا کارت ملی جعلی یا نه؟(در ضمن میدونمم دیگه نمیتونم بعدا برای فامیلام دعوت نامه بفرستم) ممنون میشم اگه اطلاعی داری جواب بدی

sword77

پست توسط sword77 » شنبه 19 بهمن 1392, 10:55 am

ممکنه مشکل بشه ولی تا الان برای اونهایی که اومدن مشکلی به وجود نیومده ولی دیگه دعوت نامه نمیتونی بفرستی

dariush 83

پست توسط dariush 83 » شنبه 19 بهمن 1392, 3:22 pm

sword77 نوشته شده:خواهش میکنم
من چون از این مسیر اومدم اطلاعاتی ازش دارم ولی درباره ی اومدن قانونی زیاد اطلاعات ندارم ولی میدونم اگه بخوای مثلا با ویزای ایتالیا یا یونان بیای فقط یه شش ماهی باید بمونی و خودتو معرفی نکنی تا اسمت از سیستم بره و بعد بگی که ویزا قبلا گرفتم و نزاشتن بیام و الان قاچاقی اومدم
تو هایم یه شخصی دیدم که چند سال پیش اومده و جواب رد گرفته و بهشون گفته میخوام برگردم. بلیط و... گرفته ولی برنگشته و هشت سال تو المان قاچاقی کار کرده و دوباره بعد از هشت سال خودشو معرفی کرده.
بعد از شش ماه اطلاعات از سیستم پاک نمیشه و فقط مسئول رسیدگی به پرونده،المان خواهد بود و اطلاعاتت پنج سال تو سیستم یورو ویز میمونه و نمی تونی بگی قاچاق اومدی.
تصویر
قبیله یعنی یک نفر

sword77

پست توسط sword77 » دو شنبه 21 بهمن 1392, 6:25 am

کسی در رابطه با اومدن قانونی خبری داره و بعد از اومدن دیپورت نکنن پست بزاره ما رو هم با خبر کنه

sword77

پست توسط sword77 » دو شنبه 21 بهمن 1392, 12:53 pm

دوستان اگه کسی با ویزای یونان بیاد المان راهی هست که دیپورت نشه ؟؟؟؟؟

dariush 83

پست توسط dariush 83 » دو شنبه 21 بهمن 1392, 8:28 pm

مگه قراره شما از المان دیپورت بشی یونان؟
تصویر
قبیله یعنی یک نفر

نمایه کاربر
amiraaaaaa

پست توسط amiraaaaaa » دو شنبه 21 بهمن 1392, 9:17 pm

دوست عزیز منظور شما اینه که هر کسی با ویزای قانونی بیاد آلمان دیپورتش میکنن؟

sword77

پست توسط sword77 » سه شنبه 22 بهمن 1392, 5:35 am

خیلیا دارن از یونان ویزا میگیرن و میخوان بیان من که قضیه خودم تموم شد فقط منتظر جوابم میخوام ببینم اوناییکه با ویزای یونان یا ایتالیا میان چطوری میشه قانون دوبلین 3 شاملشون نشه

نمایه کاربر
iranian
تماس:

پست توسط iranian » سه شنبه 22 بهمن 1392, 9:41 pm

sword77 نوشته شده:دوستان اگه کسی با ویزای یونان بیاد المان راهی هست که دیپورت نشه ؟؟؟؟؟
تو که تا دیروز میگفتی تو یک روستای المان هستی و پناهنده شدی
حالا این سوالو میپرسی!!!
یونان تا اونجایی که میدونم دوبلین براش اجرا نمیشه
شاید قانونش تازگی ها تغییر کرده باشه نمیدونم

one-one

پست توسط one-one » پنج شنبه 24 بهمن 1392, 12:32 pm

سلام دوستان
ممنون از دوست خوبمون sword77 كه اطلاعات خودشو به اشتراك ميذاره، فقط يه خواهش ازتون دارم لطفا وقتي اطلاعات ميديد با اعتماد ١٠٠٪ حرفيو نزنين به چندين دليل يكي اينكه آلمان يه كشور ايالتيه و هر ايالت با ايالت ديگه سيستم برخوردشون با پناهنده ها فرق ميكنه، يكي ديگه اينكه كيس با كيس زمين تا آسمون فرق ميكنه و از همه مهمتر انسان تا انسان، امكان داره يه شرايطي واسه بنده خوب باشه ولي واسه يكي ديكه نه، اونوقت باعث تصميم گيري غلط ميشيم كه ته قضيه اتفاقاي خوبي نميافته،

