اطلاعات زنده از هایم و پناهندگی در آلمان

راههای کسب اقامت در آلمان (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
shahin zx

Re: سوال

پست توسط shahin zx » چهار شنبه 6 شهریور 1392, 6:39 pm

one-one جان سوال این داداشمون سوال منم هست بعلاوه اینکه بنظرت کیسمو به یه وکیل بگم کافیه یا با چند وکیل مشورت کنم بهتره؟

one-one

Re: اطلاعات زنده از هایم و پناهندگی در آلمان

پست توسط one-one » پنج شنبه 7 شهریور 1392, 12:54 am

مهاجر کوچولو نوشته شده:مرسی دادا.یعنی تقریبا پول وکیل هزار یورو میشه که ماهیانه 50 یورو قسطی میشه پرداخت کرد.
من کیسم پایه و اساس داره فقط باید بهش شاخ و برگ بدم.هنوز نمیدونم چه مدارکی منظورشونه؟
مثلا ایمیلی که از یه سازمان سیاسی دارم یا وبلاگ مدرک حساب میشه؟؟
آره داداش دقيقا
فقط يه چيزي بايد در نظر داشته باشين پرونده نبايد اينقدر سنگين باشه كه روي پاي خودش بشكنه بايد حرفات عملا قابل اعتماد باشه و حالا واسه يه دوتاشم مدرك داشته باشي كافيه بقيشم بايد يه چيزي سر هم كني كه من ديگه نميتونم مثلا برگه زندان بيارم واستون كه!

داداشم اينجايي كه ما هستيم يه سري امكانات مثل كافي نت و كلاس زبان داره اما ما نميريم بجاش در سطح شهر يه كلاس زباناي هست كه اصولي كار ميكنن هر روز از ٨ تا ١ كلاسه و با كتاباي مخصوص كار ميكنن و آخر كار هم مدرك ميده كه ايشالا بعد قبوليت واسه پاسپورت لازمه و ما اين مدت زمان طولاني رو اينجوري ميگذرونيم با كار كردن فشرده روي زبان،
يه كارتاي هم هست كه ميدن و با اون كارتا جاهاي تفريحي مثل استخر ها و بعضي شهر بازي ها تخفيف ميدن كه ما استخرشو هفته يع بار ميريم چون نزديك هايمه و با پولي كه ميدن ميتونيم خودمون سرگرم كنيم، اينجا ميتوني از يه سري مغازه ها جنساي دسته دوم ارزووون بخري كه ما تلوزيونو ماهواره گرفتيم و در كنار زبان ياد گرفتن فيلماي آلماني و آهنگاشونو هم نيگا ميكنيم، دو تا دوچرخه هم داريم كه چون اينجا مسير ويژه دوچرخه سواري داره يع چرخي هم با دوچرخه ميزنيم،
اينم اوقات فراغت
کسانی که مشورت می خواهند، در حقیقت متقاضی تهییج و نظر موافق هستند...
اما اين اصلا خوب نيست!

one-one

پست توسط one-one » پنج شنبه 7 شهریور 1392, 1:02 am

qmarsio نوشته شده:شما که با وکیل صحبت کردید یه سوال دارم ازتون
البته وکیل رایگانی که اداره مهاجرت میده منظورم نیست

میشه باهاشون راحت بود و گفت کیس ساختگیه ؟کمک میکنن که قوی کنیم از پایه ؟و اینکه قابل اعتماد هستند ؟

چون وکیلی که اداره مهاجرت میده اگر بگیم کیس غیر واقعی هست مسلما مشکل ساز میشه....

مرسی
اول از همه اداره مهاجرت به شما وكيل رايگان در مرحله نميده
شما وقتي وكيل لازم داري كه كارتت با دادگاه باشه و اينترويو اصلا دادگاه نيست يه جلسه محرمانه تو اداره يا شعبه هاي اداره مهاجرته
اگر خداي نكرده جواب رد گرفتي بستگي به نوع جواب از يه هفته تا ٢ هفته وقت داري اعتراض بذاري اونم به دادگاه يعني از اداره مهاجرت شكايت ميكني و چون تو دادگاهه شما نميتوني بدون وكيل اقدام كني، حالا ٢ حالت داره يا از وكيلاي كه خوده اداره مهاجرت ميده استفاده ميكني كه در صورته قبولي خودشون پولشونو ميدن يا خودت يع وكيل ميگيري و اين اقدامارو انجام ميدي

بعضي از وكيلا آره ميشه اما بعضياشون خيلي خشكن و از همون اول ميگن كه من كاره كيس نويسي نميكنم اما اگه بگي من اين مشكلو داشتم فقط نميدونم بايد چي بگم آره از ٢٠٠ تا ٨٠٠ تا من ديدم ميگيرن و كمكت ميكنن و راه و چاه نشونت ميدن فقط همونجور كه گفتم بايد يه زمينه حداقلي داشته باشي
آره قابل اعتمادن چون اگه چيزي لو بره سابقه كتري خودشون بشدددددددت زيره سوال ميره، اينجا خيلي بهش اهميت ميدن
اما اين اصلا خوب نيست!

one-one

پست توسط one-one » پنج شنبه 7 شهریور 1392, 1:05 am

shahin zx نوشته شده:one-one جان سوال این داداشمون سوال منم هست بعلاوه اینکه بنظرت کیسمو به یه وکیل بگم کافیه یا با چند وکیل مشورت کنم بهتره؟
بهتره يه وكيل انتخاب كنيد و تا آخر باهاش برين فقط و فقط به اين توجه كنيد كه طرف وكيل پناهندگي باشه چون اينجا انواع و اقسام وكيلا دارن وكيل خانواده تصادفات استعافاي قرارداد ها محل كار و و و و و و.....
زمينه كيس فراموش نشه، 8-)
اما اين اصلا خوب نيست!

مهاجر کوچولو
محل اقامت: زندان بزرگ:ایران
تماس:

پست توسط مهاجر کوچولو » پنج شنبه 7 شهریور 1392, 8:59 am

one-one نوشته شده:
مهاجر کوچولو نوشته شده:مرسی دادا.یعنی تقریبا پول وکیل هزار یورو میشه که ماهیانه 50 یورو قسطی میشه پرداخت کرد.
من کیسم پایه و اساس داره فقط باید بهش شاخ و برگ بدم.هنوز نمیدونم چه مدارکی منظورشونه؟
مثلا ایمیلی که از یه سازمان سیاسی دارم یا وبلاگ مدرک حساب میشه؟؟
آره داداش دقيقا
فقط يه چيزي بايد در نظر داشته باشين پرونده نبايد اينقدر سنگين باشه كه روي پاي خودش بشكنه بايد حرفات عملا قابل اعتماد باشه و حالا واسه يه دوتاشم مدرك داشته باشي كافيه بقيشم بايد يه چيزي سر هم كني كه من ديگه نميتونم مثلا برگه زندان بيارم واستون كه!

