كمك شديد نياز دارم براي پناهندگي در آلمان

راههای کسب اقامت در آلمان (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
Aliwolf

كمك شديد نياز دارم براي پناهندگي در آلمان

پست توسط Aliwolf » چهار شنبه 16 مرداد 1392, 5:01 pm

سلام دوستان

من الان تو تركيه ام و الان چند وقته با خانواده ام تو خيابوناي استانبول بلا تكليفيم

ميخواستم بدونم كه اگه با پاسپورت جعلي به آلمان بري تو فرودگاه ديپورتت ميكنن يا نه؟

قراره با هواپيما با پاسپورت جعلي بريم آلمان بعدش درخواست پناهندگي بديم

لطفاً جووووووون هركي دوست دارين كمكم كنين خواهش ميكنم

milad115

Re: كمك شديد نياز دارم براي پناهندگي در آلمان

پست توسط milad115 » چهار شنبه 16 مرداد 1392, 8:30 pm

doste mano to forodgah alman khaste bodan diportesh konan chon onam ba pass jali rafte bood vali daghighan nemidonam chikar karde bod ke diport nashode bod azash miporsam rahnamaeet mikonam age khasty shomarato maassage kon ta bet zang bezanam farda ya bet massage midam

Aliwolf

پست توسط Aliwolf » چهار شنبه 16 مرداد 1392, 9:08 pm

milad115 نوشته شده:doste mano to forodgah alman khaste bodan diportesh konan chon onam ba pass jali rafte bood vali daghighan nemidonam chikar karde bod ke diport nashode bod azash miporsam rahnamaeet mikonam age khasty shomarato maassage kon ta bet zang bezanam farda ya bet massage midam
دمت گرم داداش فقط سريع سريع جوابشو بهم تو همين تاپيك بده

نوووووووووكرتم دربست

milad115

پست توسط milad115 » چهار شنبه 16 مرداد 1392, 9:18 pm

chashm

Aliwolf

پست توسط Aliwolf » چهار شنبه 16 مرداد 1392, 11:00 pm

دمت گرم

qmarsio

پست توسط qmarsio » پنج شنبه 17 مرداد 1392, 5:46 pm

اگه شما با پاسپورت جعلی در ترکیه گیر بیفتی بیچاره میشی

ولی اگه از ترکیه رد شدی و از گیت المان هم گذشتی میتونی بگی جونتون در خطر بوده و به هیچ وجه دیپورت نمیشید مگر اینکه چند دفعه منفی بگیرید در مصاحبه

شما مطمئنی با این پاس های جعلی میتونی گیت رو هم رد کنی ؟

خیلی ریسک بالایی داره اینکار

pooneh2013

پناهندگي در آلمان

پست توسط pooneh2013 » شنبه 20 مهر 1392, 3:52 pm

سلام دوستان عزیز،

من در آلمان دانشجو هستم،خواهرم ۱.۵ ماه که وارد آلمان شده از طریقه ویزای کشور دیگری که البته اثر انگشت در سفارت داده،اکنون نگرانیم که اگر خود رو معرفی‌ کند به اون کشور بازگردانده شود.

می‌خواستم بدونم آیا راهی‌ هست که خواهرم در آلمان بماند؟

و اینکه ویزای خواهرم تا ۲۲.۹.۲۰۱۳ بود و الان کلی‌ دیر شده آیا این براش مشکل درست می‌کنه؟

من ۱ کیسی براش در نظر دارم که فکر می‌کنم نیاز به کمک بیشتری دارم تا کیس رو قوی تر کنم.

آیا امکان ارتباط تلفنی وجود دارد؟

ممنون از رهنمایتان

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
محل اقامت: لندن
تماس:

پست توسط Admin » دو شنبه 22 مهر 1392, 7:21 pm

سلام دوست عزیز،
بر اساس توافقنامه دوبلین احتمال برگرداندن خواهرتان به کشور صادر کننده ویزا وجود دارد. در واقع از نظر قانونی کشور صادر کننده ویزا مسول رسیدگی به درخواست پناهندگی ایشان است. اما این قانون همیشه و به صورت صددرصد صادق نیست. در مواردی مشاهده شده است که پناهجو از ایتالیا ویزا گرفته و در کشور دیگری غیر از ایتالیا درخواست پناهندگی داده است و با وجود اینکه ویزای ایتالیای ایشان کشف شده ولی درخواست پناهندگی وی در همان کشوری که درخواست داده است مورد بررسی قرار گرفته است. البته این موضوع مربوط به آلمان نیست و تجربه ما از آلمان این است که معمولا پناهجو را به کشور صادر کننده ویزا برمیگرداند.
قانون دوبلین قابل اعتراض است و پناهجو میتواند خواستار ان شود که وی را به کشور صادر کننده ویزا برنگردانند ولی بایستی دلیل قانع کننده داشته باشند که چرا نمیخواهند به کشور صادر کننده ویزا برگردند. دلایلی همچون مسائل حقوق بشری، امن نبودن کشور صادر کننده ویزا برای پناهجو، داشتن وابستگی اجتماعی در کشوری که پناهجو در ان درخواست پناهندگی داده است و... میتواند دلایل خوبی باشد.
اینکه خواهرتان قبل از اتمام مدت ویزا از اتحادیه اروپا خارج نشده اند موضوعی است که بایستی بتوانند دلیل قانع کننده برای ان داشته باشند. قطعا این موضوع از ایشان سوال خواهد شد که چرا با اتمام مدت ویزا از اتحادیه اروپا خارج نشده اند و در صورتی که امنیت ایشان در خطر بود چرا قبل از اتمام مدت ویزا درخواست پناهندگی ندادند.
به طور کلی خواهرتان نیاز به یک کیس بسیار قوی دارند که بتواند جواب قانع کننده برای سوالات فوق داشته باشند.
خروج قانونی ایشان نیز موضوعی است که بایستی در تهیه کیس مورد توجه قرار گیرد. البته با توجه به اینکه ظاهرا از خروج ایشان از ایران مدتی سپری شده است میتوانند کیس را به نحوی تنظیم کنند که نشان دهد زمانی که ایشان در خارج از کشور بوده اند اتفاقاتی در ایران افتاده است که امنیت ایشان را به خطر انداخته است.
در صورت نیاز به کمک در زمینه کیس میتوانید با ما تماس بگیرید.
در ارتباط با سوال شما "آیا امکان ارتباط تلفنی وجود دارد؟" امکان تماس با ما از طریق تلفن، اسکایپ، ایمیل و... وجود دارد. راههای تماس با ما را در پایین همین پست مشاهده میکنید.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

Yousef468

پست توسط Yousef468 » پنج شنبه 3 بهمن 1392, 2:08 pm

با سلام و عرض ادب
بنده قصذ دارم از طریق ویزای معتبر ایتالیا یا فرانسه به آلمان برم و اونجا درخواست پناهندگی بدم....آیا طبق تغییراتی که تو دوبلین 3 اومده میتونم 6 ماه غیر قانونی تو آلمان بمونم و بعد درخواست بدم؟آلمان آشنا دارم و میتونم چند ماهی پیشش بمونم.آیا از آلمان دیپورت نمیشم به کشور صادر کننده ویزا؟و آیا زمان درخواست آلمان مشکلی برام ایجاد نمیکنه که چرا زودتر درخواستمو ندادم ؟
ممنون از راهنماییاتون

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
محل اقامت: لندن
تماس:

پست توسط Admin » یک شنبه 6 بهمن 1392, 9:12 am

سلام،
در قانون دوبلین ۳ تغییرات زیادی به وجود نیامده است و پایه و أساس قوانین همچون سابق است.
موردی از قانون دوبلین ۳ که احتمالا مد نظر شماست بدین صورت است که اگر شما ویزای ایتالیا داشته باشید و در آلمان خود را معرفی کنید، کشور آلمان موظف است در طی ۶ ماه تکلیف شما را از نظر قانون دوبلین مشخص کند در غیر این صورت خود آلمان مسول رسیدگی به درخواست پناهندگی شماست.
اگر ۶ ماه پس از ورود به اتحادیه اروپا درخواست پناهندگی دهید قطعا با این سوال مواجه خواهید شد که در طی این مدت کجا زندگی میکردید و چرا خود را معرفی نکردید.
در صورت نیاز به کمک یا مشاوره در زمینه کیس میتوانید از کمکهای ما استفاده کنید.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

ali 1368

پست توسط ali 1368 » یک شنبه 25 آبان 1393, 10:18 pm

اشنا داری که داری .برو روزیتا جای دیگه بگیر

humanity123

پست توسط humanity123 » دو شنبه 26 آبان 1393, 10:31 pm

hahahaha walla ! hala in ashnat chi joori miferesteh >? hatman kole ppolam avalesh mikhad !?! hahahahahha

peeter
محل اقامت: EUROPA

پست توسط peeter » سه شنبه 27 آبان 1393, 10:55 pm

humanity123 نوشته شده:hahahaha walla ! hala in ashnat chi joori miferesteh >? hatman kole ppolam avalesh mikhad !?! hahahahahha
:D :D komite emdad ham vam mide vase europa raftan
دو کس رنج بیهوده بردند و سعی بی‌فایده کردند: یکی آن‌که اندوخت و نخورد و دیگر آن‌که آموخت و نکرد.

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Exabot [Bot] و 99 مهمان