بعدهم دوستان سعي نكنيد اينجا بخوايد مچ همديكرو بگيريد سعي كنيد خالصانه اطلاعات بديد و اطلاعات بگيريد وقتي يكي يه حرفي ميزنه كه شايد با اونچيزي كه من فكر ميكنم مطابقت نداره دليل بر غلط بودنش نيست شايد اصلا اون دوستمون قدرت انتقال خوبي نداره ولي بازم وقت گذاشته و اطلاعاتشو دار تقسيم ميكنه بين همه، ما ها عقل داريم كه تيكه هاي پازل و كنار هم بذاريم و ببنيم كه جور در مياد نه اگه نشد دليلش اين نيست كه حتما طرف مقابل دروغ ميگه شايد با اون چيزي كه ما فكرش ميكنيم جور در مياد،

يه بار ديگه از دوستان خواهش ميكنم مستند، بي ريا و خالص اطلاعات بدن،

پيروز باشيد
کسانی که مشورت می خواهند، در حقیقت متقاضی تهییج و نظر موافق هستند...
اما اين اصلا خوب نيست!

نمایه کاربر
Shayann

پست توسط Shayann » سه شنبه 5 فروردین 1393, 11:09 am

one-one نوشته شده:
مهاجر کوچولو نوشته شده:یه سوال دیگه
حالا المانیا به یه پناه جو کارمیدن؟؟؟
مثلا ارایشگری بد باشیم 4تا ارایشگاه قبول میکنن؟؟اطلاع دارید چه تخصص هایی بازارکارش خوبه؟؟
و اینکه مدارک کاری و تحصیلی مارو قبول دارن؟مثلا لیسانس دانشگاه ازاد... میشه تو خود المان اینارو ترجمه کرد؟؟
آره داداش كار ميدن فقط بايد بتوني زبانشون ياد بگيري شايد از ١٠ جايي كه بري ١ جا بگه چون خارجي هستي نه اونم نه اينكه واضح اينو بگه ها بهونه هاي الكي مياره اگه همچين حرفي بزنه تو ميتوني شكايت كني پدرشو در ميارن
اگه جواب گرفتي كه هر چي خودت دوست داشتي ميتوني بري و بايد طبق علاقت تصميم بگيري جچون اينجا ديگه وظيفه اوناس كه كار واست پيدا كنن همه هم نسبتا درآمداي خوبي داره
اما واسه وقتي كه جواب نداري اين كاراي كه من ميدونم راحت تركار پيدا ميكني آرايشگري خوبه واسه خانوما و آقايون و مساعل جانبي آرايشگاهاي زنونه مثل ناخن و .... رشته پزشكي هر چيزيش باشه عاااااليه از توي داروخونه كار كردن گرفته تااااا آقاي دكتر!! تويه رشته هاي برنامه نويسي كامپيوتر هم خيلي خوبه ولي اگه كسي كاراي تعميرات الكتريكي بلده روش خيلي حساب باز نكنه چون اينجا خيلي چيزيو تعمير نميكنن ولي اگه تعميرات خودرو و ماشينهاي سنگين بادن هم خوبن،
اما بهتره كه از فكر اين كارا بيايم بيرون چون تاي موقعيت حاضري هر كاااااري بكني تا بتوني شروع به پرداخت ماليات كني و درآمد داشته باشي و از كار كردن تويه مك دونالد و رستوران ها و فست فود ها گرفته تا كارگري كردن تويه شركتاي بزرگي مثل مولر و بوش و ...
كه خيلي از ايرانيا دوميو انتخاب ميكنن
بستگي داره كه چه مدركي باشه مثلا كتابداري اصلا بدردشون نميخوره يا مثلا حسابداري ما رو ٢ سالشو قبول دارن بعد بايد ٢ سال ديگه هم با استاندارداي اينا آشنا شي
ديپلم ما اندازه كلاس ١٠ اينجا مغمولا قبول ميكنن كه واسه انتخاب رشته هاي فني و دوره هاي تخصصي ٣ ساله كفايت ميكنه اما اكه كسي بخواد بره دانشكاه بايد ٢ سال بخونه و ١٢ اينارو بگيره،
آره تو آلمان هم هر وقت نياز شد ميتوني ترجمه كني اينجا يه سري وكيلا هستن كه كارشون همينه
ممنون از راهنماییتون. یه سوالی دارم/ من فوق دیپلم نرم افزار کامپیوتر دارم به نظرتون میشه باهاش اونجا کاری پیدا کرد. برنامه نویسی هم بلدم. یه لیسانس هم دارم لیسانس ادبیات فارسی که میدونم به هیچ دردی نمیخوره اونجا. دمتون گرم راهنمایی کنید

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 95 مهمان