داداشم اينجايي كه ما هستيم يه سري امكانات مثل كافي نت و كلاس زبان داره اما ما نميريم بجاش در سطح شهر يه كلاس زباناي هست كه اصولي كار ميكنن هر روز از ٨ تا ١ كلاسه و با كتاباي مخصوص كار ميكنن و آخر كار هم مدرك ميده كه ايشالا بعد قبوليت واسه پاسپورت لازمه و ما اين مدت زمان طولاني رو اينجوري ميگذرونيم با كار كردن فشرده روي زبان،
يه كارتاي هم هست كه ميدن و با اون كارتا جاهاي تفريحي مثل استخر ها و بعضي شهر بازي ها تخفيف ميدن كه ما استخرشو هفته يع بار ميريم چون نزديك هايمه و با پولي كه ميدن ميتونيم خودمون سرگرم كنيم، اينجا ميتوني از يه سري مغازه ها جنساي دسته دوم ارزووون بخري كه ما تلوزيونو ماهواره گرفتيم و در كنار زبان ياد گرفتن فيلماي آلماني و آهنگاشونو هم نيگا ميكنيم، دو تا دوچرخه هم داريم كه چون اينجا مسير ويژه دوچرخه سواري داره يع چرخي هم با دوچرخه ميزنيم،
اينم اوقات فراغت
والا تو عمرمون چنین تفریحاتی نداشتیم :shock: :o
خوبه والا ایشالا جواب مثبت بگیرید وضعتون بهترم بشه

شاید هجرت سرابی باشد و بس ولی برای ما امید دوباره برای فردایی بهتر است...
الا توان همه عاشقان در ایران...الا توان همه عاشقان درتبعید
کشتی در ساحل امن تره...ولی برای این کار ساخته نشده

one-one

پست توسط one-one » پنج شنبه 7 شهریور 1392, 9:21 am

مهاجر کوچولو نوشته شده:
one-one نوشته شده:
مهاجر کوچولو نوشته شده:والا تو عمرمون چنین تفریحاتی نداشتیم :shock: :o
خوبه والا ایشالا جواب مثبت بگیرید وضعتون بهترم بشه
داداشم اينا تفريحاتي نيستن در برابر مشكلاتي كه اينجا بايد باهاش دست و پنجه نرم كنيم، يه چيزيو باااايد حواسمون باشه اگه اينجا خونه نشين شدي و به انتظار اينترويو و جواب نشستي و گفتي بعد جواب اين كار و اوكارو ميكنم فااااتحه خوندس
اينجاآدم هزار تا مرض ميگيره از استرس و دلتنگي و تنهايي و غربت
اگه هركسي اومد اينجا بايد خودشو با خيلي چيزاي حتي الكي سرگرم كنه كه اين وقت لامصب بگذره

بابت دعات هم ممنونم اميدوم هر كسي به هر آرزويي لايقه برسه
اما اين اصلا خوب نيست!

مهاجر کوچولو
تماس:

پست توسط مهاجر کوچولو » جمعه 8 شهریور 1392, 8:02 am

اره خب دادا
ادم با خوردن و خوابیدن محض که نابود میشه اونم برای دو سه سال
شما درست میگید.باید زرنگ باشی.زبان یاد بگیری کار پیدا کنی با چهارنفر اشنا شی...اینارومیدونم
راستی شما چرا دنبال یه کار خوب نمیگردید که بیخیال پناهندگی بشید؟؟

one-one

پست توسط one-one » جمعه 8 شهریور 1392, 10:04 am

imani نوشته شده::P براتون دعا میکنم یه دختر خوشگل خوشگل خوشگل خدا نسیب کنه ودست از سرت بر نداره که دیگه دعا نکنی وقت سریع بگذره
موفق باشی دوست عزیز
باتشکر بخاطر راهنمایی :-)
خدا دو ساله پيش نسيبم كدره ايشالا واسه پسرم :D
اما اين اصلا خوب نيست!

one-one

پست توسط one-one » جمعه 8 شهریور 1392, 10:10 am

مهاجر کوچولو نوشته شده:اره خب دادا
ادم با خوردن و خوابیدن محض که نابود میشه اونم برای دو سه سال
شما درست میگید.باید زرنگ باشی.زبان یاد بگیری کار پیدا کنی با چهارنفر اشنا شی...اینارومیدونم
راستی شما چرا دنبال یه کار خوب نمیگردید که بیخیال پناهندگی بشید؟؟
دقيقا داداشم
اون چيزي كه مد نظر شماست بعد از يكسال اتفاق ميوفته و بايد حداقل ٥ سال بگذره
نميتوني شما قبل از اين، پرونده پناهندگيتو كنسل كني فقط در صورتي كه ازدواج كني ميتوني كنسل كني و اينجوري هم نيست كه دوستمون mohamad zab گفتن چون يه دليل پشتش داري و با يه روش ديگه ميخواي اقامت بگيري اما بازم تا ٣ سال به شما اجازه رفت و آمد به ايران نميدن چون پرونده شما تا وقتي زنده هستي زمينه تمامي پرونده هاي آلمانته
اما اين اصلا خوب نيست!

one-one

پست توسط one-one » جمعه 8 شهریور 1392, 11:16 am

من عذر ميخوام اگه واضح نگفتم
با مثال توضيح ميدم
من يه پناهنده ميام اينجا با قانون جديد كه امروز فهميدم بعد از ٩ ماه من اجازه كار دارم و ميتونم بسته به توانايي كه دارم كار سفيد انجام بدم و ماليات بدم
بدون در نظر گرفتن وضعيت كيس پناهندگي بعد از ٤ سال ميتونم با وكيلم اقدام كنم واسه پاسپورت گرفتن و ديگه جواب منفي كيسم اهميتي نداره، اگه هم جواب مثبتداشته باشيم كه وضعيت مشخصه، اما هيچوقت پرونده پناهندگيت پاك نميشه
اگه بازم سوالي هست در خدمتم
اما اين اصلا خوب نيست!

one-one

پست توسط one-one » جمعه 8 شهریور 1392, 11:34 am

mohamad zab. نوشته شده:
one-one نوشته شده:
imani نوشته شده::P براتون دعا میکنم یه دختر خوشگل خوشگل خوشگل خدا نسیب کنه ودست از سرت بر نداره که دیگه دعا نکنی وقت سریع بگذره
موفق باشی دوست عزیز
باتشکر بخاطر راهنمایی :-)
خدا دو ساله پيش نسيبم كدره ايشالا واسه پسرم :D
بعد میگن پناهندگی بده نگا تورو قرعان چقد راضیه دوستمون
ماشالله
ماشالله
خوشا بسعادتون
برادر اگه كسي با دانش بر اينكه جهنمچقدر ميتونه سخت و دردناك بشه بازم جهنم و راهشو انتخاب كنه مطمعن باش راضيه
اين فرمول در هر چيزي صدق ميكنه فقط بايد آگاهي و اطلاعات داشته باشي
كه من وظيفه خودم دونستم اومدن اينجا و سعي ميكنم كمي اطلاعات و آگاهي هموطنامون در سطح خودم ارتقا بدم كه بتونن بهترين تصميم بگيرن حالا ميخواد اومدن يا نيومدن باشه
اگه كسي با آگاهي نيومدنو انتخاب كنه خونواده و كشورشو انتخاب كنه زندگي واسش خيلي راحت ميشه
( طرف صمبت من در تمامي پستها كساي هستن كه پست رو مي خونن)
اما اين اصلا خوب نيست!

shahin zx

Re: تشکر

پست توسط shahin zx » جمعه 8 شهریور 1392, 2:22 pm

داداش دم خودت گرم که میای به چهار تا مث من کمک می کنی، ایشالا خدا کمکت کنه.خیلی ها وقتی میرن حتی تو اینه بغل هم پشتشونو نگاه نمی کنن.

مهاجر کوچولو
تماس:

پست توسط مهاجر کوچولو » جمعه 8 شهریور 1392, 5:08 pm

دمت گرم مثه شما کم پیدا بشه طرف مثبت که گرفت میگه من دکتر بودم ویزا تخصص دارم همشونم از شمال شهر تهران اومدن هیشکی بچه خرمشهر یا یاسوج نیست
یه چیز دیگه...شما گفتی بعد از 4سال میتونی پاس المانی بگیری.خب روزی که کار پیدا کردی اگر همزمان شد با منفی خوردن شما اونوقت چی میشه؟؟یعنی میگن شما چون داری کار میکنی بمون المان و دیپورت نمیشی؟؟؟و بعد از 4سال هم پاس بگیر

مهاجر کوچولو
تماس:

پست توسط مهاجر کوچولو » جمعه 8 شهریور 1392, 5:12 pm

یه سوال دیگه
حالا المانیا به یه پناه جو کارمیدن؟؟؟
مثلا ارایشگری بد باشیم 4تا ارایشگاه قبول میکنن؟؟اطلاع دارید چه تخصص هایی بازارکارش خوبه؟؟
و اینکه مدارک کاری و تحصیلی مارو قبول دارن؟مثلا لیسانس دانشگاه ازاد... میشه تو خود المان اینارو ترجمه کرد؟؟

one-one

پست توسط one-one » جمعه 8 شهریور 1392, 5:53 pm

مهاجر کوچولو نوشته شده:دمت گرم مثه شما کم پیدا بشه طرف مثبت که گرفت میگه من دکتر بودم ویزا تخصص دارم همشونم از شمال شهر تهران اومدن هیشکی بچه خرمشهر یا یاسوج نیست
یه چیز دیگه...شما گفتی بعد از 4سال میتونی پاس المانی بگیری.خب روزی که کار پیدا کردی اگر همزمان شد با منفی خوردن شما اونوقت چی میشه؟؟یعنی میگن شما چون داری کار میکنی بمون المان و دیپورت نمیشی؟؟؟و بعد از 4سال هم پاس بگیر
هر كسي يه وظايفي تو دنبا داره حتما اون بنده خدا داره وظايفشو انجام ميده

آره بعد از ٤ سال از شروع به كار كردن
از اونجايي كه خوشبختانه آلمان ايرانيا و افغانيا و عراقيارو ديپورت نميكنه ميشه روش حساب كرد اگه در اين بين منفي گرفتي بايد وكيل بگيري و وارد يه سري مراحل ديگه ميشي كه همينجور ميتوني قضيه رو كش بدي تااااااا به اون زمان دلخواهت برسي ولي بايد بدوني كه گذروندن اين زمان به اين راحتي نيست الان مل مجوز حضورمون ٦ ماهس اما بعد از منفي گرفتن ميتونه حتي تا ٣ روزه كم بشه يعني ٣ روزي يه بار بايد بري تمديد كني و اين يعني خيلي امكانات ازت گرفته ميشه ٣ روزي يه بار بايد پولتو بگيري در اين شرايط از شهرت به هيچ عنوان نميتوني خارج شي اجازه باز كردن حساب ازت گرفته ميشه و ....

آلمان دنبال نيروي كاري بدرد بخوره اگه واسشون كار كني پروندتو با يه ديد ديگه نگاه ميكنن
اما اين اصلا خوب نيست!

one-one

پست توسط one-one » جمعه 8 شهریور 1392, 6:13 pm

مهاجر کوچولو نوشته شده:یه سوال دیگه
حالا المانیا به یه پناه جو کارمیدن؟؟؟
مثلا ارایشگری بد باشیم 4تا ارایشگاه قبول میکنن؟؟اطلاع دارید چه تخصص هایی بازارکارش خوبه؟؟
و اینکه مدارک کاری و تحصیلی مارو قبول دارن؟مثلا لیسانس دانشگاه ازاد... میشه تو خود المان اینارو ترجمه کرد؟؟
آره داداش كار ميدن فقط بايد بتوني زبانشون ياد بگيري شايد از ١٠ جايي كه بري ١ جا بگه چون خارجي هستي نه اونم نه اينكه واضح اينو بگه ها بهونه هاي الكي مياره اگه همچين حرفي بزنه تو ميتوني شكايت كني پدرشو در ميارن
اگه جواب گرفتي كه هر چي خودت دوست داشتي ميتوني بري و بايد طبق علاقت تصميم بگيري جچون اينجا ديگه وظيفه اوناس كه كار واست پيدا كنن همه هم نسبتا درآمداي خوبي داره
اما واسه وقتي كه جواب نداري اين كاراي كه من ميدونم راحت تركار پيدا ميكني آرايشگري خوبه واسه خانوما و آقايون و مساعل جانبي آرايشگاهاي زنونه مثل ناخن و .... رشته پزشكي هر چيزيش باشه عاااااليه از توي داروخونه كار كردن گرفته تااااا آقاي دكتر!! تويه رشته هاي برنامه نويسي كامپيوتر هم خيلي خوبه ولي اگه كسي كاراي تعميرات الكتريكي بلده روش خيلي حساب باز نكنه چون اينجا خيلي چيزيو تعمير نميكنن ولي اگه تعميرات خودرو و ماشينهاي سنگين بادن هم خوبن،
اما بهتره كه از فكر اين كارا بيايم بيرون چون تاي موقعيت حاضري هر كاااااري بكني تا بتوني شروع به پرداخت ماليات كني و درآمد داشته باشي و از كار كردن تويه مك دونالد و رستوران ها و فست فود ها گرفته تا كارگري كردن تويه شركتاي بزرگي مثل مولر و بوش و ...
كه خيلي از ايرانيا دوميو انتخاب ميكنن
بستگي داره كه چه مدركي باشه مثلا كتابداري اصلا بدردشون نميخوره يا مثلا حسابداري ما رو ٢ سالشو قبول دارن بعد بايد ٢ سال ديگه هم با استاندارداي اينا آشنا شي
ديپلم ما اندازه كلاس ١٠ اينجا مغمولا قبول ميكنن كه واسه انتخاب رشته هاي فني و دوره هاي تخصصي ٣ ساله كفايت ميكنه اما اكه كسي بخواد بره دانشكاه بايد ٢ سال بخونه و ١٢ اينارو بگيره،
آره تو آلمان هم هر وقت نياز شد ميتوني ترجمه كني اينجا يه سري وكيلا هستن كه كارشون همينه
اما اين اصلا خوب نيست!

مهاجر کوچولو
تماس:

پست توسط مهاجر کوچولو » شنبه 9 شهریور 1392, 6:42 am

مرسی
مثلا مدیریت بازرگانی به دردشون میخوره؟؟
کسی که برق خودرو یا جوشکاری بلد باشه امیدی داره؟؟

one-one

پست توسط one-one » شنبه 9 شهریور 1392, 9:10 am

مهاجر کوچولو نوشته شده:مرسی
مثلا مدیریت بازرگانی به دردشون میخوره؟؟
کسی که برق خودرو یا جوشکاری بلد باشه امیدی داره؟؟
مديريت بازرگاني واسه قبل از مثبت گرفتن خيلي نميتونه كمكي كنه چون كاراي مربوطش همش اداري و ايناس،
اما برق خودرو و جوشكاري خوبه ميشه روش حسلب باز كرد مخصوصا جوشكاري اگه زير آبيم بلد باشه كه ديكه حله
اما اين اصلا خوب نيست!

mohammad63

پست توسط mohammad63 » یک شنبه 10 شهریور 1392, 9:54 pm

دوست عزیز سلام
من یه پرونده کوچیک دارم اونم اینه که طی 4 سال گذشته ٰ 3 تا اس ام اس از وزارت اطلاعات داشتم که ازم خواسته بودن با رسانه های بیگانه تماس نداشته باشم در غیر این صورت با من برخورد میکنن اونم به این دلیل بوده که یک بار سعی کردم تا با شبکه بی بی سی تماس بگیرم .آیا با ارائه پرینت این اس ام اس ها شانسی برای موفقیت دارم ؟ البته خط موبایل به نام خودم نیست
سوال دومم اینه که اگه پس از ورود به المان طی مدت زمانی که وقت مصاحبه میگیریم و به پروندمون رسیدگی میشه اگه بتونیم اونجا کیس ازدواج که یا طبعه آلمان هست و یا به نوعی اقامت اونجارو داره برای خودمون جور کنیم وضعیت چطور میشه . واینکه آیا امکانش هست بشه از این راه( اقامت از طریق ازدواج ) با توجه به شرایطی که اونجا هست و دیدی که نسبت به خارجی ها دارن اقدام کرد
پیشاپیش ممنون از پاسختون

mohammad63

پست توسط mohammad63 » یک شنبه 10 شهریور 1392, 9:56 pm

دوست عزیز سلام
من یه پرونده کوچیک دارم اونم اینه که طی 4 سال گذشته ٰ 3 تا اس ام اس از وزارت اطلاعات داشتم که ازم خواسته بودن با رسانه های بیگانه تماس نداشته باشم در غیر این صورت با من برخورد میکنن اونم به این دلیل بوده که یک بار سعی کردم تا با شبکه بی بی سی تماس بگیرم .آیا با ارائه پرینت این اس ام اس ها شانسی برای موفقیت دارم ؟ البته خط موبایل به نام خودم نیست
سوال دومم اینه که اگه پس از ورود به المان طی مدت زمانی که وقت مصاحبه میگیریم و به پروندمون رسیدگی میشه اگه بتونیم اونجا کیس ازدواج که یا طبعه آلمان هست و یا به نوعی اقامت اونجارو داره برای خودمون جور کنیم وضعیت چطور میشه . واینکه آیا امکانش هست بشه از این راه( اقامت از طریق ازدواج ) با توجه به شرایطی که اونجا هست و دیدی که نسبت به خارجی ها دارن اقدام کرد
پیشاپیش ممنون از پاسختون

qmarsio

پست توسط qmarsio » دو شنبه 11 شهریور 1392, 3:38 am

حفاظت اطلاعات از کی تاحالا مسیج میده ؟!

اگر شما تهدید شدید که با بی بی سی صحبت نکنید باید خیلی ادم شناخته شده ای باشی !

به هر حال اگر کیس ساختگی باشه به احتمال 99.9% شما منفی میگیری

one-one

پست توسط one-one » دو شنبه 11 شهریور 1392, 10:06 am

mohammad63 نوشته شده:دوست عزیز سلام
پیشاپیش ممنون از پاسختون
سلام
يه چيزيو اول از همه بايد بدونيم كه چيزي كه ما خونديم اينا روندن!!! يعني چي يعني اينكهاينا از همه چيز به اندازه كافي اطلاع دارن پس نبايد چيزاي غير معمول گفت بهشون اگه اين داستان واقعيت داشته باشه هم بازم فقط سمس بوده ولي جونت در خطر نبوده كه و سوال طرف اينه كه شما كه ميدونستي كارت اشتباه و جون خودتو تو خطر ميندازي واسه چي اين كارو كردي؟ حالا اگه يه جواب محكمه پسند داشته باشي ميشه يكم روش فكر كرد، همون جور كه دوستمون qmarsio گفت بايد شخص معروفي باشي و شناخته شده، كه حد اقل ١٠ تا از مصاحبه هاتو بتوني رو كني و نه به عنوان يه مخالف و به نوعي فحاش جمهوري، بلكه يه سري حرفاي منطقي و با دليل و مدرك زده باشي، اگه لخت باشه كيست مطمعن باش منفيه!!!!
در مورد ازدواج خم امكان هست و خيلي هارو ميشناسم كه به همين شكل اينجا اقامت گرفتن اما نه با كيس آلمان چون فرهنگاشون خيلي با ما فرق داره اما خب تا قسمت چي باشه :D
اما اين اصلا خوب نيست!

mohammad63

پست توسط mohammad63 » دو شنبه 11 شهریور 1392, 10:49 am

ممنون دوست عزیز . در عرصه سیاست آدم شناخته شده ای نیستم ولی به هر حال این 3 تا مسیج توی 3 تا برهه ی زمانی حساس برام اومده . یکی در زمان اعتراضات خیابانی سال 88 . یکی در سالگرد 25 بهمن . و یکی هم در آستانه انتخابات ریاست جمهوری سال 92 . مسلما هم این مسیجها برای آدمهای شناخته شده فرستاده نشده فقط هدف این بوده که افراد معمولی که قصد داشتن با شبکه های خارجی در ارتباط بودن و احتمال میرفت در آینده دردسر ساز بشن رو بترسونند تا کاری نکنند.
ولی در هر حالا این 3 تا مسیج برای من اومده و دلیلی نداره تا اینجا سر خودمو کلاه بذارم . فقط میخوام بدونم که آیا از این جریان میتونم به عنوان یه کیس مناسب استفاده کنم یا خیر؟
با تشکر

مهاجر کوچولو
تماس:

پست توسط مهاجر کوچولو » دو شنبه 11 شهریور 1392, 12:42 pm

د اخه یعنی چی؟؟؟ مگه باید حتما ادم رو بازداشت کنن و باهات ان کار دگر کنن تا پناهندگی بگیری.خب وقتی من میدونم زیرنظرهستم و ممکنه همین روزا بیان و منو ببرن عقل حکم میکنه ادم فرار کنه...
اصلا کی میگه اگه کسی رو گرفتن ازاد میشه اگه تو همون بازداشتگاه مرد اون وقت به روحش قراره پناهندگی بدن.
خب ترس از مرگ و شکنجه هم باید کافی باشه

one-one

پست توسط one-one » دو شنبه 11 شهریور 1392, 8:44 pm

mohammad63 نوشته شده:ممنون دوست عزیز . در عرصه سیاست آدم شناخته شده ای نیستم ولی به هر حال این 3 تا مسیج توی 3 تا برهه ی زمانی حساس برام اومده . یکی در زمان اعتراضات خیابانی سال 88 . یکی در سالگرد 25 بهمن . و یکی هم در آستانه انتخابات ریاست جمهوری سال 92 . مسلما هم این مسیجها برای آدمهای شناخته شده فرستاده نشده فقط هدف این بوده که افراد معمولی که قصد داشتن با شبکه های خارجی در ارتباط بودن و احتمال میرفت در آینده دردسر ساز بشن رو بترسونند تا کاری نکنند.
ولی در هر حالا این 3 تا مسیج برای من اومده و دلیلی نداره تا اینجا سر خودمو کلاه بذارم . فقط میخوام بدونم که آیا از این جریان میتونم به عنوان یه کیس مناسب استفاده کنم یا خیر؟
با تشکر
ميتوني برادر فقط بايد يه داستان بهتر سرهم كني بايد شاخ و برگ بدي بهش و اون اسنادي كه ميخواي رو كني يه جور ثابت كني اصلي مثلا يه پرينت خالي فايده نداره
اين نظر من و تجربه منه سايد بقيه دوستان نظر ديگه ايي داشته باشن، من اينجام كه بيشتر تجربيات و شواهدم در موردهايم در اختيارتون بذارم
در مورد كيس فقط اينو بگم كه بايد يه جور ثابت كنيد كه جونتون در خطره در جواب دوست خوبمون مهاجر كوچولو بايد بگم كه حتما نبايد حبس شده باشي درسته، ترس از مرگ هم همون در خطر بودن جونتون معني ميده پس بايد يه داستان باشه كه نشون ترس از مرگ داشتين چونتون به صورت واقعي در خطر بوده
پيروز باشيد
اما اين اصلا خوب نيست!

one-one

پست توسط one-one » دو شنبه 11 شهریور 1392, 8:49 pm

mohamad zab. نوشته شده:اعتصاب غذای تعدادی از پناهجویان ایرانی عراقی افغانی در مونیخ جهت رفع محدودیت های کار تسریع در روند پرونده و منع رفت امد
rtsp://v5.cache7.c.youtube.com/CjYLENy73wIaLQnggVwm9F3NEhMYDSANFEIJbXYtZ29vZ2xlSARSBXdhdGNoYPSx0fLnmrqSUgw=/0/0/0/video.3gp
بله درسته برادر
من مستقيما در جريان مساعل بودم و متاسفانه اين قضيه با دخالت پليس تموم شد
و در كل فقط يه نفر تونست جواب مثبت بگيره بعد از درگيري و بقيه همچنان در پيچ و خم جاده پناهندگين
اما اين اصلا خوب نيست!

one-one

پست توسط one-one » دو شنبه 11 شهریور 1392, 9:05 pm

mohamad zab. نوشته شده:
one-one نوشته شده:
mohamad zab. نوشته شده:اعتصاب غذای تعدادی از پناهجویان ایرانی عراقی افغانی در مونیخ جهت رفع محدودیت های کار تسریع در روند پرونده و منع رفت امد
rtsp://v5.cache7.c.youtube.com/CjYLENy73wIaLQnggVwm9F3NEhMYDSANFEIJbXYtZ29vZ2xlSARSBXdhdGNoYPSx0fLnmrqSUgw=/0/0/0/video.3gp
بله درسته برادر
من مستقيما در جريان مساعل بودم و متاسفانه اين قضيه با دخالت پليس تموم شد
و در كل فقط يه نفر تونست جواب مثبت بگيره بعد از درگيري و بقيه همچنان در پيچ و خم جاده پناهندگين
خب اینا مجری که گفت بخاطر حق کارو رفت امد ازاد و تسریع در روند پرونده اعتصاب کردن .یا جواب نگرفته بودن قبلا که اعتصاب کردن؟؟؟ شما توشون نبودی؟ ... ;-)
نه داداش من توشون نبودم و البته خيلي هم فرقي نميكنه، آره ديگه اينا ي كه شما گفتي درسته منم نقض نكردم
اما يكي ازبزرگترين خواسته هاشون تسريع در روند پرونده و يه عده هم تجديد نظر در راي اداره مهاجرت و كلا هيچكدوم هم جواب مثبت نداشتن
اما اين اصلا خوب نيست!

qmarsio

پست توسط qmarsio » پنج شنبه 14 شهریور 1392, 2:21 pm

one_one جان یه سوال

اگر یه فردی خودشو برسونه مثلا المان به صورت قاچاق

ایشون درخواست بده و زنش ایران باشه

چطور میتونه زنش رو ببره پیش خودش ؟باید تا به جواب رسیدن دور از هم باشن یا راهی داره ؟

مرسی

one-one

پست توسط one-one » پنج شنبه 14 شهریور 1392, 2:41 pm

qmarsio نوشته شده:one_one جان یه سوال

اگر یه فردی خودشو برسونه مثلا المان به صورت قاچاق

ایشون درخواست بده و زنش ایران باشه

چطور میتونه زنش رو ببره پیش خودش ؟باید تا به جواب رسیدن دور از هم باشن یا راهی داره ؟

مرسی
سلام دادش
راستشو من خودم دنبال اين موضوع بودم و وقتي ديدم خيلي سخته و خيلي بايد منتظر بمونيم بيخيالش شدم
اگر مرد يا زن هر كدوم اول بيان بايد حتما جواب بگيرن و بعد از اون بايد شرايطشون واسه فرستادن دعوت نامه ازدواج جور باشه يعني بايد كار و منزل مناسب داشته باشي و داشتن كار يعني اينكه شما حداقل مدرك b1 زبان اينجارو داشته باشي اگه خيلي آدم درس خون و باهوشي باشي 8-9 ماهه ميگيري بعدش اگه در نظر بگيريم كاري كه ميخواي داشته باشي نيازي به دروه هاي آموزشي ١ ساله تا ٣ ساله نداشته باشه يعني شما حداقل بعد از جواب گرفتنت ١ سال زمان لازم داري
حالااينا شرايط مرد يا زني كه توآلمانه بود اونيم كه تو ايرانه بايد توي موسسه گوته تهران مدرك a1 بگيره و تو سفارت امتحانش بده
حالا اگه همسر تو يه كشور ديگه پناهنده باشه مثلا تركيه و شما دليلتون از جدايي كمبود پول يا اينكه مثلا تو راه همديگرو گم كرده باشي اونوقت بعد جواب گرفتن وكيل ميگيريو اونو به آلمان منتقل ميكنن اما بايد مدارك ازدواج داشته باشين ناشته باشين يكم سخت ميشه
اينا اطلاعات من بود كه از تجارب ديگرون گفتن، بعضي وقتا وكيلا يه چيزاي مدونن يا ي ترفنداي بلدن كه هركسي نميدونه بهتره قبل از تصميم گيري حتما با يه وكيل مشورت كنين كه اطلاعاتشو با اعتماد بيشتري در اختيارتون بذارن
اما اين اصلا خوب نيست!

qmarsio

پست توسط qmarsio » پنج شنبه 14 شهریور 1392, 8:30 pm

مرسی

یعنی باید برای اوردن همسر هم زبان بلد بود ؟!کشورهای دیگه من نشنیدم اینطور باشه

مثلا سوئد که میدونم ربطی به زبان نداره طرف ازدواج هم کنه فقط باید زبان همدیگرو بفهمن

one-one

پست توسط one-one » پنج شنبه 14 شهریور 1392, 10:06 pm

qmarsio نوشته شده:مرسی

یعنی باید برای اوردن همسر هم زبان بلد بود ؟!کشورهای دیگه من نشنیدم اینطور باشه

مثلا سوئد که میدونم ربطی به زبان نداره طرف ازدواج هم کنه فقط باید زبان همدیگرو بفهمن
آره متاسفانه آلمان رو زبانش خيلي فشار مياره من اطلاعي از كشوراي ديگه ندارم متاسفانه
اون كسي كه تو ايرانه كه بايد مدركa1بگيره اما اوني كه اينجاس اگه بتونه تو دوران پناهندگيش دوره هاي زبانش تكميل كنه ديگه مشكلي واسه پاس و كار نداره و زودتر ميتونه دعوت نامه بفرسه،
من امروز از يه نفر واسه شما پرسيدم كه چندين ساله كه كارش كمك به پناهنده هاس، گفت حداقل در بهترين حالت ممكن بايد يكسال جدايي تحم كنن و گفت احتمال اين بهترين حالت ١٠ درصده
اما اين اصلا خوب نيست!

qmarsio

پست توسط qmarsio » جمعه 15 شهریور 1392, 4:53 am

ممنونم از شما دوست عزیز

one-one

پست توسط one-one » سه شنبه 26 شهریور 1392, 9:14 am

qmarsio نوشته شده:ممنونم از شما دوست عزیز
وظيفس برادر
اما اين اصلا خوب نيست!

italia

پست توسط italia » سه شنبه 26 شهریور 1392, 1:04 pm

آیا آلمان دیپورت میکند؟ آیا اسناد خبرنگاری که من خودم داشتم برای یک روزنامه غربی کار میکردم، می تواند مورد قبول بشه؟ آیا برای خبرنگار ها کار است توی آلمان؟ مرسی دوست عزیز.

بابک جمشیدی

پست توسط بابک جمشیدی » سه شنبه 26 شهریور 1392, 7:34 pm

جناب one-one واقعا شما انسان خوبی هستی که وقت خودت را میزاری و میای صادقانه جواب سوالات دوستان رو میدی ، این نشون میده که هنوز ایرانی با معرفت در خارج از ایران وجود داره مرسی
چند تا سوال داشتم که اگر وقت داشتی پاسخ من را هم بدهی سپاسگدار میشوم،
اول اینکه یک شخصی ویزا شنگن میگیره از سفارت المان و داخل فرودگاه میشه
بهتره در هنگام ورود وقتی که پاسپورت را چک میکنن درخواست پناهندگی خود را به مامور فرودگاه بدهد یا به اداره مهاجرت مراجعه کنه و درخواست پناهندگی کند؟
اگر در فرودگاه درخواست پناهندگی کنه بازداشت میشه؟ و یا به کمپ موقت انتقال داده میشود؟
در پست های شما خوندم که گفتید در کمپ موقت چهار خانواده با هم در یک اتقاق مشترک زندگی میکنند ایا واقعا همینطوره؟
کمپ ها داخل شهر هستند یا در روستا ها و دور از شهر ؟
سوال بعدی من اینه که در صورتی که با ویزا و قانونی وارد المان شدیم ،اگر کیس ارائه بدهیم چطوری باید نحوه خروج قانونی را توجیه کرد؟ من کیس دارم واقعی با مدارک معتبر و واقعی
ولی ممنوع الخروج هنوز نشدم (اما امکانش هست هر لحظه که ممنوع الخروج بشم ) حالا با توجه به این قضیه من نمیدونم چطوری توجیه کنم حتی به این فکر افتادم که غیر قانونی برم با اینکه خیلی خطر ناکه حداقل اینجوری این مشکل را ندارم و غیر قانونی رفتن باعث میشه کیسم قوی تر باشه ولی نمیتونم به قاچاق بر اعتماد کنم
می خواستم در این مورد من را راهنمایی کنید
مثلا اگر بخواهم وکیل بگیرم میتونه در این مورد کمکی کنه؟می خواستم نطرتون را در این مورد بدونم
ممنون از لطف شما

one-one

پست توسط one-one » پنج شنبه 28 شهریور 1392, 10:10 am

italia نوشته شده:آیا آلمان دیپورت میکند؟ آیا اسناد خبرنگاری که من خودم داشتم برای یک روزنامه غربی کار میکردم، می تواند مورد قبول بشه؟ آیا برای خبرنگار ها کار است توی آلمان؟ مرسی دوست عزیز.
سلامدوست عزيز
در حال حاضر كه مستقيم به ايران ديپورت نمي كنه اما به كشور صادر كننده ويزا چرا،
هر نوع مدركي كه بتونه حرف شما و كيستون ثابت كنه مطمعنا بدرد بخوره فقط اصل باشه نه جعلي
آره كار هست ولي خب شما بايد رو زبانشون سوار باشي و دوره هاي خودشون بگذروني واسه اينكه با استاندارداشون بيشتر آشنا شي
پيروز باشي دوست عزيز
اما اين اصلا خوب نيست!

one-one

پست توسط one-one » پنج شنبه 28 شهریور 1392, 10:23 am

بابک جمشیدی نوشته شده:جناب one-one واقعا شما انسان خوبی هستی که وقت خودت را میزاری و میای صادقانه جواب سوالات دوستان رو میدی ، این نشون میده که هنوز ایرانی با معرفت در خارج از ایران وجود داره مرسی
چند تا سوال داشتم که اگر وقت داشتی پاسخ من را هم بدهی سپاسگدار میشوم،
اول اینکه یک شخصی ویزا شنگن میگیره از سفارت المان و داخل فرودگاه میشه
بهتره در هنگام ورود وقتی که پاسپورت را چک میکنن درخواست پناهندگی خود را به مامور فرودگاه بدهد یا به اداره مهاجرت مراجعه کنه و درخواست پناهندگی کند؟
اگر در فرودگاه درخواست پناهندگی کنه بازداشت میشه؟ و یا به کمپ موقت انتقال داده میشود؟
در پست های شما خوندم که گفتید در کمپ موقت چهار خانواده با هم در یک اتقاق مشترک زندگی میکنند ایا واقعا همینطوره؟
کمپ ها داخل شهر هستند یا در روستا ها و دور از شهر ؟
سوال بعدی من اینه که در صورتی که با ویزا و قانونی وارد المان شدیم ،اگر کیس ارائه بدهیم چطوری باید نحوه خروج قانونی را توجیه کرد؟ من کیس دارم واقعی با مدارک معتبر و واقعی
ولی ممنوع الخروج هنوز نشدم (اما امکانش هست هر لحظه که ممنوع الخروج بشم ) حالا با توجه به این قضیه من نمیدونم چطوری توجیه کنم حتی به این فکر افتادم که غیر قانونی برم با اینکه خیلی خطر ناکه حداقل اینجوری این مشکل را ندارم و غیر قانونی رفتن باعث میشه کیسم قوی تر باشه ولی نمیتونم به قاچاق بر اعتماد کنم
می خواستم در این مورد من را راهنمایی کنید
مثلا اگر بخواهم وکیل بگیرم میتونه در این مورد کمکی کنه؟می خواستم نطرتون را در این مورد بدونم
ممنون از لطف شما
اما اين اصلا خوب نيست!

one-one

پست توسط one-one » پنج شنبه 28 شهریور 1392, 10:32 am

واااااا؟؟؟؟ پس كو اين همه چيز كه نوشته بووووودم؟؟؟؟ داداش دفعه قبل خيلي مفصل نوشتم واست اما الان ديگه نميرسم خيلي وقت بذارم كوچولو جوابتو ميدم
اول كه وظيفس شما هم اومدي اينجا بايد اينكارو انجام بدي
اگه به ويزا و پاست مطمعني حتما از گيت رد شو و تو مدت اعتبارش با يه وكيل مشورت كن
تو فرودگاه اگه درخواست بدي اول اونا يه مصاحبه تو دو هفته اول واست مي ذارن كه ببينم اصلا شرايط پناهجو بودن داري يا بعد از اوكي گرفتن تازه كارت شروع ميشه مثل همه پناهنده
اگر كسي سايت مناسبي داره كه ميشه توش عكس آپلود كرد بگه تا عكس از هايم بذارم واستون بله دقيقا همونجوره ك توضيح دادم،
هرجايي امكان داره اين كمپها باشن اما معمولا اطراف شهر هستن
قاوني و غير قانوني خيلي تاثيري نداره فقط بايد دليل كافي داشته باشي كه چطور جلوتو نگرفتن موقع خروج
در مودر وكيل هم قبلا گفتم بخونشون اما بعضيهاشون هستن كه كمكت مي كنن
در ضمن غير قانوني زميني هم بيخيال شو من هر روز خبراي بدي اينجا ميشنوم اگر هوايي و با پاس جعلي تونستي اون بهتره از تركيه گرجستان ارمنستان من شنيدم ميارن فقط خيلي بايد به طرفت اعتماد داشته باشي
پيروز باشي
اما اين اصلا خوب نيست!

aliarabi

پست توسط aliarabi » جمعه 29 شهریور 1392, 4:37 pm

salam one one javab gerefti maro khosh hal koni ya na?

aliarabi

پست توسط aliarabi » جمعه 29 شهریور 1392, 4:42 pm

man ke hanoz dargire viza hastam vali ehtemalan to mehr mah ok mishe ba shingen yonan mostaghim ham miam alman ba ye keyse khob omidvaram zod karam radif beshe

aliarabi

پست توسط aliarabi » جمعه 29 شهریور 1392, 4:43 pm

ishalah kare hame zod radif beshe ta az belataklifi dar bian

one-one

پست توسط one-one » جمعه 29 شهریور 1392, 7:18 pm

aliarabi نوشته شده:man ke hanoz dargire viza hastam vali ehtemalan to mehr mah ok mishe ba shingen yonan mostaghim ham miam alman ba ye keyse khob omidvaram zod karam radif beshe
سلام عزيز ايشالا به چيزاي كه ميخواي برسي
نه داداش ما فعلا بايد بمونيم تا وقت بهمون بدن زيره يه سال هيچ اميدي ندارم
پيروز باشي
اما اين اصلا خوب نيست!

نمایه کاربر
amiraaaaaa

پست توسط amiraaaaaa » سه شنبه 9 مهر 1392, 11:42 pm

آقا دمت گرم خیلی آقایی.خیلی خوب همه بچه هارو راهنمایی کردی.

من قول بهت میدم جواب مثبت میگیری. چون دلت صاف.

نمایه کاربر
amiraaaaaa

پست توسط amiraaaaaa » چهار شنبه 10 مهر 1392, 1:40 pm

one-one نوشته شده:
shahin zx نوشته شده:اقا اگه پاسپورت رو بهشون ندم و ردمو نتونن بزنن که از چه مسیری اومدم در صورت جواب رد باز هم دیپورت می کنند یا نه؟اونوقت چطور میشه؟
داداشم آلمان تا اينجايي كه من ديدم كسيو ديپورت نميكنه مگر اينكه خراب كاري كرده باشه
پاسپورت نبايد بدي تا همون اول قبل از اينكه درخواستتو بدي به بهونه هاي مختلف برت نگردونن چون ايران بدون پاس كسيو قبول نميكنه
اما شما بايد يه كارت شناسايي ايراني معتبر داشته باشي غير از اينجا يه علامت تو برگ اقامتت ميزنن كه تو هيلي چيزا تاثير گذاره پس بهتره بيخيال تعويض اسم هم باشيم

با سلام.

خوب من می خوام با ویزای شینگن قانونی آلمان برم آلمان.حالا رسیدم فرودگاه. پاسم پار کنم یانه.پاس تحویلشون بدم یا نه؟چون هرکی یه حرفی میزنه یکی میگه باید پاس پاره کنی اگر نه دیپورتت می کنن.یکی میگه باید پاس تحویل بدی اگر نه دیپورتت می کنن.لطفا کامل من راهنمایی بفرمایید.

ممنون دوست عزیز

qmarsio

پست توسط qmarsio » چهار شنبه 10 مهر 1392, 2:32 pm

amiraaaaaa نوشته شده:
one-one نوشته شده:
shahin zx نوشته شده:اقا اگه پاسپورت رو بهشون ندم و ردمو نتونن بزنن که از چه مسیری اومدم در صورت جواب رد باز هم دیپورت می کنند یا نه؟اونوقت چطور میشه؟
داداشم آلمان تا اينجايي كه من ديدم كسيو ديپورت نميكنه مگر اينكه خراب كاري كرده باشه
پاسپورت نبايد بدي تا همون اول قبل از اينكه درخواستتو بدي به بهونه هاي مختلف برت نگردونن چون ايران بدون پاس كسيو قبول نميكنه
اما شما بايد يه كارت شناسايي ايراني معتبر داشته باشي غير از اينجا يه علامت تو برگ اقامتت ميزنن كه تو هيلي چيزا تاثير گذاره پس بهتره بيخيال تعويض اسم هم باشيم

با سلام.

خوب من می خوام با ویزای شینگن قانونی آلمان برم آلمان.حالا رسیدم فرودگاه. پاسم پار کنم یانه.پاس تحویلشون بدم یا نه؟چون هرکی یه حرفی میزنه یکی میگه باید پاس پاره کنی اگر نه دیپورتت می کنن.یکی میگه باید پاس تحویل بدی اگر نه دیپورتت می کنن.لطفا کامل من راهنمایی بفرمایید.

ممنون دوست عزیز
شما ویزا بگیری انگشت نگاری میشی بری پاسپورتت رو پاره کنی هم میفهمن قانونی اومدی
10تا کشور هم عوض کنی بازم اثر انگشتت در میاد
قانونی رفتن معنیش این نیست که دیپورت میشی میری درخواست میدی 2 بار منفی بگیری استیناف هم رد بشه اونوقت شاید دیپورت بشی

one-one

پست توسط one-one » پنج شنبه 11 مهر 1392, 9:10 am

amiraaaaaa نوشته شده:
one-one نوشته شده:

با سلام.

ممنون دوست عزیز
با تشكر از دوست قديمي qmarsio

داداشم تو همين صفحه قبل ٧-٨ تا پست قبلي توضيحش هست
viewtopic.php?f=19&t=2761&p=25351&hilit ... %87#p25351

من به همه ميگم ايمجا گفتم بازم ميگم اين سايت رو بدون در نظر گرفتن مسايل تبليغاتيش كامل بخونيد ي حداقل اونجايي كه درمورد كشور مد نظرتون هست
بعدش اگه هر چيز نامفهموي ديدين بپرسين بهتون ميگم ولي خواهشا بخونيد.

عزيزان بهترين كسي كه ميتونه شمارو قانوني راهنمايي كنه اونم تو كشوري كه زادگاه نيست و هزاااااار تا قانون پر پيچ خم داره فقط وكيله
اگه به ويزا و پاست اعتماد داري لطفا تو فرودگاه درخواست نديد پاستون پاره نكنيد
وكيل طبق كيستون بهتون ميگه چكاري بهترينه و هيييييييچ كس ديگه نميتونه
در مورد پاس پاره كردن حتي اوناي كه با پاس مشابه ميان بتونن پاسشون نگه دارن يه امتياز مثبت بزرگ بشمار ميره واسه كيسشون ولي اگه پارش كنن :|

خيلي دوستون دارم و هر كاري از دستم بر بياد واستون انجام ميدم تا بتونيد بهترين تصميم بگيريد
بهترين تصميم واسه ٩٠٪از ماها ايران موندن اين تجربه ٥-٦ ماهه من بودن با ايرانيا تو كمپه

پيروز باشيد
اما اين اصلا خوب نيست!

نمایه کاربر
amiraaaaaa

پست توسط amiraaaaaa » پنج شنبه 11 مهر 1392, 8:15 pm

با سلام

ممنونم دوست عزیز

فقط یک سوال از شما دارم لطفا راهنمایی بفرمایید.

سوالم اینه که : من و برادرم اگه با ویزای قانونی شیگن خود آلمان بیام آلمان و یک کیسم جور کنیم. اگر بعد از یک مدتی خدای نکرده جواب منفی دادن بهمون.دیپورتمون نمیکنن.میتونیم اونجا بمونیم و قانونی کار کنیم.نمیدونم میگن آلمان دیپورتی نداره بعضیام میگن داره.به نظر شما در حال حاضر می ارزه بیایم آلمان.البته من سختی کمپ و زمان برام مهم نیست فقط آیندش برام مهم.

لطف میکنید اگر پاسخ بدید.دوست عزیز و محترم

ممنون

نمایه کاربر
amiraaaaaa

پست توسط amiraaaaaa » پنج شنبه 11 مهر 1392, 8:23 pm

با سلام.

ممنون دوست عزیز[/quote]

شما ویزا بگیری انگشت نگاری میشی بری پاسپورتت رو پاره کنی هم میفهمن قانونی اومدی
10تا کشور هم عوض کنی بازم اثر انگشتت در میاد
قانونی رفتن معنیش این نیست که دیپورت میشی میری درخواست میدی 2 بار منفی بگیری استیناف هم رد بشه اونوقت شاید دیپورت بشی[/quote]

ممنون از راهنماییت داداش

نمایه کاربر
amiraaaaaa

پست توسط amiraaaaaa » جمعه 12 مهر 1392, 1:12 pm

با سلام

ممنونم دوست عزیز

فقط یک سوال از شما دارم لطفا راهنمایی بفرمایید.

سوالم اینه که : من و برادرم اگه با ویزای قانونی شیگن خود آلمان بیام آلمان و یک کیسم جور کنیم. اگر بعد از یک مدتی خدای نکرده جواب منفی دادن بهمون.دیپورتمون نمیکنن.میتونیم اونجا بمونیم و قانونی کار کنیم.نمیدونم میگن آلمان دیپورتی نداره بعضیام میگن داره.به نظر شما در حال حاضر می ارزه بیایم آلمان.البته من سختی کمپ و زمان برام مهم نیست فقط آیندش برام مهم.

لطف میکنید اگر پاسخ بدید.دوست عزیز و محترم ;)

ben10

پست توسط ben10 » شنبه 13 مهر 1392, 4:47 am

اوضاع پناهندگی برای ایرانیها داره سخت میشه حداقل تا زمانی که حسن رییس جمهوره باید تا 4 سال مالیده حسابش کنی 4 سال بعد اگر تقی به توقی بخوره میتونی بری جواب بگیری از همین الان خودتونو باید برای جواب نگرفتن با هزارتا کیس توپ آماده کنید

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Exabot [Bot] و 99 مهمان